Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
7. feb 2008

weji a kedy planujes znovu testovat? 🙂 a nehodis sem graf? 😕

weja
autor
7. feb 2008

no moj cudograf kludne hodim http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
No ja som povodne chcela testovat az cez vikend... jasne, ze ma pokusa otestovat aj zajtra... ale hrooozne sa bojiiiim 😅 ja mam taky citak, ze tam zasa nic nebude a ja budem mat pokazeny cely piatok 😠 ☹

jablonka
7. feb 2008

weji, to budem zirat ked nebudes tehu, to je uplne ukazkovy tehu graf 🙂 ...s tym implantacnym poklesom a teraz sa zasa teplotka drzi neuveritelne vysoko 🙂
tusim rano pridem skoro do roboty, nech si precitam o dvoch ciarkach prva 😀

weja
autor
7. feb 2008

tak myslis, ze by som mala predsa len testovat uz zajtra? 😕 ale ked ja som taka skeptickaaaa.... 😔 moc neverim tomu, ze by sa za dva dni mohla udiat taka zmena... ved na tom prvom teste nebol ani naznak, ani tien, nic... 😠

jablonka
7. feb 2008

ja si myslim ze ano, tri dni to bude zajtra od posledneho testovania a to je dost vela casu, ved ked baby maju pozitivne testy a opakuju ich dva dni za sebou, tak je jasne vidiet ktory test bol robeny skor - to HCG ide hore zavratnou rychlostou 🙂
strasne ti drzim palce, aby sa to tu zajtra prelomilo konecne 😉

weja
autor
7. feb 2008

nie, iba 2 dni to budu... prvy test som robila v 35DC a zajtra budem 37DC... no tak budem o tom rozmyslat... 😎 asi sa rozhodnem rano podla teploty... 😒
kolky DPO si bola vtedy ty s Di, ked ti vysiel prvy negativny test? a dalsi ti vysiel pozitivny po akom case? alebo ti to uz urcili v nemocnici?

jablonka
7. feb 2008

ano, to som ti chcela napisat aby si sa rano rozhodla podla teploty 😉
no mne vysiel negativyn test este na 34 DC, a v krvi bolo velmi malicko HCG, ze v nemocnici mi povedali ze to este ani tehotenstvo nemusi byt...ale potom HCG krasne stupalo... 🙂
najprv som zostala v nemocnici zneistena tymi vyjadreniami a tam som si robila este jeden test, ale to bolo mozno aj dva tyzdne /fakt presne neviem/ po negativnom teste a tam mi okamzite este pri cikani nabehla vyrazna hruba ciarka 😵

weja
autor
7. feb 2008

aach jo, no uz vidim ako budem rano zvadzat vnutorny boj sama so sebou, ci sa testnut, ci nie... 😒 ale uz sa asi fakt dorevem, ked tam zasa nic nebude... 😢 toto testovanie nie je na moje slabe nervy... 😀

jablonka
7. feb 2008

a kde su vsetci? 😕
bubatenko? alex? 😕

weja
autor
7. feb 2008

no bubatenko tu nebola ani nepamatam... alex ma asi tiez vela prace... a neviem, kam sa vyparili drobec a bobess... 😕
haloooo, kde steeee...?

drobec123
7. feb 2008

tu som, baby mne je do placu ! fakt som si nemyslela ze to niekedy zazijem. kamoska mi vcera volala, mali sme mat vecer stretko ze nemoze prist lebo ma zdravotne problemy ale nechcela mi o tom hovorit cez telefon. tak som teraz za nou vybehla. je tehotna ! chceli to zacat riesit az od februara, ale uz v januari si nedali pozor aj ked iba mimo plodnych dni. je stastna ale ma nejake problemy tak musela ostat doma......strasne sa s nou tesim, ale ....

weja
autor
7. feb 2008

drobeeec 😒 chapem, co teraz citis... poplac si niekde doma v kutiku, pomoze to trosku, viem o com hovorim... ach jo... toto budeme zvladat coraz tazsie... 😒

alexa27
7. feb 2008

ahojte, uz som tu na chvilu 😝
vidim, ze ste toho celkom dost popisali. drobec, citili by sme sa asi vsetky podobne ako ty, je to zufalstvo, ze ten kto ani az tak nechce, bez problemov otehotnie a ten kto chce strasne, tak nie a nie sa zadarit. ja idem akurat zajtra k mojmu dokimu, som zvedava co mi zase navrhne, kedze clostil mne nezabral.

jablonka
7. feb 2008

drobeeec 😒
raz tu musi prist aj k nam, to stastie, ako povedala weja, poplac si doma, postiskaj sa s manzelom a skus to zvladnut a tesit sa s kamaratkou

drobec123
7. feb 2008

no ja to prajem aj jej aj vam vsetkym, naozaj zo srdiecka. uz mi pisal aj drahy - hned som mu volala, presne vie ako sa citim. no ved sme v tom obidvaja 🙂
ja pockam do najblizej mrchy a potom sa objednam aj ja.

drobec123
7. feb 2008

alex az teraz, no je to zvlastne ako dlho musime cakat na to nase vytuzene baby ....

bobess
7. feb 2008

och baby, takto smutne zase ... to bude fuška Vás rozveseliť. ale aj tak vám poviem že tiež si poplačem, nad sebou plačem s ostatnými teším. tkaže budem rada keď sa s vami budem môcť tešiť - tak šup šup, nech už sa niečo deje. ináč mám chuť zmeniť frázu biologické hodiny tikajú, tie moje totiž už tak dunia a bijú, že ten Big ben v Londýne bude len zvonkohra... kuk do mailu máte tam naše šteňa

drobec123
7. feb 2008

bobess !!!! tak toto je dnesny highlight !!!! uzasne krasny je ten maly drobec ... a tulipany tie ja mozem. hned mam lepsiu naladu ...

bobess
7. feb 2008

na dnes sa lúčim, utekám na pracovný obed ( 😀 ) do Žiliny ... vidíme sa v utorok a verím v dobré správičky ... teda paličky - dve a viac ... (párne čísla prosím)

drobec123
7. feb 2008

no ked uz aj ty odchadzas zas tu budem sama ako prst o tomto case ! ☹
stastnu cestu a uzi si to tam.... zilinu milujem !

alexa27
7. feb 2008

ja som este tu, ale uz bezim tiez, tak pekny zvysok dna vsetkym.
bobess, stastnu cestu a posli steniatko prosim aj mne, ja som nedostala ☹

alexa27
7. feb 2008

no tak baby, prave mi zacalo moje uzasne spinenie, takze k doktorovi zajtra nema vyznam ist, prave som ho zrusila a preobjednala som sa o dva tyzdne 😝 🙄 .

drobec123
7. feb 2008

alex, tak sa tam o dva tyzdne asi stretneme, je mi to luto ale musime s tym zacat nieco robit !
pekny vecer vsetkym snazilkam a vecnym optimistkam !

alexa27
7. feb 2008

no jo drobec, tak o dva tyzdne ideme na to 😉

inak este akoby nebolo dost, ochorel mi manzel, takze ziadne tatry sa nekonaju, budeme cez vikend vo viedni.

bubatenko
7. feb 2008

ahojte dievčatááá,

bubatenko chodí po školeniach... takže som celý deň mimo PC a večer vás rýchlo prečítam, že čo máte nové. Ja som sa vrátila teraz práve z pôrodnice na Kramároch... pozrieť tu kamarátku,čo som spomínala a držala som ten malý krásny batôštek tri kilový celú hodinu...... stojí to čakanie, trápenie za ten pocit, fakt..... a všetky tie miminka okolo mňa... júúúúúj, som si už len tmavé vlásky po mne predstavila, úsmev po tatinkovi....
baby treba vydržať.... my to dokážeme..... určite...... tfuj, tfuj... posielam Vám tie mininkovské vírusy , čo som tam pre nás nachytala..... 😉 😀

drobec123
7. feb 2008

bubatenko este ze ta mame ! takyto postoj potrebujeme nadobudnut a bude nam fajn. aj moj drahy mi to dnes vecer vtlka do hlavicky, joooj este ze ho mam. tak len sa rychlo vyskol, nech mozes byt s nami cez den a rozdavat nam pozitivnu energiu.
alex nevadi, ved tatry tu budu aj buduci tyzden nebojaj.
weji, teplota je stale hore ze ?

weja
autor
8. feb 2008

krasny piatok vam prajem 😎
juj, ako pekne pozitivne ste tu vcerajsiu debatu ukoncili 🙂
ja uz taka pozitivna asi nebudem... 😒 povedala som si, ze testnem iba v pripade, ze teplota sa zvysi, dokonca ani ked bude rovnaka, tak sa na to vykaslem... a rano som namerala zasa o 0,1 st. vyssiu ako vcera... tak som si povedala, ze to teda vyskusam a - zasa nic... ☹ tak ja uz tomu absolutne nerozumiem, uz mi je z toho do placu... 😢 tehu teda asi nie som a tym sposobom, ako sa teplota drzi hore, mozem mrchu cakat najskor tak na Velku noc... 😠 ☹

drobec123
8. feb 2008

weji, ako mozes vediet ze nie si tehu !? ved mas vysoku teplotu !!! nemala by si sa na to pozerat negativne ale verit ze este len hladina HCG nie je dost vysoka aby ti to testik ukazal !

weja
autor
8. feb 2008

drobec - ved hej, toto by som vam inak urcite napisala aj ja, keby ste boli v podobnej situacii, aby ste este nevesali hlavu... 🙂 len seba samu akosi neviem povzbudit... 😒
dnes som totiz podla grafu uz 16DPO... a ms som mala dostat uz pred 3 dnami... 😠 ja viem, ze mozne je vsetko, ale toto sa mi akosi nezda... ☹