Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
14. feb 2008

aj ta moja ovu sa akosi coraz viac posuva 😠 takze tiez by som obsadila spodne priecky 😀 tak dobre, preteky rusime... 😉
bubatenko - tiez si myslim, ze novy dr. to isti... ja neviem, ci kedysi davali ten diplom z mediciny kazdemu, kto sa tam prihlasil, ale niekedy tomu zacinam normalne verit... 😠
ozaj, teraz som mala rozhovor s mojou buducou nadriadenou, pod ktoru som mala patrit, keby som prebrala tu kolegyninu robotu..., tak uz si aj ona vsimla, ze sa to fyzicky neda stihat - robit 2 funkcie naraz... uz 2 tyzdne beham hore dolu z jednej kancelarie do druhej, hlavu mam ako balon... je toho straaaasne vela a kazde je z ineho sudka... 😝 takze povedala, ze sa buduci tyzden porozprava s mojim sefom, ze bude musiet skratka prijat niekoho dalsieho... uff, som si vydychla... 🙂 fakt som sa zacala bat, ze sa mi to raz zosype na hlavu vsetko a rovno z toho scvoknem 😅
nooo, celkom dobre sa tento tyzden skonci... 😀

jablonka
14. feb 2008

weji, super ze im to docvaklo 😉

drobec123
14. feb 2008

inac mam dnes skaredy den, dostala som mrchu - uz definitivne, sla som si cez obed kupit tie bylinky na spitalsku (odo mna z prace asi tak 15-20 min slapania v tejto zime), pridem tam a lekaren je opat zavreta, do 3.3. ! takze to vzdavam a idem hladat niekde na nete alebo po cajovnach, mam na to 4 dni aby som od pondelka zacala poctivo pit !

alexa27
14. feb 2008

drobec, ked ich nezozenies, tak ja ti mozem priniest v pondelok na stretko jeden namiesany balicek, nebude to sice take presne ako z lekarne, iba ako odo mna od oka, ale lepsie ako nic 😉

drobec123
14. feb 2008

alex si zlata 🙂 skusim to niekde pohladat ....

alexa27
14. feb 2008

skus tu Grosslingovu, tam na 99% zozenies vsetko, len ti to nezmiesaju.

bobess
14. feb 2008

tak som späť z obeda a idem sa chystať do divadla.
dnes som si na nete našla dve kamošky jedna má 12tt a druhá 6tt. no milé ... 😖 škoda že ste to neboli Vy.
mne lekárka zrušila aj čaje aj kávu aj proste všetko ... 😀 sa mi zdá teda

alexa27
14. feb 2008

bobess, tak to bol iny obed o stvrtej 🤐
takze lekarka ti nariadila prisnu dietu, co? a ako potom riesis stravovanie, je nejaka restika, kde sa najes, alebo si musis nosit z domu?
a na co ides do divadla?

bobess
14. feb 2008

lekárka mi zákazla všetko - maslo, chlieb, mäso, tekutiny, olej, soľ ... fakt zajtra nasadím jačmeň a idem na klíčky ... to zas bude a ešte fazuľu môžem. no v podstate je to delená strava ale bez 4nohých zvierat a tak ... skúšame to prírodne, lieky som totiž odmietla ... a v reštike si dávam šaláty bez ochutenia a vodu. už teraz mi všetci hovoria že jem strašne zdravo a málo, no tak teraz ich všetkých asi porazí (má to výhodu u svokry nemusím jesť nič 😀 a poviem že lekár zakázal ...) ale našťastie variť môžem tka budem aspoň pre ostatných ...
a drobec - žiadna čokoláda !!!
do divadla ideme na šialené nožničky ... zajtra porozprávam ...
na valentína som okrem obeda dostala tulipániky a pusu. ja som manželovi kúpila kartu - ako ŠPZ-ka veľmi sa mu to páčilo, no čo si už po 12 rokoch spolu budeme kupovať 😀 😀 😀 tá šialená zaľúbenosť sa už zmenila v lásku a to sa viac cení ... asi všetky ste na to rovnako, keď už riešime mimčo 😀

drobec123
14. feb 2008

bobess ale z toho zdraveho jedla budes vyzerat vecne mlada, ziariva, krasna s uzasnou postavou !!!! 😀 😀
a my budeme potom len tisko zavidiet a obdivovat ..... ale podla mna bez cokolady sa neda zit ! tak zase svata sa z teba nemoze stat, takze hadam mozes raz za cas zhresit ! 😉
a kedy pojdeme my ostatne do divadla ? ja by som straaasne chcela ist na nieco ......

drobec123
14. feb 2008

alex a kde na grooslingovej to mam hladat ? teda je to lekaren alebo ?
idem ja dnes skor home, uz sa mi krizia oci, som nejaka otapena ... takze krasneho valentinka prajem a pekny vecer !!! papa

bobess
15. feb 2008

dobré ránko,
baby "šialené nožničky" vrelo doporučujem. neskutočne sme sa bavili. úplne iný štýl ako všetky ostatné divadlá. fakt ak do divadla tak na toto a pôjdem s Vami lebo sa to dá porzieť niekoľkokrát ...
mojej kolegyni sa narodil v noci synček ... tretí chlapec ...

drobec123
15. feb 2008

bobess, dohodnute, ideme na to do divadla. a kde to hraju ?
inac dobre ranko a kolegynke gratulujeme !

bobess
15. feb 2008

na novej scéne. dohodnite termín a môžeme ísť ...

http://www.novascena.sk/index.php?page=program&...

weja
autor
15. feb 2008

krasny piatok vam zelaaam! 😎
tu inak fuka strasne studeny vietor a poletuje sneh, skoro som odmrzla, kym som zasla do roboty... 😖 teraz chodim vacsinou peso - je to cca 20 min. a aspon sa rozhybem... 🙂 ale ked je takato kosa, nie je mi veru vsetko jedno....
bobess - takze si sa bola kulturne vyzit 🙂 tiez by som sa isla s casu na cas niekam kulturne vyzit, lenze my tu divadlo nemame 😅 a do kina sme si po poslednej skusenosti spred cca pol roka povedali, ze uz tak skoro nepojdeme - ja neviem, ci sme iba my taki vadni, ale strasne nas vyrusovalo, ked niekto za nami suchotal cukrikmi, obalmi, do toho ini nieco chlipali alebo sa rozpravali... 😠 tak sme si povedali, ze si radsej nabuduce stiahneme nieco z netu a pozrieme v pohode v obyvacke... 🙂

drobec123
15. feb 2008

do konca februara som ja uplne busy, idealne pre mna by bolo zaciatok marca, ale nie cez vikend. ja by som sla 28.3. to je piatok ...... len neviem bobess ci ty nebudes v tom najvacsom navale prace ... na april este nie je rozpis.

alexa27
15. feb 2008

Dobre ranko,
tak ja som myslela, ze Valentina budem mat az cez vikend alebo dokonca az o tyzden a moj manzel ma prekvapil a prisiel vcera vecer do blavy s ruzickami a cokoladou 😵 .

drobec, toto je ta lekaren:

Natur Vital - Z. Tretiaková
Grösslingova 33
811 09 Bratislava
Tel.: 02/5296 3494

pripadne tam predtym zavolaj ci maju vsetko.

bobess, super, tak podme teda na sialene noznicky, ked si ochotna ist este raz. mne by najlepsie vyhovovalo niekedy uprostred pracovneho tyzdna. vikend tiez nie. ten piatok 28.3. by som snad mohla, neviem nikdy tak dopredu povedat, ale skusim si to nejak zariadit keby to vsetkym vyhovovalo.

drobec123
15. feb 2008

asi tam skusim dnes cez obed vybehnut, ale asi najprv skocim na zelenu ulicu, tam je fytomed ale ked som tam bola minule, nemali vsetky bylinky...

weja
autor
15. feb 2008

alex - tak drahy ta poriadne prekvapil 🙂 to je mile... a zostal ci sa vratil naspat do Viedne?
ja sa chystam dnes tie bylinky pozhanat... snad budem uspesna 🙂

drobec123
15. feb 2008

alex, krasne prekvapko ! moj drahy mi tiez kupil kvietok a Milka srdiecka. a strasne sa tesil z tych listkov na koncert, tak mam radost 🙂

bubatenko
15. feb 2008

dobré ránko prajem,
to som veľmi rada alex aj za teba, že mangelík príšiel včera za teba... poviem úprimne som aj večer na teba myslela, že tráviš večer sama... ale zobrala si si užasneho chlopa, takže nič také sa nekonalo 🙂
Ja som dostala kvietky a krásnu spoločnú večeru v reštike.... pre mna už bol aj sviatok, že nerobil.... lebo väčšinou všetky dôležité sviatky sú jeho 😒

drobec123
15. feb 2008

no aj to je krasne ze ste boli spolu, vidim ze sme mali vcera vsetky pekny vecer .... co planujete na vikend ?

alexa27
15. feb 2008

dakujem dakujem 😵 ....zostal tu a bude tu az do pondelka, tak budeme mat krasny vikend 😵

dievcata a nechcem to zakriknut, ale fakt ta mojziska asi pomaha, alebo aj ta akupunkura, homeopatika, alebo kombinacia vsetkeho, ale dnes uz nemam ziadnu mrchu, takze prvy krat od vysadenia tabletiek som mala bezproblemovy priebeh ms presne tak ako pocas antikoncepcie. uplne z toho nechapem, ale je to pre mna super uspech, ze bez hormonov sa mi to podarilo. dufam, ze to nezakriknem a bude to takto pokracovat aj buduci tyzden.

alexa27
15. feb 2008

buduci mesiac, som myslela 😅

drobec123
15. feb 2008

buduci mesiac by to alex prave uz nemuselo byt tak, mrcha by nemusela byt ziadna, takze ked nepride ani neodide nacas 🙂

alexa27
15. feb 2008

🙂 no bolo by to sice pekne, ale to uz by sa mi nejak velmi zacalo darit, tak az s tolkym uspechom neratam...ale potesilo by, co si budeme hovorit 😉

drobec123
15. feb 2008

no ved prave .... co si budeme hovorit. moj drahy bol vcera dost nestastny ked som mu povedala ze dosla mrcha. ale zvladol to hrdinsky a chce ist k mojmu gyn. aby zistil co moze robit. no proste sa do toho hrnie este viac ako ja mam niekedy pocit 🙂

bobess
15. feb 2008

no fakt sme asi mali každá pekného valentínka ...
mne je divadlo úplne jedno kedy bude, aj v marci. to už mám za sebou obdmedzovať sa, prvoradé sú veci na kt. sa teším, zatiaľ som vždy všetko stihla takže pre mňa za mňa hocikedy. Určite cez týždeň, víkendy si nechávame na rodinku ...
ja už tu mám otca a zajtra príde mama s sestrou neterkou a švagrom. takže dnes napečiem a zajtra navarím. už sa teším.

dnes som šuchla nárazník môjho auta, fakt som to druhé auto nevidela, našťastie to nie je až také hrozné, a nejaký ten škrabanec ma fakt nerozhodí. uvidím čo povie manžel ... ale je to moja auto, nie? a ten škrabanec som spravila vedľa jeho ťukanca, kt. mi tam spravil on ... 😀

dnes som bola v mojej lekárni a dostala som za tašku vitamínov, pasty, celú sadu bubchen kozmetky pre mimčá ... tak som to zbalila mojej kolegyni pre to jej novorodeniatko ... aj tak tam chodím každý týždeň, takže nabudúce zase niečo dostanem - trpia tam predstavovou že vždy keď ma vidia tak sa pýtajú na mimčo a pre istotu mi niečo zabalia - moje okolie sa má 😀

alexa27
15. feb 2008

zlaty 😵 , to je velmi mile, ked uz aj chlapi tak velmi chcu.
u nas to nie je zas az take. manzel sa nebrani dokonca sa na to aj tesi, ale zase, ze by bol uplne taky, ze zhavy, to sa neda povedat, berie to skor tak sportovo, ked bude tak bude. co je pre moju povahu na jednej strane velmi dobre, lebo ma aspon nestresuje, ze preco sa nedari atd, ale zase niekedy by som aj chcela, keby bol taky uz uplne chtivy.

weja
autor
15. feb 2008

alex - asi to bude naozaj kombinacia vsetkeho... ale je super, ze sa to takto upravilo 🙂
drobec - no zlatyyy... 🙂 ono sa to nezda, ale berie to dost aj tych nasich chlapov... aj moj drahy chce ist buducu sobotu k tej novej dr. so mnou... povedal, ze ma pocka pred ordinaciou, dnu sa samozrejme nebude hrnut..., ale keby bolo treba, aby bol po ruke... 😉