Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
15. feb 2008

no milé milé ... to môj bol so mnou raz, a v živote asi viac nepôjde, pretože on to berie oveľa horšie ako ja. on je neskutočný nervák v tomto. svoje vyšetrenie vzládol realítvne dobre, ale moje ... to je vždy strach a hrôza. takže chodím sama. ale na mobile mám vždy aspoň 10 zmeškaných hovorov ...

drobec123
15. feb 2008

moj chce ist so mnou, ale predstava bola len ze ma necha pred ordinaciu, ale vcersa sa ma necakane spytal ze ci ten lekar nemoze vysetrit aj jeho.... tak som sa zacala strasne smiat, ze ci si uvedomuje k akemu lekarovi idem 🙂 on svoje jedno vysetrenie znasal veeelmi tazko ale myslim si ze chce urobit vsetko preto aby sme ten problem ak nejaky je vyriesili spolu. preto som aj teraz celkom ok, ked viem ze sa ideme nato pozriet aj z medicinskeho pohladu ....

bobess
15. feb 2008

tak nech ide, je to tvoj manžel a má právo vedieť ako na tom ste / nie ste ...

idem si kúpiť semiačka reďkovky, cibuľky, jačmeňa a iných obilnín ... tie čaje vám začínam závidieť 😢

drobec123
15. feb 2008

no jasne, ved ist moze. aj ked neviem ci je bezne aby bol chlap pri gyn. vysetreni. no nech to uz mame za sebou aby sme vedeli co dalej. ja som z hladna ako vlk, len som slubila kolegyni z prahy ze ju pockam pokial pride a pojdeme spolu, mam pocit ze ju poslal sef aby sa so mnou porozpravala kvoli tym zmenam .... to bude zase obed, asi by som radsej ostala hladna 😠

weja
autor
15. feb 2008

bobess - a to nemozes pit ani bylinky? 😕 to je nejake krute... 😒
drobec - no som zvedava, ako dopadnu tie nase "sedenia" u dr., budeme si navzajom drzat palce... 😎

drobec123
15. feb 2008

weji dobre dopadnu, a po mojom rozhovore teraz s kolegynou z prahy, to vsetko dobre dopadne. len som sa utvrdila ze sukromny zivot je omnoho dolezitejsi aka akakolvek prace ci pozicia. a preto pocnuc dnesnym dnom (s vynimkou dalsich dvoch tyzdnov ☹ si to idem vsetpovat do hlavicky .....

weja
autor
15. feb 2008

drobec - to nebol asi bohvieaky rozhovor s tou kolegynou, ked si taka znechutena... ale samozrejme mas pravdu, nic nie je dolezitejsie ako sukromny zivot... v tomto musime byt asi sebecke...

drobec123
15. feb 2008

hej som, neznesiem vysvetlovat niekomu preco sa mi to nepaci ako to urobili a ani to ze co si o tom myslim ked viem ze ten dotycny s tym nic nespravi a mne to nepomoze a vie preco to je takto.... len ma to vzdy este viac vynervaci, naco do mna este rypu ....

weja
autor
15. feb 2008

no to mi pride fakt divne, ze vedia, ze je to definitivne, ale aj tak sa ta vypytuju, ci si s tym spokojna... ako keby to nieco na veci zmenilo... 😖
drobec, vykasli sa na nich, urobte si s drahym pekny vikend a pozitivne sa nalad... usmev na tvari a optimizmus v hlave je zaklad... 😎

moj sefo zdrhol, tak som si povedala, ze v duchu hesla - sukromny zivot nadovsetko - uz prcham aj ja 😀 budem si to musiet samozrejme buduci tyzden nadrobit, ale nevadi, teraz uz chcem vikendovat... 😎
pekny vikend vam vsetkym prajem...

bobess
15. feb 2008

drobec - no keby to tak ľahko šlo na to nemyslieť, že? ešte že ide víkend a ovulka a tak na to zabudneš ... no a potom zachvíľu bude divadlo s nami, tak sa teš !!!! a zabudla som na ten pondelok ... huráááá ´
aspoň si sa najedla? čo dobrého si mala?

bubatenko
15. feb 2008

drobec ako hovorí bobess.... ty , tvoj mangelík a dva dni voľna pred tebou...pekne sa zrelaxuj a naber pozitívne myšlienky.... 😉
ja sa pridám už tiež k weji.... mam niečo mimo, tak sa s vami ľúčim a prajem všetkým pekný víkend 😉
papa

drobec123
15. feb 2008

baby, o mna sa nebojte, ja som v pohode, fakt. teraz budem mat tazsie dva tyzdna, ale uz sa na to pozeram dost z nadhladu a nenecham sa len tak lahko rozculit .....
aj kolegyna sa ma dnes spytala ze som nejaka inaksia, ze sa jej zda ze som nejaka flegmaticka a demotivovana, skoda ze to na mne vidno, nechcem demotivovat moje pracovne okolie.

bobess
15. feb 2008

tak prajem pekný víkend všetkým ...

drobec123
15. feb 2008

pekny vikend.... ja to tu este chvilku postrazim ! 🙂

bobess
18. feb 2008

dobré ráno,
prečo ten víkend nemôže trvať aspoň 5 dní?????

weja
autor
18. feb 2008

dobre ranko,
bobess, tiez si davam tu otazku... 🙄 dnes je moj manzel navyse doma, tak o to menej sa mi este chcelo vstavat do roboty... 😖
tak aky ste mali vikend?

bobess
18. feb 2008

víkend bol dobrý. v sobotu to bolo úplne v pohodičke. len to strašne ubehlo. malá strašne pišťala keď videla psíka, takže malý na ňu skákal a olizoval ju. ale mala zážitok.
v nedeľú som pracovala ale som bola strašne unavená, kedže zase nespávam v noci. večer sme to dorazili v rakúsku a cestou späť sme manželovi kúpili boty v auparku.
a Vy ostatné?

bubatenko
18. feb 2008

dobréé ranko..... prídavam sa...spíš me petíciu za predlženie víkendu 🙂
hmmm... tento víkend som bola sama, takže nič moc.... sobotu som zabila v škole a upratovaním a včera som sa odsťahovala na celý deň k našim a nechala som sa obskakovať a stravila som trocha času s mojimi súrodencami, taka pohodička....
btw. na dnes večer sa musím bohužial ospravedlniť, lebo som celkom zabudla, že moja švagrina ma dnes narodeniny a večer je veľká oslava 😒 Takže si to pekne užite dnes večer a pošlite trocha pozitívnej energie mojim smerom.... 😉

weja
autor
18. feb 2008

no my sme tiez mali taky pohodovy vikend - v sobotu doobedu som si spravila vylucne iba pre seba - poupratovala som este v piatok a manzel bol po nocnej, takze som ho nechcela nicim rusit, takze vam poviem, ze sobotu som uz davno nestravila s vylozenymi nohami a casopisom v ruke 😅 oddych ako sa patri... 😵
no a v nedelu sme boli klasicky pozriet nasich, boli tam aj sesternicine deti, tak sme cele poobedie hrali karty a kvarteto, pozerali rozpravky... 😵 ...len skoda, ze to vzdy tak kratko trva... 🙄 😠

drobec123
18. feb 2008

dobre ranko, nam dnes nesla elektrika v praci ani siet, takze az teraz som sa pripojila na net.... vikend bol uzasny ! nic sme nerobili. boli sme sa mnami mnami napapat v sobotu, bracho mal narodky. potom sme boli na squash a vecer na navsteve u tehu kamosky. a v nedelu drahy odchadzal poobede na sluzobku tak sme sa len premotali, zehlila som, navarila, pomohla zbalit sa a bola som v auparku na nakupe kedze potrebujem slavnostny kostym na moje akcie, ktore ma cakaju tieto dva tyzdne ☹ baby prelozme to stretko pls ak sa nenahnevate, ja to asi nezvladam dnes na 18.00 ☹

bobess
18. feb 2008

s preložením stretka súhlasím ... ani mne to moc nevyhovuje.

ale ešte jedna vec kt. Vám musím napísať - doporučujem kúpiť si knihu Viewegha (neviem presne či sa tka píše)
Kniha rozprávok pre unavných rodičov (ani tento názov si nepamätám presne). Ja som to prečítala za hodinu (je tam len pár rozprávok) ale je to neskutočne dobré a ja si to idem tiež kúpiť. Mne to požičala ségra ale v nedeľu si to aj brala preč. Ona to číta malej ale sú tam modré texty kt. sú len pre rodičov. Fakt strašne som sa bavila !!!

drobec123
18. feb 2008

bobess diky za tip ... ja musim najprv docitat tie tri knizky co mam rozcitane 🙂 ale urcite si ju kupim ked ma taketo dobre referencie 🙂
inac prave som si urobila ten cajik, zohnala som vsetko v piatok, ale len 1/3 mnozstva. no ale treba niekde zacat 🙂

weja
autor
18. feb 2008

drobec - ja tiez varim caj od dnes... 😵 tiez sa mi neuveritelne podarilo vsetko zohnat hned v prvej lekarni, tak sa vytesujem... ale ja som tiez robila len 1/4 davky, aj tak mi z toho vyslo caju na kasu... 😅
aspon mam pocit, ze som urobila dalsiu dobru vec pre tehu 🙂
inak neviete, ci sa moze pit alchemilka pocas ms? 😕 ja som ju totiz od zaciatku mrchy pila, a potom ma napadlo, ze to mozno ani nie je dobre, napr. aj tento caj sa neodporuca pit cez ms a ja som mala ms tento mesiac nejaku dlhu... 😒 to bude asi tym, ze alchemilka prekrvuje maternicu... 🙄 no som blba, vobec ma to nenapadlo, ale tak snad nic horsie sa nestalo, ako ze mam o cosi dlhsiu mrchu... 😕

drobec123
18. feb 2008

weji, mam pocit ze by sa nemala pit, presne kvoli tomu ze prekrvuje maternicu... ale myslim ze poskodit nemoze. inac ten caj je dobry, teda mne chuti. prvu salku mam za sebou 😉 inac je pravda ze ja som robila 1/3 toho mnozstva a mam toho naozaj viac ako dost .... to budem mat co robit aby som zvladla aspon toto mnozstvo. takze weji startujeme spolu ....

jablonka
18. feb 2008

ahojte, mali ste fakt krasne vikendy, ja som ho mala dost zly, som dost chora, v piatok som bola u lekarky poobede, mam zapal ocnych spojiviek od Dianky a k tomu som vyfasla antibiotika...este k tomu som vikend pregrcala a dvakrat mi krvacalo z nosa a dnes je pondelok a konstatujem, ze antibiotika mi vobec nezabrali /mala som tie trojdnove/, stale ma strasne moc boli hrdlo a citim sa rovnako zle ako v piatok ☹
takze celkom mi tiez bodne to presunutie stertnutia 😉

drobec123
18. feb 2008

jablonka, tak to mi je luto ze sa citis takto na figu ... nechces ist radsej domov a vylezat to ?

jablonka
18. feb 2008

no neviem, dnes radsej budem v robote a mooozno zajtra ostanem doma, este uvidim...a v sterdu mame ist do tych Piestan, z toho mam hlavu v smutku, lebo clovek sa tak velmi tesi a nakoniec je chory 😢
ja som byvala vzdy malo chora, ale teraz som bola uz v decembri a je to vlastne o dva mesiace znova - lekraka mi povedala ze to mam vzdy od Dianky, ze tomu telo nedokaze stale atakovat...ma to stve ze si to stale takto odovzdavame 😠

weja
autor
18. feb 2008

jablonka - tak sa len liec, radsej zostan zajtra doma, aby si to neprechodila zbytocne... a samozrejme, aby si bola aj v Piestanoch v lepsej kondicii 😉 tieto choroby su fakt na figu... 🙄
drobec - cajik je celkom fajn, aj ked na mna aj trosku silny - ja mam radsej take slabsie odvary... ale ked sa ma uzivat pol lyzice, tak bude pol... 🙂 tym sa mysli normalne polievkova lyzica, hej? (to len na upresnenie, ze som to spravne pochopila 😅 )
ale ked som si na baleniach tych jednotlivych byliniek precitala, ze na co su, tak myslim, ze minimalne 2 druhy posobili aj ukludnujuco na nervy, to nam asi v tejto honbe za tehu treba 😅 😀

alexa27
18. feb 2008

dobre ranko dievcata, tak mne preklad stretka tiez uplne vyhovuje. tak teda sa na vas budem tesit niekedy na buduce.
jablonka, to ma mrzi, ze si chora, tak sa moja puliruj nech si cim skor fit a piestany si pekne uzijes. ale hlavne tiez si myslim, ze by si mala ostat doma.
cajik chuti aj mne 😀

drobec123
18. feb 2008

weji, presne, ja ked som si na tych cajikoch precitala co tam pisu na co to je, tak pioritne na nervy a na zaludok a pecen, len ta alchilmiky je na maternicu. ale tak verim ze celkovo bylinkami nic nepokazim a snad mi to napr. precisti organizmus 🙂 ja som kupovala bylinky v bio obchode takze este by mali byt zdravsie ako normalne bylinky 🙂 no proste budem zrdrava a plodna ..... uz sa na to tesim !!! 😀