Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
9. apr 2008

ahojte, no neozvala som sa dlhsie, lebo neviem co skor 😖
nezarabam - ako ste si mysleli 😅 , ale som PN, cez vikend som ochorela...no ale od vcera mam aj tatina v nemocnici, uz cez vikend skolaboval, potom v utorok zasa...tak ho vysteruju a testuju co mu je, este nevieme ☹ , iba ze to nastastie nie je srdiecko...on od detstva nebol v nemocnici, takze sme vsetci sokovani a velmi sa o neho bojime 😢
takze chodim kazdy den za nim, esteze mam vychadzky, a cez vikend musim ist za maminou, treba porobit nieco v zahrade a travnik pokosit...bohuzial moj manzel akurat cez vikend robi, takze je to na nas babach...ja sa necitim dobre a este mam dost roboty aj s diplomovkou 😖 , ale verim ze to zvladnem 😉
inak myslim na vas, wejke drzim palce, lebo to vyzera velmi nadejne tento mesiac a bobess prajem krasny vylet v Londyne, po tom tazkom pracovnom obdobi si to absolutne zasluzis 🙂

bobess
10. apr 2008

dobré ránko,
jablonka-tak sa držte a aj Ty aj tatino sa čo najskôr dajte doporiadku ... dúfam že to bude len jarná únava a rýchla zmena teplo/zima ... budeme na Vás myslieť a keď budeš môcť tak sa ozvi ... 🙂

no takže hor sa do práce ostatní ... dnes ale mám easy day ... o 10,00 idem nakupovať ... nutne potrebujem špirálu a lak na nechty ... drboec - moja sestra v chate (čítaj čet) nepotrebuješ niečo?

bobess
10. apr 2008

weji - s grafom len tak ďalej ...

weja
autor
10. apr 2008

dobre ranko 🙂
jablonka - fuuuuuha, no mas toho dost... 🤐 tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne tebe a hlavne tatinovi, snad to bude len mozno unaovou alebo prepracovanostou...
budeme cakat, ze nabuduce ked sa ozves, budes mat pre nas uz len dobre spravy... 😉

bobess - ty si rychla 😀 ano, teplotka zasa o trosku stupla... juuuj, ale uz kazde rano meriam s takou malou dusickou, ze zacne klesat... 😔 dufam, ze ju tam nedrzim len silou vole... 😅
bobess, ty uz zajtra odchadzas? o kolkej? a kedy sa vraciate? uz mi to nejako vyfucalo z hlavy... 😅

bobess
10. apr 2008

letím ráno o 7 môžete mi kývať 😀 a priletím domov v pondelok okolo polnoci
dnes som pozrela všetky meteo predpovede ... tak to vyzerá že sa dažďom nevyhnem, ale nevadí a v nedeľu je tam maratón .. tak to bude určite narvané ...
čo vy chystíáte na víkendy?

weja
autor
10. apr 2008

jasneee, ja ti budem kyvat, len ci ma uvidis, ked ma nemas po ceste... 😀
hej, dazd hlasili na vikend aj tu, ale nevadi, nejako to uz prezijete... vsak mas aj plan B 😉
my sa chystame v sobotu pozriet na svadbu - zeni sa manzelov bratranec, ale pojdeme len do kostola... tak sa celkom tesim, zasa trochu nostalgie... 😀

drobec123
10. apr 2008

dobre ranko ..... pozeram ze moj vcerajsi prispevok tu nie je. nechapem, mala som pocit ze som ho odoslala, ale tak asi nie ☹
weji teplotka vyzera slubne, ale chapem ako sa musis citit. toto je podla mna este horsie ako cakanie na ovu.... no a bud potom kludna, podla mna sa to neda, tak nech ostatni nemudruju 🙂
jablonka, uffff vsetko na teba teraz spadlo pozeram, ale ty si silna zenska (ako aj my ostatne 🙂, to zvladnete vsetko, to si len niekto povedal ze vas chce vyskusat. aj s ocinom bude dobre, mozno si len potreboval oddychnut 🙂
bobess, seeegra moja 😀 potrebujem spiralu, ale myslim ze nie az tak surne aby som si ju nekupila na letisku na buduci tyzden kedze letime k svokrovcom. ved aj ty letis a v londyne je dobre letisko na nakupy 🙂
joooj ti zavidim ze mas od zajtra volno .... a vlastne aj tie dnesne nakupy 😉

bobess
10. apr 2008

weji- tak to je super, ja som mala takto predrokom svadbu - 14.4.2008 - ešte stále je to pre mňa najúžasnejší deň, a ako hľadám tak hľadám neviem nájsť ani jednu chybičku počas celého dňa ... všetko šlo tak super úžasne ... jóóóó ako by som si to zopkaovala

drobec- ja som fakt presvedčená že letisko v BA o 6 bude ešte pre ochody uzavreté ... takže to radšej kúpim dnes ... ináč čo sa špirály týka, mám podozrenie že kvôli nej mám ten zápal oka ... asi týždeň som ju nepoužívala a od včerajška už mám zase úplne červené očko ... takže musím kúpiť novú ... inú ...

weja
autor
10. apr 2008

ja som inak tiez raz tak zo srandy povedala manzelovi, ze by som si svadbu kludne este raz zopakovala, pretoze sa nam tiez ten den vydaril maximalne, ako len mohol, tiez na to rada spominam... 🙂 a viete, co mi na to povedal on? "no co siiii, ved ja som rad, ze to uz mame za sebou" 😅 on totiz nema rad, ked je stredobodom pozornosti a mal zo vsetkeho trochu tremu... 🙂 aaach jo... ti chlapi... 😉

bobess - a aku spiralu pouzivas? skus nejaku na citlive oci, ci to nepomaha?

bobess
10. apr 2008

no môj zase by celkom rád ... on len dva dni predtým nespával kvôli trom veciem - povedať áno, príhovor a svadboný tanec. Po každom keď to spravil mi zašepkal do ucha - ešte dve veci, ešte jedna a po tanci bol so sebou spokojný a už bola len zábava ...
ja používam teraz zn. sephora - ale predtým som mala maybeline alebo max factor .. musím sa k tomu zase vrátiť .. i keď táto maľovala krásne

drobec123
10. apr 2008

no nemyslela som letisko v ba, tam nic nekupis, myslela som londynske 🙂
hej a odporucam aj ja dobru spiralu, to je celkom zaklad.
my by sme si nas den tiez zopakovali, napriektomu ze sme ho odkladali veeeela rokov len prato lebo sme o brali ze budeme musiet hrat divadielko pre celu rodinu a to sa nam fakt nechcelo. nakoniec to dopadlo ako najlepsi a najkrajsi a najzabavnejsi den v nasom zivote. este aj teraz sa smejem ked si na to spomeniem 🙂

drobec123
10. apr 2008

ja pouzivat Clinique, je sice drahsi (preto ho vzdy kupujem na letiskach) ale som s nim veeelmi spokojna.
moj mal len jednu vec co ho trapila a to bol prvy tanec. vsetko ostatne zvladal, aj ked mu to samozrejme nebolo jedno. ale bol zlaty a skvely. a nasi kamarati, ktori sa predtym nepoznali, teda rozne partie medzi sebou vytvorili neuveritelnu atmosferu az do rana... za co im teda straaasne krasne dakujeme.

bobess
10. apr 2008

dorbec ja som práve silný alergik na clinique. ešte za čias ke´d to u nás nebolo mi to sestra nosila a i napriek tomu že aj v lekárni ti povedia že je najbezpčenejšia pre alergikov ja som z celej kozmetiky musela k lekárovi ...

a už od včera vám chem niečo povedať - nepozerlai ste náhodou panelák? ja to síce nekukám ale včera som si čítala a nejak som začula v telke ako tam riešia plodné dni a ako otehotnieť !!! hlavne rada pre chlapa jest jahody, med a víno ... to som sa pobavila, a aj manžel sa normálne posadil a kukal na to či je to vtip aleob fakt ... no neviem nejak som to ale nepochopila 😀

drobec123
10. apr 2008

hej hej, vcera som to pozerala aj ja, som si hned spomenula na nase dialogy 🙂 sme sa s manzelom na tom rehotali, ze aj ini to riesia a dokonca aj v telke 🙂 ja panelak sem tam kukam, ale tiez si pritom citam takze som tak trosku v obraze ale vela krat mi aj ujde cely dej ....
bobess, pochval sa co teraz dobreho citas, inac obdivujem ta ze po tolkom strese v praci si takato vasniva citatelka, ja sa sice tiez snazim ale velakrat ma tak bolia oci ze to po dvoch stranach vzdam.

bobess
10. apr 2008

číítala som Londýn - mám asi desať kníh o tom, takže študujem trasy, múzeá a pod. A čítam základnú konverzáciu v angl. - napríkladm - prosím si vidličku, ako sa dostanem ... a pod. základy keďže v práci je to väčšinou o assets, balance sheet, taxes a pod.
a od manžela som dostala knihu 100 nakrajších miest na svete, tak to v postielke obdivujem a riešim kde sme boli, kam pôjdeme a tak. je nádherná... už teším do Breselu a Antverp

takže počúvaj po najbližšej ovulke manželovi naservíruj, jahody, med a vínko ... to budú ale detičky ... (až na to že jahody sú veľmi alergény hlavne počas tehu, takže Ty len med a víno...)

weja
autor
10. apr 2008

boze, zase mi strajkuje cely net 😠 v tejto firme uz prestava vsetko fungovat... 😖
panelak pozeravam sem-tam, ale skor poobede, ked reprizuju cast z predosleho dna... ale teda tato cast mi usla... 😀 my sme sa pozastavovali nad tym, ako ten trulko zistoval, kedy ma jeho zena plodne dni - ten gynekolog mu povedal, ze 14 dni od menstruacie... tak som si pobavila, ze to mozno sedi tak na 30% zien... 😅
mna teraz rozculuje ta sestricka - raz sa s nim vyspala a ak je naozaj tehotna, tak to potom uz fakt nechapem... 😖
mne to pripada ako taka slovenska telenovela 😀 ale zabavit sa na tom da z casu na cas celkom dobre 😉

bobess
10. apr 2008

weji- to ešte pochopím ak otehotnie tá sestrička - ale keď tá švehlová otehotnie hneď s takým truľom, ktorý neviem kedy a ako na tom jeho žena je - tak porazí mňa ... ak som teda dobre pochopila o čo tam celé ide ... 😎

weja
autor
10. apr 2008

tak to mas pravdu - normalne niekedy cakam, ze sa trulko nabuduce opyta ako vlastne na to... 🙄
inak, mne tam doooost vadi ta Viki Rakova... 😖 v Susedoch bola perfektna, ale tu sa mi zda taka nemastna-neslana... 😝 keby som ju uz nepoznala predtym, tak si pomyslim, co je to za neschopnu herecku... 😖

ja som cez vikend konecne docitala nejaku detektivku v anglictine - nemohla som sa k tomu dokopat uz asi od Vianoc 😅 no nebolo to teda bohvieco, ale tak islo mi hlavne o tu anglictinu, nebola chvalabohu nejako zlozito pisana... 😎

drobec123
10. apr 2008

tak ta sestricka je tehotna, vcera vecer sa to potvrdilo 🙂 len aby ste boli v obraze. a ten trulo je chudacik, ja ho skor lutujem ..... no mamickyn synacik 🙂
ja tiez teraz citam v anglictine knizku PS:I love you, neviem ci ste o tom poculi, dokonca to teraz sfilmovali a davaju to v kine, je to naozaj pekne citanie a som celkom prekvapena ze aj ta anglictine je taka fajn, nie narocna. http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=35196
trosku smutna.
bobess co tu robis uz si mala byt na nakupoch !

bobess
10. apr 2008

drobec - tak to by som si prečítala aj ja ... tiež som o nej čítala v eve či emme je to o nejakom chlapíkovi kt. zomrel a posiela svojej ženuške listy, že?
no a moje nákupy sa budú asi robiť po 20,00 lebo mám jeden súrny prípad ... takže riešim a je to fakt strašne náročné na nervy, takže keď spravím jednu operáciu tak sa vždy kuknem na Vás a som rada že so mnou komunikujete ... fakt robota o nervy a už aj oni majú zo mňa nervy lebo im všetko vytýkam a opravujem a furt ma niečo napadne ... dnešný počet odoslaných mailov od 6,30 je 149 - takže do 20 to hádam stihneme poriešiť ...

ináč ďakujem za info o sestričke - ten chlap je pako ... doma tri krásne deti manželka a čo mu vlastne urobila že si našiel bokovku?

weja
autor
10. apr 2008

tak to by som si precitala aj ja... 🙂 ja nejako nemam stastie na tie knihy v AJ - vacsinou najdem same haluze, ale kedze potrebujem nieco citat, tak precitam aj to, co kamaratky a sem-tam aj kniznica da... 😀

takze sestricka je tehotna...? no fajn 😖 niektori tito chlapi fakt nevedia, co od dobroty... 😠

drobec123
10. apr 2008

bobess, taku somarinu - vycitala mu ze vela pracuje a ze su malo spolu. a on bol podrazdeny a nervozny a preto sa zacal vykecavat sestricke a uz bolo tutuli mutuli .......
takyto fasa pripad riesis pred odchodom, no proste aby si mala pocit ze si to volno naozaj zasluzis 🙂
vsak ked docitam tu knizku tak mozem pozicat, len mne to bude trosku dlhsie trvat, je dost hruba a kedze je v AJ ide mi to predsa len pomalsie.
ja mam toho tiez dost, ale musim povedat ze citit ze sme sa rozrastli v teame, aj ked v podstate tie najvacsie projekty mame za sebou takze aj to pomohlo k trosku uvolnenejsej atmosfere. ale mame teraz vela akcii v aprili a maji, takze prace stale viac ako dost ..... ale uz sa nestazujem na prepracovatnost 🙂

bobess
10. apr 2008

tak drobec nech ti to vydrží... myslím tá neprepracovanosť 😀

a k tomu chlapovi z paneláka súhlasím s wejou - to už fakt od dobroty nemal čo robiť ! a ako gynekológ by si trochu to rodinné šťastie, zdravé deti fakt mohol viac vážiť ...

drobec ako to v máji veľa akcií - veď tam kvôli tým št. sviatkov vo štvrtok bude úplná pohodička ... čo ešte chceš organizovať !!! veď sa tam už nič nezmestí 😀 😀 😀 možno tak pusa pod rozkvitnutou jabloňou (odkvitnutou)

bubatenko
10. apr 2008

ahojte vytrvala trojka,
musím vas sklamať nezarábam na vás 🙂
len tak na rýchlo - som doma na PN - mám zápal priedušiek 😒 takže min. do pondelka som off.
Jablonka veľa sil ti želám... a s tatinom bude dobre, hlavne treba tomu veriť a myslieť pozitívne... prežila som niečo podobné pred polrokom, takže viem si predstaviť čo prežívaš
😒
Bobess ty si ten víkend poriadne uži, zabudni na číselka, mail... no jednoducho na všetko sa vykašli a prajem ti, aby ste s manželíkom na oslavu vášho prvého výročia nikdy nezabudli 😉

Drobec, weja.... aj vám už prajem pekný víkendík - vyzerá, že bude pekné počase , tak to využite a načerpajte veľa pozitívnej energie

Idem naspäť do postele a niečo sa učiť, kým sa nezadusím.... papa a pekný deň ešte prajem

weja
autor
10. apr 2008

drobec - no vidis, tak nakoniec to aj bolo na nieco dobre, aspon vam do teamu pribudla posila... 😉 teraz budes mat viac casu venovat sa manzelikovi 😵
bubatenko - tak skore uzdravenie prajem... a co je tak vela chorob...? 😕 zeby to tym teplym pocasim...?
aj tebe pekny vikend 😉

drobec123
10. apr 2008

jezis maria baby, ved ide jar, vy nesmiete byt chore !!!! sup sup rychlo papat vitaminky nech ste z postele vonku !
bobess mam 9 akcii, prva zacina 17.4. a posledna 11.6.
18.6. odlietam na dovolenku a dovtedy musim spustit dalsi rocnik mojho najvacsieho projektu. aha a zabudla som, medzitym som este sluzobne na celosvetovom finale v Monaku na 5 dni. takze stale si myslis ze poooohooodicka - sestricka 😀 ale mam sikovne posily dve, takze to zvladneme.

weja
autor
10. apr 2008

ako som sa najedla, tak sa mi akosi "odchcelo" robit... 😀
drobec - waaaw, a celosvetove finale coho to je...? 😕 18.6. uz idete na dovolenku...??? 😨 my sa chystame az na prelome jula a augusta... kam to vlastne idete? nech ti mame co zavidiet... 😉

drobec123
10. apr 2008

weji, no nechcem to rozpisavat, toho co ja organizujem na slovensku (posielala som vam clanky po nasom gala veceri), tak to iste pre vsetkych lokalnych vitazov sa kona v MC a ja idem s nasim vitazom ako doprovod, cisto pracovny predlzeny vikend to bude.
a na dovolenku idem do portugalska - cestovat, uz mam aj bedeker kupeny, musim zacat studovat, vcera vecer drahy objednal auto a cez vikend musime kuknut po ubytku, aspon v tych naj mestach ako je lisabon a porto. joooj sa tesim ......
weji, vy uz viete kam alebo to nechavate na poslednu chvilu ?

weja
autor
10. apr 2008

jasneee, uz si spominam, ze si hovorila o Portugalsku... hlava-mapa 😅
ta sluzobka znie zaujimavo... ale to uz nebudes organizovat, tam ides len ako doprovod... ci nie...?
u nas este je dovolenka temou cislo jeden, odsuvame to zatial, ved aj tak sme rozhodnuti, ze last minute to isti... 😉 ale hlavne kriteria mame vytycene: dolezite, aby tam bolo teplo a slnecno + ciste more a som spokojna prakticky kdekolvek 😀

drobec123
10. apr 2008

weji, len pekne snivaj o teplucku a slniecku, urcite nieco do vtedy vymyslite 🙂!
no sluzobka bude super, len je to pracovna cesta, kde budem 22 hodin pomaly s ludmi okolo ktorych sa budem motkat a robit im vsetko co uvidim na ociach 🙂 pre mna to bude naozaj cisto pracovna cesta, ale tak zase s krasnym vyhladom na more, a zazitkami ktore mi nikto nezoberie, takze je tam aj vela pozitivneho .....