Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
22. máj 2008

cafte, mne to uz dva krat nezobralo prispevok .... ma MK ma asi nema rad !

weja
autor
22. máj 2008

drobec -mne sa ten predosly podaril tiez asi az na 3.krat 😠 ale uz to robim tak, ze pred tym, ako prispevok odoslem, si ho skopirujem, aby som to v pripade neuspechu nemusela pisat odznova 🙂

este som sa chcela spytat - bobess ake auto budes mat? pochval sa nam... 🙂

bubatenko
22. máj 2008

ahojte ulievareň prišla pozrieť........ no jablonka sa nám niekde potí teraz, ani učiť sa neviem, nech je aspoň dvanásť, to už budem vedieť, že to má za sebou.
S tými autami máme v našej skupinke nejaký boom... my sme kúpili auto včera 😀 No vyplatili reálne by sme ho mali mať tak o 2 týždne... sa už normálne teším... lebo to trojmesačné prázdno v našej garáži ma už deprimovalo...kúpili sme si Ford Mondeo combi.... to máme auto aj pre štvorčatá keby sa zadarilo 😀

alexa27
22. máj 2008

jeeej bubatenko, to je velmi pekne auticko, super, gratulujem 😉 a fakt teda, to mozte mat mnooooohoclennu rodinku 😀 . a akej je farby?

weja, tiez parada, ze uz mate auto. manzelika si viem zivo predstavit ako sa vytesuje 😀 .

no a este som zvedava na bobess, ake auticko si ide kupit 😉 .

fakte teda sa nam to tu rozbehlo s autami, aj baby boom by mohol zobrat take rychle obratky 😉 😵

bubatenko
22. máj 2008

striebornéééé..... ja teraz vôbec nestíham, takže som ho vôbec nevidela, sama som zvedavá ako bude vyzerať.... ale moja polovička ráno, večer aj v noci je schopný vstať a pozerať si fotky na nete stále dookola..... no keď ho budeme mať, tak mam pocit, že sa mi na prvé dva týždne nasťahuje do garáže a bude tam aj spávať 😀

alexa27
22. máj 2008

😀 😀 hej, na taku situaciu b ysom sa na tvojom mieste psychicky pripravila, je to vysoko pravdepodobne 😀
a strieborna je super 😉

bubatenko
22. máj 2008

ešte sa musím pochváliť, mi išiel mangelík kúpiť práve darček - bicyklík, aby sme mohli tráviť pekné chvíle počas leta spolu, lebo on je vášnivý cyklista...... sa teššííííííííííííííííííííím a neviem sa dočkať..... 🙂

alexa27
22. máj 2008

jejkoooo, no teeeda 🙂 . a nechcela si ist s nim, aby si si ho vyskusala?
inac tusim vsetci nasi manzelia su cyklisti, mali by sme niekedy spravit nejaky cyklo vylet 🙂 .

bubatenko
22. máj 2008

alex čo by mi to pomohlo.... už týždeň počúvam o nejakých mierach, váhach, materiáli, prevodovkách... no jednoducho cudzí jazyk pre mňa.... vybral, to čo on považoval za najlepšie a ja som si mohla vybrať tak farbu.... tak isto ako pri aute... hehe..... v tomto mu úplne dôverujem...... a zatiaľ ma nikdy nesklamal... i

weja
autor
22. máj 2008

ahoj bubatenko 🙂 a tie peniaze za octavku ste uz dostali z poistovne? ohromne to vedia natahovat... 😖
to pozeranie fotiek na nete poznam 😀 moj drahy sa bol schopny aj cez vikend zobudit sam od seba o 5,30 a hned ako rozdrapil oci, uz aj smykal k netu pozerat, ci nepribudlo na strankach nejake super auto akurat pre nas 😀 😀 no teraz si ho uz konecne viac uzivam, uz sa zase zacina venovat mne, nielen vyberu auta 😀 😉
tak nech vam nove auticko prinesie vela radosti 🙂

weja
autor
22. máj 2008

inak, v tomto su asi vsetci chlapi rovnaki... 🙂 presne ako keby si vravela o mojom manzelovi 😀 ale kedze sa do technickych zalezitosti nevyznam, nechavam vsetko na neho... 🙂
ja som si tiez pri aute mohla vybrat farbu 😅 - to nechaval uplne na mna... povodne som chcela tmavu a nakoniec je biela 😅 ale ked som ju videla nazivo, tak som veru zmenila nazor 🙂 zacina to byt moja oblubena farba 😀

bubatenko
22. máj 2008

ďakujem weji aj vám prajem veľa šťastných kilometrov. Čo sa týka peniažkov musím povedať, že veľká spokojnosť. Presne do dvoch mesiacov od krádeže sme mali peniaze na účte. Prvý mesiac poisťovňa nemôže itak s tým nič robiť, lebo prebieha trestné stíhanie po neznámom páchateľovi a až potom sa začína tomu venovať poisťovňa, takže oni zlikvidovali poistný prípad do mesiaca... a musím povedať, že nám vrátili aj celkom fajn sumu, že sa nám nesnažili okradnúť. 🙂

weja
autor
22. máj 2008

tak to celkom rada pocujem... nase je uz tiez nastastie poistene - manzel tam isiel rovno v ten den, ked prislo domov, lebo nahoda je svina a nechcel riskovat ani jedinu noc na parkovisku, ked by nebolo poistene...
aspon ze su tie poistovne teraz ako-tak korektne... 🙂

bubatenko
22. máj 2008

dievčatá moje ja sa pre túto chvíľu lúčim... idem pokračovať v učení . Prídem pozrieť na večer, keď už by sa mohla Jablonka nalogovať.... majte sa krásne a prajem pekný deň. 🙂

weja
autor
22. máj 2008

ahoj bubatenko, vela zdaru pri uceni... 😉

drobec123
22. máj 2008

jablonka ako ??????? cakame na spravu od teba !!! alex ty mas na nu mobil, nenapisala aspon sms ?

alexa27
22. máj 2008

zatial nie, idem jej napisat 😉

bobess
22. máj 2008

tak čo tá jablonka - už asi oslavuje !!!!

tak super - vidím že v autách sa nám darí viac. no keďže som doteraz mala mazdu 3 GT výbava, tak pri tom zostanem ibaže pokročím na mazdu 6 combi - je to novinka. ja som sa mala do včera rozhodnúť či chcem mazdu cx-7 alebo 6 - ale proste mňa tá 6 dostala. farbu ešte neviem - ja by som chcela modrú takú tú hlbinnú, ale tá bude asi až v sept./okt. - takže možno zoberiem tú baklažánovú čiernu ... no ešte uvidím. motor som už vybrala - keďže chcem pre zemnu diesel tak asi to bude to najvýkonnejšie. len dúfam že zvládnem parkovať. moaje auto teraz má veľký zadok (špeicálna výbava gt) a teraz ho budem mať ešte o 27 cm dlhší !!! no uvidíme ...

a manžela v tomto nekomentujem ... u nás sa kupuje ročne minimálne jedno auto (tento rok ale už druhé) a aj tak je vždy z toho manžel jak na nervy ... samé katalógy, noviny, návšetvy predajcu !!!! a tie reči okolo toho !!! no ale nech sa teší, nie?

weja
autor
22. máj 2008

jablonkaaaa.... nenapinaj naaaas... mozme uz gratulovat...? 🙂

bobess - tak to budes mat co robit pri parkovani s combi 😅 ja mam s parkovanim vecny problem... 😒

alexa27
22. máj 2008

bobess, ta je krasna ta mazda6, teraz som si ju akurat pozrela tuto vedla temy co vyhadzuje tie reklamne linky. super, fakt krasne auticko 🙂 .

inac aj ja som mala vcera zazitok s parkovanim. isla som babke zobrat k lekarke recept a parkovala som tak popri chodniku pozdlz medzi dvoma autami. v prednom aute sedel chlapik a pozoroval moje shcopnosti. konecne som sa tam vytrepala na ten chodnik a ten chlapik vyparkoval a isiel prec. skoro ma porazilo, keby odisiel hned, vosla by som tam na prvy sup, ale nevadi aspon som auticko mohla potom krajsie vyrovnat 😀 😝

inak jablonka stale nic 😨 mozno su niekde na slavnostnom obede, tak nema ani cas, ale vecer nam snad napise 🙂

bobess
22. máj 2008

alex - takých chumajov poznám ... normálne sa vyžívajú v tom že to nespravíš na prvý krát ... ako keby oni to vždy dokázali !!! ja zas mám taký smiešny problém že dokážem prakovať len zadkom ! teda viem aj predkom ale potom neviem vysjť takže vždy parkujem zadkom !!! a neznášam parkovací senzor. na manželovom aute to vždy musím vypínať ... hrozne am to ruší !!!

alexa27
22. máj 2008

😀 ..no ale ja si z toho zas az tak vela nerobim, ved nech sa kukaju 😉

inak dnes mi pripada ako piatok, vobec si neviem predstavit, ze este zajtra musim ist do roboty 🙄 , vy ste na tom ako? nie ste ako mechom prastene? 😅

bobess
22. máj 2008

ja určite som už od pondelka ... !!!! 😀 😀 😀

ale ja sa na zajtra docela teším. mám len 3 stretká a potom by som relatívne mala sedieť na zadku ... mám strašne veľa zmeškanej práce !!! nehovoriac že v pondelok utorok som tu neni, takže musím urobiť všetko vopred !!! brrr ...

alex a čo to ten tvoj manžel študuje? nejak som boal mimo obraz

weja
autor
22. máj 2008

ja sa o mojich parkovacich schopnostiach radsej nebudem rozpisovat 😅 ked mam ist niekam do centra, tak chodim peso, uz len kvoli parkovaniu 🙄
mne je tu (myslim v robote) dnes hroooozne dlho... zacalo sa to uz rano, ked som pozrela na hodinky a bolo este len nieco po 9,30 a ja som sa uz citila, akoby som odpracovala pol dna 😀 no a teraz uz len pozeram na hodinky, kedy budem moct vypadnut...
ale tesim sa na vikend, ze sa konecne vyspiiiiiiiiiim...... 😵

bobess
22. máj 2008

tak už to jablonka má za sebou - všetko za B ale má to .... gratulujeme !!!!

alexa27
22. máj 2008

jablonka pisala!!!!! 😀 vsetko zvladla za B ! takze ma to uspesne za sebou 😀 😀 supeeeeeeeer.
preposlala som sms aj bubatenku, ostatne ste ju asi dostali, ze? ked nie vam ju sem prepisem 😉

bobess, moj muz studuje ekonomiu vo viedni, specializacia audit dane, takze to co aj robi, len tuto jednu skusku ma nespravenu uz asi dva roky. porpi robote nema vobec cas to dokoncit 😖

drobec123
22. máj 2008

parada !!!!! citala som ze je vsetko ok, tak teraz ideme sustredit celu energiu na bubatenko !!!!!

weja
autor
22. máj 2008

ano, ano, sms sme dostali 😵 je to nasa sikovnica, super, ze to uz ma za sebou 🙂

bubatenko
22. máj 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...... moc gratulujem...... a tíško závidím....... 🙂 Jablonka klobúk dole, si jednička.... byť maminou, manželkou, pracujúcou ženou a študentkou v jednom a takto všetko to zvládnuť... fakt si dobrá. Tak si to poriadne uži, osláv so svojou rodinkou a pozdravujem aj tvojho mužíka, ktorý musel byť fakt veľkou oporou počas celého tohto obdobia aj on si zaslúži pochvalu 🙂

Myslite, myslite... lebo dnes som si začala opakovať jeden okruh a vyzerá to veľmi zle - mam pocit, že nič neviem....

Ešte jedna vec Jablonka, mňa strašne vystrašilo to, že 1,5hod... to je strašne veľa, to si koľko štátnic mala? Ja si myslím, že do 30min som hotová a dovi odchod.....

idem.... musím šprtať.... ozvem sa neskôr..... papa

weja
autor
22. máj 2008

bubatenko - len klud, pocity pred tym su vselijake, ale isto to budes mat vsetko v malicku... 😉
no inak 1,5 hod. prekvapilo aj mna... 😕 my sme to mali vybavene tak do hodiny...