Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
22. sep 2008

weji sme tu pre teba a vždy budeme v akejkoľvek situácii, na to nikdy nezabudni - drž sa moja

ahoj alex - ani nevieš ako som rada, keď som tu dnes videla písmenka od teba... som rada, že sa máš fajn a mužíček poslúcha ..... tfuj, tfuj, tfuj nech začiatky a aj ďalšie dni v novej robotke sú také pozitivne ako teraz a tvoj nový život vo Viedni nech ti prináša len to krásne 😉

Ďakujeme za pochvali nášho krásavca a potvrdzujeme meno Adamko - rodinná rada cez víkend zasadla a urobila konečné rozhodnutie 🙂 . Zajtra ideme na morfologický uzv, tak dúfam, že nam pani doktorka potvrdí , to čo sme sa dozvedeli pred týždňom a bude všetko tak ako má byť.

drobec123
22. sep 2008

ahojte,

weji, nielen zajtra ale cely cas na teba myslim a posielam vela pozitivnej energie !!!! tam hore nas asi skusa kolko vydrzime, ale my sa nevzdame a ideme dalej !

bubatenko, pekne meno ste vybrali a krasne ti tt pribudaju !
alex vitaj spat na MK, aj ked pre teba to je teraz asi menej aktualne ze ?
jablonka ty ako pokracujes s vysetreniami v GF ?

pekny den zatial

alexa27
23. sep 2008

ahojte dievcata, dakujem vam vsetkym za privitanie spat.

drobec ahooj 😉 , no hej pre mna tehulkovanie momentalne az take aktualne nie je, ale nechcem to zase nejak velmi odkladat. uvidime este podla situacie, ale mozno uz zaciatkom roka, najneskor v lete by sme sa zase zacali pokusat o babatko.

myslim na nasu Weju ako to cele zvlada.... 😔

jablonka
23. sep 2008

ahojte 🙂
veru, dnes som na wejusku vela myslela, dufam ze sa nam coskoro ozve 😔
drobec - no ide na vysetr. vo stvrtok manzel a v piatok ideme spolu, mne zrejme budu robit UZV a budu aj ostatne vysledky, tak uvidime co povedia 😒
alex - kuk IP 😉

bubatenko
24. sep 2008

ahojte,

ja len dúfam, že pri weji všetko prebehlo bez komplikácii...... brrr ani myslieť nemôžem nad takým hrozným 😠

drobec ahoj moja, dakujeme za pochvalu 😉 A ty ako, čo máš nove aspoň v skratke. Boli ste teraz niekde na dovolenke koncom leta, alebo ste len tak relaxovali doma?

Jablonka držím palčoky, nech sú dobré výsledky. A aké testy ti robili už vlastne, resp. Vám?

weja
autor
25. sep 2008

ahojte...
tak uz je to za nami - cely porod trval az 13 hodin, lebo porodne cesty na to neboli pripravene... cize som "bohatsia" o dalsi priserny zazitok - cely ten cas som mala hrozne bolesti, uz som myslela, ze zacnem liezt po stene, dufam, ze uz nikdy viac v zivote nebudem musiet absolvovat porod bez epi... manzel bol moje zlaticko, rozptyloval ma, ako sa dalo, keby nebol so mnou, isto by som to nezvladla... a nakoniec o 22,00 som porodila nase male DIEVCATKO... 😢 😢 😔 je mi za nou strasne smutno, uz vyse tyzdna som ju kazdy den citila kopkat a teraz mi to vsetko strasne chyba... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
no budem sa musiet dat nejako dokopy, ale neviem, kedy to aspon trochu preboli...

prepacte, ze som v poslednom case taka hrozna, ani sa nepytam, ako sa mate... ale raz sa z toho hadam vyhrabem a snad aj my sa uz raz dockame svojho stastia...

maja.ka
25. sep 2008

ahoj wejka
😢 je mi hrozne ked to citam a nie to este zazit... 😔
kazdy den na teba myslim, aj som zapalila v utorok sviecku tvojmu anjelikovi, boze ved to bola mala princeznicka 😢
weji ani neviem co by som ti povzbudive napisala... nic ma v tejto smutnej chvili nenapada, pevne verim, ze ty si si uz vsetko zle vo svojom zivote vytrpela a teraz ta caka len to najkrajsie 🙂
silno ti drzim palce, aby si to teraz doma zvladala, viem ze je to velmi tazke, ale nic ine ti neostava, ozvi sa kedykolvek, mozno prides trosku na ine myslienky
drz sa ...

jablonka
25. sep 2008

ahoj wejuska, musel to byt naozaj hrozny zazitok, neviem ani vyajdrit lutost, tak ako velmi ju citim, nad tym vsetkym 😢 ...najradsej by som bezala za tebou a silno ta objala 😔
dufam ze to najhorsie co ta mohlo v zivote malo postretnut mate za sebou a uz budu len pekne dni...drzkaj sa, odpocivaj aby sa telo spamatalo a fyzicky aby si bola co najskor OK...a povedz manzelovi, ze si ho tu vsetky velmi vazime za to, akou ti je v tomto tazkom obdobi oporou...

alexa27
25. sep 2008

weji, baby to napisali krasne, citim to rovnako, velmi ti zelam, aby ta uz v zivote postretli len pekne veci a aby bol koniec vsetkym vasim trapeniam. je mi to nesmierne luto... 😔 😔

bardott
26. sep 2008

Weji práve som sa dostala na net a bolo tu toho popísaného už dosť a každá jedna z nás s tebou veľmi súcitíme. No mňa v tomto smere napadol taký pekný citát. Neviem síce kto ho povedal a neviem ani kedy, ale pre teba je ako stvorený a je verím, že sa ti naplní a šťastia ti bude už len pribúdať a nie naopak.
VEĽKOSŤ KAŽDÉHO ŠŤASTIA SA MERIA JEHO STRATOU.

weja
autor
26. sep 2008

dakujem vam... nezostava teraz ine, len sa s tym vyrovnat a ist dalej, aj ked je to hrozne tazke a potrva dost dlho, kym to trochu preboli... osud sa s nami riadne zahrava, ale raz nam to hadam vsetko vynahradi... len aby sme tolko stastia potom uniesli...

bardott
26. sep 2008

Neboj zlatko unesiete. A ešte oveľa viac ako si myslíš. 🙂 🙂 🙂 ......

rinuska
26. sep 2008

Wejuska , aj ja som s tebou. 😔 😔

bubatenko
27. sep 2008

hojte ,

dievčatá môžem o niečo poprosiť? Prosím podporte v súťaži o autosedačku moju kamarátku, ktorá má polročnú dcérku a jej by to veľmi pomohlo: ide o súťaž na www.mamidrink.com, keď si dáte zoradenie foto podľa najväčšieho počtu bodov - ide o kvetinku a jej Ely. Ide o slobodnú mamičku, ktorá zostala s malou sama. Každý deň môžete hlasovať jedným hlasom, z jednej IP adresy. Ďakujem veľmi pekne - ste zlaté

weja
autor
30. sep 2008

halooo... tu uz nikto nechodi??? ☹

bardott
30. sep 2008

Chodí ale myslím si, že sme všetky poznačené udalosťami predošlých dní. 😔

A ako sa ti darí wejuska, už je aspom trošíčku lepšie?

weja
autor
30. sep 2008

ahoj bardott,
no su dni, ked sa to da vydrzat a su take, ktore cele preplacem... snazim sa zamestnat cim sa da, aby som nad tym moc nerozmyslala, lebo to znamena automaticky zaciatok depky... 😔 no co uz, raz sa z toho hadam vyhrabem...

drobec123
30. sep 2008

ahojte, aj ja sem tam nakuknem, ale priznam sa ze uz zo mna nie je MK zavislacka. momentalne som chorlava takze som bola aj doma v posteli ale dnes som v praci na chvilu, uz sa straaaasne tesim na vikend, aj ked ma byt horsie pocasie, to mi vobec nevadi !
weji, mas nejaku predstavu ako by si sa vedela zamestnat cez den ? napr. zacat chodit na nejaky jazykovy kurz alebo nieco podobne ? nemozes byt cely den sama doma, ved to nerobi nikomu dobre !!!

bardott
30. sep 2008

Weji drobec má pravdu. Jazykovka by bola úplne super alebo z vlastnej skúsenosti ti poviem, že keď som upadala do čoraz hlbšej depresie tak som si dala príhlášku na VŠ. A začala som študovať. Môžem ti povedať, že mi to nesmierne pomohlo a posunolo ma to dopredu. Lenže teraz ma tá škola už skôr zaťažuje, ale už ju doštudovať chcem, keď som pred rokmi začala. Každý máme v živote nejaké čierne miesto. Ono sa s tým nezmieriš nikdy ale naučíš sa s tým žiť. Môj prípad je od tvojho síce odlišný ale podstata zamestnať si myseľ je tá istá. 😉
A do práce nepôjdeš?

weja
autor
30. sep 2008

drobec - no do vikendu je este dost daleko, tak sa len pekne liec...

ja viem, ze to nie je moc dobre byt sama doma vacsinu dna, ale momentalne som este stale PN a stale som dost "rozbita" - bolieva ma casto v podbrusku, takze vela toho este nemozem robit... ale citam knihy - slovenske aj anglicke - co sa mi dostane pod ruku a tie funguju celkom fajn na odputanie mysle...
priznam sa, ze nikam medzi ludi sa mi nechce... tazko sa to vysvetluje, ale zistila som, ze si tym presli vsetky, ktore prisli o babo - jednoducho sa teraz ludi stranim... potrebujem sa z toho vsetkeho spamatat, este je to cerstve a prilis bolestive...
co sa tyka roboty, ako som uz pisala, nasa firma skrachovala, takze k 31.10. mame vsetci vypoved... ja som si vybavila u dr., aby som sa tam nemusela vratit, ze zostanem na PN do konca oktobra... a od novembra (dufam, ze to nezakriknem), sa mi rysuje nova praca... zatial nic nie je iste, ale bola by som rada, keby to vyslo... nove zaciatky nam snad prinesu nieco lepsie...

bardott
30. sep 2008

Držím palce. Nové začiatky sú fajn. A ľudí sa strániť nemusíš. Tuším som ti už raz aj písala, že nikomu sa nemusíš zodpovedať načo, začo a hlavne prečo. Každá senzácia trvá 4 dni. Potom si už ludia ani nespomenú.
A na veselšiu tému. Ja o tebe vlastne ani nič neviem. Tak mi aspom prezraď čo máš vyštudované a aké máš záľuby, poprípade koľko súrodencov a tak.Ak nechceš nemusíš ale aspom si spravím obraz a ty sa odreaguješ pri nete. 😀 😀

jablonka
30. sep 2008

ahojte konecne 🙂 ...od piatku nam nesiel net, nejaky vypadok - museli nam nieco urobit v PC, aby zasa nabehol, ale uz ako vidite je to OK 🙂
weji - to bude velmi dobre ze si v oktobri oddychnes a drzim palce na novu pracu v novembri...teraz je este tazke obdobie, ale uvidis ze casom to bude lepsie 😉
no my sme boli v piatok v GF, SPG velmi dobre, moj HP v poriadku...takze jediny nalez je, ze cez UZV boli moje vajecniki mierne polycysticke...ale nie tazke PCO, neboli vobec zvacsene, len bolo tam vela folikulov a najvacsi mal okolo 1 cm - teda nebol ziadny dominantny ako by mal uz byt...ale to som uz dlho vedela, tak ma to velmi neprekvapilo 😒 ...takze som objednana na laparku, zatial na 23.10., cele to zdiagnostikuju a uvidime co dalej...
drobec - vyliec sa 🙂
bardott - ahoooj, ako sa ma maly skolacik? 🙂

jablonka
30. sep 2008

co som napisala, ze "vajecniki" 😠 ...pardon 😅

bardott
30. sep 2008

Jablonka jéééjda tak to som rada, že máš pozitívne správy. len tak ďalej ........ a na vianoce možno budete mať veselšie akoby sa zdalo 😉 😉
Môj prváči OK a užívame si s ním nekonečne veľa "srandy". Veď počkaj o chvíľu budeš vedieť o čom hovorím.pa

bubatenko
30. sep 2008

ahojte,

aj ja som tu... trošku chorľava,tak sa liečim ako sa len dá....teraz sa jednoducho človek tomu nevyhne, všade kde prídem sú ľudia usmoklení, ukašlaní a sa to roznáša po ostatných... včera som ale bola na akupunktúre, nasadila mi homeopatiká a dnes sa cítim ako znovuzrodená.... 😉

jablonka super správy, dúfam, že laparka pomôže a ako píše bardott vianoce môžno budú veselšie 😉.

Včera som si písala s Alex a spomínala, že sa máte stretnúť na budúci víkend, tak som jej navrhla, či by sme neurobili nejaké to stretko - už sme dávno spolu neboli a mám absťak 😉 . Ja zatiaľ nemam nič.... drobec ty si ako na tom, nemáš chuť?

Weji čítam pravidelne Partnera....dúfam, že za ten mesiac sa čo najviac zregeneruješ a v novembri budeš môcť nastúpiť do novej robotky. Ja keď som upadla to depky, bolo to už dávnejšie a nevedela som ako z konopy, navštívila som psychológa a pravdu povediac je to dobrá vec, lebo je to človek , ktorý ti dokáže podať subjektívny názor a pohľad na tvoju situáciu, pretože tvoje okolie a známy sú na teba vždy uričtým spôsobom naviazaný a nedokážu sa na teba a tvoj problém objektívne pozrieť. Mne veľmi pomohli sedenia , hlavne ten pocit slobody vyjadrenia svojich myslienok a pocitov bez toho, aby som sa pred daným človekom musela hanbiť, alebo brať naňho ohľad, lebo je to niekto koho poznám.... tymto som chcela len povedať, že ak ti bude naozaj najhoršie skús aj takúto cestu, nie je to žiadna hanba, je to pomocná ruka 😉

weja
autor
30. sep 2008

no tak som spat od dr., dnes som mala prist na kontrolu... trepala som sa celym mestom tam a naspat, len aby ma asi videla, ze este zijem, lebo podla ocakavania mi USG robit nemohla, kedze este spinim a vlastne ani nic ine... akurat mi ukazala spravu z histologie babatka - potvrdila sa cysticka malformacia pluc, ale na priciny samozrejme neprisli... takze neviem, na co to bolo dobre... no a buduci piatok mam prist znova na kontrolu... 😖

bardott 😅 vystudovanu mam ekonomiku sluzieb a som jedinacik... ale momentalne sa mi moc o sebe hovorit nechce... tak nam cosi napis ty, tiez o tebe vela nevieme (teda aspon ja)... snazite sa o druhe babo?

jablonka - dobre spravy, ze vysledky su ok, gratulujem... takze laparku mas uz istu... po nej vela zien otehnotnie, tak drzim palce... 😉

bubatenko - aj ty sa liec...

maja.ka
30. sep 2008

ahojte 🙂
weji co by sa od nich dalo ine cakat, nikto ti uz nikdy nepovie preco sa to stalo, kde bola chyba 😔 takze sa este cely mesiac zotavuj a stou novou robotkou drzim palce, aby to vyslo 😉 a hlavne aby si bola s nou a s kolektivom spokojna 🙂

jablonka - super spravy, tak drzim palce, aby to cim skor vyslo, nevesaj hlavu, ja som v ten mesiac, ked som otehotnela nemala ziadny dominantny folikul a doki nam nedaval velku sancu v ten mesiac na otehotnenie a vyslo to 😀

bubatenko tebe prajem skore uzdravenie, aby si bola opat fit 😉

jablonka
30. sep 2008

ja dufam ze by laparka mohla pomoct, aj doki vravela, ze po drillingu je tri mesiace velka sanca na tehu...ak samozrejme nezistia nepriechodne vajickovody, co dufam ze nie, lebo si nespominam ze by som mavala nejake zapaly, vytoky a pod. 😖 ---tak dufam ze ked ich ocistia tak budu mat folikuly priestor rast a praskat 😀
maja.ka - ahoj, ako sa mas? citis sa dobre, uz kopka babetko? budete vediet ci to bude chlapcek alebo dievcatko? 😕
bubatenko - liec sa, homeopatika su velmi ucinne a bezpecne 🙂 ...a to stretko ja mozem iba 12.10. v nedelu poobede, prip. aj tento vikend, ale to myslim Alex nepride do BA...a potom 11.10. ma Di narodeniny, tak pojdeme k nasim, ale v nedelu 12.10. budeme len my dve same doma tak sme volne 😉
inak zachvilu zacne /asi od zajtra/ bezat v telke reklama na Detsky vodicak - Soferacik, je to dopravna vychova pre deti, aj billboardy budu, a mozete tam vidiet moju Di aj mojho manzela, spolu ucinkovali 😉 ...
weji - velmi myslim na tvojho anjelika, a myslim, ze v tomto pripade ukazala svoju moc sama priroda 😔

drobec123
30. sep 2008

ahojte,
co sa tyka stretnutia so mnou to je tazsie, tento tyzden som jednak chorlava preto by som nerada niekoho nakazila, buduci tyzden tu mam svokrovcov a cez vikendy sme vacsinou mimo. na mna preto necakajte a ked sa dohodnete dajte mi vediet a ked budem moct tak pridem.
weji, mas pravdu neponahlaj sa medzi ludi ked sa na to necitis, a keby vysla ta praca od 1.11. tak by to bolo super, pretoze by si sa musela donutit zacat odznova a s novymi ludmi ktori nebudu nakazeni aby ta stale lutovali ! urcite to bude dobre len to chce cas ....

alexa27
1. okt 2008

ahojte dievcata,

jablonka, bubatenko, dohodnime sa teda na tu nedelu 12.10. zatial. ked bude drobec moct, tak budem rady, ked sa pridas 😉 .

jablonka, som rada, ze vysetrenie dopadlo v podstate dobre a budem drzat palce, aby hned po laparke prislo mimco do bruska 😵

wejinka, verim, ze praca ti vyjde a aspon trosku pomoze sustredit sa na ine myslienky i ked je to asi slaba naplast, ale aspon nieco, lepsie ako byt doma. a ako pise drobec, budu tam novi ludia, ktori o nicom nevedia. inak fyzicky to zvladas ako? byva ti aj nejak zle, alebo mas len to spinenie a obcas pichanie v podbrusku? a manzel co? ten sa ako drzi?