Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
1. okt 2008

ahoj alex 🙂
dnes isiel mangel na sluzobku, vrati sa az zajtra 😒 tak zabijam cas pri nete...
aj ja sa uz celkom zacinam tesit na novu pracu, lebo ked som doma, nejako sa ten cas vlecie... 😝 tie 3 mesiace, co som bola tehu na PN mi prefrcali ani neviem ako a teraz to nema konca kraja... ☹
po fyzickej stranke som relativne ok, este ma sice bolieva v podbrusku, niekedy je to dost bolestive, ale vraj sa tym stahuje maternica, tak musim vydrzat... dnes som zasa zacala pit alchemilku, nech necakam na 1.mrchu vecnost, tak snad pomoze...
manzel to zvlada teraz uz celkom fajn, zo zaciatku sme si velakrat spolu poplakali, ale co narobime, ked inu moznost sme nemali... 😔 😔 😔 teraz je rad, ze aspon ja som z toho vysla v poriadku... snazime sa obaja pozerat pomalicky dopredu, aj ked je to este vzdy tazke, ale zit sa musi dalej...

jaaaj, ako vam to stretko zavidim... skoda, ze nie som blizsie... ale budem na vas aspon mysliet... 🙂

jablonka
1. okt 2008

ahoooj Alex, som rada ze si sa ukazala 🙂 ...a tesim sa na stretko, potvrdzujem toho 12.10., podrobnosti dohodneme tesne pred tym 😉 ...bubatenko, konecne ta zasa uvidime, ako ti brusko podrastlo 🙂
weji - aj ja by som ta rada videla, nevychystate sa niekedy do BA? viem ze asi nie tak skoro, ale tak vyhladovo neplanujete? 😕
bardott - a o tebe viem ze chodievas do BA, tiez by som ta rada spoznala, tak mi daj vediet kedy tu budes a budes mat aj chvilku cas a rada sa s tebou stretnem 🙂

alexa27
1. okt 2008

weji, neviem si ani predstavit ake to musi byt tazke, ale v tom ma manzel pravdu, ze teraz je najdolezitejsie, ze ty budes v poriadku a treba verit v stastnu buducnost, nikam sa neponahlajte a ono to snad pomalicky vsetko naberie ten spravny smer.
a kedy by si mala dostat mrchu, ci to sa nevie?

alexa27
1. okt 2008

jablonka, aj ja sa tesim, urcite bude zase super 😀

alexa27
1. okt 2008

ahojte dievcatka, tak este som nakukla ci sa niekto nahodou neobjavite ale asi uz spinkate. tak dobru nocku vsetkym 😵

bubatenko
1. okt 2008

ahojte babulky,

my sme sa práve vrátili z osláv - moja svokra má dnes narodeniny, tak som sa napráskala zákuskov a teraz mi je zle... ale tak mi treba 😀

Ja potvrdzujem stretko na nedelu 12.10, dúfam že mi dotoho nič nevleze... ale nemalo by... už sa na Vás teším 😉 . Jablonka bruško podrástlo ?, malý tuleň sa oproti tebe vynorí 🙂

Weji podľa písmenok sa mi zdá, že ti je už trocha lepšie...drž sa moja...my tu sme pre teba stále. A o akú prácu sa jedná, kam by si mala nastúpiť, bude to niečo nové , oproti tomu, čo si robila doteraz?

weja
autor
2. okt 2008

no z vas sa stali nejake nocne vtacata... asi sem zacnem chodit po 20,00, lebo dovtedy tu bolo prazdno... 😉

jablonka - no tak skoro BA neplanujeme, keby islo len o stretko, to by som prisla rada, ale kedze mame v BA niekolkych kamosov a manzel aj rodinu, museli by sme ich vsetkych aspon na chvilu navstivit, a to sa nam veru vobec nechce... 😒
ozaj aj ta vasa mini dovolenka na Liptove akosi padla, ze? ☹

alex - no 1.mrcha by mala prist za 4-6 tyzdnov... tak cakaaaam...
a tebe sa ako dari v novej praci? spolocny manzelsky zivot je predpokladam skvely, na ten sa ani nemusim pytat... 😉

bubatenko - no konecne by som mohla robit to, co som vystudovala - ekonomiku, v terajsej praci som bola na obchode 😝 a ja skor inklinujem k tym ciselkam... 🙂

bubatenko
2. okt 2008

weji ja som na tom, tak isto.... ja len číslieka, tam som doma.... ale už sa teším, že ich neuvidím... hlavne čo je úúúúúúúúúúúúúplne , že najsamfasa.... že na MD by som mala ísť na začiatku decembra, čiže sa vyhnem koncu roka...... a tento bude u nás v práci extra zaujímavý 😉

weja
autor
2. okt 2008

tiez som rada, lebo na tom obchodnom useku ma to teda nebavilo... 😝
no super, tak to ti padlo celkom vhod, aspon sa vyhnes chaosu... 🙂

jablonka
2. okt 2008

weji - my sme planovali hned po Egypte este dva-tri dni niekde na Kysuce alebo Liptov, ale to bol prave ten vikend, kedy sa extremne ochladilo a ja som zacinala citit ze mi ten prechod do zimy sposobuje problemy, aj som ochorela...tak sme to nechali tak, a teraz uz ani na to nevidim cas, lebo kazdy-kazducky vikend mame program a manzel si koli mojej laparke asi bude brat aj OCR /tym ze robi na smeny aby sa hlavne mohol starat o Di a potom ma aspon doviezt z nemocnice domov/...no je to teda nahusto plan odsuvame na neurcito ☹
inak baby je uplne vas obdivujem za to, co vas bavi robit, ja uplne nenavidim cisla a umrela by som, keby som to dlhsie musela robit / a to som si to taku pracu uz vyskusala 😝 /...neznasam vsetko okolo ekonomiky, uctov a cisel 😝 😅 ...ja som organizacny talent, mam rada ludi, komunikaciu, akcnost 😀

weja
autor
2. okt 2008

jablonka - no to mas pravdu, zdravie je na prvom mieste... a teraz to uz ani s pocasim nie je nic moc 😒 takze to by uz asi nebolo ono...
ides pred laparkou este na nejake vysetrenia?

jablonka
2. okt 2008

weji - uz len predoperacne interne...a zajtra volam ohladne vysledkov vyterov, dufam ze budu OK 😒

weja
autor
2. okt 2008

drzim palce, nech vsetko dobre dopadne... 😉

bubatenko
3. okt 2008

ahojte,

tak pekné upršané, ale piatkové ráno prajem,

jablonka dúfam, že výsledky budú ok a nič nebude brániť, čo najskoršej laparke 😉 . Inak čo plánujete na víkendík? Ja sa veľmi teším, že je ďalší týždeň za mnou ... neviem, čo sa zase deje , ale stále by som len spala a spala a už vidím, že víkend prespím a aktivitia nulová 😒

weja
autor
3. okt 2008

bubatenko - to je mozno aj unava z pocasia... 🙄 je to na figu, ze je stale zamracene a tma ako v rohu...

my uz vikendujeme - drahy mal dnes volno, tak sme behali po nakupoch a konecne sme si objednali interierove dvere - chceme vsetky v byte vymenit a akosi sme sa nemohli rozhybat, aj ked o tom hovorime uz hadam 2 mesiace... tak dnes sme ich konecne objednali a dufam, ze do Vianoc ich budeme mat uz aj doma... 🙂 vsak na sviatky sa treba vynovit... 🙂
a inak neplanujeme nic - som rada, ze nemusime nikam chodit v takomto pocasi...

jablonka - ako dopadli vysledky?

alexa27
6. okt 2008

ahojte holky, tak ako ste vikendovali? 🙂
my sme boli v sobotu vo viedni a v nedelu na koniec v blave. aspon na jeden den 😉.
pisala som si dens z prace z bubatenkom ohladom stretka. tak dufam, ze v nedelu plati aj u teba jablonka. dohodli sme sa na aupark okolo 10.00 pred mekacom.
weji a akej farby budete mat nove dvere? budu niektore aj presklenne alebo su plne?

bubatenko
7. okt 2008

dobré ránko prajem všetkým,

no my sme mali taký ťažko relaxačný víkend.... neprespala som ho celý ako som si myslela, ale nič extra sme nerobili... mne stačí momentálne, že som doma a nikam nemusím 😉

Ako píše Alex u mňa stretko v pohode... o 10,00 v Auparku 😉

Inak dnes máme druhé výročie svadby.... tak sa teším na poobedie, keď skončíme v práci... som zvedava, čo vymyslí. Ja som včera urobila tortu, dnes ju už iba ozdobím .... pre mojho mangelíka to je darček ako hrom, hlavne pri takom neschopákovi v kuchyni ako som ja 😉

alexa27
7. okt 2008

jejkooo no ty si ale sikulka a aku tortu si spravila? 🙂
mnam, dobra inspiracia, tusim aj ja nieco vymyslim, ved tiez sa nam blizi vyrocie 😵 .

a ostatne kocky sa ako maju? 😕 😵

jablonka
7. okt 2008

ahojte, konecne som sa sem dostala...
no tak definitivne 20.10. nastupujem do nemocnice v MA, 21.10. ma bude operovat dr. Harbulák...trosku mam obavy z operacie ako takej, je to moja prva operacia...ale som rada ze to bude dr. Harbulák, verim mu a verim aj v to ze mi to pomoze...
beham teraz vela aj koli babke, myslim ze som tu spominala ze jej nasli rakovinu a vyzera to na tazku operaciu ☹ , tak beham s jej vysledkami po doktoroch a vybavujem jej co sa da...fakt sa o nu bojim a som z toho nestastna 😢
jaaj, este k tomu mi nasli v poslednej kultivacii v GF kvasinky, tak zajtra si tam idem po recept a musi sa to preliecit...aj ked vtedy ked mi to brali sa mi zdal trosku zvyseny vytok, a kedze som sa celkovo necitila dobre, o par dni som si nasadila probioticke kultury - laktobacily a som presvedcena ze uz teraz tie kvasinky nemam, ale co uz, zajtra do GF musim zbehnut 😒
no a tiez sa nam zmenil planovany program na tento vikend, lebo manzelik mal byt oba dva dni prec, ale ostava doma, tak mozeme oslavovat Diankine narodeniny, a zrejme v nedelu k nam pridu rodicia s babkou k obedu...to znamena ze mi stretko na tu nedelu nevychadza...co ma stve, ale neviem ako by som to zariadlia
baby, nemoze to byt inokedy? ... v sobotu vecer? alebo v nedelu vecer?...alex, budem mat pre teba kopu veci z TW, tak aspon by sme to mali nejako doladit...
bubatenko. gratulujem k vyrociu 🙂

alexa27
7. okt 2008

inokedy nemozem jablonka ☹ , ale mozme to nechat na buduci vikend, to je tiez v pohode. aspon u mna. vy ste ako na tom? tam by som mohal asi aj v sobotu i ked ta nedela je pre mna lepsia.

jablonka
7. okt 2008

ale rada by som ti dala ten TW, lebo mam toho strasne vela a nemam to kde skladovaaat a potkyname sa o to v chodbe...Di ide s muzom o 10.30 na plavanie, a nemal by mi kto postrazit varenie na sporaku...musim popremyslat ako by sa mi dalo aspon na 5 min. dobehnut

drobec123
8. okt 2008

ahojte holky,
ja sa mam ok, zacina mi sice pekny frmol v praci, ale tak nejako to zvladnem, ved nic ine mi neostava 🙂 ja na vase stretko zial nebudem moct prist, ale verim ze aspon vam sa podari dohodnut.
bubatenko pochval sa aku tortu si robila !
alex ako ti ide nemcina ?

bubatenko
8. okt 2008

dobré ránko prajem,

baby mne je to zatiaľ jedno, plán nie je žiadny, ale skôr by som sa časovo orientovala bud na doobedie, alebo večer.... aby som nemala rozbitý celý deň 😉

Heh, no musí Vám byť jasné, že taký antitalent vo varení ako ja nemohol robiť nič zložite - robila som tu najtrivialnejšiu tortu, čo snaď existuje - vola sa to utrasená torta - 2 šlahačky, 2 konzervy mandariniek, 2 pudinky Dr Otker Ole - toto všetko dáte do hrnca a trasete 3 min. 😀 Potom to vylejete na korpus, dáte do ladničky a torta je hotová 😀 Musím priznať, že mala u môjho manželíka úspech aspoň sa tak tváril a povedal, že mu to chutí a dal si dve porcie, tak asi neklamal aby ma utešil 🙂

weja
autor
8. okt 2008

ahojte, mne vcera cely den nesiel kon... ☹

alex - dvere budu vsetky scasti presklene, iba do spalne budu plne (pretoze do spalne sa ide cez obyvacku)
ozaj, ved si nam este ani nenapisala, ako si si zvykla vo Viedni... lepsie ako v BA? 🙂

jablonka - mas to teraz tiez dost perne, ale neboj nic, istotne vsetko dobre dopadne, budeme drzat palce... 😉
a Dianke samozrejme vsetko najlepsie k narodeninam... 🙂

bubatenko - ja som minuly tyzden varila cinu a manzel bol z toho uplne hotovy, ze nic lepsie este nejedol 😅 tak som bola celkom milo prekvapena, lebo tiez nepatrim medzi tych, ktorym varenie ide nejako extra od ruky...

drobec - hlavne pozor na prepracovanie... 😉

jablonka
9. okt 2008

ahoj weji - posli mi recept na tu dobru cinu 😉 ...ja sa chystam v sobotu piect Di tortu, som velmi zvadava ako to dopadne 😅
alex - ako sa s tym stretnutim dohodneme?

alexa27
9. okt 2008

baby, tak co tak o 9.00, 9.30 v nedelu?
vecer uz nemozem lebo to uz ideme do viedne.

weji, no tak super, uz aby tie dvere boli, co? 😉
vo viedni som si zatial neviem ci zvykla, ani moc nie. momentalne prechadzam takym obdobim, ze mam dost krizy, bratislava mi strasne chyba a aj vsetci kamarati a znami, prave rozmyslam, ze zacnem chodit na plavaren a do fitka tu pri nas, mozno sa tam s niekym zoznamym. a nemcina pomaly ide, nie som skoro vobec nutena hovorit po nemecky takze to nie je take rychle ako bolo pred rokmi s aj, ked som bola v anglicku, ale ide to fajn.

v robote mam toho teraz dost vela, dnes som konecne odisla domov o piatej, ale zase som stala v takej zacpe, ze som isla domov hodinu 😖 . ale inak pohodicka 🙂

bubatenko, tu tortu robim aj ja a tiez nam strasne chuti, mnaaaaaaaam, normalne sim i narobial chute a najlespie na nej je, ze je hotova za 5minut, akurat teda v chladnicke je dobre aby boal aspon dve hodky, ale je super, hlavne v lete je velmi osviezujuca 😵 .

jablonka
9. okt 2008

Alex, tak ja rano postavim polievku a necham ju manzelikovi strazit a pofrcim na 9.30 na pol hodinku do Auparku, stretnime sa teda okolo 9.30 tam kde vzdy...potom musim domov, lebo muz pojde s Di na plavanie...neslo by mi inak vobec o ten obed, ale pridu k nam na obed nasi s babkou, tak vsetko muis byt 😉
a velmi sa tesim ze aspon chvilocku pokecame 🙂 ...a dufam ze aj bubatenko pride na 9.30, nech uvidim brusko 😵
weji - tie dvere budu urcite pekne a urobi vam to aspon trosku radost

bubatenko
10. okt 2008

dobré ranko prajem,

bubatenko tam bude aj o 8,00 - lebo ja a môj spánok je na bode mrazu. Chodím spávať so sliepkami, vstávam so sliepkami a to medzi tým, neviem či sa dá nazvať spánok. Jasné že prídem, budem tam o 9,30.

A vy ako, čo máte nové? Ja beriem dnes pol dňa dovolenky a ideme s kamaratkou na nákupy. Dúfam, že niečo pekné ulovím. Už dlhšie mám potrebu urobiť si radosť, však to poznáte 😉

Weji už sa ti to kráti, ako to vyzerá s robotokou? Dúfam, že všetko ide podľa plánu a robotku už máš istú.

weja
autor
10. okt 2008

jablonka - recept v IP 😉

alex - a v robote nehovoris po nemecky? 😕 aj ked to ide pomalsie, ale za chvilu uz budes len tak sprechovat, to ti budem potom fakt uprimne zavidiet... 😉

bubatenko - no ziadnu zmluvu este podpisanu nemam, ale ratam s tym, ze najneskor buduci tyzden sa konecne nejako dohodneme, lebo ta zenska, namiesto ktorej mam nastupit, ide od 1.11. prec, co nie je az tak daleko, takze sa pomaly budem chodit asi zaucat...

jablonka
13. okt 2008

no baby vytahujem nas z tretej strany ☹ ...zabalime to tu? 😕 😢