Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
14. nov 2007

alex - no co sa toho doktora tyka, to je velmi individualne... kazdy povie nieco ine 😖 su v podstate take dva tabory - jedni hovoria, ze normalne by sa malo po missede vyckat 3-6 mesiacov, ini hovoria, ze cakat netreba... Moj dr. sa bohuzial radi do tej prvej skupiny, ale uz je mi jedno, co hovori, lebo ho chcem v dohladnej dobe vymenit... dost ma popri tom vsetkom sklamal svojim pristupom 😖
Ale uz som na tuto temu na nete preliezla fakt vsetko, co sa dalo, nejaky nazor som si uz vytvorila aj sama, dokonca som mala aj stretko s jednou babou z missediek, ktora je teraz znova tehu... ja si myslim, ze ked telo nebude pripravene na tehu, tak jednoducho neotehotniem... tot moj nazor...

Ale nejdem vas tym zatazovat... zmena temy...
bubatenko - to si zaspala normalne posediacky? Alebo na stole? 😀

droby
14. nov 2007

bubatenko 😀 😀 to sa teda malokomu nepodari 😀
biba no veru asi tak priblizne, uvidime ako si povieme v juni a akedy sa podari.
dufam ze nemas ale niake perblemi ze ste to trocha posunuli?

bubatenko
14. nov 2007

weja posediačky s rukami na klávesnici.... no vravím, že sa tu celkom dobre na mne bavili 🙂

weja
autor
14. nov 2007

bubatenko - tak to si dobra, to sa hocikomu nepodari 😀 ale radsej si pospi v robote, ako niekde za volantom 🤐

biba
14. nov 2007

Droby nie nemam, ak narazas na zdravotne, ale mali sme dake vztahove problemy a len velmi pomalinky sa dostavaju do normalu. Uz som bola jednu dobu na tom tak, ze by som sa najradsej rozviedla,ale uz je to o.k. prezili sme a bojujeme. Len som nechcela riesit problemy dietatom. To by nebolo spravne 😉

jablonka
14. nov 2007

bubatenko 😀 😀 😀 ...tiez dobre 😀

droby
14. nov 2007

hej uz viem bibka, no a to som moc rada ze sa to dostava do normalu len tak dalej a nech je uz len dobre. veru netreba to riesit babatkom, to ma byt z ineho rozhodnutia aj za cenu ze si este pockas, ved my si zatial vsetko do detailu naplanujeme aby sa nase babatka mali dobre a poucime sa radami od skusenych tehuliek mamiciek 🙂

biba
14. nov 2007

Presne tak, aspon budeme vediet teoreticky co nas caka 🙂 Aj ked ja to budem mat v cerstvej pamati, lebo noja buduca svagrina caka babo a tak to budem moct sledovat z rodiny 😀

alexa27
14. nov 2007

baby, mne sa chce tiez strasne spat 😝 dufam, ze to nezaspim ako bubatenko 😀 😀 😀
ja sa na to stale tak dobre bavim, ked si to predstavim a do toho este jablonka so zaseknutym zipsom a mam tu hotove vybuchy smiechu 😀

droby
14. nov 2007

aj moja buduca svagrinka caka v aprili prirastok, to by mal byt najmensi svadobcan u nas 🙂 ale su dost daleko tak si ho moc neuzijem, ale za to som s dietatkom kamoskiny a to strazievam, ale uz je to rocna slecna, tak sa zatial zaucam 😀

biba
14. nov 2007

Ja sa zaucam na detickach u nas v rodine. Konecne mame viac svadieb a narodeni novych clenov, nez umrti 🙂

droby
14. nov 2007

no to mate pekne, rodinka sa krasne rozrasta a ked ich mas aj blizko tak sa mozes riadne vyblaznit s detickami a ked uz mas toho dost tak vratis rodicom 😀

biba
14. nov 2007

No k mojim nie, a k rodicom deticiek, tiez nie, lebo ma nepustia. V sobotu som bola u bratranca a nemohla som sa ist ani napit, hned som pocula, ci som sa uz napila a aby som uz konecne isla sa hrat do izbicky 😀

droby
14. nov 2007

jasne ze som myslela rodicov deticiek 😉
no ja am teiz taku neterku, ma 3 roky ale vidim ju raz za mesiac dva tri, tak sa najprv trocha hambi a potom sa rozjasi ake dmse na odchode tak ma da do postielky ze nech ostabnem a budem s nou spinkat a drahy moze ist tomu da papa 😀 mna nepusti z izby, "tu ostanes" 😀
zlate je to

biba
14. nov 2007

Ano, len niekedy by som sa chcela aj porozpravat s bratrancom a takto proste nemam sancu, lebo aj ked pride za nami do izbicky, maly ho normalne vyhodi "chot plec" 😀 😀 Vlastneho otca, proste ked som tam ja, tak nikto nema z rodicov autoritu 🙂

droby
14. nov 2007

😀 😀 milovana tetuska bibka 🙂
zlat edeticky, s bratom sa musis rozpravat ked su deti prec, cez telefom to u nas tiez nefunguje so svagrinou volam len ked je maal v skolke lebo inal to nema vyznam, proste mi ju neda k telefonu a stale mi dokola recituje basnicky, spieva pesnicky zo skolky a rozprava ze budu mat babenko a ake mu da meno a tak, potom mi nieco ukazuje a ja v praci mozem vybuchnut od smiechu 😀

biba
14. nov 2007

No mi hovor, dvihnem telefon vo vedomi, ze to je bratranec a ono to je na konci linky jeho synator 🙂 A uz mi rozprava ako sa budeme hrat a kedy pridem a ako som princezna a podobne 😵 mam ho velmi rada, je podareny

droby
14. nov 2007

juj podareny tvoj maly princ 🙂 su ale rozkosne tie deticky, sa ale tesim na svoje to bude take ine ako byt tetou, nam obcas aj na nervy budu liezt 😀

biba
14. nov 2007

No ved to, jeden den sa pohrame par hodin a potom som rada, ze pridem domov a tam mam svoj pokoj. Ale ked budeme mat vlastne, tak budeme musiet byt v pohotovosti 24 hod. 🤐 A to si nedokazem teraz predstavit 🙂

droby
14. nov 2007

😀 veru este ze sa daju vratit 😀
no nase smarime nieekdy na tetuskam a kludne si vypijeme kaficko 😉
j amam teda same seteternice co sa uz vytesuju na neterku ze budem mat opacny problem aby mi ju vobec dali ( pre vysvetlenie ja som si zajednala dievcatko 😀 )

drobec123
14. nov 2007

holky, pekne ste sa rozpisali. uz som vsetko docitala ale uz tu nikto nie je ☹ no snad budem moct zajtra viac napisat kedze dnes som mala cely den nejake stretnutia ...

bobess
15. nov 2007

bubatenko-paráda. ja som včera zaspala nad učením o štvrtej. mala som strážiť psa, lebo mu bolo zle a tak ja som ležala a "učila" sa na gauči a on dole vedľa na zemi. obaja sme zaspali až som sa zobudila na chrúmanie. psík sa mi pustil do keksíkov. bol asi hladný lebo mal diétu (preto som ho mala strážiť aby nič nejedol) a bolelo ho bruško. ale hneď po spánku a papaní mu bolo nejak lepšie, takže ... až na to kázanie od manžela to bolo veselé - manžel totiž prísne zakázal 24 hodín niečo jesť psovi a ja ako zodpovedná som bola nezodpovedná ... no čo už
no a silvester - mojím plánom ak nebudeme tehu bola Kuba, Male divy alebo Madagaskar. Už som surfla aj na net ale manžílek investoval no nehnuteľnosti takže máme akurát tak na fľašu šampusu a ako už 22. rok - strávime ho spolu na chalupe. No ale manžel tvrdí že to robí pre naše deti - tak nech sa majú dobre a ja ten silvester oželiem ... možno nabudúce

weja
autor
15. nov 2007

dobre ranko,
drobec - tak to dufame, ze sa dnes budes viac zapajat 😉
bobess - no celkom som sa pobavila 😅 chudak hladny pes... Tym keksikom sa musel asi velmi potesit... hlavne, ze mu potom uz bolo lepsie 🙂
Co sa Silvestra tyka, vyzera to tak, ze aj my ho stravime v nejakej komornej atmosfere s par kamaratmi mozno u nas doma... Manzel bude mat totiz v praci pohotovost, takze nebude moct pit a mna poslednu dobu tiez nejake bujare oslavy nelakaju... asi starnem... 🙄

bobess
15. nov 2007

ha ha - starneš? to je dobré. ja som teda už poriadne stará. no na toto ti poviem len jedno. ja milujem silvestra v papučiach s ovládačom v ruke. ja budem len so ségrou, neterou a manželom. cca o 00,25 už budeme v perinkách spinkať. najväčšia atrakcia je 10 minutový ohňostroj, kt. si môj manžel neodpustí. a moji rodičia? majú 60 rokov a každoročne nám okolo 05,00 volajú že asi tak o 1-2 hodiny už idú spať a že ako silvestrujeme. keďže nás telefonátom vždy zobudia (oni to vedia, že spíme) tak sme na nich moc milí ... jak na nový rok tak... no skrátka moji rodičia už asi nestarnú ale mladnú lebo oni silvestrujú stále na nejakej zábave a minulý rok trhli rekord a išli spať až 2.1.2007 pooobede a to boli aj v kostole. nechápeme ich, ale doprajeme - veď sú dôchodcovia. a aby si si nemyslela že len pijú - oni fakt tancujú a zabávajú sa. vždy ich hotel pozve aj na ďalší rok ako pár kt. vydrží najdlhšie. no čo už - musíme počkať do 60 ... potom to roztočíme

bubatenko
15. nov 2007

Dobré ránko prajem.... 😉 TAk vy tu Silvestra rozoberáte.... to bude u nás veľmi jednoduché..... budem sa učiť, o pol noci si pripijeme a pôjdem sa učiť a vyzerá to tak, že mangelíka budem mať zas a znova v práci..... ☹

alexa27
15. nov 2007

dobre ranko kocky 🙂 ,
jeeej, bobess, ty mas ale podarenych rodicov 😀 . my mame obaja takych papucovych silvestracov rodicov a my s drahym sme taki univerzalni, ideme radi aj niekam do podniku sa vytancovat a vyblaznit, ale kludne aj na chatu alebo lyzovacku ako teraz a uplne v pohode zvladame byt aj doma, vzdy si to vieme nejakym sposobom uzit 🙂 .
a chudacik havinko, co mu vlastne bolo, ked mal dietu? mal nejaku operaciu? a uz je dobre? keksiky zabrali? 😅

weja
autor
15. nov 2007

bobess, tak to je dobre... je super, ze este maju chut a vydrz tak dlho sa zabavat 🙂 priznam sa, ze nespat 2 noci za sebou by som ja uz nezvladla ani nahodou 😅 Tiez dufam, ze budem v 60ke taka vitalna 🙂

alexa27
15. nov 2007

tak dve noci ani ja teda 😅 , mozno porodom sa v nas prebudi nejaka skryta energia 😀

biba
15. nov 2007

Caute kocky, tak dnes mame temu silvester 😵 my sme sa akurat vcera bavili s nasimi, ze co budu robit, lebo tak to vyzera, ze nepojdeme nikam. Moji rodicia tiez patria k tym, ktory vymyslaju. Zvyknu sa chodit sankovat do lesa za domom a tak to vyzera, ze pojdeme s nimi. 🙂

bobess
15. nov 2007

bubatenko - super silvester - celých 5 rokov na VŠ som absolvovala polnoc s učením v ruke, neskôr sa pridal aj manžel takže duet
alexa-náš psík asi niečo pojedol a bolelo ho bruško (nie je náš je svokry, ale ona nejak nemá k nemu vzťah - to manžel a ja by sme ho najradšej spapali z lásky)a vrackal. ale snáď už dobre. on je ale aj výmyselník - vie že keď zakňučí tak si ho zoberieme domov alebo do práce. on len potrebuje spoločnosť takže niekedy možno simuluje - ale čo už keď je taký milučký