Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
4. jan 2008

ešte tri skúšky mám teraz v januári... a dúfam, že to pojde minimálne tak dobre ako v decembri.....
drobec môžem ti povedať, že posledných sedem dní a nocí bolo veľmi intenzívnych v našej spálni... ja si už nemeriam BT a nekontrolujem sa či ovu bola alebo nie.... ale dnes mam už 20 - deň cyklu a podľa dlžky mojich cyklv mi vychádza ovu medzi 18=20 dňom.... tak uvidíme, či sa niečo podarilo....
Vieš ja mam troška podobný problem ako jablonka... mne dostatočne nedozrievajú folikuli a môže sa stať, že neprasknú a tzn. že celé snažilkovanie je zbytočné.... však uvidíme.....

alexa27
4. jan 2008

ahojte dievcata,
ja som tiez za stretko, ako vzdy 😀 . Mohla by som v utorok alebo vo stvrtok. vam to kedy vyhovuje?

drobec123
4. jan 2008

bubatenko a ako ste na to prisli ze mate tento problem s folikmi ? mozno to mam aj ja len o tom neviem ☹
tri skusky - to uz zvladnes, aj ked to je dost ked musis popritom pracovat. no mi to mame tiez teraz zaujimave, moj drahy rano zahlasil ze ci uz bude mat dnes vecer volno 🙂 ze je trosku unaveny ... sice som mu to slubila ale neviem neviem. aj ked je mi jasne ze aj spermijky si musia oddychnut, ale tak potom z toho nic nebude a budem zase ja smutna ... ja som dnes 13DC takze este musime tento vikend trosku popracovat 🙂 a mna to zaciname velmi bavit ked viem ze to moze priniest ovocie 🙂

drobec123
4. jan 2008

napisala som mi s makkym i a ma tam byt tvrde !!!! sa hanbim 😲

alexa27
4. jan 2008

😉 drobec, mna tiez manzel upodozrieva, ze sa mi zvysil sexualny apetit len kvoli bejbi, ale ja ho s nevinnou tvarou presviedcam, ze urcite nie. skratka sa blizim k 30-ke a vtedy su zeny najaktivnejsie 😅 ( no ktovie preco? 😅 ale to uz si nechavam pre seba 😀 )

alexa27
4. jan 2008

neboj drobec, vsetky vieme, ze sme tu len same brutalne inteligentne baby a preklepy sa stavaju len cirou nahodou. 😀

bubatenko
4. jan 2008

no mne robili hormonálny profil a podľa toho to zistili... že folicul je veľa, ale strašne malinkých... ale nevenujem teraz tomu nejakú pozornosť. Kazdý mesiac je individuálny. Ja som sa sama zo sebou dohodla, že kým neskončím školu to budem brať ako tréningové obdobie, či sa nám podarí prirodzene prísť k babenku. Ak nie tak potom začnem brať lieky a dopomáhať tomu.....
Drobec ten istý pocit mam aj ja.... náš sexuálny zivot je úplne úzasný momentálne... sme sa normálne prichytili, že sa pretekáme v tom, kto bude skôr pripravený.... ale musím priznať, že minimálne dvojdenná pauza mi teraz bodne 😀

drobec123
4. jan 2008

no aj ja to mam uz len za par k 30tke, tak to musim zvalit na vek a nie na bejby, a ono to mozno naozaj aj s tym suvisi ..... 😀 nech ziju 30rocniiiiii !!!! 😉

bubatenko
4. jan 2008

jooj drobec, keby som si mala ja lamať hlavu nad všetkými hrúbkami a chybami , čo tu ja narobim, tak sa môžem zakopať pod čiernu zem 😀
Alex ja som navrhovala ten týždeň od 15-20. januára, lebo tam mam troška výklus medzi skúškami... ja by som navrhovla hned 15. 1. lebo ráno mam skúšku a poobede by mi prišiel vhod relax vo vašej spoločnosti. 🙂

alexa27
4. jan 2008

ano, ten tyzden som myslela. 15. je utorok, takze super, to mozem urcite. ked suhlasia aj ostatne kocky tak si to hned pisem do kalendara 🙂 .

drobec123
4. jan 2008

tak ja si to predbezne tiez zarezervujem, to este nebudeme vediet vysledky nasho aktivneho obdobia .... teda ja este nie, bubatenko ty asi skor ked uz si 20DC...

jablonka
4. jan 2008

ja urcite 15.1. nemozem ☹

drobec123
4. jan 2008

jablonka a kedy by si mohla v tom tyzdni ?

drobec123
4. jan 2008

alex a tebe manzelik prisiel vcera z dalekej viedne 😅

alexa27
4. jan 2008

jablonka a 17.? to je stvrtok.

jablonka
4. jan 2008

17.1. predbezne ano, len este neviem terminy jednej skusky, jedine ze by sa mi to tym skomplikovalo 😒
ale ved kludne sa dohodnite ako to vam vyhovuje, nemusite to len koli mne menit 😉

bubatenko
4. jan 2008

mne je to v podstate jedno.... dohodnite sa a ja sa prispôsobim.... ja som len tak povedala... a teraz som zistila, že tu skušku mam 14-eho, ešte že ťa mam Alex... ja som myslela, že 15-eho je v pondelok... 😀

alexa27
4. jan 2008

vidis vidis bubatenko, ja som strasny poklad 😀
tak skusme ten stvrtok teda, drobec ty mozes?

drobec123
4. jan 2008

zatial vyzera ze ano, mne to ten stvrtok aj tak viac vyhovuje ..... na buduci tyzden by sme to mali dat vediet aj bobess, nech sa prida. asi nebude zvladat citat vsetko dozadu po nas 🙂

weja
autor
4. jan 2008

ahojte kocky 😉 vy ste teda nejake aktivne v pisani... aspon mam co citat 😀
to stretko vam uprimne zavidim, ale mozno sa este naskytne nejaka prilezitost, ze sa zas v BA ukazeme...

jablonka - mozes mi poslat ten horoskop na domaci email? Ja teraz totiz nie som v praci, tak by som sa k nemu dostala az v pondelok... poslem ti ho do IP 😉

drobec123
4. jan 2008

weji, si vitana kedykolvek 🙂 ved BA nie je tak daleko a mame tu koooopec nakupnych centier, ktore sa zacinaju predbiehat so zlavami.... prriiiiiiiiid 😀

jablonka
4. jan 2008

hej, bolo by super aby sme sa zasa stretli v takej zostave ako pred Vianocami 🙂
ja sa psychicky tak zle citim, ze som zacala rozmyslat, ze by sa mi zislo niekam vypadnut na par dni, ale do polky februara sa s manzelom nemozeme uvolnit...tak mozno niekedy potom - citim ze to velmi potrebujem...rada by som isla na moj oblubeny Liptov, asi do Liptovskeho Jana - a dali by sme si s wejou stretko 🙂

weja
autor
4. jan 2008

ste zlate 🙂 ale tak skoro sa do BA asi nedostaneme... Naposledy bol cely nas pobyt v pohode, ale v nedelu sme uz mali krizu... predsa len, cely ten vikend sme boli stale len u niekoho na navsteve..., bolo by ine, keby sme tam mali nieco vlastne, to by sme isto pribehli aj kazdy mesiac 😀
ale to nase stretko bolo super, fakt je skoda, ze som tak daleko ☹

jablonka - tak to by bolo perfektne, keby ste prisli 😵 jasne, ze by sme zorganizovali dake stretko... 🙂 juj, tak zacnite o tom s manzelom vazne uvazovat, velmi by som sa tomu potesila 🙂
a preco sa zle psychicky citis? 😕 v suvislosti s tym dlhym cyklom a mimi? 😒 inak ja uz tiez niekedy rozmyslam, ci mi z toho nesibe, niekedy sa normalne zobudim na to, ze sa mi snivaju nejake bludy o testoch, tehulach alebo mimi... 😖 hlavne v obdobi, ked som este nevedela, ci som alebo nie som tehu... dnes v noci, ked uz som bola jasna, som sa konecne normalne vyspala... 😅 😔 psychika je hrozna vec... a hlavne dost tazko ovplyvnitelna... ☹ 😠 😝

jablonka
4. jan 2008

no ano, som nestastna zo seba ako iba stracam cas nefungujem 😢 ved takto nemozem byt tehu ☹ ...citim sa unaveno a zaroven nemozem spat a ked konecne zaspim mam tazky spanok, snivaju sa mi bludy a zobudim sa unavena ☹
preto som si myslela, ze zmena by bola dobra, aspon na par dni...

drobec123
4. jan 2008

baby, nebojte sa, my to zvladneme. weji ty mas velku nadej lebo vies ze uz sa ti to raz podarilo takze je len otazka casu kedy sa vam to opat podari a jablonka ved ty uz mas jednu uzasnu dcerku, takze nezufaj !
ale suhlasim s vami ze je to psychicky velmi narocne, uz aj moj manzel priznal ze sa tym velmi zaoberame... ale inac sa to podla mna ani neda ked to tak velmi chceme ...

bubatenko
4. jan 2008

ja mam skôr pocit, že sa tým niekedy zaoberá viac naše okolie... lebo automaticky ked sa zoberiete vaše okolie si pýta potomka.... počas vianoc to bolo stále dookola.. už mame s manželom nacvičenú odpoved, ale je to únavné...
na mna to veľmi vplýva... aby som niekoho nesklamal, lebo všetci čo sa v našom okolí zobrali do pol roka mali dieťa a my stále nič.... teraz sa viem ako tak vyhovarať na školu, ale čo potom....toho sa bojim trošku viac... 😒

drobec123
4. jan 2008

aj my mame uz nacvicenu odpoved, ked sa nas pytaju znami ktori nemaju deti tak im hovorime ze cakae na nich pokial budu mat, ked sa nas pytaju ti co deti maju tak odpovedame ze vsetko ma svoj cas .... ale je to unavne, suhlasim

drobec123
4. jan 2008

holky prajem krasny vikendik a hlavu hore .... je nas vela takze sa musime povzbudzovat a podporovat !

drobec123
7. jan 2008

dobre ranko .... prva 🙂
ako ste vikendovali ?

bobess
7. jan 2008

dobré ráno,všetko dobrého do nového roka
tak som konečne v práci. dva týždne mimo je aj na mňa veľa. takže pomaly začíname zarezávať. nestihla som všetko prečítať ale ako vidím všade samá snž alebo nič, takže predpokladám že rok 2007 skončil neúspešne. ako u nás. silvester a nasl. dni som bola mimo provoz. fakt to už nezvládam. a potom to dorazili moji starý rodičia a známi kt. o ničom inom len že už mám na čase a že to nie je normálne o robíme že nemáme deti, a fakt sme totálni kreténi že "nechceme" dieťa. no je mi ešte aj teraz otrasne. fíha toľko optimizmu som do Vás na začiatok vliala, že? prepáčte.