Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
28. feb 2008

ee, tak dobre vediet pre dalsiu davku 😉

weja
autor
28. feb 2008

aj ja som uz napapana 😎
to folikulinum vam dala homeopaticka? fakt to vyzera, ze vam to zabralo 🙂

alexa27
28. feb 2008

hej, ta zlata pani doktorka, co k nej chodime na akupunkturu 🙂

weja
autor
28. feb 2008

bubatenko 🙂 prave som vam to chcela napisat, ci ste si uz uvarili obedny cajik 😀 inak mne ten caj strasne chuti... neviem ako si od neho odvyknem, ked uz bude treba... 😀

alexa27
28. feb 2008

ano, je vyborny 🙂

bubatenko
28. feb 2008

inač tuším alex sa pýtala pred dvoma dňami, či nemôže uškodiť v tom medzi období kým nezistíme, že sme tehu. Došli te k nejakému záveru, neviem si spomenúť.

alexa27
28. feb 2008

nedospeli, ale ako pisala weja, babo v podstate nie je vyzivovane matkou zhruba do toho casu ako zistis, ze si tehu, takze by to nemalo vadit 😕

weja
autor
28. feb 2008

no nedosli sme k nicomu 😒 ale ked sme tak dedukovali, asi by to nemalo uskodit - ved fazulka je do nejakeho 6-7tt vyzivovana zltym telieskom, na nu by to nemalo nijako posobit... a alchemilka sice vyzivuje a prekrvuje maternicu, ale v tom caji jej nie je nejake obrovske mnozstvo a okrem toho, vela tehuliek ju pilo, kym zistilo, ze su tehu a su ok... 😕
takze ja si myslim, ze je to snad ok... 🙂

weja
autor
28. feb 2008

alex 😀 piseme rovnako, este aj prispevky posielame naraz... 😉

alexa27
28. feb 2008

😀 😀

alexa27
28. feb 2008

mozno aj tehu budemem naraz 😉

weja
autor
28. feb 2008

no uz aby to bolo 😉

alexa27
28. feb 2008

😉 neboj, mozno sa ani nenazdame a bude to, ja si myslim, ze uz sa to prelomi, ved ide jar a na jar sa tvori novy zivot 😵

weja
autor
28. feb 2008

ja si tiez myslim, ze na jar to uz snad bude ine - slniecko bude svietit, bude sa dat robit kopec inych veci - byciklovat, ist niekam do prirody, prejst sa, okupat sa... nebudeme hadam rozmyslat tolko o snazilkovani ako v zime - vtedy sa neda robit nic ine, len sa pelesit 😀 ale s akou radostou...! 😀 😉

alexa27
28. feb 2008

😀 tak zase vsetko ma svoje caro, ale jar bude vynimocna, citim to v kostiach 😉

weja
autor
28. feb 2008

no ved to - ja sa tiez nestazujem 😉
ja tiez dufam, ze tato jar to konecne vsetko zmeni... ja som aj drahemu povedala, ze nad letnou dovolenkou nemusi prilis rozmyslat, lebo isto budem tehu 😎 a vyslo mi to aj v horoskope, tak potom mozem byt kludna - ked uz o tom aj horoskopy pisu, isto sa zadari 😀

weja
autor
28. feb 2008

no kdeeeeeeeeee steeeeeee.....??????????? 😕 ☹
vsak ja uz za chvilku aj domov pojdem a vas nikde... 😒

alexa27
28. feb 2008

uz som tu 😉 este sa tu niekto nachadza?

jablonka
28. feb 2008

ja uz pozeram na hodiny kedy pojdem domov, ale dnes toho bolo dost takze o takych 10 minut prchaaam za Diankou do skolky 🙂
zajtra mam toho tiez dost, rano do roboty, potom okolo pol dvanastej pofrcim do Trnavy do skoly a potom chcem stihnut cvicenie s Alex...uff, a bude sedem vecer raz-dva 😒
pekny vecer vam prajem a drzkajte mi aj zajtra palce s teplotkou 😉

alexa27
28. feb 2008

tak teda pekny zvysok dna vsetkym a jablonka, jasne, ze budeme drzat palce 😉

weja
autor
28. feb 2008

ja uz tiez pomalinky odchadzam, drahy ma vyzdvihne... a zajtra je uz piaaaaaaatoooooooook!!!! 😀
pekny zbytok dna, jablonka pozdrav Dianku 😉

bubatenko
29. feb 2008

pekné piatkové ránko prajem,
ja hlásim, že moja teplota stúpa, stúpa, ale ani po troch dňoch mi nezaznačilo ovulku ....
ako plánujete stráviť víkend?

alexa27
29. feb 2008

dobre ranko,
no bubatenko, ty mas teda zaujimavy ten graf. ziadny pokles len same stupanie, kazdopadne to vobec nevyzera zle. meraj dalej a uvidis. sama som zvedava, kde ti oznaci ovulku.
dnes mame zase krasne pocasicko, co 😖 , weja, u vas tiez prsi?

weja
autor
29. feb 2008

dobre ranko 🙂
alex, este neprsi, ale asi sa mame na co tesit, ked u vas ano... 😖
no holky - vcera som si robila dalsi ovu test s tym, ze ciarka bude pekne silniet a objavila sa mi uz len jedna / 😲 😲 tak som zostala z toho v soku, no ale vyzera to tak, ze ovu uz bola predvcerom, ked ciarky este len silneli 😅 dnes mi uz aj zaznacilo do grafu ovulku http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... comu som na jednej strane rada, ale na druhej som ju necakala tak skoro, neviem-neviem, dufam, ze sme ju stihli... 😒

bubatenko - to je divne... ale ani mne este na FF nevyznacilo ovulku iba na WK 😕

bubatenko
29. feb 2008

alex aj tebe sa pekne drží teplotka, teba ukazuje teplomer na dve desatinné čísla?

jablonka
29. feb 2008

ahojte 🙂
juj, sa mi nechcelo z postielky ked som pocula klopkat dazd na okno 😖 ...vraj cely vikend ma prsat 😠 ...chudatko Di bude uplne desna ked sa nebude moct vonku vybehat ☹

jablonka
29. feb 2008

ozaj, vsetky mate velmi pekne grafy 🙂 , a weji - naozaj to vyzera ze ovulka uz bola 😉

alexa27
29. feb 2008

bubatenko, ja meram nak oniec s ortutovym teplomerom, lebo ten digitalny bol divny. a mala som teplotu tak medzi 36.7 a 36.8.

bubatenko
29. feb 2008

jablonka... júúúúúúúj ako krásne stúpa teplotka.....super, super.......
alex a nezaspíš pritom... mne sa to dnes ráno opäť podarilo, našťastie sa ten teplomer tusím po piatich minútach sám vypne a to mám digitálny do 10 sekund 😀

alexa27
29. feb 2008

jablonka, ty mas tiez super graf, len tak dalej 😵

bubatenko, nezaspim, mam o 10 min nadstaveny dalsi budik keby nieco 😉