Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
22. nov 2007

jeej bobess to je dobra cena, aj ja idem do Prahy od 7.-10.12. - uz som to spominala...tiez za fajn cenu 😉
ale ked vam poviem za kolko sme isli do Londyna 😎 ...
za 680 Sk hore-dole obidvaja 😎 😲 😀

bobess
22. nov 2007

super.Londýn a Rím si nechávam na budúci rok. tento rok to bol Paríž (ale nie za akciovú cenu) ale tiež dobrá a hlavne bolo neskutočne dobre. Manžel by Londýn a Rím vymenil za ešte raz Paríž. No uvidíme.

drobec123
22. nov 2007

ahojte baby.... weji ako to vyzera s tvojou navstevou Bratislavy? Budes mat cas a chut stretnut sa ?

bubatenko
23. nov 2007

dobré ránko všetkým.....welness... ani nehovorte.... ale bobess si to teraz zaslúži 🙂 .....za dobrý výkon, musí byť odmena... no nie 😀
Ja dnes nebudem mať veľa času - veľa robotky a poobede musím ísť do školy.... takže náhodou keby som nestíhala.... prajem Vám pekný víkendík 😉

bobess
23. nov 2007

dobré ránko,
ja dnes tiež budem mimo, ale poobede mrknem čo ste vymysleli. oddnes som chcela začať merať BT ale tááák sa mi nechcelo. tak začnem až od pondelka. ináč v do utorka som na strednom slovensku na služobke, takže mi budete veľmi chýbať.

weja
autor
23. nov 2007

dobre piatkove ranko... jaaaj, ako dobre to znie 😉
drobec, no buduci vikend, tzn. 1-2.12. sme v BA urcite, takze stretko urcite plati, aspon z mojej strany 😉
bobess - ze Londyn a Rim na buduci rok? Ved buduci rok uz budes tehu, zabudla si? 😀 😉 Neviem-neviem, ci sa ti bude chciet niekam chodit, vacsina tehuliek je rada, ked sa vobec rano pozviecha z postele 😀
bubatenko - tak ak by si tu uz nezavitala, aj tebe pekny vikend 😵

drobec123
23. nov 2007

dobre ranko .... ja dnes tiez budem viac mimo ako tu. mam dopoludnia tri meetingy a o 13.00 mam stretnutie v nitre. nechce sa niekto pridat ? zoberiem ho na otocku 🙂 a vecer letime do nemecka na vikend, sa nam straaaaaaaasne nechce

jablonka
23. nov 2007

juj, to je zasa den...prisla som do robotky na skok, ale o chvilu letime s Diankou na chirurgiu ☹ , od vcera vobec nechodi, stratsne ju boli prava nozicka v slabinach, az place chudatko 😢 ...nevieme ci v skolke nieco nevystrajala 😖 , alebo nebodaj slepak 😕 ...no sme s drahym z nej hotovi 😢 , ale dufame ze tam ma len natiahnuty nejaky sval alebo slachu a nebude to nic vazne ☹

drobec123
23. nov 2007

jablonka, urcite vsetko dobre dopadne ! budeme na teba mysliet

weja
autor
23. nov 2007

jablonka, to je hrozne ☹ budeme drzat vsetkych dvadsat, aby to dobre dopadlo, snad je to len nieco natiahnute, take veci vedia ohromne boliet... 😒 Dufam, ze cez vikend si oddychne a prejde to...
drobec - ty to mas nejake perne v tej praci... 😨 Co vlastne robis, ak sa mozem spytat, ze mas tolko meetingov a cestovania? 😕 Inak, aj moja najlepsia kamoska ide na vikend do Nemecka na vianocny vecierok materskej firmy 🙂 Mozno budete aj v jednom lietadle 😉

drobec123
23. nov 2007

ja robim na marketingu. no my ideme do nemecka za svokrovcami, ziju tam. neradi tam ale chodievame, oni su strasne fajn ale to prostredie nam strasne nevyhovuje. strasne sa tam nudime a nemame tam co robit. radsej by som ostala doma a mala taky pokoj na dusi. a to ja som este prave ten iniciator aby sme tam chodili aspon 2x do roka, ved letime rovno z BA a je to take lacne ze ked ideme k nasim do tatier autom tak nas to viac stoji.
ta kamoska leti tiez z ba dnes vecer ?

weja
autor
23. nov 2007

drobec, no ved 2x do roka to nejako vydrzite 😉 Spravte si nejaky vyletik alebo co... Tvoj drahy je Nemec? Alebo v Nemecku len ziju?
No mala by letiet dnes vecer, ale neviem o kolkej... 😕
Juj a ja sa tesim na oddychovy vikend, v sobotu ma svokra narodeniny, pozvala nas aj so svagrovcami do restiky, tak uvidime ako to dopadne... Ale v nedelu si hadam v klude uzijeme relax 😵

drobec123
23. nov 2007

no ked tam letime a sme bey auta, tak sme ako odrezani od sveta. a najma oni ziju v takej kludnej casti mimo mesta kde fakt nic nie je. v sobotu ideme do mesta na nakupy a v nedelu sa nudime 🙂 ale zase az take zle to nie je, ale kedze som teraz chora fakt by som radsej privitala byt v mojom bytiku ...
moj drahy je slovak ako repa ! vychodniar ako ja 🙂 len rodicia tam teraz ziju ale chcu sa vratit naspat o par rokov. tiez tam nie su uplne stastni ..

jablonka
23. nov 2007

halooo 😲 kde ste? 😕

bubatenko
23. nov 2007

tu som... tu som... idem sa este trocha učiť, ale nechce sa mi tak hodila som kuka, že čo máte nové.... baby to je hrúza mať v piatok poobede skúšku..... všetci idú víkendovať a ja stresovať... ☹
jablonka ako ste dopadli, je všetko v poriadku, zistili niečo Di?

jablonka
23. nov 2007

bubatenko ma dnes skusku 😕 ? tak drziiim palceky...ked to uspesne zvladnes, o com nepochybujem, o to krajsi vikend budes mat 😉
no boli sme s Di na chirurgii, po ceste na Kramare z nej vyliezlo ze vcera spadla, tak lekar povedal, ze mozu to byt dve veci - bud tym urazom si natiahla slachu alebo sval, alebo v dosledku bakterialnej infekcie ma zapal bedroveho klbu ☹ , vraj to byva caste 😕
do dvoch dni by ju to malo prestat boliet, a ak nie pojdeme na dalsie vysetrenia 😒

bobess
23. nov 2007

ahojte
tak to je tu perné - chirurg, skúška, svokrovci ... fúha. Ja som dnes taká ohučaná od ľudí, že mi ide praskúť hlava. Našťastie odchádzame na služobku a tak si aspoň trochu oddýchnem 😀 Aspoň cez víkend.
bubatenko-držím paleček - určite to dobre dopadne a cez víkend si môžeš dať pauzičku.
jabkonka-tak to je sila, hlavne nech to rýchlo prejde a nech ju to moc nebolí. zajtra si dáte raňajky v positeľke a dpbrú rozprávku ...
drobec-niečo pekné si V deutschlande kúp. ja som si dnes zase "podotýka "zase") kúpila ozdôbky na vianoce. volá sa to napkins rings (krúžky na servítky) také šúchané zlaté. už len zohnať hnedé servítky. a snád okrem svetiel máme všetko. a darčeky ... to bude problém

alexa27
23. nov 2007

ahojte kocky, ja som vam len prisla zazelat pekny vikend a zase letim 😝 .
jablonka, dufam, ze Dianke bude coskoro lepsie.
bubatenko drzim palce na skusku.
krasny vikend vsetkym, papa.

weja
autor
23. nov 2007

ahojte,
no ja som si dnes urobila necakane volno 🙂 Kedze som uz mala zopar hodin nadcasov, normalne som sa poobede zbalila a isla som domov... Drahy bol tiez doma, vecer ma nocnu sluzbu, tak aby sme boli po rozbehanom tyzdni aspon chvilu spolu, vyriesila som to takto... 🙂
bubatenko - tak uz mas asi po skuske, dufam, ze ju mas vo vrecku a o to krajsi vikend pred sebou... 🙂
jablonka - snad je to "len" ten natiahnuty sval, cez vikend uz hadam bude lepsie...
bobess - hadam si na tej sluzobke aspon oddychnes 😀 A kde na strednom Slovensku sa budes nachadzat? 😕
drobec - Poprad ja este nepovazujem za vychod... podla mna je to este stale stred 🙂
Tak krasny vikend vsetkym, tesim sa na vas v pondelok (bobess v utorok 😉 )

drobec123
26. nov 2007

dobre ranko, tak snad budeme mat uspesny tyzden. my sme naspat, nejake drobnosti sme si nakupili, ale nic specialne. toooolko ludi bolo v meste ze sa nedalo ani chodit, a to ja teda velmi nemusim tlacenicu. ako ste stravili vikend vy ?
bubatenko tak ako po skuske ? poriadne si ju oslavila ?
jablonka, Di ja uz urcite v poriadku, ze ?
inac ja som dostala mrchu dnes rano tak ma to trosku mrzi, ale vsak som to cakala.

alexa27
26. nov 2007

Dobre ranko vsetkym 🙂 ,
no bubatenko uz nas nenapinaj, ako skuska?
Jablonka, a co Dianka, dufam ,ze ju to uz menej boli.
drobec, nuz skoda tej mrchy, ale tak nic to este je pred nami moooore casu. budeme skusat dalej, no nie? a ako svokrovci? dufam ,ze ste sa moc nenudili.
weji, cauko, este stale volnujes alebo uz si v praci?
ja som bola cez vikend za drahym vo viedni, stretla som sa aj s jednou kamoskou odtialto z mk, co tam byva pri nas, bolo fajn.
v sobotu sme boli s manzelikom kupit zrkadlo do chodby a stolicky do kuchyne a v nedelu som zase zehlila 30 kosiel! uz som myslela, ze ich ani nedozehlim 😝 . ale inac pohodicka 😎

bubatenko
26. nov 2007

ahojte babeny - pekný týždeň Vám prajem.. 😉
ku skuške este nemam čo povedať, drobec však to musíš poznať.... na tabuľu ti napíšu vysledky budú dňa a ten deň je až zajtra.... ale dufam, že hej... aspon tak mi hovorí moj vnútorný pocit. 🙂
či som oslávila skúšku? Ako sa to vezme.... v sobotu sme mali stretávku zo základnej školy po 13-tich rokoch.... môžem Vám povedať, že už som sa dlho tak nezabavila.... úúúúúúúúúúúplne super... a prišlo nás 22 spolužiakov z
24-och.... fakt dobrá účasť....som sa cítila veľmi mladá... jak taký puboš.... odporúčam.... 😀

weja
autor
26. nov 2007

dobre ranko, dnes som tu skoro posledna...! 🙂
No my sme cely vikend oslavovali - v sobotu nas svokra pozvala do restiky (to som aj spominala) no a v nedelu mala zasa moja starka meniny, takze sme sa cely vikend prestravovali mimo 😀 Ale bolo dobre, trochu sme si zas oddychli 🙂
A moje zlaticko ma v piatok prekvapilo - kedze bol od rana doma, normalne sa sam od seba domyslel a povysaval aj poumyval podlahy 🤐 takze som mala cez vikend o to menej roboty 🙂
bubatenko - to cakanie na vysledky som neznasala aj ja 😝 ale urcite to dopadne dobre 😉
jablonka - ako je Di?
alex - zehlenie nemam rada ani ja 😝 Kedy su vlastne vianocne trhy vo Viedni?

alexa27
26. nov 2007

vianocne trhy uz zacali, takze teraz uz kedykolvek az do vianoc 😵 , inak aj v bratislave uz zacali tento vikend, tak ked tu budete, mozte ist pozriet, tiez su velmi pekne 🙂 .
inak weji, musim sa tiez pochvalit, ze aj moj manzel sa snazil, kym som ja zehlila a varila on povysaval a umyl dlazky a kupelnu a tiez sam od seba, tak o to viac sa to ceni. zlati su ti nasi manzelici 😵

alexa27
26. nov 2007

jaj a este som zabudla, chcela som sa spytat, kedy sa stretavame? v sobotu ci v nedelu?

jablonka
26. nov 2007

ahojte po vikende 🙂
no to bol des vikend, Dianka s nozickou uz v poriadku, ale je chudatko chora ☹ , cely vikend sme horuckovali,plus kasel, zvracanie...tak dnes ideme k lekarke a budem s nou tyzden doma ☹
mam u nas aj moju babku, aspon sa spolu zahraju, a budem si moct nachvilu odskocit nakupit, a mozno uz zacnem s diplomovkou 😒
cez vikend pocitam s tym ze sa stretneme, ja mozem v sobotu aj v nedelu, tak nech wejuska povie ako jej to vyhovuje 😉

alexa27
26. nov 2007

no chudatko malinke, akurat mi aj kolega vravel ,ze jeho mala dcerka tiez cely vikend vracala a mala horucky, je teraz kopec vselijakych viroz zase vo vzduchu. tak sa drzte a skore uzdravenie.

weja
autor
26. nov 2007

alex - veru zlati su, dufajme, ze im to vydrzi 😀 Na tie vianocne trhy sa uz tesiiim 😵
jablonka - to je teraz asi take obdobie, ze vacsina deti je chorych, aj sesterkine deti chudatka... Tak si len oddychnite a Dianke prajeme skore uzdravenie 🙂
Co sa tyka stretka - asi by som bola viac za sobotu, totiz v nedelu uz pojdeme domov, neviem sice kedy, ale aby sme sa zbytocne neplasili, takze mne by to lepsie vyhovovalo v sobotu poobede... Prijimam vase pripadne pripomienky... 🙂 A kde sa stretneme? Inak potom vas poprosim, aby ste mi niektora poslala do IP svoje cislo, alebo vam poslem ja svoje, aby sme predisli nejakym komplikaciam pri hladani sa navzajom 😀 😉

jablonka
26. nov 2007

ja navrhujem ako vzdy Aupark 😀

weja
autor
26. nov 2007

jablonka - s tym Auparkom ratam, tam aspon trafime bez problemov 😀 Ale potom mi to este upresnite, ze kde konkretne... A samozrejme o kolkej...