Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
1. apr 2008

videla som titulku - o co tam ide? 😕 vyzera to dost desne 😢

bobess
1. apr 2008

už som sa zľakla že niečo iné, ale toto vyzerá ešte horšie ... no budem to sledovať, ale len tak očkom, lebo ja sa takýchto vecí doslovne bojím ... je mi z toho špatne ... už len z tituliek a to teda noému času moc neverím ... 😒

bubatenko
1. apr 2008

že deti zo školy, ktorá susední so Zochovou rozbili okná a chodievali sa tam hrávať, že skalpely, infúzie , rôzne zdravotné pomôcky po zemi a hlavne mrtvolky detí v nálevoch v sklenených dózach, ktoré boli porozbíjané a s tým sa hrali a tak.... no humus.... normálne lutujem, že som to začala rozmazavať, lebo sa to sem ani nehodííí, ale je to smutné 😒

weja
autor
1. apr 2008

prepaaana... co to preberate... 😲
a co to je za nemocnica? out of order? ako to, ze sa do nej tie deti mohli dostat...? to ju nedokazali nejako lepsie zabezpecit? 😠
a tie mrtvolky deti tam boli na co...??? to znie ako z hororu... 🤐

bubatenko
1. apr 2008

to vraj práve zisťuju, ale pravdepodobne to bol štúdijný materiál .... ak by to bolo tak, to ma tak ani nepohoršuje, ale ten spôsbom zabezpečenia... weja to je najstaršia gynekologicko-porodna nemocnica v Bratislave, ktorá bola tak pred 4 rokmi zrušená a odvtedy sa tam nič nedeje - aspoň do včerajška si to každý myslel. 😠

jablonka
1. apr 2008

to fakt? 😢
myslela som si, ze je to vypratana budova, ako je mozne ze tam taketo veci ostali? 😠

jablonka
1. apr 2008

ako chapem ze take veci su v tych nalevoch, na studijne ucely, proti tomu nic nemam, ale ako to tam mohli nechat, ved to mali odstahovat alebo nejako humanne znicit! 😠

weja
autor
1. apr 2008

no to su veci... 😠 ale divim sa, ze tam ponechavali aj skalpely a pod.... ved deti niekedy nerozmyslaju... cudujem sa, ze sa nimi este vzajomne nedorezali... 😖
a to im trvalo 4 roky, kym prisli na to, co sa tam vlastne deje...??? 😲 😠 🙄

bubatenko
1. apr 2008

trvalo to pokiaľ deti z tej školy, neukázalii fotky, ktoré tam spravili svojim učiteľom 😒 a tí to oznámili polícii

bobess
1. apr 2008

fúj až mi je zle, ešte že som nebola na obede ...

bubatenko to tu zaklincovalo ... a takú dobrú tému o papaní a pití sme mali ... no holt aj takýto je život a deťom nezakážeš ...

bubatenko
1. apr 2008

bobess je mi to ľúto, už som to tisíckrát olutovala, že som to sem napísala, ale v tom momente keď som to dočítala som myslela, že ma roztrhne od zlosti 😠 sorry ☹

bobess
1. apr 2008

aj nabudúce ... vždy radšej sa podeliť s niekým ako ťa roztrhnúť od zlosti ...

a my sa rady s tebou pobavíme aj na takéto témy, lebo ... o tom je život

jablonka
1. apr 2008

tak teraz koncim pri PC 😨
vysledok je na modrej streche v albume 😎 a este tu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4743 - to len tak pomimo, na inspiraciu ked vam pride navsteva, je to rychlovka a celkom mnam 😉

bubatenko
1. apr 2008

jablonka veľmi pekná a hlavne farebne živa izbička.....veľmi prirodzene ste vyriešili prechod medzi jednotlivými časťami izbičky - mám na mysli dennú a večernú časť. Chcela by som byť ešte raz dieťa... my keď sme boli malé sme mohli o niečom takom iba snívať 😉 Dobrú noc a zároveň aj dobré ráno.... ja si za PC ešte tak dve hodinky určite posedím....brum, brum

bobess
2. apr 2008

jablonka- izbička je nádherná, krásne zladené farby a teda toľko hračiek ... a krásny nábytok ... Di sa tam musí cítiť ako v raji

weja
autor
2. apr 2008

jablonka - izbicka je fakt uzasna a pllllna hraciek... to musi byt pre Dianku fakt raj... 🙂 mne sa pacia hlavne tie skrinky a celkovo nabytok - velmi sa to hodi vsetko pre malu slecnu... 🙂
aj farby stien su pekne - take ukludnujuce... a mate tam ohromny poriadok na to, ze je to detska izba - kto upratoval pred fotenim - ty ci Dianka? 😀 😉
ked budeme my zariadovat detsku izbu, urcite budem u teba zhanat inspiracie 😉 juuuj, uz aby to bolo...

drobec123
2. apr 2008

jablonka, paradna izbicka pre slecnu, farebna a pritom uuutulna, aj ja chcem byt opat dieta , alebo aspon mat uz vlastne !!!! ☹
bubatenko, ty ako vyzeras s teplotou ? 🙂 potes nas trosku ..... inac baby musim vam povedat ze nebudem to mat lahke v praci (ako keby som to doteraz mala ☹ myslim ze budeme mat co robit aby sme s novou kolegynou vychadzali, je presny opak mna co sa zaujmov tyka a ma v sebe drzosti viac ako potrebuje. hned prvy den tu kritizovala vsetko mozne (prisla z priamej konkurencie) samozrejme bez toho aby mala potrebne informacie co mame a co nemame ... ach jajaj

weja
autor
2. apr 2008

inak aj ten recept vyzera zaujimavo - uz som si ho aj vytlacila, raz sa urcite zide 🙂 ja podobne robievam na nejake oslavy, ked cakame hosti - vola sa to "slimaky" - tiez z listkoveho cesta potreteho bambinom, na to sunka, syr, zvinute do rolady, ktoru nakrajam este pred pecenim na kolieska, ktore potieram vajickom a davam piect 🙂 tiez to ma celkom uspech... a manzel podobne veci miluje 😵 ja som skor na tie sladke rolady

bobess
2. apr 2008

drobec-tak pevné nervy, to je najhoršie čo môže byť, keď si v práci nerozumiete. ďalší dôvod na rýchle tehu ... a to akože aj obmedzíš prístup na MK? je to až taká mrška? škoda že nie si v postavení si vyberať (pamätáte na mňa ako som sa tu rozčúlila na môjho kolegu? - tak ešte dva týždne a je out ... pre všetkých u nás v práci strašná radosť ... - viem som hnusná ale mám tu 10 ľudí kt. so mnou môj názor zdieľajú) drobec - a kto má rozhodujúce slovo?

bubatenko
2. apr 2008

dobré ránko prajem 😉,
http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf
dúfam, že Vás to poteší.... ja rozmýšlam, že si ten test urobím až v nedeľu, aby som mala istotu 😒

weja
autor
2. apr 2008

bubatenkoooo 😵 ty si naozaj tehula 😀 supeeeeer...! a preco chces testovat az v nedelu? aku dlhu mavas lutealnu fazu? vacsinou na ten 14DPO uz vychadzaju testy pozitivne... to ty budes zajtra, ak spravne vidim... tak testni v piatoooooook... nenechaj nas v napati az do pondelka... 😠 😀 😉

drobec - fakt je to az take zle...? ☹ ale ak maju aj ostatni podobny nazor, tak ju nejako spolocnymi silami uzemnite... co si ma co otvarat hubu a este na novom mieste a v novom kolektive... 😠 niektori ludia maju fakt odvahu... 😖

bobess
2. apr 2008

bubatenko - veľmi si nás potešila ... keď ty do nedele vydržíš tak budeme musieť aj my ... žiaľ, ale zase dobrou správou začať týždeň tiež nie je zlé 😀

bubatenko
2. apr 2008

ďakovala..... 🙂
weja dlžka luteálnej fázy.... ťažko povedať, vzhľadom na to, že som mala ovulku prvý krát po 5 mesiacov, čo aspoň ja viem.... 🙂 len neviem ako dlho trvá po uhniezdení vznik a rast HCG...lebo ak si všimneš, uhniezdenie nastalo 8 den DPO, čo bolo minulý piatok. Keby mi vedel niekto na toto odpovedať?
drobec... však uvidíte - daj tomu dva týždne, max mesiac... to sa musí už poriadne vykrištalizovať.... v podstate dnes robíte spolu 2 dni, čo je krátka doba.... len kvôli tebe dúfam, že prvý dojem v tomto prípade klamal 😉

alexa27
2. apr 2008

dobre rano 🙂

bubatenko 😵 , graf vyzera ukazkovo 😵 😵 ty si urcite tehulka 🙂 😵 . s testovanim sa rozhodni ako ty uznas za vhodne, ale my by sme sa velmi potesili tehu spravicke este tento tyzden 🙂 😵

jablonka, Diankina izbicka je uzasna a koooooolko hraciek a ten biely nabytok je velmi pekny 🙂

alexa27
2. apr 2008

drobec, drzim palce 😒

inak dostala som dnes mrchu, ako som ocakavala a je mi teda dost blbo 🙄

weja
autor
2. apr 2008

bubatenko - no rozhodni sa ako chces, ale podla mna tienik by sa uz zjavil 😉 ked som niekedy pozerala na tej ceskej stranke ako vyzeraju tehu grafy, niektorym vysiel pozitivny test aj na 10DPO a uhniezdenie moze najskor zacat okolo 5DPO (aspon podla zdrojov)... no premysli si to, ale budeme respektovat 😉

alex - ☹ ale aspon ze mas dost pravidelny cyklus, ty si s tym mala tiez kedysi problem, ci sa mylim? 😕

bubatenko
2. apr 2008

však uvidím....ja sa len jednoducho bojim potom toho sklamania..... 😒
alex, tak nech ti je čo najskôr lepšie a s hlavou hore do ďalšieho mesiaca 😉

drobec123
2. apr 2008

jasne baby ze tu budem, len mi sedi za chrbtom takze budem predsa len menej provokovat aspon na zaciatku. no ona si moze diktovat je manazerka, cize moja priama nadriadena ..... ja som inac dostala jednu pracovnu ponuku tak teraz som totalne na vazkach. jooooj tehu by to vyriesilo, ale co mam spravit aby sa to stalo realitou ?????

drobec123
2. apr 2008

weji a ty si ako na tom ? aby som preladila este na veselsiu temu ....

weja
autor
2. apr 2008

bubatnko kuk http://www.merenibt.xf.cz/index2.html popozeraj si nejake tehu krivky a kedy tie holky testovali, mozno ta to inspiruje 😉 rozhodnutie je na tebe...

drobec - zeby BT bola veselsia tema? 😅 😀 no moja teplota dnes konecne trochu poskocila vyssie http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d tak este tyzden a pol si pockam a snad sa dozviem aj vysledok 😅
a co ty? ako to vyzera u teba? ty si mala ovu skor ako ja, ze?