Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
12. máj 2008

ovu test pouzi radsej vecer, je to opacne ako pri tehu testoch 😉 .
ty mavas ovulku ukazkovo, takze by nemalo byt tazke sa trafit do spravneho dna a testnut 😉

drobec123
12. máj 2008

no ved prave preto mi je luto minat si tie testy kedze mam ovu pravidelne 🙂 ale asi to vyskusam nech sa zabavim aj ja ......

alexa27
12. máj 2008

ver mi, ze aj tie ovu ciarky vedia celkom potesit 😉

drobec123
12. máj 2008

ved prave kvoli nim sa mi oplati to vyskusat ! 🙂

alexa27
12. máj 2008

🙂
a kedy by si mala mat ovu? aj dnes mozno?

weja
autor
12. máj 2008

drobec - takze svadba dopadla dobre.... 🙂 tak aspon ste sa trosku zabavili...
bobess - no hadam mas na dlhsi cas zasa pokoj s podobnymi stretnutiami... doverne poznam ten pocit ulavy, ked konecne clovek vypadne z miesta, kde sa mu hrooozne nechce byt... 😅
alex - no podla mna si to teploty nerozmyslia... ked uz raz zacali klesat, tak uz to tak zostane... ☹

weja
autor
12. máj 2008

ozaj drobec - najlepsie je ich robit vecer a predtym min. 2 hodinky nepit, aby nebolo LH zriedene... 😉

alexa27
12. máj 2008

neviem weji, asi hej 😔 , ale kym su este vyssie ako pred ovu, stale tam je nejaka nadej, ci nie? 😨
😨

bobess
12. máj 2008

drobec - ale nie neskôr ako 18,00 !!! aspoň na mojich je to napísané ...

alexa27
12. máj 2008

hej s tym pitim som zabudla napisat, ale inak ja som pila uplne normalne a aj tak boli ciarky totalne silne, akurat sa mi nezda, ze aj sobotu aj nedelu boli uplne silne, to moze byt? jak mam sakra potom vediet kedy ta ovu vlastne bola? a ked budu rovnako silne ciarky este aj dnes, tak ja uz som z toho uplny vol 😝

alexa27
12. máj 2008

bobess, co? to pocujem prvy krat, tak ja som vsetky robila po 18.00.....takze mozno ani neboli spravne?? 😕 🙄

drobec123
12. máj 2008

baby, vy ste odbornicky ! dakujem za radu, no kedze nemam doma manzela asi sa na to vykaslem aby som ich robila dnes, ovu dnes nebude, to by som citila, takze pockam a uvidim ci sa mi oplati ....

weja
autor
12. máj 2008

ja mam na mojich napisane, ze nerobit po 20,00 hod., po 18,00 je to este normalne... Asi to zavisi od konkretnej znacky.... Ja mam tie z lacnych testov...
alex - vraj ked ti vyjde viac dni pozitivny ovu test, tak ovu naozaj prebehla az posledny den, kedy ti vysiel pozitivny test... takze ak dnes uz vyjde negativny, tak ovu bola vcera... 😉

bobess
12. máj 2008

no a to je na testoch naj super - keď už ti tam nič nevyjde tak bola včera ... škoda že hodiny sa nedajú pretočiť, že? už radšej riešme tehu testy a nie ovu testy, tam je čiarka do budúcnosti a nie retro ...
vidím že všetkým sa nám chce dnes robiť ... teda mne osobne sa nechce nič ... už nech je poobede ... môžem sa zase piplať v záhrade !!! a žehliť a prať ...

weja
autor
12. máj 2008

no ako sa mne hrozne nechce robit... a to mam roboty az nad hlavu 😖 len sa do toho nemozem nejako pustit... zaciatok je vzdy najhorsi... 😝
ja som cely tento tyzden sama - mangel isiel na sluzobku a vrati sa az v piatok... tak uvidim, co si vymyslim...

drobec123
12. máj 2008

hej hej, kaslime na tie ovu testy, dolezite je alex ze ovu urcite bola ! a vy ste ju vystihli paradne !
bobess a ty mas pol dna dovolenku ci co ?
ja mam tiez dnes taku nechut pracovat, ale mam toho viac ako dost a rozmyslam zobrat si v piatok volno, ak bude pekne pocko chceli by sme ist niekam prec na vikend, nech mame svaty pokoj 🙂 potrebujeme byt chvilu sami a mat na seba cas. to nam naozaj najviac chyba teraz....

alexa27
12. máj 2008

no fasa, takze som ju na koniec mozno este ani nemala 😝
no nic, uvidim dnes vecer.

drobec s tym vikendom niekde mimo, je to vyborny napad, nie je nic lepsie ako ked niekam smai dvaja vypadnete.

weji, tak ty si slamena vdova? skoda, ze tu nie si, mohli by sme skocit na kavicku 🙂

bobess, zehlenie a pranie caka aj mna 😝

bobess
12. máj 2008

alex a čo Tvoja práca? neozvali sa?

alexa27
12. máj 2008

neozvali 😖 , nikto ma nechce 😔
no co uz, asi mi je sudene otehulkovat este tu a teraz 😉

bobess
12. máj 2008

blbci...
asi fakt už tento mesiac budeš musieť - hurá do toho ... so všetkými takto vybabreš a nech potom ľutujú

jablonka
12. máj 2008

ahojteee 🙂
bubatenko, gratulujem k odovzdaniu diplomovky, je to ulava 😉 - ale nie nadlho - ta definitivna pride az po statniciach 😖 ...uz som z tych statnic dobre v strese 😖
no cez vikend sme boli s Di na vystupeni, bolo to velmi pekne a deticky boli uzasne - poslem Vam foto 🙂
vcera sme boli na chvilku na prechadzke, zastavili sme sa na ihrisku, a prisla tam mamina s malym chlapcekom a ooobrovskym brusiskom, fakt obrovskym, ako keby uz-uz mala rodit 😕 ...a asi som na nu moc pozerala, ked mi manzel povedal, aby som uz na nu tolko nepozerala 😕 ...a potom si sadla vedla nas na lavicku a drzala sa za brusko, a v tej chvili som mala pocit ze uz to nikdy nezazijem 😢 , proste ma prepadlo uplne zufalstvo ☹ , slzy v ociach a museli sme ist radsej prec ☹
neviem, ale zasa ma zacina prepadat obdobie zufalstva 😢

alexa27
12. máj 2008

jablonkaaaaa, zlatko, hlavu hore, mas krasnu dcerku a budes mat dalsie babatko, neboj, len to chce trosku trpezlivosti. urcite sa nam to vsetkym raz podari. ide leto, slniecko svieti, pre zufalstvo a smutok tu nie je miesto 😉

a fotky posli, budeme sa tesit na Dianku 😵

bobess
12. máj 2008

jablonka ani nehovor také !!! jasné že sa dočkáš ... prosím Ťa ... no už sme to síce v 2008 nestihli ale veď niekto musí rodiť aj v 2009 - tak tam to už máme isté ... len musíme ešte trochu čakať ... teda trochu dlhšie 😀

drobec123
12. máj 2008

baby, my sme bohovska partia, mali by sme sa povzbudzovat a nie trapit este viac !!!! niektora toto zufalstvo musi prelomit, takze jablonka nikdy nevies ci to nebudes prave ty !!!!!!! mas s tym najviac skusenosti !!!!
a my ta budeme potom nasledovat !

drobec123
12. máj 2008

haloooo ..... ja sa tesim ze po meetingu tu budu same pozitivne ohlasy a na to negativne ste uz zabudli a tu nie je nikoho. sa vam uz chce tak straaaasne pracovat ?

alexa27
12. máj 2008

no tak sup sem s tymi pozitivnymi ohlasmi, kde ste vsetky 😀
jablonka, mala je prekrasna princeznicka a havinko je tiez neskutocne zlaty 😵

bobess
12. máj 2008

ja som práve dostala pozitívnu správu od mojej sestry že mi zohnala coctailové lyžičky !!!! huráááá
strašne ma to potešilo ... ale zase ma strašne začalo bolieť v hrdle - takže to vidím že v sobotu asi nebudem môcť ísť na svokrinu oslavu lebo budem chorá !!! ale v nedeľu už vyzdraviem ... len tá sobota a aj piatok poobede to vyzerá dosť blede !!! (fakt ma bolí hrdlo 😝 )

weja
autor
12. máj 2008

fuuuha... dnes je uplne hrozny den... 😝 nakopilo sa mi tolko roboty, ze neviem co skor... zlata dovolenka...

jablonka - Diankine fotocky su kraaasne, aj havo je zlaty... 😵 nemozes prepadat zufalstvu, ked mas doma taketo poklady 😉

jablonka
12. máj 2008

dakujeme za pochvalu foto 🙂
ja viem ze uz aspon jedno dieta mam, ale ja som to nikdy nebrala tak, ze uz si to viac neuzijem ☹ , proste som si vzdy hovorila, ze si to vsetko krasne s babetkom minimalne raz zopakujem, a teraz sa desim, ze uz sa toho ani nedockam ☹ ...teda takto pred rokom som si bola takmer ista, ze uz budem statnicovat ako tehula, minimalne v zaciatkoch tehotenstva ☹ ...a stale nic...ked som s Di otehotnela fakt tak rychlo, ani ma nenapadlo ze to teraz nepojde ☹
inak weji, co ta tvoja teplotka, nejako neposlucha ☹ ...ach jooo, keby sa to tu uz konecne prelomilo!
bobess - prajem ti presne v nedelu uzdravenie! 😉

alexa27
12. máj 2008

Ahojte kocky, ja uz pomalicky idem, lucim sa s vami a tesim sa na zajtra.