Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
12. jún 2008

dakujeeeeeeeeeeem vam vsetkyyyym... 😵 a dakujem hlavne za podporu... jooj, az mi je do placu... 😅
aj mne vychadza februarcatko 😵 podla netu cca 19.februar... 🙂 to je tiez este vodnar?

vsetkym ostatnym drzim silno palceeee !!!! 😵

alexa27
12. jún 2008

wejiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 , cmuk cmuk, to je uzasneeeeeeeeeeeeee, strasne moc gratulujem a drzim palceky.
booooze, normalne ma este sto krat viac mrzi, ze nemozem byt teraz s vami tak casto. pridem o vsetky krasne temy 😔 . ach jaj.
wejinka, drz sa moja a este raz gratulujem 😵 😀 .
takymto tempom bud fakt tehulky v tejto teme coskoro v presile 😀 .
a ako sa citite maminky?

weja
autor
12. jún 2008

aleeex - dakujem 😵 aj ja dufam, ze za chvilu budu tehulky v presile, celkom sa to zacalo rozbiehat... 🙂
ja sa zatial citim fantasticky - sem-tam take pichnutie akoby v pravom vajecniku, ale zatial si to mienim uzivat, dokym mi nezacne byt zle... 😝

maja.ka
12. jún 2008

weji a kedy sa chystas k DR? a vazne ziadne ine tehu priznaky nemas?
a co na to manzel, ake boli jeho reakcie 😉

jablonka
12. jún 2008

weji - az mi slzicky vysli do oci, tak velmi uprimne sa tesim a z celeho srdca gratulujem, ani viac netreba povedat 😵 🙂 ...verim ze uz nemozu byt ziadne problemy, snad ani nevolnosti nedojdu, a chod cim skor k lekarovi a ostan doma, nic za to nestoji 🙂 ...fakt sa velmi tesim, ze tu budu dve februarovcatka 😵
no mne sa myslim rozbiehy mrcha, mam taky trochu krvavy hlienik, teplota trochu klesla, tak ani zatial nezapisujem, podla toho ako sa mi to rozbehne ci dam prvy den noveho cyklu dnesny alebo zajtra ☹ ...
a co manzelik? 😵

weja
autor
12. jún 2008

majka - v pondelok asi zavolam mojej dr., ze kedy mam prist...
co sa priznakov tyka - citlivejsie prsia a pocit nafuknuteho brucha byva aj pred ms, tak tomu som nepripisovala nejaky vyznam... akurat mi nesedelo, ze 2 dni za sebou mi bolo tazko z obeda a palila ma zaha 😝 to bola pre mna novinka... a prestali mi chuti jogurty 😅 to je inak sranda, ale to bolo aj pri prvom tehu - stale som ranajkovavala jogurt a zrazu mi prestal chutit... a tento tyzden mi zacali tiez stat jogurty akosi v krku 😅 ale tak to sa nedalo povazovat za presvedcivy tehu priznak... 🙂

jablonka - dakujeeem 😵 skusim sa s dr. dohodnut na PN aspon 1.trimester...
o mrche este nehovoooor... ☹ ved este mas cas, este sa moze za tie 2 dni vsetko zmenit... ved ti neklesla nejako moc...

manzel je stastnyyyy... 😀 trosku sa k tomu sice stavia opatrnejsie po predchadzajucej skusenosti, ale to je normalne... nevieme co nas caka, ale ja verim, ze tentokrat vsetko dobre dopadne... 😵

maja.ka
12. jún 2008

weji, tak sa len pekne s nou dohodni aby si mohla byt zo zaciatku doma na PN, ja to uz mam tiez dopredu schvalene od mojho DR 😉
inac baby chem sa spytat, ako si vypocitavate dlzku cyklu, za prvy den pocitate aj den, ked dosla mrcha alebo zacinate az od dalsieho dna pocitat 28 dni? 😕

weja
autor
12. jún 2008

majka - 1.DC je den, kedy dorazila mrcha 😉

maja.ka
12. jún 2008

dik weji,
ja si to aj tak pocitam a naposledy ked som bola u lekara mne vychadzal 11 DC a lekar mi povedal, ze je to 10 DC, tak teraz som zmatena z toho 😨

weja
autor
12. jún 2008

majka - no neviem, to sa asi len pomylil... 😕 ale urcite je 1.DC vtedy, ked dorazi mrcha... a teraz si kolky den? kedy cakas/necakas?

maja.ka
12. jún 2008

no dnes som 24 DC a cakam/necakam v pondelok, hlavne mi ide o to, ze ked dostanem, tak na 5-10 DC mam brat ten clostil, tak aby som ho spravne zacala uzivat.
weji a ty si dnes uz kolky DC, ze ti tak pekne ukazalo 2//?

jablonka
12. jún 2008

weji - a co teraz s tymi kvapkami co si si objednala? 😕 😀

weja
autor
12. jún 2008

majka dnes som este len 28.DC a 13.DPO... ale vcera bola ta ciarka takmer prehliadnutelna... dnes je uz krasne viditelna 😵

maja.ka
12. jún 2008

tak to je super, ze ti to tak skoro ukazalo 🙂
juuuj ja sa tak tesim, ze si tehu 😀 😅 😀

weja
autor
12. jún 2008

majka - veru aj ja sa tesiiiim 😀 😀 😵 (slabe slovo)
jablonka 😅 no to veru neviem... 😀 este nedorazili, ale skusim sa spytat kamosiek, ci by nieco take nechceli... alebo nejakych kolegyn... este uvidim... ale ak to ma dlhsiu dobu spotreby, tak si to mozno necham, ved su to bylinky, tomu by sa nemalo nic stat...
tebe to nenukam, kedze to nemam odskusane... 😅

jablonka
12. jún 2008

ale ved by si mi to mohla poslat, ja vyskusam 😉 ...vazne, ked ti dorazia, posli mi to aj aj ti poslem peniazky 😉 ...myslim ze aj ked to nepomoze urcite to neposkodi 😉

jablonka
12. jún 2008

a ako sa to vola vlastne? 😕 😀 ...nech si to vygooglujem 😉

weja
autor
12. jún 2008

jablonka 😅 to vazne??? no dobre, nejako sa dohodneme, ked to dorazi... 🙂
presne sa to vola Feminan elixir, hodim ti aj link na tu stranku, kde som to nasla http://slnieckova.sk/elixiry/feminan-elixir 🙂

drobec123
12. jún 2008

GRATULUJEM !!!!!! dnes je zvlasntny den, pred 2 hodinami sa mojmu najoblubenejsiemu kolegovi narodila dcerka ! zacali sa snazilkovat rovnako s nami, len im to vyslo na prvykrat ....... ale tesim sa s nim, prave mi ukazal vsetky fotecky a ideme spolu na obed aby mi porozpraval zazitky z porodu. to som zvedava ako to chlap vykresli 🙂 inak som pekne unavena, akcia mi skoncila o pol tretej rano, tak si ma viete predstavit ako vyzeram ....

weja
autor
12. jún 2008

inak teraz som si precitala obchodne podmienky a da sa to do 7 dni vratit bez udania dovodu... takze to ozaj nemusis brat, ak myslis, ze to nepotrebujes 😉

jablonka
12. jún 2008

a myslis ze je to pre mna vhodne ked mam slabu mrchu a potrebovala by som cyklus skor skratit? 😕

jablonka
12. jún 2008

inak zajtra idem na odbery na HP, som teda zvedava 😕

weja
autor
12. jún 2008

drobec 😉 dakujem... dufam, ze nam potom zreferujes, ako to ten tvoj kolega zvladal... 🙂
jablonka - no ja som si ho objednala na upravu cyklu, niektore baby tu na MK pisali, ze im skratil cyklus aj zo 40-dnoveho na 28-dnovy... ale zase nie kazdej... 😒 a hlavne mi islo o to, ze by mal zmiernovat bolestivu a problematicku ms... s tym som ja mala od vzdy problem 😝 no ved porozmyslaj... ako vravim, mozem im to aj vratit...
zajtra budem drzat palce, nech su vsetky vysledky ok 😉

alexa27
12. jún 2008

weji a odfot potom testik 😉 a tt si kedy das? 😵
......som nemohla odolat, musela so msem nakuknut 🙂 😵

weja
autor
12. jún 2008

aleeex - chystam sa, ze testik urcite odfotim 😵 na tie tt v pase som aj pozabudla, ale uz som to zmenila, nedalo mi to... 😀 snad nie je este priskoro, ale ako povedala bubatenko, treba tej fazulke trosku verit, ze to bude bojovnik 😵

alexa27
12. jún 2008

jasne, ze to je bojovnik, aj tvoja fazulka a aj bubatenkova. my im verime 🙂 . a nezabudni nam poslat tehu virusiky 😀 😵

drobec123
12. jún 2008

no moj zlaty kolega je naozaj zlaty. porozpraval mi vsetko od plodovej vody az po sitie ..... a aj my posepkal ze nehovor to nikomu, ale ja som si aj poplakal 🙂 no zlaty ..... tesim sa s nim, najma ze je vsetko v poriadku. ale tesim sa aj s wejkou ze je to na najlepsej ceste aby si nam o par mesiacov aj ty rozpravala tieto detaily 🙂 !!!

jablonka
12. jún 2008

drobec - jeej, no zlaty kolega - tatino, ako to krasne prezival 🙂
aj ja sa uz tesim na vsetky detaily o tehotenstve nasich tehuliek ako to budeme spolu prezivat 😵
weji - a co ta dovolenka teraz? 😕

bubatenko
12. jún 2008

weji presne treba veriť, tým malým žubrienkam v brušku......ja už som tiež dosť nervózna pred útorkom..... lebo tam sa ukáže, či je všetko ako má byť......ale každý večer ked vyzerám ako dojka , tak si poviem, že je všetko ok...... lebo u mna je najhoršie, že do rána všetko prejde a ja mám príznaky iba poobede.... prsia bolestivé, brucho veľké, únava ako svet.... doobeda sa citim normálne a poobede ako tehulka.....

drobec chlapy sú úžasný pri takýchto udalostiach...... je to také zvláštne sledovať ako sa tvrdý chlap premení na natierajúce masielko 😀 Želám, aby malý pekne rástol a bol zdravý ako buk 😉

bubatenko
12. jún 2008

som sa vrátila s pohovoru práve - mi ponúkli postup v práci, čo Vám poviem... tak som im povedala, že odpoveď im dám v útorok...... 😒