Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
11. júl 2008

ahojte 🙂
ja tu dnes som, strasne sa mi nechcelo ist do prace, som sa premahala ☹ ...ale uz je nastastie piatok 😉
zajtra asi skocim k rodicom na otocku, lebo manzelik je zasa do poobedia v praci - ma nejako vela tych vikendov v poslednej dobe 😠 - ale potom ked sa vratime este budeme od nejakej stvrtej spolu, tak asi pojdeme niekam papat a na korcule mozno... 😉 , a v nedelu rozmylsam ze sa pojdeme niekam kupat, a prave rozmyslam kam 😕 ...a vikend je fuc 🙄

jablonka
11. júl 2008

weji - ako sa mas? uz si si dohodla tu kontrolu? 😕 a naozaj ti uz nevolnosti pominuli? 😕
bubatenko - je to tusim spachtosko maly, ale to je len dobre, lebo vtedy su kludne a pekne rastu, tak nech mu spinkanie zostane aj po narodeni 😉

drobec123
11. júl 2008

ja pracujem ale myslienkami som urcite uz niekde inde .... teda to som cely tyzden 🙂 bubatenko tak si uzite s manzelikom vikend a davaj na seba pozor. ale pekne rastiete, ved 11tt je neuveritelne cislo pre mna, v podstate nedosiahnutelne ako keby .....

bubatenko
11. júl 2008

ahojte, tiež si hovorím, nech tak pekne spinká aj keď sa narodí, mangel hovorí, že to potom bude po mne, lebo on taký určite nebol..... 😉

dakujeme inač za podporu... budeme si dávať pozor, tato na nás dáva pozor.... ideme na chatu grilovať a po návštevach a lenosiť..... ničoho moc, tak akurát.

Ja tiež už čakám na poobedenie, lebo sa mi moc nechce robiť, keď je také pekné počasie vonku...

weja
autor
11. júl 2008

ahojteee 🙂
prave som dofrcala z roboty - bola som zasa zaucat... 🙄 vonku je hrozne horuco a nejako dusno, takze to bola ozaj "super" prechadzka 😖 ale co narobim...

na kontrolu som sa dohodla na utorok... dovtedy hadam nejako este vydrzim... 😅
jablonka - no neda sa povedat, ze by nevolnosti pominuli - akurat uz nevraciam, ale zle od zaludka mi je stale... 🙄 a sem-tam ma aj natahuje, ale to ja nazyvam len taky "suchy nacvik" 😀 ale aj vcera vecer mi bolo dost pod psa, tak je hadam vsetko v poriadku... 😨

moj mangel ide tiez zajtra do roboty 🙄 tak rozmyslam, ze tiez pojdem k nasim... aspon si trochu posedime na zahrade...

bubatenko
11. júl 2008

dievčata moje ja prchám, prajem vam pekný víkendík a oddychnite si 😉

alexa27
14. júl 2008

ahojte 🙂
bude tu dnes niekto?
ako sa mate mile moje? 😵

bubatenko
14. júl 2008

AHOJ ALEX,
dobré sa mame.... pekný víkend za nami, len mi je teraz za mužíkom veľmi smutno, to vždy keď sme po víkende spolu a teraz musím dva týždne čakať kým budeme mať pekný víkend 😉 A ty? Ako dopadla opekačka?

weja
autor
14. júl 2008

ahojte dievcata... 🙂
aj u vas je take "paradne" pocasie? 🙄 tu prsi od rana... ale az tak ma to netrapi, kedze sme doma aj s manzelikom az do stvrtka 😵 chceli sme ist sice cosi povybavovat do mesta, ale pockame do poobedia, mozno sa to trochu umudri...
aky ste mali vikend?

drobec123
14. júl 2008

ahojte, len na kratko. vikend ok, aj ked sme sa venovali celej rodine len nie nam dvom, ale raz za cas sa to patri a musi ze ? 🙂 ale uprimne uz sa tesim na dalsi vikend, este sice neviem uplne co budeme robit ale nieco vymyslime .... tak tahulky uzivajte si to a sem tam si na nas spomente 🙂

weja
autor
15. júl 2008

ahojteee... a tu dnes nikoho...? 😕 vy to tu nejako flakate...! ☹
tak dufam, ze ked si najdete chvilku, tak sa ozvete, co mate nove... 😉

bubatenko
15. júl 2008

ahojte tu sme, weji už si vrátila, alebo kedy ideš k Dr.?

jablonka
15. júl 2008

ahojte, vcera som sa tu neukazala, lebo bolo toho dost v praci 😉
no, iste je to, ze najneskor v septembri v tejto praci koncim, tak si hladam nieco nove, a je to hrozny pocit, ked si predstavim co ma caka...pohovory, novy kolektiv...a ktovie aky 😕 😅
a najviac ma desi to, aby to bola praca popri v ktorej sa bude koncit v normalnom case/koli Dianke/ - to bude velky problem !!! ☹
inak mame od nedele vecere doma maleho psika - fenku, je velmi rozkosna, bola najdena na ulici, a predsa ju v burke nenechame, ved nevyzera na viac ako 8 tyzdnov, tak ju zatial mame doma a hladame jej nejakych dobrych ludi 😉 ...je fakt nadherna a dobrucka 🙂
este jedna vec - surne zhanam nejake pouzite listky z divadla, kina...inych kulturnych a sportovych podujati, permanentky do fitka, plavaren, lanovky, vleky...a pod. ...prosim Vas kto nieco mate pooosliteee mi 🙂
weji - drzim palce u lekara a prosim ozvi sa cim skor co je nove 🙂

maja.ka
15. júl 2008

ahojte, takze po dlhsom case sa hlasim, dnes som posledny den v praci, od zajtra som na PN 😀 taaaaaaak sa tesim ze si konecne oddychnem 😎 🙂
dnes som bola na kontrolny uzv a uz som videla aj srdiecko, krasne nam bilo, tak sa vytesujem, na konkrolu idem az o tri tyzdne, lebo maju dovolenku a potom mi uz spravi vsetky vysetrenia, da tehu knizku a bude robit velky uzv s tymi meraniami, musim si to nastudovat 🙂
v praci uz tyzden zaucam novu holku, ale nemam na to nervy 😝 stale jej dookola vysvetlovat to iste, ale hadam to uz dnes poobede nejako vydrzim 😉
a vy ako sa mate?
weji ty mas ist tiez dnes k dr?

bardott
15. júl 2008

No čítam, čítam a Jablonka ak chceš hoď adresu a pošlem ti lístky z kina. Sú z piatka 11.7.2008. Bola som aj s partiou na Bathory lenže mám ich z Trenčína tak neviem či by si ich chcela. Ak nie tak nič, to len keď som čítala tvoju prosbu, tak ma napadli lebo ich mám ešte v penaženke. Je ich 5 a hodnota jedného je 139Sk. 😉

jablonka
15. júl 2008

ahoj bardott, si velmi zlata 😵 , dakujem 🙂
ozvem sa cez IP 😉

bubatenko
15. júl 2008

ahoj jablonka....no zatiaľ som zohnala ženský zákon s februára za 300Sk.....ja už som si naplnila fondy, takže som švorc, ale toto mi dala teraz kolegyňa.

maja ka wejka je dnes u lekárky... čakam kedy sa ozve a oznámi news.......bože jak vam závidim, všetky na PN. Ja som si dnes potykala skoro s dlážkou v autobuse, začína mi byť zle v MHD. Som bola za mojim chefom, aby mi vybavil povolenie parkovať u nás v areali, lebo by som musela začať chodiť do práce na 6,00, aby som tu niekde zaparkovala a to odmietam, tak som zvedava, čo z toho bude.... ale ked vidím ti e nevyužíté parkovné miesta, lebo to je len pre chefov a oni to nevyužívajú, tak ma srdce bolí 😒

maja.ka a to ides na PN dokonca, alebo iba na určitý čas?

weja
autor
15. júl 2008

ahojte, tak uz sme spat z kontroly... 🙂 bola som s dr. dohodnuta az na 13,30, ale od rana ma skoro zozrali mrle 😅
tak vsetko je zatial v najlepsom poriadku, konecne som videla bit srdieckoooo 😵 malinke ma 1,76 cm a zodpovedame velkostou takmer na chlp presne tyzdnu a dnu, v ktorom mame byt podla ms... 🙂 ja som taka STASTNAAAAA.... 😀 😵 😀 aj ked mi stale byva zle ako konovi a naposledy som si pokecala s wc misou len vcera vecer 😝 aj tak som mala obavu, aby bolo vsetko ok...
o 2 tyzdne mam ist na krv a dostanem aj tehu knizkuuu 😵 a v 12tt potom na 1.screening...
fuuu... no spadol mi obrovsky kamen zo srdca... 🙂

jablonka - a to si uz dala vypoved...? 😕 a nenaslo sa tam u vas ziadne miesto, ktore by ti vyhovovalo? a uz si nieco hladas, ci to nechas az po dovolenke?
jeeej, steniatko vam zavidim, len aby ste si na neho tak nezvykli, ze sa ho este nebudete chciet vzdat... 😉

majka - no vidim, ze sme na tom podobne 🙂 tak gratulujem, ze ste zatial ok... tiez ma to zaujima, ci chces zostat na PN az do materskej, ked uz zaucas na svoje miesto...? 😕

bubatenko - to ti bolo tak na odpadnutie, ci na vracanie? 😨 no to teda nie je nic moc, ked pride na teba cosi take... a ako to dopadlo s tym parkovanim?

bubatenko
15. júl 2008

ahoj weji som rada, že je všetko ok...... vytešuj sa, lebo za chvílu ťa začnú zase mrle žirať... mna už teraz a to mam lekára až vo štvrtok poobede 😉

Weji naodpadnutie, začala som sa potiť, zahmlievať pred očami, tak som sa obesila na tyč, kolena sa mi začali podlamovať a všetci sa radše pozerali do stropu, ako by ťa sadnúť mali pustiť. Ked vidím tie tváre, ktoré premyšlajú typu:" hmm, ta ja tehotná, ale ešte nemá veľké bruško, tak to sa ešte nemusím postaviť", otočia sa a pozerajú do blba.... do hrúza, čo sme za ľudia.

Neviem ako to dopadne s tým parkingom.... musím čakať, čo mi šef vybaví, ale nevidím to ružovo. 😒

Musím utekať, mam nejaké nákupy, ale príde pre mna kamaratka,a by som nemusela isť MHD. Pekný deň ešte.

bubatenko
16. júl 2008

Ahoojte,

jablonka mam dalsí blok......by sme sa mohli na budúci týždeň stretnúť, aby som ti ich mohla dať 🙂

jablonka
16. júl 2008

ahojte 🙂
bubatenko, dakujem za tie listky, stretnutie mame dohodnute s Alex na pondelok alebo stredu buduci tyzden, dufam ze by sa niektory den hodil aj drobcovi a mohli by sme sa stretnut vsetky styri, co vy na to? hmm...?
bubatenko - pozerali ste s drahym TW? 😕
inak s tym cestovanim to muselo byt hrozne ☹ , ale je to naozaj tak, mna casto nepustili sadnut ani s obrovskym bruskom ☹ ...ale verim ze uz bude len lepsie, ze vcera to bol ten vrchol 😉
weji - velmi sa tesim ako malinke rastie a ze mu pekne bije srdiecko 😵 , dufam ze doplnis fotku 😉

jablonka
16. júl 2008

jaaj, este jedna novinka k nasej povodnej teme 😉 ...v piatok idem na komplet odbery a coskoro ked budu vysledky pojdeme do toho Gin-Fivu...sme sa rozhodli ze nebudeme na nic cakat a kedze je mozne ze budem mat novu pracu potom by sa mi po vysetreniach chodilo tazko...celkom sa tesim a som zevdava co mi odbornici povedia 😉

weja
autor
16. júl 2008

ahojte, hlasim sa z prace... 😖 kolegyna, ktoru som zaucala mi dnes rano volala, ze dostala kiahne, takze do roboty nebude chodit... takze vsetko, co som jej vysvetlovala, si urobim teraz aj tak sama 😅 🙄 no na porazenie...
jablonka - uz som fotocku pridala... 😉 drobcek krasne narastol... 😵

jablonka
16. júl 2008

weji, to je teda dobry rozdiel za dva tyzdne 🙂 , je to super ten viditelny pokrok, fakt sa mu dobre dari a je urcite stastne ze je prave v tvojom brusku 😵
ach, snad sa aj ja dockam ☹ ...ani si to neviem predstavit ako to budem prezivat 😨

weja
autor
16. júl 2008

jablonka - tak to je dobra sprava, ze ste sa rozhodli nakoniec necakat... asi mas pravdu, potom by sa ti z novej prace odchadzalo tazsie...
tak budem drzat palce, nech vsetko dobre dopadne a nech ti povedia same dobre spravy...! 😵

alexa27
16. júl 2008

Ahojte dievcata 😵
weji, gratulujem, babenko je prekrasne 😵 😵 . len tak dalej 😵
jablonka, tebe tiez blahozelam ku Gin-fivu, podla mna ste sa rozhodli spravne a strasne moc vam drzim palce. inak nasla som pre teba tie listky z lennyho.
bubatenko, zlatinko, tie nevolnosti v mhd musia byt hruza, vobec ti nezavidim a ludia su fakt bezohladni a bezcitni. tak drzim palce nech sa to podari vybavit s tym parkovanim.
ja zatial vysledok z pohovoru neviem, mali by sa mi ozvat v piatok, tak na mna myslite 😉 .

weja
autor
16. júl 2008

ahoj aleeex 🙂
dakujeme za pochvalu, aj my sa z krpceka vytesujeme... 😵 😵
ani neviem, ze si bola na dalsom pohovore... ale jasne, ze drzime palce, aj na nohach... potom daj vediet ako si dopadla... 😉

bubatenko
16. júl 2008

wejka krásna fotečka, ja si tiež zajtra vypýtam, už by som tam mala mať celého človeka , ktorý bude na mna z úžasom kukať 🙂

jablonka, nech ten GIN-fiv navštevujete, čo najkratšie a ide to ako po masle 😉 Držíme palčoky na nohách, rukách 😉 Pokúsim sa prísť na budúci týždeň a dam ti vedieť aj s TW, manžel študuje, ešte to chce zobrať do práce chefovi.

alex, detto, na rukách, na nohach budem držať všetky palce, tfuj, tfuj, tfuj , aby to vyšlo... budeš môcť potom viac koníkovať 🙂

jablonka
17. júl 2008

ahojteee 🙂
kto sem dnes nakukne? 😕
bubatenko je dnes u lekara? 😕

weja
autor
17. júl 2008

ahojteee 🙂
ja som vcera prisla domov, isla som vybrat postu do schranky a skoro som ODPADLA !!!! alex, jablonka, tak toto prekvapko vam teda ozaj vyslo... 😀 😉 aj manzel bol z toho na makko, ze ako na nas myslite... 🙂 dakujem velmi pekne za darcek, uz sa neviem dockat, kedy ho budeme moct vyskusat... 😵
jablonka - drzim palce na tie zajtrajsie odbery 😉