Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
5. aug 2008

vdaka bardott, no nejako to uz budem musiet vyriesit... 🙂

jablonka
5. aug 2008

ahoj bardott 😉
weji - myslim na teba dnes ohladne kontroly a tesim sa na nove spravy o mimi 🙂
teplota stale velmi nizko, som uplne apaticka a mam teraz take horsie obdobie, nielen koli mojmu cyklu ale celkovo posledne dni mam dost osamele a nic ma netesi ☹

weja
autor
5. aug 2008

jablonkaaa... ☹ nebud taka smutna... po takychto dnoch vzdy vyjde slniecko, uvidis... 😉 ved mate pred sebou este skvelu dovolenku, ktoru si urcite krasne uzijete a hned sa ti bude na svet pozerat lahsie 🙂
mozno ti len chyba Dianka, hm...? 😉

jablonka
5. aug 2008

ano weji, aj Dianka mi chyba 😢 ...
aspon som bola teraz cez obed v cestovke zarezervovat dovolenku, tak aspon male svetielko radosti 😉 ...mali by sme ist 25.8. 😉

bubatenko
5. aug 2008

ahoj jablonka,

neboj malá Di je čoskoro pri mamine 😉 . Neboj to obdobie prejde, len sa cítiš byť prázda, keď tu nie je Dianka.... neviem, čo poradiť..... len to nechaj tak odísť a mysli na niečo pekné..... 😉

drobec123
5. aug 2008

dievcata, mam sa dobre. v podstate to je v praci teraz ok, predsa len citit ze je vela ludi na dovolenkach a aj v nasej brandzi je teraz relativne klud. tak si robim na svojich projektoch a pripravujem materialy a dohadujem zmluvy ale s takym kludom na dusi 🙂
drzim vam palceky nech tie horucavy zvladnete. weji, ty daj vediet ze je vsetko ok a ako sa z toho tesis ! 🙂

weja
autor
5. aug 2008

taak, poradna dopadla supeeeeer - malicky ma 5,2cm, velkostou zodpoveda tt, dokonca sme este o 2 dni popredu 😵 take to bolo krasne - krpcek maval rucickami aj nozickami o dusu, asi chcel rodicom zakyvat, kym mal sancu 😀 bol so mnou vnutri totiz aj manzel, dr. mi robila sono cez brusko, takze som ho mohla zavolat dnu... 🙂 potom si robil srandu, ze synator (on o nom stale hovori v muzskom rode 😅 ) urcite tak vytrvalo kyval ockovi, lebo maminku vraj vidi stale, aj ked len zvnutra 😀
no som uplne vo vytrzeni, tato poradna bola pre mna takym dolezitym milnikom, kedze naposledy sme sa cez 12tt nedostali... 😒 velmi sa z toho tesim, verim, ze teraz to uz bude len dobre... 😵

jablonka - no vidis, tak teraz sa uz mozes tesit na dovcu, trosku prides na ine myslienky 😉 a kam ste sa to vlastne rozhodli ist - do Grecka? ci som si to s niekym pomylila...?

drobec - nech ti len ten klud na dusi vydrzi... 😉

alexa27
6. aug 2008

dobre ranko dievcata moje 🙂
wejiiiiiiiiii, perfektna sprava, velmi satesim, ze tak pekne rastiete a poradna dopadla skvele 😵 😵 😵 len tak dalej, robite nam radost 😵 .
bubatenko, ty ako? 😵
kocky, pridajte nejake nove fotky, nech sa pokochame 🙂 .
my sme teraz prisli z predlzeneho vikendu z chorvatska, velmi sa nam pacilo, rozmyslame, ze tam pojdeme aj na hlavnu dovcu koncom augusta. pozeram este nejake last minutes, ale asi chorvatsko vyhra tento rok.
mate nejake spravy o bobess?

weja
autor
6. aug 2008

ahoj alex 🙂 pekne, ze si sa zastavila... waw, taky predlzeny vikend v chorvatsku musel byt fantasticky 😎 aspon si sa trosku odreagovala a dobre na tom je, ze ta ozajstna dovolenka ta stale este len caka 😀

o bobess nemam ja osobne ziadne spravy ☹ ktovie, ci tu sem-tam aspon nazrie...

pridala som 2 nove fotky zo vcerajsieho utz... 🙂

bubatenko
6. aug 2008

ajooooj,

wejka gratulujeme veľmooo moc k pozitívnym správam a veľkosti ako hrom. Fotečku nemáte? Som zvedavá, leba aj naša posledná fotka je keď mal krpec 5,3 cm. 😉

Jooj nech už je pondelok som nedočkavá strašne.... nech viem, že drobček je v poriadku.... btw. mne zrazu včera tak narastlo bruško, takým skokom.... je to sila.... 🙂

Alex no konečne a budeš už s nami častejšie a ako to vyzerá s tvojími plánmi, pozitívne, posunulo sa to niekam? Ja som strašne zvedavá, čo už so mnou spravíš 😉

bubatenko
6. aug 2008

wejka krásnučké forky,,, vyzerá to byť taký valibuk 😉

alexa27
6. aug 2008

jeziiis, mne nejde otvorit albumy, vyhadzuje mi to furt error 😠 , ale budem skusat dalej, som zvedava 🙂 .

bubatenko, myslis moje plany s pracou? nuz od septembra zacinam vo viedni. tesim sa uz velmi, aj na manzelika, aj na novu pracu. od 18.8. (inak mojich narodiek 😉 ) cerpam dovcu az do konca augusta a potom rovno do novej robotky. dobre mi to vyslo, co? rovno na narodky si dam darcek, spolocny zivot s manzelikom 😵 .
co sa tyka bejbinka, tak odkladame asi do konca roka 😨 , to ma na tom jedine mrzi, ale na druhej strane to je mozno aj dobre, kedze sme to v poslednej dobe tak ci tak zdrziavali, aspon pripravime pre babatko lepsie podmienky a spolocny domov 😵 . verim, ze potom do stastneho bytiku pride aj stastne mimco 😉

alexa27
6. aug 2008

uz mi idu 😀 , weji, parada, male je nadherneeeee 😵 . som zvedava ci budete mat fakt chlapca, ked ho uz manzel tak odhadol 😉 . a uz mas aj brusko?

bubatenko, vy uz za mesiac budete aj vediet co to je pomaly, nie? 😵 .

bubatenko
6. aug 2008

alex super, super, super....... ani nevieš aká som za teba rada..... a tááááááááááááááááák ti držím palčeky, aby ti vstup do nového života vyšiel na jednotku 😉 Tak tu teraz snami pobudni do toho 18.8. už im môže byť jedno kde surfuješ 😀

Noo aj hádam hej, ja sa chcem spýtať aj tento pondelok, či náhodou sa neukážeme, ale tak v polovici septembra chceme ísť do Brna na 3D , tak uvidíme, chcem sa objednať hneď po pondelňajšej kontrole po dohode s lekárkou

weja
autor
6. aug 2008

alex - super spravy 😵 tak teraz ta caka veeelmi zaujimave zivotne obdobie a verim, ze obrat k lepsiemu 😉 tak nech ti to v starej robotke rychlo ujde, dovolenku si potom uzite, ako sa patri 😎 no a potom sup do spolocneho bytiku... to budete mat ako keby dalsie medove tyzdne 😵 😀 jaaaj, zaciatky su kraaasne... 😵
drzim palce, nech vam vsetko vychadza na jednotku 😉

bubatenko - pozrela som tvoju fotku drobca v 12tt a zda sa mi este vacsi ako nas 😅 ale to je len taky moj dojem, kedze velkostou su na tych fotkach vlastne rovnaki... 🙂
vas drobec uz urcite krasne narastol od poslednej kontroly, tak sa tesime na nove foto... 🙂
my tiez uvazujeme o 3D niekedy koncom septembra... 🙂

no inak brusko mi uz zacina vykukat aj cez den, nielen vecer... 😅 hlavne ked sa napapam, tak sa zacina zaokruhlovat... ale este je to take nejednoznacne, nezainteresovani si mozno myslia, ze som tak pribrala, kedze aj v pase som sirsia... 😀
bubatenko, ty by si uz mohla odfotit brusko - ja som si ho cvakla v 10tt, ale zatial velmi nemam s cim porovnavat... 🙂

bubatenko
6. aug 2008

weji rada, musím povedať bratovi, aby ma odfotil.... ja som tak naštvatá za ten náš foták, fakt by ma zaujímalo kde je.... mam taký vodojem, že bol v aute keď nám ho ukradli... no weji ja keď sa odfotím tak uvidíš brušisko... ja keď pozerám na niektoré baby ako vyzerajú v 20tt , tak ja mam dojem, že vyzerám teraz tak.... 😀

alexa27
6. aug 2008

dakujem dievcata, ste zlate 🙂 .
a budem sa snazit teraz chodit na mk castejsie, ale mam kopec vybavovaciek, rozne vystupne listy a podobne 😝 , teraz napr vybavujem preklady diplomu a dalsich dokumentov do nemciny, pre urady v rakusku, kvoli pracovnemu povoleniu, mam tolko behaciek, ze az, to by ste neverili. este musim vybavit socialnu a zdravotnu poistovnu, zaviest si sporozira aby sa mi tu nekopili seky a v rakusku mi zase muz vybavuje novu sim-ku, internet a asi dame spravit kartu k jeho uctu aj pre mna, aby sme nemali zbytocne dalsi ucet, ale iba jeden tu a jeden tam. no a este rozne ine prakticke veci treba doriesit, poviem vam je toho dost. ale tesim moc 😵

weja
autor
6. aug 2008

bubatenko - no tak to som zvedava... 😉
alex - drzim palce, nech to co najskor povybavujes... ale su to take mile povinnosti, nie? 😉

drobec123
8. aug 2008

Bubatenko prejame vsetko najlepsie k vikendovym meninam, snad budete s manzelom spolu a pekne ich oslavite !!! ostatnym snazilkam a tehulkam prajem tiez oddychovy vikend.

bubatenko
8. aug 2008

jeej drobec, dakujem veľmi pekne...som si to ani neuvedomila..... 😉 A máš pravdu miláčik má tento víkend voľno, takže budeme oslavovať spolu.

Aj ty si pekne oddýchni a veľa pekných chvíľ strávených s mužíkom. Samozrejme, že to prajem aj ostatným 😉

weja
autor
9. aug 2008

bubatenko - vsetko najlepsie k meninkam, pekne to oslavte 😵

a kde je jablonka? 😕 uz 2 dni sa tu neukazala...

bubatenko
11. aug 2008

dobré ránko,

weja dakovala veľmi pekne.. .oslavovali sme na svadbe, takže bola fajn zábava... bola to taká netradičná svadba... obrad mali pod holým nebom ... prvý krát som na svadbe plakala... ani na vlastnej som neplakala... tie hormóny sú iná sila 🙂 a potom večer mali party na Partizanskej lúke - bola to taká super opekačka pre 70 ľudí, kde hlavný šefkuchár bol môj milášek, tak ho všetci vynášali do nebies.. a ešte večer dostali ako darček ohňovú šou.... a veľmi pekne to vyzeralo v tých lesoch + hudba....bolo to také netradičné.... ale veľmi pekné 😉

A vy ste ako víkendovali?

weja
autor
11. aug 2008

ahojteee 🙂
bubatenko, takze vikendovy zazitok ste mali poriadny... 🙂 ja som mala ist tiez v sobotu na svadbu, zenil sa kamarat v TN, ale kedze dlhe cesty autom moc nezvladam a hlavne vecer mi byva stale zle, tak som sa toho vzdala a isiel len drahy s kamaratom... 😒 zabava vraj tiez bola skvela, ale nevadi... inak vraj tam bola tehula asi v 6.mesiaci, ktora vydrzala na hostine do 5.00 hodiny rannej 🤐 no sa teda divim, ale pokial sa na to citi...

ja som si dnes bola zalozit kartu k novej ambulantnej doktorke a bola zlata - povedala, ze vobec nemusim chodit k staremu dr. po kartu, ked nechcem, ze ona si ju vyziada 🙂 tak ma od toho chvalabohu uchranila...
a bola uplne v pohode - povedala, ze uplne chape, ze do poradne a na UTZ budem chodit do rizikovej ambulancie k mojej doktorke do nemocky... tato mi len vystavila PN a na konci mesiaca si budem chodit k nej po potvrdenie o PN a to je vsetko... zobrala to uplne v pohode, nie ako ten stary cap... 😠

a poobede musim ist este do roboty... 😝 uz bol dost dlho pokoj a teraz si uz zasa nevedia s niecim rady, takze tam musim aspon na chvilu zabehnut... 😖

a kde sa nam stratila ta jablonka...??? 😕

jablonka
11. aug 2008

ahojte 🙂 ...tu som...nejako som v poslednych dnoch nemala cas, a ani velmi naladu na pismenkovanie, ale polepsim sa 😉
v prvom rade gratulujem bubatenku k meninkam, vseeetko naj-naj zelam, ale hlavne krasne a zdrave babetko 😵 ...a v neposlednom rade zelam vsetko najlepsie k dnesnym meninam aj nasmu drobcovi, tiez zelam vsetko naj-naj a hlavne skore tehulkovanie, nech to v roku 2009 vsetky zmakneme 🙂
ja teraz cakam na mrchu, ale nechce sa jej 😅
Dianka v piatok priletela, bohuzial ma polovicu tvaricky velmi skaredu - sama chrasta, lebo hned na druhy den ju v mori popalila meduza - co je v tych miestach velmi vynimocne, ale bohuzial Dianke sa to stalo...museli ist k lekarovi a dostala injekciu, antibiotika a gel...teraz to uz ma sice krajsie ako pred desiatimi dnami, ale aj tak nic moc...dufam ze je neostanu jazvicky ☹
no a aby nebolo toho malo, bola som aj s muzom v sobotu na pohotovosti, lebo mal obidve oci z nicoho nic podliate krvou, ale uplne brutalne 😲 , aj ho tam rezalo...ale nastastie oci ma OK, vraj je to interneho charakteru, tak musi ist na nejake odbery...
inak aj Di bola v sobotu na svadbe s mojimi rodicmi - na Zahori, boli sme o jedenastej pre nu, mala zazitok 🙂 ...bola to velka tradicna svadba, ale taka pod holym nebom - to musela byt krasa 🙂

drobec123
11. aug 2008

vidim ze ste sa vsetky svadbovali tento vikend, ked nie fyzicky tak aspon v mysli (ze weji 🙂
jablonka, dakujem ze si si spomenula aj za gratulaciu. urcite to vsetko nejako zvladneme, len musime bojovat a nechat si pomoct aj lekarmi ked priroda zlyhava ......
krasny tyzden vam vsetkym prajem !!!
baby, hodte nejake nove fotky do albumu nech nas potesite !!!!!

weja
autor
11. aug 2008

drobeeeec - no som rada, ze si sa ukazala, takze aj ja sa pripajam a zelam vsetko naj, naj, naj k meninkam 🙂
ty uz riesis nejakych lekarov? ci nechavate tomu volny priebeh?
fotky zatial ziadne nove na obzore, akurat sa chystam odfotit si brusko, lebo sa nejako velmi zaokruhlujem 😅 snad bubatenko coskoro pripoji cosi nove... 🙂

jablonka - tak uz mas princeznu doma... 🙂 skoda, ze mala chudatko taky hnusny zazitok hned zo zaciatku, ale snad vsetko dobre dopadne a rychlo sa jej to zahoji... 🙂 a mangel nemohol chytit nejaky prievan? 😕

bubatenko
12. aug 2008

dobré ránko prajem,

drobec dodatočne prajem všetko naj, naj k meninkám a pripájam sa k ostatným k želaniu čoskorého mimča 😉
drobec mám nové foto, ale nemam foťák, takže až keď prídem k našim sa odfotím konečne aj ja aj našeho malého pišišvora.... lebo mi teraz odfotila tvaričku , ale vyzerá tam ako malý ET 🙂 , ale je to zlaté 🙂

Dievčata teraz tu budem tak do štvrtka pomenej lebo mam veľa robotky a trošku nestíham..... v piatok ráno idem k lekárovi, takže podám čerstvé info ako pekne rastieme, vo štvrtok sme mali 8,1 cm a ukazoval sa maminke v plnej kráse. Zatiaľ sa ľúčim a prajem pekný deň 😉

weja
autor
12. aug 2008

bubatenko - len sa neprepracuj 😉
ty si bola vo stvrtok u dr.? to mi asi nejako uniklo... 😕 no ako to, ze tu este nemas fotku? sme zvedave? 🙂
ja idem tiez k dr. v piatok ale poobede, mala som prist az o 3 tyzdne, ale moja dokina ide akurat na dovolenku, tak mi povedala, aby som este prisla v ten piatok, to bude posledny den, co bude v praci, ze mi este spravi UTZ, aby som bola spokojnejsia a nemusela cakat az do 9.9. 🙂

jablonka
12. aug 2008

bubatenko - aj mne to nejako uniklo ze si bola u lekara, teda drobcek pekne rastie 🙂
weji - je to super ze zasa uvidis bambuliatko, ze nemusis cakat tak dlho 😉
ja som vcera kupila dovolenku, s manzelom odkonzultovane len telefonicky, lebo bol v praci, ale som uz spokojna, aj fajn cena nam vysla 🙂 ...tak ideme 30.8 - 10.9. do Egypta...uz sa veeeelmi tesiiiiiime! 😵

weja
autor
12. aug 2008

jablonka - to su super spravy 😵 waw, do Egypta sme sa chystali aj my tohto roku 😅 tak dufam, ze nam prinesies aspon nejake pekne fotky, aby sme sa pokochali, ako ste sa mali fantasticky 😎 a do ktoreho letoviska idete? to ste si kupovali nejaky last minute?