Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
18. dec 2007

ráánko
dnes tu asi nebudme nič stíhať, ale dočítam poobede.
hej bolieva ma hlava a dosť často. chcem skúsiť homeopatiu, ale to čo som si vyčítala si len tak nemôžem kúpiť a užívať, takže musím na vyšetrenia aby to nemalo vplyv na môj organizmus a hlavne mimi

jablonka
18. dec 2007

ahojte 🙂
Dianka bola dnes zlata 😀
vcera vecer sme dali do malej misky do okna v jej izbicke cukor pre bociana, a rano sa jej pytam, ci je este stale cukor v miske alebo ci ho v noci bocian zjedol 😀 ...a ona na to - je tam ten cukor, nebol tu bocian, lebo som v noci nepocula ziadny plac /babetka/ 😀 😵
laska moja malinka je uuuplne uzasna 😵 🙂

alexa27
18. dec 2007

halo halo, ste tu niekto?
jablonka, ta tvoja dianka je ale podarena, je to taky maly velky pokladik 😵
baby, inac mne je tak zle dneska 🙄 . mam totalne krce v bruchu a nie a nie sa mi pustit mrcha, uz od piatku mam len take spinenie 😝 . uz som z toho na nervy.

weja
autor
18. dec 2007

no vidim podla poctu prispevkov, ze dnes fakt nikto nestiha 😅
jablonka - Dianka musela byt fakt zlata... jaaaj, keby to bolo vsetko take jednoduche, ako to vidia deti 😵
My sme boli v nedelu na oslave - sesterkina malinka mala 2 rocky, ale bola tiez uuuplne zlatunka, fakt by som ju zozrala 😵 Tak sme sa kazdu chvilu mojkali, az sa ostatni zacali smiat na tom, ze ci sa snazim, aby sa na mna cosi nalepilo... 😅 no prekukli ma... 😀 😀 😀
jaaaj, to by som bola stastna ako blcha, keby som mala take malinke dievcatko 😵 ale chlapcek by bol samozrejme tiez super, ocko by asi praskol od samej hrdosti 😀

weja
autor
18. dec 2007

alex a kolko ti meska? 😕 ak sa to nezlepsi, chod asi k dr.... pre istotu, teraz budu sviatky, tak to bude o to horsie, ked by clovek nevedel, co sa deje...

alexa27
18. dec 2007

no mala som dostat v piatok alebo v sobotu, aj som v podstate dostala, ale len to spinenie 😔 . ked sa mi to dneska nepusti, tak zavolam asi dokimu. to je hrozne, uz mi fakt lezu tie kramy statocne na nervy.

bubatenko
18. dec 2007

ahojte... tak som tu .... som práve prišla do práce... ľudia mna tak bolí hlava, že to až pekné nie je...
alex davaj na seba pozor a prikláňam sa k názoru weji... mala by si stihnúť dokiho ešte pred sviatkami, aby si nemala pokazené vianoce.... 😉

alexa27
18. dec 2007

no ved to 😔 som planovala na sviatky snazilkovanie, ked budem mat stale mrchu ma porazi. mne to snad v zivote nebude dopriate 😨
ach jaj, idem za chvilu na obed. ako je vonku bubatenko? zima moc?

weja
autor
18. dec 2007

bubatenko a co skuska? inak hlava teraz boli viacerych ludi 😕 asi je nieco vo vzduchu...
alex, tak skus k dr. zabehnut co najskor... mozno ti pichne vyvolavacku, ale aspon budes moct zacat novy cyklus...

jablonka
18. dec 2007

ja asi zajtra idem zasa na vyvolavacku, mam to dost "na knap", lebo kolegynka ma dovolenku, a sef potrebuje, aby tu stale niekto bol, ale ide k zubarovi doobeda, tak vtedy skusim utiect 😉 ...len sa musim na tie Kramare trepat trolejbusom, lebo tu v centre parkovat je otras - preto nechodim do roboty autom...proste komplikovane 😠 ...tak dufam, ze sa mi to podari dostat sa tam, aby sa mi rozbehol dalsi cyklus

alexa27
18. dec 2007

a jak to prebieha ta vyvolavacka? to ti pichnu injekciu a ako dlho po tom dostanes? a kam sa to picha?

jablonka
18. dec 2007

picha sa to do zadku 😎 😀 a ms mas dostat do 10 dni 😉

alexa27
18. dec 2007

dik za vysvetlenie 😀

jablonka
18. dec 2007

idem si teraz odskocit do socialky urobit tie cachre - machre s DNP 😅

bubatenko
18. dec 2007

weja o druhej idem späť do školy po výsledky, dúfam že budem mať len pozitívne správy....a poobede idem kupovať prvé vianočné darčeky.... 🙂

weja
autor
18. dec 2007

jablonka, ja som nad tym uvazovala, ze ak sa bude brat do uvahy predchadzajuci rok, t.j. rok 2007, mne sa to neoplati ani menit... ved ja som poistena iba od novembra... 😒 tak to teda necham asi tak a uvidim dalej, co s tym...
bubatenko, tak cakame dobre spravy 🙂

jablonka
18. dec 2007

to mas jedno od kedy si poistena 😉
boli kocky co planuju porodit v roku 2008 co sa rychlo teraz v decembri utekali poistit, lebo sa bude brat do uvahy rok 2007, aka vyska poistenia bola v tomto roku, takze sa to podla mna oplati 😉
ide o tri strucne tlaciva - odhlaska, prihlaska a potom zmena VZ od 1.1.08, takze je to rychlovka 😉
bubatenko - drzim palce 😉

weja
autor
18. dec 2007

boooze, ked ja som taka dopletena z toho... 😒 ja sa tej mojej znamej zakazdym pytam, ci to mam tak urobit a ona je z toho tiez nejako mimo, zda sa mi 😖
ale tak to asi predsa len skusim urobit tak ako ty... takze sa mam aspon na jeden den odhlasit a potom sa znova prihlasit a zaplatit do konca roka to maximum? a od 1.1.08 si to znova znizit na minimum...? 😕

alexa27
18. dec 2007

bubatenko drzim palce, potom daj vediet 🙂

jablonka
18. dec 2007

ja som to urobila takto:
od 23.12.07 som sa odhlasila
od 27.12.07 som sa prihlasila s VZ maximum /stacilo by mi ovela menej, ale pre istotu/
od 1.1.2008 som si zmenila VZ na minimum
je to jedno a to iste tlacivo, len sa tam vzdy vyplni ina kolonka 😉

weja
autor
18. dec 2007

ok, tak tam skusim zajtra zabehnut, v stredu by tam mali byt dlhsie...
uff, toto behanie po uradoch neznasam 😖 ale tak snad to bude mat nejaky zmysel 🙂

bubatenko
18. dec 2007

ahojte... mááám to za 2 a stačí úúúúplne.... baby mne začínajú vianoceeeeeeee 😀
bobess môžeš byť na mna pyšnáááá.... a ďakujem ešte raz za pomoc.... 😉

alexa27
18. dec 2007

supeeeeer gratulujem ti, skvela sprava 🙂 🙂

bubatenko
18. dec 2007

dakovala.... alex.... som vyťiahla auto dnes do práce, lebo pendlujem stále medzi školou a prácou... kde je nejaký dobrý parking v meste , myslím v centre, lebo idem na nákupy. Nemáš niečo odskúšané?

alexa27
18. dec 2007

ani moc nie, jedine co viem celkom fajn je ale platene za frantiskanmi, alebo potom niekde v tych ulickach za tescom sa da vacsinou nieco najst. inak neviem ☹ .
ja sa tiez dneska chystam do tesca ale neviem ci nenecham auto tu pri robote a potom sa k nemu vratim. trolejbusom som tam za 10 min.

bubatenko
18. dec 2007

hmmm... no niečo budem musieť vymyslieť... už sa tešííím. 😒
Už len tri dni v robotke a voľno...
Už máte nakúpené darčeky pre všetkých, ja nemam ani jeden a mierne ma chytá panika.... 😒

alexa27
18. dec 2007

my mame vsetko 😀 , len pre svokra este furt nemame 😖 ale nieco splasim.
jooj a sa tesim na to volno, uz mi tu hrabe.

bobess
18. dec 2007

ahojky, ja viem že ste už mimo, ale až teraz som sa dostala k mailom.
alexa-tak už čakáme na predvianočné prekvapko.... 😀
bola som u lekára- homeopata, dal mi nejaoé tabletky, kt. mi pomôžu na tú hlavu (tak uvidíme) a vraj a k mimču (tak uvidíme). mne je ale dnes tak otrasne že ... no letím domov písať pohľadnice ... zajtra som v práci lebo máme vianočný večierok, takže tu budem kysnúť na zadku a čuchať kapustnicu (ja ju neznášam ale jeden deň v roku vydržím) a manžílek má narodky takže ho vyťahám za uši ...

drobec123
18. dec 2007

ahojte bambulky.... ja som uz druhy den na cestach po slovensku takze vas trosku zanedbavam, ale myslim na vas .... weji poslal som ti vcera e-mail dufam ze si dostala. zajtra rano som este v puchove ale okolo obeda by som sa mala uz vratit do BA a do prace. po ceste este chcem vybehnut do IKEA nech nieco dokupim na vianoce, este drahemu jeden darcek a som vybavena ... tak poobede sa objavim, zatial si to tu uzivajte 😉

jablonka
19. dec 2007

ahojte 🙂
kde ste vsetky? 😕 to nebyva zvykom aby som tu bola prva 😅
no Vianoce sa nam zacinaju pekne, vcera sa nam pokazil televizor 😠 ...a kedze sme sa uz predtym dohodli, ze ak sa pokazi, kupime novy, tak teraz zaciname - akoby toho nebolo dost - maraton s kupovanim televizora 😅
maraton pre to, lebo nemame nic moc vyhliadnute, bude to chciet trosku pobehat a posurfovat...nemate nejaky tip, co mate doma a ste spokojne? 😕 😅