Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
2. jan 2008

ahojte... vy ste nejak aktívne dnes... jak na nový rok, tak po celý rok.... tak, tak, tak....
jablonka alex brala clostil.... ale musela ho vysadiť, lebo mala z neho problémy, tak ju doktor zase prenašteloval na duphaston. Ja som brala len duphaston, ale mne nerobil dobre, tak som si ho sama vysadila......
my sa snažime tieto dni ako draci.... lebo by som ala mať ovulku teraz niekedy.... ovulačné testy ukazuju slabulinku čiaročku a mangelík ma dnes, zajtra voľno... tak musíme makať, lebo potom ho tri dni neuvidím 😀

Saška aj ja sa pripájam ku gratulácii.... hlavne aby si bola usmievavé slniečko ako doteraz, pretože iba do veselého bruška príde anjelík 😉

wejka tebe držím palčeky ako len viem...... prajem ti to so srdca... nech tá neidentifikovateľná potvorka... je malíčký anjelik..... 🙂

My sme boli tiež cez víkend lyžovať... jooj ľudia no des a hrúza... môj 9 ročný synovec ma zotrel na svahu jak malé decko..... ja som sa naučila lyžovať v Grecku, tak si to viete asi predstaviť... viac na zemi ako na lyžiach, ale bola to poriadna sranda a perfetkný relax.... si to pôjdeme po skúškach určite zopakovať, ked bude ešte sneh...

Ja mam ešte dovolnku , tak učím ako drak... ale dnes mam také závrate , že len ležim... strašne sa mi točí hlava a som taká malátna tak s mangelíkom relaxujeme......no idem sa vrátiť do postele... lebo mi je fakt divne...ale ja ešte nakuknem.... zatiaľ papa a pekný dnik ešte prajem 😉

drobec123
2. jan 2008

bubatenko tak drzim palceky nech to nase snazilkovanie budeme moct spolu oslavit, ja by som mala mat ovu v piatok alebo v sobotu, takze tiez sa tomu venujeme, aj ked nemozem povedat ze nasilu, lebo nas to bavi a tesime sa na vysledok nasej lasky 😀

jablonka
2. jan 2008

ahoj bubatenko 🙂
baby, prihlasila som sa na Cvicenie podla Mojzisovej, od 11.1. kazdy piatok, je to na Feriencikovej 1 v Miracle studiu, zatial si zaplatim januar a potom uvidim...ma boli chrbat, a okrem toho je to na prekrvenie panvy a na podporu otehotnenia...este maju nejake dve miesta volne, kto pojde so mnou?
...nech vieme prorvnat efekt cvicenia 😀

weja
autor
2. jan 2008

tak uz som poupratovala v ramci moznosti a energie 😀
vy ste take zlate, ze sa o mna bojite... 🙂 ale nebojte sa, davam si na seba pozor, drahy ma vcera nechcel zobrat ani na to klzisko, ze co ak som tehu, ale nakoniec som ho presvedcila, ze to nemozme zasa prehanat s opatrnostou, ved to nie je choroba... 🙂 ale daval na mna pozor ako oko v hlave 😀

bubatenko - tak drzime silno palce, nech je tato ovu poslednou na dllllhy, dlhy cas 9 mesiacov 🙂
a rovnako aj drobec 😉 bol by v tom cert, aby uz konecne niekto ten zacarovany kruh neprelomil... 🙂

drobec123
2. jan 2008

weji, no to vies citime s tebou a velmi ti to prajeme .... ako aj vsetkym ostatnym snazilkam ! a ako hovoris jedna z nas musi uz prelomit ten zacarovny kruh ! bodaj by si to bola prave ty ! a potom postupne my ostatne ...

drobec123
2. jan 2008

holky, dnes som sa rozhodla to zbalit a ist. nasich naj kamaratov synator ma dnes 1 rocik a robia zajtra B-day party tak idem nieco pozriet a kupit pre neho. uz sa tesim, idem asi prvykrat kupovat detske vecicky 🙂 zajtra som tu ale opat, tak dufam ze sa stretneme ! 🙂
snazilkovaniu zdar ! 😀

drobec123
3. jan 2008

dobre ranko, vidim ze som tu posledna aj prva ... ja som si vcera uzila volnejsi vecer pri nakupoch. maju krasne vecicky pre deticky, ale tie ceny .... bola som celkom v soku ked v H&M za detsku teplakovu bundicku pytaju 700Sk, ved to dieta to ma na jeden mesiac !!! ufff ....

alexa27
3. jan 2008

Ahojte 🙂
tak my uz sme spat z lyzovacky. bolo vyborne. mali sme krasne pocasie a vylyzovali sme sa uplne super. chatu sme mali uprostred ladovca, bola to nadhera, strasna romantika 😵 ....aj ked dost adrenalin sa vobec k tej chate dostat. ale bol to super zazitok.
dakujem vam vsetkym za blahozelania k meninam a zelam vam vsetko len to najlepsie do noveho roku a hlavne....no ved vy uz viete co 😵 😵
weji, super fotka, si kocka 😉
jablonka, ja som brala aj clostylbegit aj duphaston. clostyl na podporu ovulacie, este mam doma jedno nepouzite balenie, ale lekar mi ho vysadil lebo som ho zle znasala. tak mi dal naspat duphaston. tento cyklus som si ale nedala ani jedno ani druhe, uvidim co to spravi. zacala som radsej poriadne cvicit a chodim na masaze a zacala som uzivat mlady jacmen, ten je velmi fajn na kadeco, okrem ineho aj na plodnost. tak uvidime 🙂 . ale zatial sa citim velmi dobre. teoreticky prave teraz by som mala byt v plodnom obdobi.
a ty si ten clostyl uz zacala uzivat?

jablonka
3. jan 2008

alex - a co ti ten Clostil robil? 😕
este som nezacala, najprv musim pockat na mrchu a potom na piaty den zacnem 😉

drobec123
3. jan 2008

alex, vitaj naspat. a kde ste to boli presne na lyzovacke ? ak sa da posli nejaky link na chatu stredisko, clovek nikdy nevie kedy to moze potrebovat 🙂
citit z tvojich slov ze si v pohode oddychnuta a pozitivne naladana .... tak do veseleho bruska pride aj mimco 🙂

alexa27
3. jan 2008

hej, ja som to tiez od piateho dna brala, tusim len pat dni. ale mala som z neho strasne silnu a dlhu mrchu a cela som sa vyhadzala, fakt to bolo zle 😖 . ale je to samozrejme individualne a vacsina bab ho znasa super. citala si si temu tu na mk o clostyle? tam toho popisali baby v celku dost a mnohe su uz aj tehu 🙂 .
tak ti budem velmi drzat palce, aby aj tebe tak super pomohol.
inak vcera som s tou mojou trenerkou na koniec nebola, lebo som si zabuchla kluciky v aute, v alexii, tak som musela ist domov pre nahradne a potom rychlo naspat a tak som fitko nestihla. idem az v piatok, tak potom sa spytama ci by som mohla miesto piatku chodit ine dni a chodila by som potom s tebou na tu mojzisku. jedine, ze by som uz cakala bejbi 😵 , tak potom uz asi mojzisku nebude treba 😉

drobec123
3. jan 2008

kam chodievate cvicit baby ?

jablonka
3. jan 2008

no ja tam asi pojdem zajtra osobne, musi sa to zaplatit na tri mesiace, a neviem ci sa to moze cvicit aj v pripade tehu, niekde som citala ze by sa nemalo...ale pojdem sa tam popytat, ci by sa to nedalo v tom dobrom pripade vymenit napr. za tehu jogu 😉
no s tym clostilom uvidim, dufam ze sa nevyhadzem 😠

alexa27
3. jan 2008

tak sa popytaj poriadne a daj potom vediet, to by bolo super keby sa to dalo nejak v pripade tehu vymenit.
drobec, este nikam, ale jablonka objavila cvicenie na Feriencikovej 1 v Miracle studiu. sla by si aj ty s nami? byva to v piatok.
a ja chodim este v raci do fitka.

alexa27
3. jan 2008

jablonka a kolko to stoji na tie tri mesiace vlastne?

drobec123
3. jan 2008

urcite by som to sla vyskusat, ale chodit pravidelne v piatky by som urcite nezvladla, my chodievame velmi casto na vikend mimo BA ☹ inac fitko mi v lete velmi pomohlo dostat sa do formy, potom som prestala chodit ked sme sli na dlhsiu dovolenku a odvtedy som leniva 🙂

jablonka
3. jan 2008

je to 1190 Sk na desat cviceni, do 14.3. 😉

alexa27
3. jan 2008

inak baby, v nasej starej teme mame dve nove tehulky 😵 , rezetka a buri.furi boli minuly mesiac uspesne 🙂

drobec123
3. jan 2008

wau, rezetku si pamatam, buri ani nie .... to je super ze sa im podarilo.
jablonka zubok ste nasli ? 😀

weja
autor
3. jan 2008

ahojteee 🙂 alex, vitaj spat, super, ze ste si tak oddychli 🙂
na rezetku si pamatam aj ja, buri tam tusim zacala chodit, ked my sme si uz zalozili novu temu... fajn, ze im to vyslo 🙂
ja som sa vcera "stazovala", ze u mna ziadne zmeny, tak teraz uz zmena nastala - dosla mrcha ☹ 😠 V podstate som s tym bola aj zmierena, nadej tam sice predsa len bola, ale ten 1.negativny test bol asi najvacsim sklamanim, teraz som to uz brala s nadhladom... Jasne, ze mi je to luto, ale zase som si povedala, ze aspon si mozme dlhsie uzivat samych seba... 🙂 treba v tom uz len hladat pozitiva... 😉
ja som si tiez povedala, ze zacnem znova cvicit... necvicila som odkedy som bola prvy krat tehu, potom som sa na to uz vyflakla... 😔 tak teraz nastal cas na zmenu...
a dakujem vsetkym za pochvalu fotky, nova fotka = novy zaciatok 😵 😀

bubatenko
3. jan 2008

dobré ránko dievčatá,

wejka ako píšeš pozitívne myslieť.....fazuľka vie kedy má prísť..... 😉
Ja tiež musím začať cvičiť, ale bojím si zaplatiť niečo dlhšie pretože mna dosť zamestnáva škola teraz... takže vôbec nestíham....ale všetky kurzy takéhoto typu... aj joga napríklad sú zabezpečované týmto spôsobom... zaplaťte celý kurz na začiatku...hmmm.... to ja nemusím.... ale rada by som sa k vam pridala... keby sa to dalo po mesiacoch, alebo tak nejak..... 😉

chcela som spýťať, či nehodíme nejaké stretko v týždni od od 15 do 20 januára... tam mám celkom voľný týždeň do ďalšej skúšky.... čo poviete?

drobec123
3. jan 2008

weji, nebud ty len smutna, telo sa asi potrebovalo este precistit a posilnit ! tych par dni mrchy prejde rychlo a potom mozte ist na to opat ! ved je tu novy rok a s nim aj novy zaciatok ! 🙂
baby mate niektora skusenosti s aloe vera ? ja som to dostala od maminy na vianoce na posilnenie imunity a tu na fore som citala ze ked si tehu tak to moze poskodit plod, tak som sa toho teraz zlakla pretoze som to zacala pit dva krat do dna ....

jablonka
3. jan 2008

zubok sme nenasli - a uz to asi vzdavame, sa mi nechce stale rypat v hovienku 😎 😀
weji- to mi je luto ze mrcha dosla, ale drzim palce dalej...keby ti to tento mesiac vyslo, termin porodu by si mala v tom obdobi ako sa mi narodila Dianka - a to je krasny cas na narodenie mimi 🙂 ...aj ja chceeeem 😵
aj v mojej teme na babetku je dalsia kocka tehu 🙂

bubatenko
3. jan 2008

mne by vychádzal termín úplne na konci septembra....ale to by mohlo vydržať do nášho druhého výročia svadby... to by bol ten najkrajší darček 😉

drobec123
3. jan 2008

aj ja som si prave robila tehotensku kalkulacku a vychadza mi to na 28.9. 🙂 nechcela som sice aby babatku vychadzali zle roky, ale tak clovek si nenavybera 🙂

weja
autor
3. jan 2008

dakujem za povzbudenie 🙂 telo na to skratka asi nebolo pripravene, takze respektujem...
tiez som si vypocitala, ze keby sa to bolo teraz podarilo, babo by sa malo narodit zaciatkom septembra... na nase 2.vyrocie 😵 ale nevadi, aj oktober je super... 😀
drobec - o Aloe viem, ze je dobra na vselico mozne, ale ako vplyva na tehu... 😕 netusim...

inak baby, tento rok ma v sebe bruchatu 8cku, podla mna je to dobre znamenie... 😵 a este je to k tomu rok Potkana, a to vraj tiez znamena hojnost a pohodu... takze tento rok je urcite naaaaaaaaaaas..... 😵 😀 😉

alexa27
3. jan 2008

kde si to ratate baby? aj ja si chcem 😵

drobec123
3. jan 2008

http://www.primar.sk/Page.aspx?t=calc&t1=porod
alex skus na tejto linke 🙂 a daj vediet vysledok ...
weji kedy ste mali svadbu ? my 9.9.06, to urcite nestihneme rodit v tomto termine ... ale to mi vobec nevadi ....

jablonka
3. jan 2008

to je strasne jednoduche - datum prveho dna poslednej ms + 9 mesiacov + 7 dni 😉

jablonka
3. jan 2008

ta priemerna dlzka cyklu je len orientacna pre nas, ako aj terminy co urci UZV...vzdy sa berie datum podla dlzky cyklu 28 dni...ten sa pise to tehu knizky a aj sa podla toho odchadza na matersku 😉