Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
3. jan 2008

alebo niekto to uuuplne zjednodusene rata tak, ze od dna poslednej ms odrata 3 mesiace a pripocita 7 dni a je to v podstate priblizny termin (ale nasledujuci rok samozrejme 😉 )
ahaaa, jablonka napisala vlastne to iste 😅 😀
drobec - my sme sa brali 2.9.06 🙂 sranda... 🙂 vy ste sa brali v BA alebo v PP?

alexa27
3. jan 2008

baby tak mne to vychadza na 27.9. 😵 , drobec to by sme mali skoro rovnako 😵

bubatenko
3. jan 2008

drobec mne vychádza 28. 9. - hehe to je sranda.... no šup, šup...nech je to aj pravda 🙂 😀

drobec123
3. jan 2008

svadbu sme mali v kezmarku na hrade 🙂
baby to by bolo skvele keby to tak aj vyslo ako nam to naplanovala nasa tehu kalkulacka 🙂 takze nic nenechajte na nahode ! 😀
skoda len ze moj drahy ma dnes vecer firemnu veceru, ale mam pocit ze ho pockam ..... 😝

jablonka
3. jan 2008

vidis alex, hovorila som ti ze este stihas podla predpovede ten september 😉 😀
budete cez vikend s manzelikom? 😕

drobec123
3. jan 2008

alex, bubatenko tak to nas caka asi rusny vikend ..... drzme si navzajom palceky ....

bubatenko
3. jan 2008

drobec... ja to musím stihnúť dnes včer, lebo mangelíka uvidím až pondelok... a to máme naše štvrté výročie..lebo 7. januára 2004 sme si dali prvú pusu a odvtedy trvá naša veľká láska..... 😉

drobec123
3. jan 2008

bubatenko, ako to ze ho uvidis az v pondelok, ved bude po praci chodit domov, alebo nie ? ja by som si na neho pockala, najma ked vieme ze mame teraz tie spravne dni ....

drobec123
3. jan 2008

holky vam sa uz asi nechce pisat ze ?! 🙂 mne sa zase straaasne nechce pracovat, nejako mi to nejde od ruky ....

maja.ka
3. jan 2008

ahojte 🙂
weji je mi luto, ze dosla mrcha, minule sa mi s tebou snivalo a presne to, ze si dostala MS a ja som ti vravela, ze telo este nie je asi pripravene, to nevadi, teraz to uz urcite vyjde 😀 hlavu hore
my sme mali svadbu 10.09.2005, to je super 😉
ako sa mate inac? ja som zase chora, presne to iste ako na zaciatku tehu, teraz sa musim rychlo preliecit,aby som bola potom fit a pripravena na mimco 😅

alexa27
3. jan 2008

jablonka 😉
bubatenko, mne pride manzel tiez dnes vecer domov, takze budeme mat rovnaku napln 😀
majka ahoj, zelam skore uzdravenie.

alexa27
3. jan 2008

jablonka, cez vikend este neviem ci manzel pride, ale dnes pride a mam dnes aj tie jonasovky 😉 .

drobec123
3. jan 2008

majka, skore uzdravenie. kedy planujete zacat so snazilkovanim naostro ?

weja
autor
3. jan 2008

no baby, tak mate co robit 😀 tema September 2008 je uz zalozena, len zatial je slaba ucast, tak sa posnazte, drzim palce 😵
a ja som si prave dala predsavzatie, ze zalozim Oktober 2008 😀

majka - ty mas nejake vestecke sny... keby sa ti snivalo so mnou ako s tehulou, tak daj vediet 😀 Ty si bola na zaciatku tehu chora? 😕 To je teda sila, my sme mali ten priebeh tehu az na male rozdiely skoro uplne rovanky... 😨
Tak sa len rychlo preliec, nech si coskoro fit 🙂 Ja som aj rozmyslala, potom, co som o babo prisla, ze by som sa dala zaockovat proti chripke, ale nakoniec som sa na to vybodla... tiez to nie je zaruka, ze neochoriem, ani ziadna istota..., niekto dostane reakciu v podobe choroby prave po ockovani, takze zostavam nadalej len pri klasickej prevencii 🙂

jablonka
3. jan 2008

alex...jeeej, tak drziiim palceky 🙂
verim ze to vyjde 😵

bubatenko
3. jan 2008

drobec... hej on príde vždy v noci domov, ale bohužial v takom stave, že keby som doňho fúkla tak spadne... a nemôžem chcieť od neho , aby sme robili ešte smiešne pohyby, to by ráno do roboty nevstal.... som v tomto dosť veľká realistka 😀

..... som si čítala horoskop pre býkov na rok 2008 a viete, čo sme tam mali napísané? Že tí, ktorí mali problémy s potomstvom je rok 2008 naklonený.... ma to strasne potešilo.....a moja mamina sa rozplakala..... lebo veľmi dobre pozná moje problémy a strašne si praje vnúčatko... 😉

Včera ráno ked sme ležali v postielke mi škrvkalo v bruško a moj mangelík vraví, že to sa nám drobec hlási, aby sme vedeli, že už je tam...je to báječný pocit, keď viem ako strašne sa teší aj ten môj chlap na malé ... nikdy som si to nevedela predstaviť, ako sa môže muž tešiť na dieťa....

baby ja sa vôbec neviem učiť... ja som nejak precitlivelá... taká som nejak spokojná s tým, čo mám, že nemam potrebu so sebou nič robiť, ale už musím ísť je toho na dnes ešte veľa.... papa zatiaľ

alexa27
3. jan 2008

bubatenko a to bolo pre bykov vo vseobecnosti, alebo pre zeny? lebo aj moj muz je byk 🙂
jablonka, dakujem 😉

drobec123
3. jan 2008

bubatenko taky horoskop by som chcela aj ja mat .... kde si to citala nech na to mrknem ockom co tam pisu o vodnarkach 🙂
weji ved ci to bude september alebo oktober, na tom predsa nezalezi .... len nech sa nam to podari !

weja
autor
3. jan 2008

aj ja by som chcela precitat horoskop na tento rok... 😕
hladala som to uz na nete a sice nejaky som nasla, ktory ale za vela nestal a ten isty som nasla skopirovany este na dalsich 35 strankach 😖

jablonka
3. jan 2008

weja - poslala som ti horoskop na rok 2008 od Katariny Cernickej na mail, kto by ho tiez chcel, nech mi do IP napise mail a poslem dalej 🙂
je dost obsirny, pre jedno znamenie na cca 2-3 strany, ja ho mam ceeelkom dobry, ale uz asi nicomu neverim 😢

maja.ka
3. jan 2008

weji urcite ti dam vediet, ked sa mi bude snivat, ze si tehu 😀
dnes mi kolegyna povedala, ze je tehu, tesim sa s nou ale aj trosku jej v dobrom zavidim, este zatial nebola u DR ale testik jej vysiel pozitivny, je priblizne v 6tt, ale chuda je tiez velmi chora, presne ako ja,len dufam, ze na jej babo to nebude mat ziaden vplyv 😉
aj ja by som si rada precitala co ma v roku 2008 caka, ja som skorpion, neviete nahodou kde to najdem?
ja pevne verim, ze 8 nam prinesie stastie a budeme take gulate ako ona(8) 😀 😅 😀

bubatenko
3. jan 2008

baby to bol horoskop na rok 2008 čo bol v Novom čase..... skúste si nájsť do vydanie... bolo to tuším Silvestrovské vydanie.......a ten horoskop bol všeobecný..... 😉

bubatenko
3. jan 2008

už som to našla kuk sem:

http://www.bleskovky.sk/?cid=192882

drobec123
3. jan 2008

jablonka poslal som ti moj e-mail 🙂! nie ze by som verila horoskopom, ale ved clovek nikdy nevie ....
majka, urcite nam tucna 8 prinesie tucne prekvapenia v novom roku, musime tomu verit !!!

jablonka
3. jan 2008

no co, ake mate horoskopy? 🙂

drobec123
3. jan 2008

jablonka, ja taky vseobecny .... ziadne velke prekvapenie ma necaka ... ale je to pozitivne precitat si ze budem mat prijemny rok 🙂 dakujem

maja.ka
3. jan 2008

jeeej, moj horoskop je super, bude vraj prirastok do rodiny a mozne je aj stahovanie, tak uvidime, co z toho vyjde, ten prirastok beriem vsetkymi desiatimi 🙂 aj v manzelovom je mozne stahovanie 😕

drobec123
4. jan 2008

dobre ranko ! a mame piatok, jupiiiiii..... ake mate plany na vikend ?
bubatenko, no mozme sa predbezne dohodnut na stretnuti, ten tyzden by som mala byt v ba.

bubatenko
4. jan 2008

dobré ránko 🙂
drobec práve preto sa pýtam v predstihu, aby sme vedeli akú to má úspešnosť. Ja by som mala mať ako tak voľno medzi skúškami......
víkend... nič zaujímavé... učiť sa, učiť sa, učiť sa... mangelíka som odprevadila do robotky, poupratovala trocha byt a môžem ísť na to... včer idem pozrieť jedneho kamaráta, oni majú štvormesačného synčeka, tak sa teším...
drobec... ako dopadla oslava 1. narodením?

drobec123
4. jan 2008

bubatenko, museli sme oslavu presunut na buduci tyzden lebo moj manzel mal firemnu veceru vcera a nasi znami idu dnes na vikend prec.
kolko mas este skusok ?
a stihli ste teda tutu mutu 🙂 ovu uz bola ?