Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

maja.ka
11. jan 2008

drobec, velmi rada by som sa k vam pridala, lenze ja som z vychodu, takze to nie je mozne, ale velmi vam prajem, aby vam to vyslo a uzili si trosku kultury, raz za cas to padne vhod 😉
inac ja som na skle malovane tiez videla a pacilo sa mi velmi, my sme boli teraz na muzikále Frantisek z Asisii, hraje sa to asi iba v Presove, skoda, vrela by som vam to odporucila 😕
lucim sa s vami na dnes, manzel ma uz caka, uzite si vikend a poriadne si oddychnite 😉

alexa27
11. jan 2008

ahoj majka, krasny vikend 🙂

bobess
11. jan 2008

mne dnes nejak MK nefunguje. už vám píšem 3x.
dnes ste to tu nejak skúltúrnili. ja sa chystám cez víkend na jane austen - rozum a cit. konečne som to našla v angličtine, tak sa idem trápiť. to asi za víkend nestihnem ale moja angl. hlboko upadá keďže týždenne vysúkam zo seba len pár slov aj to väčšinou píšem a to je na figu.
ináč za 1-2 hod. odchádzam ale mám teraz stretko takže prajem krásny víkend... všetkým nech si oddychnete a užijete trochu voľných chvíľ a hlavne nech vyjde slnko ... 😢

drobec123
11. jan 2008

aj ja vam prajem krasny vikend, ja o chvilu odchadzam takze moje predsavzatie skoncit o 17:30 sa nepodarilo, ale mala som objektivne priciny 🙂
ina alex a ty by si mi nemohla pozicat tu knizku ..... len to boli. K.... pocula som na nu aj vela dobreho aj nieco zle, ze to je take neukoncene. tak som na to trosku zvedava 🙂
a uz sa tesim na stretko, bude o com kecat ....
uzivajte si a mnozste sa .....

weja
autor
11. jan 2008

tak ja som vas uz nestihla ☹ kym som bola v robote, padol mi MK a uz sa mi nepodarilo prihlasit 😠
tak vam takto dodatocne prajem kraaasny vikend, hlavne vela oddychu a pohody 😉 aj ked si to asi precitate az v pondelok 😅
papaa

drobec123
13. jan 2008

zapisovala som si teplotu tak aspon som vas prisla pozdravit.... tak a mame po vikende ☹ boli sme sa krasne prejst tu v karpatoch, 5 hodin sme sa motkali ani by ste nepovedali ale hore je kopec snehu, sice je uz mokry ale bolo to velmi prijemne, som z toho celkom pekne unavena ale este musim vecer zehlit takze sa musim premoct ...ako ste si oddychli vy ? uz sa tesim na pokec a na tento tyzden. papa

jablonka
13. jan 2008

necakala som ze tu niekto cez vikend bude 😕
no boli sme s Alex v piatok na tom cviceni, su to podla mna celkom dobre cviky, mali by sme ich cvicit aj doma...a zacinam verit ze maju na tu panvu efekt, lebo na druhy den rano som dostala mrchu...verim, ze prave to cvicenie mi to rozhybalo 😕
takze zacinam dalsi cyklus aj s Clostilom, uvidime co z toho bude 😉

weja
autor
13. jan 2008

ahojte,
tak ja som tu tiez len tak na skok... 🙂
vikend bol fajn, len troska kratky... 😒 a od zajtra zasa nanovo... ale ked viem, ze sa tu zasa vsetky stretneme, hned sa aj zaciatok tyzdna predycha lahsie... 😉
jablonka - super, tak nieco na tych cvikoch predsa len bude... 😕 snad to coskoro prinesie ovocie... 😉

bobess
14. jan 2008

dobré ráno
škoda že víkend skončil. ja som pacovala celý čas, ale manžel mi všetko presťahoval domov, takže sme boli čo to spolu. v nedeľu mi spravil komôrku - poličky a regále, takže dnes si tam musím urobiť poriadok. teplotka mi zatiaľ neklesá, takže čakáme a čakáme.
jablonka-tak dúfam že to s cvikmi vyjde. tak rýchlo preč s M a hor sa na ...
kedy je vlastne to stretko???

weja
autor
14. jan 2008

dobre pondelkove ranko... 🙂
aj u vas je take hrooozne pocasie? 😖 tu je priserna hmla a straaasne silna namraza, ludia sa ledva rano na tych chodnikoch nepozabijali... 🙄
bobess - a kedy ne/cakas ms? kolky DC si? ze by si este predbehla baby pred 20.1.? 🙂

vcera som tu nazrela len tak na skok a v inej teme som sa docitala, ze zasa jedna baba prisla v 10tt o babo... 😔 som z toho zasa nejaka smutna... ☹ ja nechapem, preco sa to vobec stane...??? 😠 😔
ach jo... 😒 jedna zlozita vec je vobec otehotniet a druha, uplne ina, ale 100x tazsia je to babo aj zdrave donosit a porodit... 😔
sorry, za moj pesimisticky prispevok, uz nebudem v tomto duchu pokracovat... len som sa musela vykecat... 🙂

ako sa inak mate?

drobec123
14. jan 2008

dobre ranko ... jablonka aj ked to nie je optimisticka sprava, predsa len sa tesim ze ason sa tvoj cyklus vyriesil. a ten clostyl ti urcite pomoze, ved preto ti ho lekar predpisal !
bobess, stretko je v svtrtok ale nespominam ci sme sa dohodli ze kde. dajte nejake typy, mne to bude vyhovovat aj v meste tak ako minule, alebo v auparku. alex, uz mam tu knizku pre teba nachystanu 🙂
bobess kedy ty cakas/necakas ?

bobess
14. jan 2008

weji-ja čakám na pokles teploty, čiže na ovulku. takže dnes som 14 DC (ja som pekne začala na nový rok, nech sa mi to ľahko počíta 😀 ), takže 20. nepredbehnem. alex má predsa rezervované 20. jedine že by som skúsila repd clear kt. môžeš skúsiť 5 dní po styku ... !
no čo sa týka tých strát bábätok - ja som z toho zúfalá tiež. nikdy by som totiž nepovedala že je to také časté. viem že teraz riešime otehotnenie ale dňom kedy sa nám to podarí budeme neustále v strachu či to tých 9 mesiacov bude zdravé, potom pôrod a potom celý život toho mimča a náš budeme v podstate žiť v strachu o to maličké. je to naozaj zodpovednosť. myslíte že to preháňame, že matky predtým boli iné ako my? neviem, ale tiež mám strach ... a dosť veľký ... ale asi každá z nás

bobess
14. jan 2008

ako som nás nazvala matky, že? ale raz budeme ... 🙂

weja
autor
14. jan 2008

bobess - ahaa, tak to sme na tom rovnako, ja tiez tento tyzden cakam na ovu... 🙂 dnes som 12DC, takze snad sa coskoro dockam... 😵 ale preventivne trenujeme uz od vikendu... 😀

ja tomu tiez nerozumiem... 😒 neviem, ci je to touto "skodlivou" dobou, ale takmer vsetky moje zname, ktore uz maju deticky hovoria, ze si nepamataju, ze by sa to este par rokov dozadu stavalo tak casto... 😔
ked sa to stalo mne, takmer kazdy, s kym som hovorila, mal nejaku znamu alebo pribuznu, ktora to zazila tiez... takze fakt nechapem, co sa to deje... 😲

bobess - pekne si nas nazvala... 🙂 sila podvedomia - ked sa budeme povazovat za matky, mozno sa nimi ozaj rychlejsie staneme... 😉 😀

bobess
14. jan 2008

weji- mi teraz nesnažíme až v deň vzostupu. manžel má pocit že si všetko "minieme" ešte vopred. takže abstinujeme, ale ja už tak čakám na tú ovulku ...

alexa27
14. jan 2008

ahojte dievcata 🙂 , krasny den vsetkym,
ja bohuzial nemam moc dobru spravu, lebo cvicenei s jablonkou bolo sice super, ale aj mne vyvolalo mrchu hned na druhy den 😒 , respektive nei mrchu ale to moje uzasne spinenie a este k tomu o tyzden skor zase 😒 . takze moja intuicia, tusaky, podvedomie a neviem co vsetko ocividne nefunguju 🙄 . no co uz, odteraz so msi uz povedala, ze sa nebudem spoliehat na ziadne tusaky a budem uz len cakat do neprichadzajucej mrchy.
takze tak, cakam na dalsi cyklus 😉 . dufam, ze spolu s mojziskou bude uspesnejsi 😉 .
na stretko sa velmi tesim, drobec, dakujem, ze na mna myslis s tou knizkou, uz sa jej neviem dockat 😉 .

bobess
14. jan 2008

alex - to mi je ľúto. mám blbú otázku, ale určite???? nemôžeme ešte do 20. dúfať? komu teraz dúfame????

weja
autor
14. jan 2008

alex - tak to ma mrzi... ☹ myslis, ze je to uz definitivne? 😕
teraz je na rade drobec... cez vikend nam da hadam vediet, ci ms ne/prisla...

drobec123
14. jan 2008

alex, nemoze to byt len spinenie a nie mrcha ?
no ja by som mala dostat/nedostat tiez okolo 20teho. ale kedze nic necitim co by nasvedcovalo tehu, tak sa skor pripravujem na tuto skutocnost ☹

alexa27
14. jan 2008

no baby, obavam sa, ze to je uz definitivne. vsetky moje akoze tehu priznaky boli zrejme priznaky mrchy.
no co uz narobim, ideme dalej.
drobec, budeme teraz vsetku energiu sustredovat na teba, aby to aspon tebe vyslo, ved nadej stale je. 😉

drobec123
14. jan 2008

no ved to hej, ale ....... ved uvidime ..... alex, myslis ze by si mi mohla pozicat ty tu tvoju knizku ? inac, aj bubatenko je na tom podobne ze caka/necaka okolo 20teho ....

alexa27
14. jan 2008

ozaj aj bubatenko je este nadejna 🙂 .
drobec, jasne, ze mozem. a ktoru si chcela?

drobec123
14. jan 2008

Alex, spominal si tuto knizku: "Na lásku sa nezomiera. Len to občas bolí. K ... " to by mohlo byt take uvolnenie aspon trosku 🙂
bubatenko dnes asi pracuje a nemoze sa zapojit, tak snad aspon ona nas povzbudi a namotivuje 😉

weja
autor
14. jan 2008

bubatenko nemoze z roboty pisat, len citat... hadam aspon vecer nakukne a daco nam napise... 😉 hlavne nieco pozitivne - napr. ze ma milion tehu priznakov a tym padom ms ani necaka... 😀
drobec - ale ani ty nehadz este flintu do zita... niektore baby o ziadnych priznakoch ani nechyruju, takze pokial nie je ms, nadej zostava... 😉
a kde je dnes jablonka? 😕

drobec123
15. jan 2008

kuk 😀

alexa27
15. jan 2008

caute caute 😀

weja
autor
15. jan 2008

konecneeee... 😀 uz to bolo fakt zufale... 😅 dufajme, ze uz to tu bude fungovat bezchybne... 😉

alexa27
15. jan 2008

no ale u mna teda zrovna rychly nie je, neviem ako u vas? ale lepsie ako ked nejde vobec 😅

alexa27
15. jan 2008

kocky, inak som bola kuknut zase na primar.sk a keby sa nam podarilo babo teraz najblizsie, tak by som mala mozno termin na nase vyrocie svadby 😵 . to by bol krasny darcek 😵 .

weja
autor
15. jan 2008

alex - ani u mna sa tento kon "nepretrha" 😅 ale mas pravdu, lepsie daco ako nic... 😉
ja som sa strasne tesila z toho, ze budem mat jarne babo... taky oktober a november sa mi zdal dost studeny a sychravy na nejake dlhe prechadzky a tak... no a teraz? ...je mi to uuuplne jedno, kedy sa narodi... hlavne aby uz bolo 😵
alex, to si ratala az s dalsim cyklom?