Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

smejko1
21. jan 2008

aj ja by som si samka hned vzala....... mne sa v noci snivalo, ze som si ho uz adoptovala a celu noc som zhanala presnedavku v sklenenej misticke, lebo iba to chcel papat 😀 ..... tak si viete predstavit aka som unavena 😀

weja
autor
21. jan 2008

smejko 😀 😀 😀 no zlate - aspon ze si ho nenechala o hlade 😀

drobec123
21. jan 2008

baby, nam to uz musi vyjst, uz sa kazda z nas na to naozaj tesi. nikdy som si nemyslela ze budem takato posadnuta mat babatko .... ale nikdy som si ani nemyslela ze nam to bude trvat takto dlho ..

weja
autor
21. jan 2008

drobec - ved uz mame nastudovanu "techniku a teoriu" od a po z, uz nam treba "len" vrece stastia, aby to vyslo... ozaj, neviete ako to robia ti nasi "tmavsi" spoluobcania, ze sa im v tej porodnosti tak dari...? 😕 🙄

alexa27
21. jan 2008

dievcata, zmenme temu lebo nam z toho snazenia za chvilu svihne.
co si myslite o feng shui? (bola som smirovat na streche 😉 ). ja mam doma niekolko kniziek ale mam v tom chaos. nepoznate niekoho kto sa v tom fakt vyzna?

drobec123
21. jan 2008

alex, ja tomu velmi verim. nemam sice vela poznatkov ale to co viem, sa mi paci ..... ale viem o jednej pani, ktora sa tomu venuje a robiave aj konzultacie.

alexa27
21. jan 2008

vazne a mohla by si mi poslat na nu kontakt do ip? rada by som si overila par veci, mam totiz pocit, ze nam v byte chyba cely jeden sektor a rada by som ho nejak posilnila.

weja
autor
21. jan 2008

tak ja sa v tomto velmi neorientujem, ale moja teta ked mala nejake zdravotne problemy, viaceri liecitelia jej vraveli, co ma v dome zmenit a tak...
no ja som v tomto smere riadny nevzdelanec... 😔

drobec123
21. jan 2008

alex, zistujem na nu tel. cislo. sedi na dunajskej ulici. ked budem mat, poslem do IP. ja si myslim ze to ma vyznam - napr. viem ze v spalni by nemalo byt zrkadlo, alebo ze nejakych 70 cm od hlavy by nemali byt ziadne elek. zastrcky a spotrebice, dokonca ani nocna lampa lebo kazi to spanok ....

bobess
21. jan 2008

no dnes ste sa rozpísali ... mňa dnes začalo bolieť brucho - klasický príznam M, takže deň je na figu, ešte aj vo firme kde som bola na audit som bola hnusná a strašne som ich zbuzerovala (opravovali asi 100 vecí - takže boli tiež napálení - žiaľ je to moja práca ...) ja viem že ste si dali stop v rozhovore o sanžilkovaní, ale mne je dnes tak blbě, myslím že sa z tej depky nevytiahnem ...
že by sme sa tochu premiestnili do modrej strechy? zopár dobrých rád by mi pomohlo ... samozrejme rady tipu elektrické zástrčky už nevyriešim ale napr. farbu kresla do spálne ... to bom prijala. myslím tehu kojíciho kresla ... samozrajme 😀 😀 😀
čo sa tej stránky týka - mám všetky tehu príznaky - škoda že každý mesiac ... 😖

drobec123
21. jan 2008

bobess 🙂 mozme sa premiestnit do modrej strechy .... som za. tiez mam problem ze ako a kde urobit detsku izbu .... ja nie som na nejake tie bordury, ale zase chcem aby to nebola izba pre dospelych ale pekna moderna detska ....
alex poslala som ti ten kontakt, daj vediet ked tam pojdes, mozno by som sla s tebou 🙂
bobess - tehu priznaky, no comment ....

bobess
21. jan 2008

no moja ségra si urobila detskú podľa svojho - nechcela tam tie klasické farby a medvedíkov a pod. a tak to spravila tak aby sa to hlavne jej páčilo, žiaľ pani doktorka bola u nej na návšteve a hovorí jej že nie nie, treba to vidieť očami detí a mať to veselé a pestré, lebo deti tak rýchlo reagujú a sú vnímavejšie. takže ségra v mesačným mimi prerábala izbičku. ja predstavu mám, len zatiaľ sa mi nechce o tom snívať, lebo - no proste veď viete ... ale možno tam hodím foto nášho domčeka a budem rada keď aj Vy - strašne rada si pozerám a možno niečo aj odkukáme a hlavne si môžeme poradiť - mne tá farba kresla totiž fakt nedá spávať ... a hlavne dekorácie v kúpeľniach mi robia nervy - nič neviem v BA zohnať...

drobec123
21. jan 2008

rozumiem tomu spravne ze mas vybrane kreslo len nevies akej farby si ho mas kupit ?
no mne nabytok do kupelne robi nervy, uz mame sice kupeny ale ked zacneme riesit dom tak to bude asi fakt problem to vyriesit. lebo vsetko co dostat u nas je na jedno kopyto a mne sa nic nepaci .....

bobess
21. jan 2008

no asi tak-vybraté máme len farbu ešte vymýšľame.
kúpeľne (mám ich tri) boli moja smrť - ale myslím že sú pekné, hlavne sme nechceli také čo sa moc okukajú rýchlo - zatiaľ teda nemám problém ... a verím že aj za 5 rokov sa mi budú páčiť nie sú moc také bežné, ale museli sme dosť hľadať ...tak ideme na chvíľu na strechu????

weja
autor
22. jan 2008

dobre ranko,
uz sa prebera byvanie? 🙂 tiez som uz bola hodit ockom na "streche", su tam zaujimave veci, aj ked momentalne nic z toho neriesim... ale pri zariadovani detskej izby sa rada necham inspirovat 😵

uff, taka som dnes nevyspata... 🙄 caka ma dnes jeden blby rozhovor so sefom, z ktoreho nie som moc nadsena, takze som aj v spanku podvedome celu noc "riesila", ze co mu vlastne poviem 😅 no za to by som si uz hadam zasluzila minimalne priplatok 😀

bobess
22. jan 2008

)dobré ráno

no ja som si dnes trochu prispala - asi 10 min. a potom som vstala so strašným rozčúlením sa na teplomer. každý deň mám 37,1 a dnes že 36,8 - no skoro som ho vyrazila. takže som to skúsila znovu a pekne krásne 37,1. ale je vám jasné aký asi mám pocit ... takže tak.
ale mám aj zábavnú story - včera mi konečne prišla emma - časopis aj s tými cigánskymi kartami. strašne sme sa na tom zabavili. normálne nám vyšlo - keď som si dala manžela - že láska, dom, svadba (u nás to v takom poradí aj bolo) a ešte nejaké dobré správy a tak. samozrejme keďže je to veľmi dôveryhodný zdroj - tak som vyskúšala či bude mimi - no cez všetky nejaké zle infošky, nakoniec bola radostná správa. a tak som sa rozhodla milých kariet spýtať či som tehu už teraz - a milé karty oznámili že áno, vyšli mi samé super veci ... manžel to ale zaklincoval a povedal, že som trafená keď na to verím - (topiaci sa aj slamky chytá) a vraj aj tak cigáni to vymysleli len preto aby robiť nemuseli ... no tak asi tak - ale bola zábava - hlavne keď manželovi vyšlo že má milenku (to musel obhajovať 😀 😀 😀)

bobess
22. jan 2008

weji - držím palečky ...

drobec123
22. jan 2008

dobre ranko .... weji, nebojaja, ja mam dnes tiey pracovny obed so sefom, tz ze budeme riesit ako dalej so mnou atd ... on je fajn, len v ba je 2x do roka takze tazsie sa mi komunikuje s nim kedze nie som na neho zvyknuta, nejako to zvladneme !
bobess tak sa musim u teba inspirovat co sa kupelni tyka ! my prave zaciname riesit nejaky projekt domu, teda zatial sa o tom len rozpravame, ale to bude este boj, aj ked predstavu nejaku mame, ale .... !

drobec123
22. jan 2008

a co sa kariet tyka, no ciganov neoklames ! 😀

bobess
22. jan 2008

žiaľ oni teba áno 😀

drobec123
22. jan 2008

to je druha vec 🙂
bobess a stihas tie 3 kupelky upratovat ? lebo ja mam len jednu a aj s nou mam co robit aby som ju raz do tyzdna vycistila....

weja
autor
22. jan 2008

no moj "pokec" so sefom sa odklada na poobedie 😖 uz som to mohla mat za sebou... 😠
teraz o 9,00 mame zasa poradu, no to je den... 😝
bobess - tie karty mam aj ja doma, tiez sme sa s drahym na nich bavili, sem-tam nam vysli ine "koniny" 😀 ale aspon sa clovek pobavi... 😅
drobec - no to ta obdivujem - ze pracovny obed so sefom... ved by som do seba nedostala ani hlt 😝 😀 aspon teda co sa mojho sefa tyka, tak taketo "akcie" velmi nemusim... 😖

drobec123
22. jan 2008

ja s nim mam dobry vztah, v podstate je najlepsi sef akeho som kedy mala. nikdy tu nie je, da mi pokoj a vsetko nechava na mna 🙂 co na druhej strane teda vobec nie je az take prijemne ako by si clovek myslela. niekedy tu podporu by som naozaj potrebovala ! myslim ze sa chce so mnou porozpravat o mojom postupe/predstave ako dalej a to je take hnusne tazka a nebezpecna tema ...... takze tiez neviem co mu poviem 😒

weja
autor
22. jan 2008

tak uz som tu...
drobec - tak presne o tom sa ideme rozpravat aj my 😅 az na to, ze pre mna to vobec nie je prijemna tema, sef totiz odo mna chce, aby som ja okrem svojej roboty prebrala este aj vacsiu cast zakaznikov po kolegyni, ktora ide v aprili na matersku... 😖 na jednej strane mi to sice lichoti, ze si mysli, ze som taka dobra 😀 ale na druhej strane je to zase o tom - viac prace = ovela viac stresu... a to mi zrovna nie je treba 😖 takze tiez neviem, ako to urobit aby aj ovca zostala cela, aj vlk syty 😅 😕 😒

bobess
22. jan 2008

tak vám baby nezávidím ... držte sa hlavne nezabudnite že do pol roka ste aj tak mimo, takže ...
ja mám dnes taký blbý deň že namiesto MK som otvorila drsr.sk a normálne som začala vás hľadať - no proste mi šiši. neskutočné. mám toho nejak dneska strašne veľa ale najradšej by som bola tu s vami a kecala, fakt sa mi nič nechce ...ale ani vám sa na MK moc nechce, čo?

weja
autor
22. jan 2008

bobess - no ved dufam, ze sa to nejakou "vyssou mocou" vyriesi za mna a ja im o 2 tyzdne poviem, ze som tehu a idem na PN 😀
jaaaj, no ja by som tu na konovi kludne trcala aj cely den, len tiez kazdu chvilu niekto pride, tak to musim vypnut 😠 a okrem toho som taka nejaka nervozna z toho vsetkeho, uz nech su aspon nejake styri hodiny... 🙄

bobess
22. jan 2008

tak už ste po ..., dúfam že je to ok. ja som dnes bola u kaderníčky - normálne vyzerám slušne. až sa ma dnes jeden nový klient spýtal či už som skončila školu ... hahaha (dúfam že to nemyslel na moje vedomosti !)

na vyššiiu moc sa spolieham aj ja, dnes sa so mnou moja šéfka a svokra tak hádala a kričala, že som jej mala chuť povedať, že na mňa takto kričať nemôže (a pre blbosť 😝 ), žiaľ zatiaľ nemám dôvod, ale možno budúci týždeň ... 😀 😀 😀

dnes mi je totiž zle a neviem si spomenúť či mi každý mesiac býva takto blbě ... 😝

weja
autor
22. jan 2008

no tak ja uz mam po... chvalabohu... ale nie som si ista, ci som z toho vysla nejako vitazne 😅 vraj mi nedaju uplne vsetku jej robotu, co planovali, ale budu mi ich priradovat postupne... 😖 sef si skratka zelal, aby som to aspon vyskusala, ci a ako to budem stihat a o 2 tyzdne si dame repete nasho "pokecu" a zhodnotime to... no co som na to mala povedat... ked si raz sefo nieco "zela" tak mu treba vyhoviet... 🙄 jaaaj, esteze ta materska sa uz blizi... 😵 😀
bobess - tak si dnes za peknu, hej? 😀 😉 a co ma co po tebe svokra kricat...? 😠 to je jedno, ci si tehu alebo nie, nema si to co dovolit... a kricala na teba ako svokra ci ako sefka?
a ako ti je zle? od zaludka? alebo skor brucho? zeby sme buduci tyzden mali dovod na oslavu? 😵

drobec123
22. jan 2008

bobess ..... si na dobrej ceste ! 🙂

drobec123
22. jan 2008

ja uz mam rozhovor za sebou, bude to zaujimave pre mna v buducnosti ..... fakt sa so mnou pocita na plnej ciare a mna to sice tesi ale aj mrzi zaroven ....