Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
6. feb 2008

tie vírusy nám nejak nepomáhajú ...
a o kľude si môžeme tak akurát nechať zdať ... lebo mňa už neukľudní nič, v podstate ani //
alex a Ty teplotu nemeriaš?

ináč s rannou kávou mám story - moja mama stále hovorí že akonáhle mi bude smrdieť káva tak budem tehotná a vraj ona to cítila už po neikoľkých dňoch (nás si totiž plánovali presne na deň a vyšlo im to aj pri mne aj pri ségre) takže ja hneď po ovu vždy chodím ku kávostroju a čuchám čuchám ... takže budúci týždeň kávomaty traste sa a z duše si prajem nech sa tam aj povrackám ... a dúfam že sa pridáte ...

alexa27
6. feb 2008

😀 😀 bobess to bolo dobre, ja osm ale na kave zavisla, obavam sa, ze mi nikdy nebude smrdiet, ani pri tehu 😅

teplotu meriam velmi sporadicky, ja mam vzdy totalne chaosny graf, takze vobec netusim ci nejaku ovulku mam a kedy a tak na meranei radsej kaslem okrem toho som zistila, ze mam asi blby teplomer, lebo tiez mi ako weji stale ukazuje zhruba to iste tak som si kupila obycajny a skusim od najblizsieho cyklu merat naozaj poctivo. lebo dnes som si napr odmerala len tak namatkovo a s tymto novym teplomerom mam teplotu 36.7 co je dost vela nie? takze by som mohla mat teoreticky po ovu, ale to mozem len typovat, kedze som merala zase raz asi po dvoch tyzdnoch a este k tomu s inym teplomerom 😝. ale tento cyklus to uz asi vyskusam kazde rano.

drobec123
6. feb 2008

no ja tiez cakam na ten moment kedy mi kava nebude chutit a nic ..... kedze ja necakam na buduci tyzden tak asi zase z toho nic, lebo kava mi stale vonia a chuti mi. dnes rano ma pichlo pod rebrom tak som normalne ostala v nemom uzase ze to snad nie je pravda ..... viem ze u vela bab to bol priznak tehu. ale hned to aj preslo a uz som opat v tom, ze opat nic ..... dostavam sa do stavu ze uz tomu ani neverim. co teda vobec nie je dobre 😒

drobec123
6. feb 2008

alex, teplota 36,7 je celkom dost vysoka, ale ked si pisala ze by si mala dostat tento vikend, tak to je asi jasne ze si po ovu .... len pekne meraj, mozno budes sama prekvapena na co prides. ja som este vcera vecer doma pozerala na ten moj graf a zhodou okolnosti prisiel moj drahy a pozera na to s velkymi ocami a bol prekvapeny ze sa to takto pekne zobrazuje .... no proste chlap 😀

drobec123
6. feb 2008

jablonka, teplotka ti ide pekne hore 🙂

alexa27
6. feb 2008

😖 napodobne......tusim uz aj na mna vecneho optimistu je to privela

weja
autor
6. feb 2008

jablonka - no ovu bola v sobotu ako vysita 🙂 tak teraz uz "len" pockat...
bobess - mne praveze v tehu kava nejako extremne zacala chutit 😅 bezne som pila 2-3 salky za tyzden ale v tehu som mala na nu chut kazdy den... asi je to rozne... ale aj mne sa extremne vyostrili cuchove bunky - kazdu chvilu mi nieco smrdelo, co som inokedy ani neregistrovala...
ale bobess, ak sa buduci tyzden povracias z kavy, tak slubujem, ze sa zo solidarity pridam... 😀
alex - 😀 ty si ohromna s tym meranim 😀 36,7 je taka bezna teplota po ovu, aj pred ms, ako si ty...

drobec123
6. feb 2008

baby, aj ja sa k vam pridam a vobec nie zo solidarity, ale preto ze budem tehu 😀
aku mame teraz statistiku ? wejka necaka tieto dni, alex tento vikend, ja buduci vikend, bobess a jablonka vy ste kandidatky kedy ? aby sme v tom mali poriadok 😎

alexa27
6. feb 2008

😀 no co ti poviem, som lajdak 😝

weja
autor
6. feb 2008

bobess tusim rozpravala o vracani na buduci tyzden, takze to je rovno aj odpoved 😀 jablonka je teraz po ovu, takze za nejake 2 tyzdne... a bubatenko ako? ta tusim spominala este nedavno, ze bola 40DC a ms nikde... 😕

alexa27
6. feb 2008

baby, ja z vas odpadnem, tak na koneic budete tehu vsetky naraz 😀

jablonka
6. feb 2008

juuj, aj ja si myslim ze ovulka bola lebo aj hlienik bol ako bielok, a fakt vkladam nadeje, lebo prave v sobotu a nedelu sme sa dost snazilkovali, a to po peknych par dnoch, takze aj manzel mal urcite dost drave spermijky 😀
a kedy sa vyznaci v grafe ovulka? 😕
ja kavu nepijem, tak k tumu sa neviem vyjadrit, ale u mna uplne prvy priznak pri Di bol, ze som sa v noci zobudila na pachut v ustach, presne ako sa to opisuje ze "kovova" pachut, som musela stat a ist si vyplachnut usta 😅 ...a potom ta bolest v podbrusku...len clovek nikdy nevie, ci sa mu priznaky zopakuju

drobec123
6. feb 2008

alex ako ze budete, budeme ! 😉
jablonka ty aspon vies co uz moze byt nejaky priznak tehu, tak sa o krok pred nami ... a co je s bubatenkom, stale ma toho asi tak vela ze nas nestiha sledovat...

bobess
6. feb 2008

ja som čakateľ len na ovu - bude asi v utorok ...
ale tento týždeň by som sa musela veľmi namáhať (aj manžel) ak by bola ... prídem domov ľahnem a spím, našťastie mi manžel dá dole okuliare a keď nestihne tak spím aj s nimi.
dnes mám deň nič nechcenia, ale fakt. našťastie mám asi len 4 termíny a jeden už za sebou, tak to nejak prežijem. a manžel sa dnes chystá s chlapcami von, takže si dám "dámsku jazdu" a budem kukať nejaký dobrý romantický film ... mala by som upratovať keďže zajtra cestujeme preč ale kašlať na to ...

alexa27
6. feb 2008

bobess 😀
ja by som mal tiez dnes pobalit veci, lebo zajtra pridem neskoro z roboty a v piatok sa nechcem zdrziavat, aby sme vypadli cim skor.

weja
autor
6. feb 2008

drobec - tie priznaky su pri kazdom tehu vraj ine... takze v tomto smere nemoze byt nikto o krok vpred... 🙂 aj ked viem o pripadoch, ked baby uz par dni po ovulke mali "tusaka", ze su tehu a naozaj aj boli... 😅 to by som teda chcela zazit... ale obavam sa, ze aj tak by som uz mojim tuseniam neverila... 😅
bobess - no nejako sa len na buduci tyzden zmobilizujte... ked to inak nepojde, zober dovolenku 😉
a kam zajtra idete? 😕 bavili ste sa tu o tolkych dovolenkovych miestach, ze mi to asi uslo, ze niekam idete uz zajtra...

bobess
6. feb 2008

zajtra idem pracovne do Ziliny a potom do Zvolena. Žiadna dovolenka... a najhoršie je že budem bez Vás ... tak verím že v utorok sa niečomu poteším ... 😀
weji-dobrý vtip s tým voľnom ... 😀 môžem akurát tak snívať.

ja už sa ani nejdem snažiť nesledovať sa aj tak budem pri akždom pich, šuch myslieť že som tehu. proste raz musíme byť tak prečo nie teraz ...

na markíze dnes ide romantický film, takže si dávam záväzok do 20,00 byť doma ...dúfam že aspoň toto splním

drobec123
6. feb 2008

no ja mam dnes stretko o 19.00 takze sa tesim ze musim odist v normalnu hodinu 🙂 ale mam toho dnes viac ako dost, vcera som mala taky tazky nijaky den ze som sa nevedela dokopat k nicomu, ale dnes som celkom nastartovana, nastastie !

drobec123
6. feb 2008

uz som naspat po obede a tu nikoho .... kde sa sa schovali ?

weja
autor
6. feb 2008

ja som tuuu... tiez som sa bola najest, ale nejako mi to nesadlo... 😝 a brutalne sa mi chce spat 🙄 no uz nech mozem ist domoooov...
bobess - to prides az v utorok...??? 😕

jablonka
6. feb 2008

dnes ten kon zasa funguje desne 😠 , uz mi to jeden prispevok neodoslalo 😠
bola som s kolegynkou v meste na obede a potom sme sa trosicku pomotali v Tescu, kupila som manzelovi drobnost na Vaelntina a prave som premyslala nad tym, ake by bolo nadherne mat tie dve //, ale kedze budem len 34 DC, bude to pre mna na testovanie skoro ☹
ale dufam ze weja nesklame a bude mat na Valnetina tu najuzasnejsiu spravu 😵 ! weji a nejake mimoriadne pocity? necitis nic?

drobec123
6. feb 2008

to je aj moj plan 🙂
kedze mam dostat 16.2. tak teoreticky to risknem, ale to budem musiet mat aspon nejake priznaky, co zatial nemam ....

weja
autor
6. feb 2008

juuuj jablonka... ani neviem... v podstate je ich vela, ale aj nie... sem-tam pobolievanie v podbrusku, zaludok ako na vode 😖 (ale to si myslim, ze je dosledok pracovnych stresov), bolia ma aj krize... ale to vsetko su aj znaky PMS... takze fakt uz neviem, co si mam o tom mysliet... vlastne telo ma zavadza... 😅 😀
trosku ma "schladil" ten dnesny negativny test... 😒 prvy krat som testovala uz 28DC a boli tam // a teraz nic... ☹ takze uvidime, ci sa do vikendu nieco nezmeni a potom to skusim asi znova...

jablonka
6. feb 2008

weji, pozerala som si teraz tu cesku stranku o merani BT a potom zasa tvoj graf a vyzera to fakt super, aj ten jeden vyraznejsi pokles vyzera ako implantacny pokles, a testovanie - cim neskor je ovulacia tym neskor vyjdu testy pozitivne v pridade tehu, napr. ak ma niekto ovulku na 13-14 DC tak test ak ma byt pozitivny tak je uz 28 DC, t.j o 14 dni, ale cim je ovulka neskor tym sa natahuje aj doba kedy moze vyjst pozitivny vysledok, napr. ja som mala pri Di negativny test este na 34 DC, dokonca v krvi len 5 tych jednotiek /test reaguje najskor od dvadsat/ - z toho usudzujem, ze u mna ma zmysel testovat najskor 36-37 DC a kedze sa ti posunula ovulka moze to tak byt aj s tebou

bobess
6. feb 2008

už ste tu asi zase neni, že?

dnes som mala hrozný deň, ešte som ani nejedla. takže rýchlo idem makať nech ten romantikuš film stihnem ... ale asi ho celý prespím ... len dúfam že sa mi bude niečo dobrého snívať

alexa27
6. feb 2008

a co to vlastne davaju?

jablonka
6. feb 2008

ja som este tu, este som v praci, ale dufam ze do piatej pojdem 🙄
to vobec nie je dobre ze si bobess este nepapala, takto nemozes mat happy brusko ☹
pekne si aspon vecer oddychni 🙂

bobess
6. feb 2008

alex - nejakú rasamunde pilcherovú alebo niečo podobné sladké nerálne - proste všetci sú bohatí pekní mladí zaľúbení a miminko sa im podarí určite do konca filmu - ak nie skôr !!!!
spapala som len jeden koláčik kt. mi priniesol jeden klient až z Islandu ... (mňamka) ale za hod. príde manžel kt. ešte tiež nejedol a zájdeme niekam niečo zjesť, keďže som strašná manželka a nič som nenavarila ... mám výčitky svedomia 😢 😢 😢
a Vy čo idete robiť ?

alexa27
6. feb 2008

no ja skoncim tiez pri telke a mala by som ozehlit muzovi kosele kedze ideme na vikend prec

bobess
6. feb 2008

šikovná žienka ...
ja si zapálim v krbe ohník - to vždy urobí takú atmošku