Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
12. feb 2008

presne tak, ja sa teraz trapim s Barriccom - Nas pribeh.

drobec123
13. feb 2008

tak teplota klesla takze sa tesim na zajtrajsieho Valentina ! 😠
beriem to ale v pohode, kedze viem ze na dalsi tyzden idem k lekarovi, velmi sa na neho spolieham.

drobec123
13. feb 2008

a inac dobre ranko vsetkym ! bobess ozvi sa !!!!!!!!!!!

weja
autor
13. feb 2008

dobre raaanko,
bobess - kde siiii???? a co sa vlastne stalo? 😕 ved sme tu jedna pre druhu, zabudla si...? podrzime sa aj v horsich chvilach..., tak sa pred nami neskryvaj... 😒
drobec - takze uz je to definitivne...? 😒 aaach, kedy sa to uz konecne niektorej podari...? 😠

drobec123
13. feb 2008

nic nie je definitivne pokial nepride, ale tak zase zdravy rozum a teplomer nie je jednoduche oklamat ☹

jablonka
13. feb 2008

dobre ranko 🙂
bobess - co sa deje, ozvi sa nam!
my sme vcera boli nakupit a pri nakupovani ma rozbolela hlava a hrdlo - teda cely clovek, striasala ma zima 😠 - tak sme to urychlili a isli sme domov, proste na mna nieco lezie /a tehu to nie je !!! 😢 /
dnes rano ma opat boli hlava a hrdlo a uzliny tak hrozne, ze ani krkom nemozem otocit ☹
drobec - jeden pokles este nic neznamena, uvidis zajtra ci to opat nevyskoci 😉

drobec123
13. feb 2008

jablonka dakujem za povzbudenie, ale ....
a ako sa ma mala Dianka, zapal uz ustupil ? a ty by si sa tiez mala vyliecit aby si bola zdrava a plna energie na snazilkovanie !

weja
autor
13. feb 2008

drobec - ako vravi jablonka, jeden pokles este nic neznamena... mne sa potom znovu este teplota zvysila, sice ja nie som zrovna reprezentacna vzorka, lebo moja ms prisla 😅 ale nadej tam predsa vzdy zostava 😉
jablonka - daj si nieco na preliecenie, nejake homeopatika a doma sa vypot, aby si bola fit... Dianka teraz chodi do skolky?

bubatenko
13. feb 2008

ahojteeeeee...
jablonka ani sa nedivím, že si chorá.... jeden deň pomaly 10 stupňou a dnes opäť mrzneme...skoro sa uzdrav, aby si mohla v pondelok príjsť na stretko.. 😉
Ja mam tiež niekedy pocit, že sme prekliatééé.... pol roka a nikto nič... ja len spolieham, že keď raz niektorá pretrhne túto nešťastnú reťaz, tak bude nasledovať reťazová reakcia 😉
Bobesss.... haloooooooooo... kuk 😉

jablonka
13. feb 2008

Dianka je doma s muzom, on ma nocne, tak cely den s nou moze byt, nastastie...uz sa ma Dianka celkom dobre, ocka v pohode, len je stale nejaka zahlienena 😠
sme sa s muzom dohodli ze bude chodit do skolky len ked budeme obaja cez den v robote, musime tu skolku cim viac eliminovat ...uz aby som bola na materskej aby Dianka mohla byt so mnou hocikedy doma

alexa27
13. feb 2008

ahojte,
jablonka a do tych piestan idete kedy? tento vikend ci az buduci? dufam, ze ti bude cim skor lepsie.
drobec a te npokles mas vyrazny alebo len malicko?
ja som velmi zvedava na moj graf tento mesiac, obavam sa sice sklamania, ze tam neuvidim zase nic vynimocne len nejake ciki caki, ale musim to apson jeden mesiac fakt poctivo skusit. meriam aj teraz cez mrchu, ci nahodou nemam tu ovulku niekde tesne po, alebo nebodaj cez i ked to je uplne nelogicke ale pocula som uz aj take pripady 😕 .
uz teraz len cakam kedy skonci mrcha, aby som mohla zacat pit ten cajik 😉 . v pondelok si v auparku asi kupim este taku salku aj so sytkom, lebo mam len take to vajicko na sypany caj a ide hrozne tazko otvorit vzdy, ani ho moc nezatahujem a aj tak ho neviem nikdy otvorit, lezie mi to na nervy 😠 . tie salky sa mi zdaju byt praktickejsie.

jablonka
13. feb 2008

do Piestan ideme presne o tyzden v stredu a vratime sa v nedelu, uz sa hrozne tesime 😵
alex, aj ja som si taky hrncek kupila v Auparku v tom obchode s cajmi, prave z neho pijem cajik 😉
inak teraz ma trklo - myslite ze mozem mat podla mojho grafu ovulku cez MS? lebo uplne najvyssie teploty som mala tesne po ms a potom cely cyklus velmi nizke 😕

alexa27
13. feb 2008

jablonka, nevezmi to prosim zle, nechcem aby si bola smutna, ale ja ked som si kedysi robila tie merania na zaklade, ktorych mi doki urcil, ze moje cykly su anovulacne, tak moje grafy vyzerali velmi podobne ako tvoj 😔 . vravel, ze ak prebehla ovulka, teplota sa musi drzat hore niekolko dni vkuse, moze tam byt ten mierny pokles prechodne, ale mala by byt celkovo hore hore az po mrchu. akonahle je to taketo ciki caki, ovulka s najvacsou pravdepodobnostou neprebehla.

jablonka
13. feb 2008

alex, ved ja to vieeem, preto v sterdu pred odchodom do Piestan este chcem ist za doktorom a ukazat mu graf, dufam ze to nespochybni 😅 ...neviem, ale zasa vela od toho neocakavam, maximalne budem brat Clostil 2 x denne 😒 ...lebo ked mi to predpisoval hovoril nieco o troch cykloch brania Clostilu 😒
ja mam stale pocit, ze tym ze som uz rodila sa to u mna zlahcuje - "ved ked uz rodila nie je neplodna"

alexa27
13. feb 2008

jablonka a nemas niekde graf z minuleho mesiaca? zacala si merat az od toho 5. dna cyklu? ake teploty si mala tesne pred mrchou?

jablonka
13. feb 2008

toto bol prvy mesiac co meriam, myslela som ze nie som schopna dodrzat tu pravidelnost, ale az na jednu vynimku meriam poctivo a pravidelne 😉 ...hned po mrche som mala teploty okolo 36.7 a potom uz iba nizke...teraz sa mi drzi okolo 36.1 ☹

weja
autor
13. feb 2008

alex - ja uz sa tiez tesim na ten cajik, musim podvedomiu nejako vsugerovat, ze to isto pomoze... pozitivne myslenie - polovica uspechu 😀
jablonka - hod sem este raz ten graf, nech sa na to pozrieme... ale podla mna je normalne, ze cez ms mas vyssie teploty - to mam aj ja (asi pozostatok z predchadzajuceho cyklu) a po skonceni ms su tie teplotky celkom nizke... takze si myslim , ze to nie je velmi pravdepodbne, ze by bola vtedy ovu... 😕

alexa27
13. feb 2008

tak meraj dalej poctivo, mozn opri tych dlhych cykloch budes mat ovu az niekde tesne pred mrchou a preto mas teploty cez mrchu vyssie a zacnu ti klesat az po, ktovie... 😕 . preto chcem aj ja vydrzat teraz merat naozaj bez vynimky kazdy den, aby som si bola ista, ze ovu naozaj nie je, pripadne ze predsalen niekde je. inak ked ju budem mat nahodou cez mrchu tak mna slahne, to uz neviem co je lepsie, ci ju mat v case mrchy alebo ju nemat 😝 . da sa to potom nejakymi liekmi regulovat, aby bola neskor alebo skor?

jablonka
13. feb 2008

alex - myslim ze by sa take veci mali dat regulovat, vlastne by sa mal stimulovat rast folikulu - aby rastol rychlejsie a tym by aj mal skor prasknut 😉 ...mylsim ze u mna je to tak, ze mi asi folikul rastie, aj mam plodny hlien a pod., ale nakoniec nepraskne a teda ovulka nie je ☹

alexa27
13. feb 2008

aha weji, takze cez mrchu su teplotky vyssie? klesnu sice mrchou oproti ovu, ale postupne klesaju este stale aj po mrche?
ja som myslela, ze pred mrchou klesnu uplne a drzia sa dolu az po ovu, takze hovoris, ze cez ms mozu byt este trosku vyssie, hej?
ja som z toho jelen, dufam, ze tymto cyklom nadobudnem konecne nejaku prax 😲

alexa27
13. feb 2008

ten hlien sa zda aj mne, ze mavam, ale zase ked som si skusala hmatat krcok, tak sa mi to zda byt stale take iste a doktor mi vravel, ze mam mierne vyssie maternicu, moze podla vas byt aj to problem? musim sa na to najblizsie doktora spytat, vtedy ked mi to povedal, sme este baby neriesili, takze som sa ho nepytala ci by to mohlo mat vplyv na otehotnenie.

drobec123
13. feb 2008

alex, teplota moze byt pocas MS rovno nizka (to mavam ja, v prvy den mi klesne len o nieco ale na druhy den uz je nizko). alebo moze postupne klesat. urcite by vsak mala byt nizsia ako po ovulke.
prikladam moj graf, mne klesla dnes teplota o 2 stupne, co je celkom dost a najma aj citim ze pride mrcha ..... ale ako hovorim kedze idem na dalsiu sobotu k lekarovi beriem to sportovo ...
http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c

drobec123
13. feb 2008

alex, fakt neviem aky to moze mat dopad. a teraz si nebola v poslednom case u gynekologa ? mala som prave pocit ze ano, alebo si tlen objednana ako ja ?

alexa27
13. feb 2008

boze drobec, ty mas ten graf uplne ukazkovy, to je pre mna len vzdialeny sen, mat taketo nieco..... 😅
fakt zavidim.........teda jasne, ze v dobrom 😉

drobec123
13. feb 2008

alex, nemas co zavidiet, ved co mam z toho ?

jablonka
13. feb 2008

baby, bola u nas v kancelarii kolegynka, ktora sedi v inej kancelarii, sice sa vidime kazdy den, ale nie nejako vela...a pozeram jej na brucho a kukam a kukam - ma ho nejake vacsie 😕 ...a ked odisla pytam sa druhej kolegyne, ci je ta kolegyna tehotna - a ona ze o nicom nevie a nic si nevsimla...tak isla potom za nou a teda - uz je v piatom mesiaci 😅
to je uzasne, budem sledovat ako niekomu rastie brusko 😅 ...ale jej to velmi prajem, ma 35 rokov a bude mat prve baby 😉

alexa27
13. feb 2008

tak super, aspon nejaka dobra sprava, niekomu sa teda aj dari, aj ked viac by ma potesilo, keby sa to uz tykalo niektorej z nas 😔 .....som dnes hnusna sebecka, ale.....ved vy viete 😔

drobec, mala som ist k dokimu minuly piatok ale dostala som mrchu, takze som ho zrusila a idem az buduci stvrtok.

weja
autor
13. feb 2008

alex - ako pise drobec, je to rozne - mne napriklad teploty klesaju postupne a uplne dole zidu az po mrche... ale je to individualne...
ten krcok je zahadou aj pre mna, nikdy neviem, ci je viac tvrdy alebo makky... 😒 ale uz som prisla na jednu pomocku - ked je makky, mal by byt vyssie, ze sa nan skoro neda dotiahnut, ked je tvrdy, zide nizsie, takzes sa da lahsie nahmatat... takze skusim sa drzat aspon tohto... toto rozoznat este dokazem... 😉

drobec123
13. feb 2008

alex, budeme mudrejsie obidve na buduci tyzden .....
inac jablonka skusim sa spytat jednej znamej na tu pravnicku poziciu. ona chce ist pracovat do spolocnosti alebo ako advokat do kancelarie pravnika ?

alexa27
13. feb 2008

weji, ty si uplny odbornik, no ok, tak skusim hmatat tento mesiac ci uvidim nejake rozdiely 😉
a makky je vtedy, ked je plodne obdobie, hej?