Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
19. nov 2007

no ja som dnes uplne rozlietana, kedze som tu mala brigadnicku a musela som sa jej venovat. konecne mozem zacat pracovat 🙂 a kde ste vsetky ?

weja
autor
20. nov 2007

dobre ranko,
drobec, vcera tu uz asi nikto nebol, dnes sa ti hadam podari ukazat sa aj skor 😉
bobess, no ako si dopadla??? 😕

bubatenko
20. nov 2007

dobre ranko vsetkym.... ako sa máte... ja nejak prispato... som rano zase zaspala.... a vonku ta zima... mi ušká skoro odmrzli 😀
bobess dufam, že dnes budu len samé pozitívne správy, ako naša včerajšia energia, ktorá bola prevedená na teba 😉

drobec123
20. nov 2007

dobre ranko .... no dnes tu budem len dopoludnia, necitim sa dobre takze poobede pojdem asi pracovat z domu, z postele 🙂
bobess ako ?

weja
autor
20. nov 2007

drobec, takze predsa len si sa rozhodla, ze to vylezis... to je dobre, schvalujem 🙂
bubatenko, ja som tiez taka hotova, vcera som zaspala uz pred osmou pred telkou, potom kratka pauza v podobe sprchy a spala som dalej az do rana... a aj tak som nevyspata... 🙄 asi sa uz u mna naplno prejavuje obdobie zimneho spanku 😅

drobec123
20. nov 2007

weji, tak trosku. citim ze mi to sada na priedusky a nechcem aby som musela zacat brat antibiotika takze pojdem radsej poobede do postele. zase pokial sa ja dostanem domov budu aj tri hodiny ☹ musim ist este na postu, prisla mi nova knizka od matkina - huraaaa !!!! a asi aj testy, konecne ! som im napisala skaredy e-mail, ze teda som robila objednavku 19.10. a nic, uz som sa nahnevala, ale boli zlati, strasne sa ospravedlnovali a ze mi teda posielaju dvakrat tolko testov 🙂

bubatenko
20. nov 2007

ahoj drobec... tak to bud rada, že ti ich poslali... ja som si včera chcela objednať... a sú mimo prevádzky do odvolania... ma skoro švihlo.... 😒

weja
autor
20. nov 2007

drobec, vazne??? Tak to je mile 🙂 Mozes testovat a testovat... ale dufam, ze ich tolko nebudes potrebovat... 😉 To si objednavala z lacnychtestov.sk? Mne tiez prisli neskoro, musela som si v lekarni kupit dalsie, asi to treba objednavat par mesiacov dopredu, aby ich clovek vobec stihol vyuzit 🙄
bubatenko, preco su mimo prevadzky? 😲 To je blbe, no snad sa coskoro "nakopnu"...

alexa27
20. nov 2007

ahojte 🙂 , drobec a aku knizku od matkina si si objednala?
a super, ze ti poslu dvakrat tolko testov.

bobess
20. nov 2007

dobré ránko - včera som to už nestihla a dnes mám blázninec. ale urobila som to. ďakujem za podporu - určite pomohla i keď nie som s mojou odpove´dou vôbec spokojná. fakt som si odkecala svoje a potom jeden z komisie (vytiahla som si jeho obľúbenú tému, kt. prednáša v SR len on) a nevedela som sa ani ozvať. proste som to videla pred očami kde to presne v knihe je ale nevedela som si spomenúť čo tam je. no hrúza. ešte sa mi to nestalo. a ešte horšie že som zostala ticho. ale nakoniec teda dobre. ale tá hodina do vyhlásenia výsledkov bola .... hustá. aspoň pre mňa. ale teda spravila som a to je hlavné. už sa plne idem venovať rozmnožovaniu. žiadne iné starosti a stresy už nepripúšťam.
bubatenko-neboj na štátniciach budú super ľudia v komisii kt. budú chcieť aby ste urobili a nie aby ste neurobili 😀 😖

weja
autor
20. nov 2007

bobess, GRATULUJEEEM! 😉 Hlavne je, ze to uz mas za sebou a nemusis sa uz stresovat... Teraz pridu na rad prijemnejsie veci 😉

alexa27
20. nov 2007

bobess, gratulujem, super sprava 🙂

jablonka
20. nov 2007

bobess - to je skvela sprava, gratulujeeem 🙂 ...tak, uz budu len same pozitivne myslienky a do takeho stastneho bruska radi prichadzaju babetka 🙂
no ja som predsa len bola u toho kozneho, 10 minut iba pozeral 😕 😨 a rozmyslal a uzavrel to s tym, ze mam oslabenu imunitu a nejaka bakterialna infekcia sa mi odrazila tymi pluzgierikmi, ale uz to mam OK, tak mam len zyvsit prijem vit. C ...no to by som mohla ordinovat aj ja 😠 ...ale hlavne ze to nic horsie nie je
inak aj mne prisli testy po mesiaci, ale uz ich posielali druhy krat, vraj sa im prva zasielka vratila ako nevyzdvihnuta 🙄 , tak neviem ci je na vine nasa postarka,kedze sme ziadne oznamenie do schranky nedostali. 😠 dost Intenzivne som si s lacnymi testami minuly tyzden dopisovala, lebo mi chceli nauctovat opatovne dorucenie - ale nakoniec sme sa nejako dohodli a dnes by mi mal drahy tie testy z posty konecne vyzdvihnut. 🙂
drobec, to je super ze ti ich poslali raz tolko, ale prajem ti, aby ti ostali neminute 😀

biba
20. nov 2007

Bobess to je supeeeeer, gratulujem . . . 😉

alexa27
20. nov 2007

babyyyyy, ja uz chcem byt hrozne tehoska 😝
ale v decembri asi nebudeme spolu cez ovu, lebo manzel ma skusku, tak sa bude ucit. je dolezite aby ju spravil, tak chcem aby mal klud a asi za nim tympadom nepojdem ani on nepride. a okrem toho uz sa mi blizi termin kedy by mi mohli pichnut tretiu protizltackovu vakcinu (zaciatkom decembra) a to nemozem byt tehoska, takze ked nie som doteraz, tak uz asi to nechame tak, dam sa zaockovat a zacneme snazilkovat od vianoc 😔 .
jaj, ale strasne by som uz chcela, zase ma to prepadlo.

alexa27
20. nov 2007

biba, cauko, co mas nove? manzel poslucha?

jablonka
20. nov 2007

alex, takze zasa o mesiac odkladate? 😒 to len ja sa tu tusim intenzivne snazim 😅
inak, keby som tento cyklus predsa len ostala tehulka, tak by som mala termin koncom augusta, a vtedy je aj Filip v kalendari - to by chudatko malo blbe, ze? 😒

drobec123
20. nov 2007

no objednala som si len 3 testy, tz ze mi poslu 6 🙂 ved vam zajtra poviem ci naozaj prisli. este nikdy som netestovala a dufam ze ani tolko testov nebudem potrebovat .... potom vam zvysne darujem.

alexa27
20. nov 2007

no uvidim, nie som o tom este presvedcena a neviem ci budem mat taku pevnu volu na odklad, ale ta vakcina by sa zisla. mala by som potom pokoj na 15 rokov minimlane a mozno aj dlhsie. asi to necham na osud, ked sa nam podari byt sa manzelikom spolu, tak sa nebudeme branit a ked spolu nebudeme v ten potencionalny vikend (to je nie tento ale buduci), tak nic a nechame to na zaciatok januara, resp koniec decembra. to aj budemem akurat na tej lyzovacke, dobra atmoska a tak, myslim, ze celkom dobry cas na romantiku. aj ked by som prijala darcek pod stromcek uz teraz 😨

weja
autor
20. nov 2007

alex 🙂 ja ta uplne chapem, co sa tej tuzby byt tehulka tyka... Niekedy si uz myslim, ze som za vodou z toho vsetkeho, ale pritom ma hocikedy necakane prepadne taky smutok 😢 😢 😢 No co uz... Tak budeme snazilkovat po Vianociach spolocne, ok? 😉 Ale potom uz uplne vazne a seriozne... bez odkladov 😀
jablonka - len sa pekne snaz, niekto nam musi ist prikladom 😀
A s tym menom - my sme tiez mali vybratu Nelu a ta ma meniny v maji, ale nejako specialne sme to neriesili... ved tie deti by si zvykli 😉 Moj nazor je ten, radsej pekne meno, aj za cenu toho, ze bude mat oba sviatky v jeden mesiac, ako dat meno, ktore sa ti az tak nepaci, len aby si tomu predisla... 😒

alexa27
20. nov 2007

s tym menom, s wejou suhlasim. a okrem toho, mozno to nebude chlapcek a mas po starosti. i ked neviem neviem, vestica je vestica 😀 .

weji, po vianociach uz ziadne vyhovorky, presne tak 😀 . inak Nela, je velmi pekne meno, bol to tiez jeden kandidat, nad ktorym som uvazovala, este s dvomi 'l' je to velmi pekne, Nella.

jablonka
20. nov 2007

ja myslim ze to bude chlapcek 😉
ak dievcatko, tak asi tiez Nelinka 🙂 ...ale predsa len mam tusaka ze budem mat syna 🙂
no len ako k tomu Filipko pride, ze Dianka ma dve oslavy a jemu by to vzdy vsetci spajali do jednej? ☹
ale mozno su to predsa len predcasne uvahy 😅

alexa27
20. nov 2007

inak baby mna to vobec nenapadlo sa pozriet do kalendara kedy bude mat meniny nasa Nataska, musim to ist hned kuknut 😅 . Danko bude mat 21.jula, to vieme, po tatovi, ale Natku som este nepozerala, no nic, idem napravit 😉

jablonka
20. nov 2007

tusim februar je Nataska 😉

jablonka
20. nov 2007

aha, sekla som sa - 17.1. 🙂

alexa27
20. nov 2007

ano, aj ja som to prave nasla, 17.1. 🙂 , no neviem chuda, to bude mat zase pri vianociach ako ja (2.1.), ale mne osobne to nikdy nejak neprekazalo. meniny sa u nas nejak moc neoslavuju tak ci tak, akurat si pogratulujeme, dame nejaku cokoladku, ale nejak specialne to neriesime, takze myslimze toho 17.1. to bude ok 🙂

biba
20. nov 2007

No ja dufam, ze sa nam podari otehotniet v termine, kedy to mame naplanovane a potom by nemal byt problem s menami . .. Ale zatial mame vybrane len pre dcerku (ale skor budeme mat chlapca nez dievca, geny nepustia) Chcei by sme malu Lilianku a ak by to bol chlapec tak by som chcela asi Marka, alebo Timoteja . . manzel sa k chlapcenskemu menu nevyjadril. Ale je to este veeelmi skoro riesit, lebo ani sa nesnazilkujeme 😀

alexa27
20. nov 2007

to nevadi, ale snivat treba. ja si strasne rada predstavujem ako to bude, ked budeme mat deti. niektore sceny mam do detailov premyslene 😀 .
najviac sa tesim na tie detske ksichtiky 😵 , viem aku mimiku by po nas mohli zdedit a niektore grimasy su na zozranie, no ja sa asi nebudem vediet ani hnevat 😅

weja
autor
20. nov 2007

My to mame s manzelom dobre rozdelene - on ma sviatky v januari a marci a ja vo februari a aprili... kazdy mesiac na striedacku 😀 nase prve babo mohlo byt v maji pokracovatelom, ale clovek mieni...
Ale inak super... mena mame vybrate, teraz uz len tie deti 😀 😉

biba
20. nov 2007

presne tak weja uz len deti 🙂) Ale aj to bude