Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
21. feb 2008

bobess - tak pripraveni ste uz zodpovedne 🙂 ale keby to bolo dievcatko, nevadi, ved si moze v podkrovi postavit kociky a domceky pre babiky 😀
dnes sa mi absolutne nechce robit... 😝 najradsej by som pozerala na nete kociky a postielky a pod.... z casu na cas ma chyti takato "baby-sajba" a dnes je asi jeden z tych dni... 😅 😖

bobess
21. feb 2008

weji-dnes nie si sama, ale ja musím teraz utekať na audit ... čo je horšie ... takže padám

bubatenko
21. feb 2008

weja ja mam zase obdobie zariaďovania izbičky,,, aj včera som išla do izbičky a predstavovala som si bordury na stenách, kde bude postielka, ako a aké skrinky kúpime, farbu stien..... namiesto koberca by som chcela tie skladacie puzzle..... už len ten svištík malý mi tam chýbal..... 🙂

weja
autor
21. feb 2008

ved to, ze uz len ta mala "suciastka" nam v tom vsetkom chyba... 🙂
esteze je uz zajtra piatok... tesim sa, ze sa konecne dospim... vcera som to nejako nestihla - boli sme pozriet starku, ktora sa vratila z nemocnice, takze domov sme prisli o siedmej, potom som robila zapekane cestoviny s brokolicou (to som si nemohla odpustit, strasnu som mala na ne chut), no a kym som potom poupratovala kuchynu a osprchovala sa - zasa bolo pol dvanastej... 😖
tak dnes asi rychlo poupratujem a zvalim sa pred telku... 😝 😀

bubatenko
21. feb 2008

aj ja sa teším na víkend.... normálne budeme s mužíkom tri dni spolu.....po dlhej, dlhej dobe....také veľké upratovanie sme spravili teraz cez týždeň, každý niečo, aby sme mohli byť cez víkend čo najviac spolu...
inač tento týždeň ide strašne pomaly.... ja sa už od stredy budím každé ráno, že je piatok..... a stále nič... ale to je aj tým počasím.... už ani neviem aký mesiac je - keď jeden deň je ako v máji a na druhý deň opäť ako v decembri.....
btw. weja už tie prišli tie ovu testy?

alexa27
21. feb 2008

ahojte dievcata, ta kja uz som naspat aj od dokiho. bola som na preventivnej rocnej prehliadke u gynekologa. robil mi vystrenie aj uzv. povedal, ze mam vyborne vysledky. prsia su dokonale ciste, maternica aj vajecniky vyzera, ze funguju! 🙂 😵
strasne sa tesim, este mi maju prist vysledky z cytologie a este mi spravil nejake stery na chlamidie, tak to ked bude v poriadku tak je vsetko super a ak sa nic nebude diat tak mozem prist az na jesen 🙂 .
tak takato spokojna som od gyn. uz davno nesla. 😵

bubatenko
21. feb 2008

alex super gratulujem... a rozprávali ste sa aj o problémoch , ktoré máš, že čím to môže byť spôsobené?
Ako sa volá tvoj doktor, už si nepamätám.

weja
autor
21. feb 2008

bubatenko - zatial nie, ale uhradzala som to len v utorok... cakam, ze mi poslu nejaky mail o expedovani... alebo mozno ani neposlu, ale od buduceho tyzdna ich uz budem netrpezlivo ocakavat... 😵
alex - no to je super, ze si uplne v poriadku 😵 dobre spravy mame radi 😉 tak hor sa do snazilkovania 🙂

alexa27
21. feb 2008

janek. no praveze som mu vravela, ze teraz som uz mala konecne dobry menzes. takze valstne uz problem nemam. co sa tyka ovulacie tak si ju teraz pre istotu odsledujem meranim bt, ak bude tak nie je uz ziadny problem a vyzera, ze by mohla byt lebo na uzv to vyzeralo dobre.

weja
autor
21. feb 2008

no ja som strasne zvedava na tu novu dr., v sobotu tam idem, neviem sice, ci ma bude hned aj vysetrovat, ale aspon sa porozpravame a dohodneme na niecom (dufam)... to budem 14DC, tak by mi mohla pripadne povedat, ak ma teda vysetri, ako to vyzera s ovulkou 😵

bubatenko
21. feb 2008

alex a mojžišku ešte cvičíš pravidelne? Alebo čím myslíš, že to môže byť to zlepšenie, čomu pripisuješ to najväčšie plus

alexa27
21. feb 2008

super weji, tak dufam, ze aj ty budes mat same dobre spravy a ze vsetko bude v poriadku 🙂 .
aj drobec ide tusim tento vikend.

inak skolenie bolo fajn, ale na to som uz aj zabudla aka som nadsena z toho vysetrenia 😀

bubatenko
21. feb 2008

ja idem k útorok k tej mojej krave... nech mi urobí ešte všetky stery a idem na antolskú na konzílium, kde momentálne pôsobí aj moja pôvodná doktorka, ktorá ma vyšetrovala od malička a poprosím ju nech ma opäť vezme pod svoje ochranné krídla....
alex a on je štátny, alebo súkromný lekár... on je v ružinove, alebo na antolskej... myslím, kde pôsobí ak nie je u seba v odrdinácii

alexa27
21. feb 2008

mojzisku sa snazim cvicit pravidelne, takze zrejme zabrala aj ta ale skor to vidim na zhodu okolnosti. ono svoje mohol spravit predsalen aj ten clostil aj ked som na neho nadavala a ked som ho brala som mala problem, ale mohol u mna vajecniky nastartovat a pozitivny vplyv sa ukazal az teraz. dalej mozno aj tie homeopatika, potom som si zacal davat velky pozor na stravu, prestala so msa prejedat a snazim sa jest fakt vela zeleniny a hlavne velmi vela pijem. takisto aj ta kupunktura uz mohla troska pomoct a ta reflexka chodidiel a masaze. no neviem, robim toho v poslednej dobe pre seba fakt vela, takze asi kombinacia vsetkeho.

janek je sukromny lekar, sidli pri medickej zahrade a rodi potom v ruzinove.

weja
autor
21. feb 2008

hej, aj drobec ide v sobou k dr., budeme mat "konzultacny" den 😀 no aj ja dufam, ze to vsetko dopadne k spokojnosti 🙂
bubatenko - ak sa ti bude dat, len pekne zmen doktorku, neznasam takychto "odbornikov" a tym horsie, ze su v zdravotnictve 😠
alex - no hlavne je, ze to vsetko pomohlo a ze sa veci pohli k lepsiemu 🙂

alexa27
21. feb 2008

presne tak, vynakladat velke usilie bez vysledne je hrozne demotivujuce, ale ked vidis, ze sa to zlepsuje, tak to je super pocit, velke zadostucinenie za namahu.

bubatenko, maximalna dovera v lekara je prvorada, takze ja by som na tvojom mieste fakt nevahala s vymenou.

weja, drobec, budem na vas mysliet cez vikend.

drobec123
21. feb 2008

ahojte dievcata, tak som vas docitala. prave som dorazila z prahy, sla som spat o 5.00 (boli sme este na DJine🙂 s kolegovcami po nasej velkej akcii) a vstavala som o 8.00. som unavena ani si neviete predstavit ako ..... keby ste teraz do mna len pichli malickom spadnem zo stolicky a uz sa nezdvihnem. nastastie dialnica bola v pohode a ked som soferovala bola som nejaka prebrata ..... ale stala na akcia za to, aj program potom. trosku som zabudla na tie moje kazdodenne myslienky na mimi .....
uvarila som si cajik, rovno pol litra nech dobehnem rano, idem prejst e-maily a asi sa tvarit ze pracujem 😀
a tesim sa na sobotu na prehliadku ! 🙂

weja
autor
21. feb 2008

drobec - ahoooj 🙂 no sme radi, ze akcia dopadla dobre a dokonca si si este aj pripomenula diskotekove casy 😀
a nesla si tam vlakom? ci sa mi to iba zdalo? 😕 no kazdopadne este stastie, ze si dosla v poriadku...
ja uz chcem ist domooooooov!!!!! ☹ dnes ma to tu mimoriadne nebavi... 😖

drobec123
21. feb 2008

len raz som bola vlakom, ja radsej soferujem a potom si sama urcujem co a ako a nie som na nikom zavisla.
weji a co ta nebavi ? praca ?

bubatenko
21. feb 2008

ahoj drobec.....vitaj späť a pekne sa s nami dopracuj ku koncu pracovnej doby a šup potom za mangelíkom 😉
ja viem, že musím zmeniť lekárku , ale viete teraz tá dilema , ku komu, kto je ten najsprávnejši, ktorí mi najlepšie pomôže... posledné dva dni len surfujem po nete a hľadám referencie na top trojku.... ale neviem sa rozhodnúť..... 😖

weja
autor
21. feb 2008

drobec - jasne, ze praca... ja neviem... proste posledne dni mam tu toho mimoriadne po krk 😖 fakt nacase vypadnut...

drobec123
21. feb 2008

bubatenko, napis top-ku svoju a mozno budeme mat nejake referencie ktore ti pomozu....
baby musim sa vam pochvalit, mozem ? na buduci tyzden mame velku akciu, to som vam spominala a vyzera ze tam budeme mat aj prezidenta ! to by bolo brutalne dobre pre nas projekt ! hroooozne sa tesim aj ked to samozrejme nie je iste, stat sa moze hocico do vtedy ... ale beda ak vybuchne nejaka elektraren alebo bana, to ja budem pekne nahnevana ked mi pokazia radost ! 😝

bobess
21. feb 2008

fíha... prezidenta -myslíš nášho štátu, aleob nejakého iného? (ja viem že to znie hlúpo ale len pre upresnenie nakoľko ti máme moc závidieť !!!)

drobec123
21. feb 2008

hej zacinam nasim statom, mozno buduci rok budem riesit aj inych ked som taka sikovna ! 🙂 bobess ty si moja spojka, uz som si myslela ze na to ani nikto nezareaguje !

bobess
21. feb 2008

drobec- ja len aby som nebola ako moja ségra, keď som skladala sľub u prezidenta - komory!!! a moja ségra myslela že u normálneho a všetci povinne kukali tel.noviny či tam náhodou nebudem ... to víš prezident ako prezident ... alebo teda nie prezident ako prezident ...
tak dúfam že sa nič strašného nestane, a že Vám na kú akciu príde, keby nie tak pozvite iného ... napr. prezidenta tralalandu ... tiež prezident

drobec123
21. feb 2008

bobess - mas ty svatu pravdu, nie je prezident ako prezident 🙂 no snad nejakeho dotiahneme k nam nech sa mu ukazem v plnej krase 🙂
ja idem uz, lebo mi je normalne az zle ako som nevyspata a unavena. tak krasny vecer a zajtra sa na vas tesim ! musime konecne dohodnut to divadlo !

bobess
21. feb 2008

no tak keď sa už som mnou nikto nechce hrať tak idem aj ja domov ...

bobess
22. feb 2008

dobré ráno,
čajík navarený, prášok zamiešaný, teplota klesla, takže nálada spolu s ňou a keďže ma čaká až moc pracovný víkend tak sa teším akurát na to že dnes tu budem len do 16,00.
takže krásny piatok ... 😀

weja
autor
22. feb 2008

dobre ranko,
cajik uvareny, teplota odmerana, ovu este v nedohladne... zabudla som na nieco? 😀
drobec - waw, tak to bude asi riadna akcia... nebude to aj v telke, ked tam bude prezident? 😀 uz som ako bobessina sestra 😀 😉
co planujete na vikend? ked vidim to pocasie, tak by som ho najradsej prespala 🙄 ale aspon si urobime doma pohodicku 😵

bubatenko
22. feb 2008

dobré ránko,
káva uvarená, teplota nezmeraná, ovu? čo to je 😀
drobec, tak držím palce nech ti tam dojde ten náš gašparko 🙂 Inač on je strašne fajn človiečik, ja som mala tú česť počas LOH 2004 v Aténach, sme s nim strávili 4 dni, ale toľko čo sme sa nasmiali počas jeho návštevy, som sa nenasmiala počas žiadnej návštevy vrcholového politika. Mne sa páčil hlavne v tom, že on vyhľadával spoločnosť "obyčajných" ľudí , nie diplomoatov a politikov a vedel vtipkovať na ich účet 🙂