Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
29. feb 2008

ano, zatial vyzera super, ale uvedomujem si ze to este nic neznamena, dolezite bude ako sa teplota bude drzat ku koncu cyklu, a to si este pockam 😒

alexa27
29. feb 2008

no ved to vecne cakanie........ 😝
inak sa mi dneska vobec nechce ist cvicit, to bude asi tym pocasim 🙄 , tesim sa len na teba 🙂

weja
autor
29. feb 2008

jablonka - no pekne si sa rozbehla, len tak dalej 😉
ja som tiez dnes nejaka zaspata 🙄
ja mam dnes poobede stetko s Mikulastankami z MK, tak sa tesim 🙂 Pridu aj dve tehulky, tak dufam, ze sa na nas nieco nalepi... ozaj, a dnes rano som nasla vo vani pavuka 😝 ja mam odmalicka arachnofobiu, ale tomuto som sa celkom potesila - dobre znamenie...? 😕 😉 😀

alexa27
29. feb 2008

weji, no super 🙂 ....zeby? 😵

jablonka
29. feb 2008

mne sa zasa nechce ist do Trnavy 🙄 ...aj ja sa na teba Alex tesim 🙂
pavuciky su dobre znamenia, sice je to trochu neprijemne mat to v byte, ale vraj prinasaju stastie a nemali by sa zabijat 😉

alexa27
29. feb 2008

jeeeej, no tak weju mame dalsiu potencionalnu tehulku 🙂 .
tento mesiac to tusim roztocime, padne rekord 😀

jablonka
29. feb 2008

neviete co znamena na FF v kalendari nad grafom ked su niektore dni cervene a niektore dni modre? 😕

weja
autor
29. feb 2008

no ja by som uz tiez nejaky ten tehulkovsky "rekord" uvitala 😀 no tak teraz si uz len pockame na vysledky... 🙂

ozaj, kde je drobec? 😕 a bobess? ☹ nejako odtialto tie holky miznu... 😕

weja
autor
29. feb 2008

jablonka - cervene su dni cez ms a zelene by mali byt pravdepodne plodne 🙂 modre tam asi ani nemam... 😕

alexa27
29. feb 2008

drobec ma toho asi stale vela, ale dufam ,ze sa coskoro ohlasi. a bobess, to myslela asi doslova s tou odmlkou 😔 , ale snad sa tiez skoro ozve.

weja, tak ty mas dneska stretko? to je skvele, pochytaj nejake tehu bacily 😵 😵

weja
autor
29. feb 2008

ano, mam stretko 😵 tesim sa... jasne, budem chytat cely cas tehu bacily a potom vam tu nejake naprskam... 😀

alexa27
29. feb 2008

no tak na to spoliehame 😀 😀

jablonka
29. feb 2008

no tak zelene dni sióm nikdy v tom kalendari nemala, len cervene a modre a aj to tak divne vselijako preskakovano, ani podla ms, ani podla styku...fakt neviem 😕
ale neva, len pre info som chcela.

weja
autor
29. feb 2008

jablonka 😅 ale aj ja som z FF este stale dost jelen... je to az tak prepracovane, ze niekedy neviem, co vsetko to tam vlastne znaci a zobrazuje a mam z toho salat 😅
musim to asi poriadne nastudovat na tej ceskej stranke o merani BT... tam to bolo pekne vsetko rozpisane... 🙂

drobec123
29. feb 2008

caute bab, som tu len na chvilinku, lebo mam este kopec veci, ktore suvisia s nasim velkym eventom. dopadlo to skvele, uz mame celkom vela publicity vonku (SME, HN, bleskovky.sk, .....) a este buduci tyzden co to bude. jooj ale som osedivela o 5 rokov kvoli nasmu prezidentovi, ale bol skveli a celkovo to pridalo na atmosfere podujatia ! dnes som dostala kyticu od nasich najvyssich ludi vo firme ako podakovanie, tak mam naozaj radost. len nech mi vydrzi aspon do konca pracovneho dna ! 🙂 cez vikend vas docitam co ste popismenkovali, dnes tu budem len tak nakukovat ...... je nejaka tehulka ? 😉

weja
autor
29. feb 2008

drobeeeeec...!!! no konecne si sa nasla 😉
to som rada, ze akcoska dopadla dobre, hod potom nejaky link, kde o vas pisu, rada prestudujem, co ste to mali za paradu... 😉
tehulka zatial ziadna, ale vidime to tento mesiac optimisticky 😀 (ako vzdy, nie? ale pozitivne myslenie je dolezite... 😉 )

jablonka
29. feb 2008

ahooj drobeeec, mam radost ze si napisala a este vacsiu radost ze vsetko skvele dopadlo /ako inak?/ 🙂
a je fajn, ze si tvoje kvality znova uvedomili aj ti najvyssi z firmy 🙂
tu nie je nic zavratne nove, tehulka bohuzial zatial ziadna, ale mame vsetky velmi pekne grafy, tak to tento mesiac vyzera nadejne, ze by uz nejaka tehulka mohla byt 😵

bubatenko
29. feb 2008

drobec gratulujem, podľa toho čo som čítala si fakt zaslúžiš pochvalu tu najväčšiu na svete 🙂 Si naša šikula....
Pekne sa cez víkend zrelaxuj a naber veľa síííl... taká mala provokatívna otázočka, stihla si po akcii čo si si tak predsavzala? 😉

weja
autor
29. feb 2008

drobec - supeeer, si fakt sikulka 😉 precitala som si to - to bola ozaj riadne oficialna zalezitost... o to lepsi pocit musis mat, ze si to vsetko takto s prehladom zvladla... za to by si si zasluzila aj dve kytice 😵 uzi si cez vikend zasluzeny oddych a buduci tyzden sa uz na teba budeme tesit 😉

drobec123
29. feb 2008

dievcata, dakujem veeelmi pekne. mam radost ze to takto dopadlo. po akcii som prisla o pol tretej domov a nechcela som draheho budit, ale nastastie sa sam prebudil a pytal sa vela otazok a ja som bola uplne plna dojmov takze som nemohla spat takze sme stihli ale len tak rychlo 🙂 rano som vcera vstavala o siestej kedze som musela pripravit vsetko okolo tlacovky, ktora tiez dopadla paradne. no tento rocnik sa fakt podaril (aj ked ja ako organizator by som teda dokazala napisat A4ku s vecami ktore boli inaksie ako mali byt ☹

bubatenko
29. feb 2008

baby kde ste??????
Ja som hotovson...mna to pocasie zabííja 🙄 ... poďme spinkať.... od -tééééé- raz 😔

weja
autor
29. feb 2008

ja som este tu, ale tiez uz by som najradsej utekala domov... 🙄 vsetky kolegyne uz skoro odisli domov - je piatok a navyse koniec mesiaca, tak cerpaju nahradne volno... ja si este pockam hodinku a pol na draheho, nech ma konecne odtialto vyzdvihneeeeee.... 😝
a zacina ma boliet hlava... 😠

alexa27
29. feb 2008

ja som uz tiez tu, som mala dllllhy miting a potom konecne obed, tak a teraz som prisla.
drobeeeeec, velmi sa tesim z tvojho uspechu a gratulujem 🙂 .

alexa27
29. feb 2008

halooooooo, uz tu nikto neniiiii? 😔
bubatenko, ty si fakt zaspala? 😀

bubatenko
29. feb 2008

ee, nezaspala, teda skoro nezaspala.... čo plánuješ na víkend?

alexa27
29. feb 2008

nic moc 😒 , manzel pride dneska vecer ale ide v sobotu naspat na cely den do prace, tak ja budem asi klasicky upratovat, zehlit, prat, varit a mozno skocim do avionu a ikey a v nedelu pojde drahy rano na fudbal a ja mam dohodnutu na ten cas kamosku co sa ide vydavat, ze pride si pokukat svadobne fotky a nabrat inspiraciu.
poobede potom budeme s drahym uz len tak lenosit a uzivat si jeden druheho.

ty mas ake plany?

bubatenko
29. feb 2008

bubatenkovská klasika - zajtra celý deň v škole, poobede veľké upratovanie a v nedeľu budem pracovať na diplomovke a tešiť sa na noc, ked príde mangelík z práce, aby som si ho aspon 10 min. užila.
Idem si urobiť asi radosť do mesta... už som si dlho nič nekúpila - ok babenky pekný víkendík Vám prajem a v pondelok sa vidíme.... papa 😉

alexa27
29. feb 2008

cavenky a krasny vikend aj tebe a nieco pekne si kup, v pondelok sa nam pochvalis 🙂

weja
autor
29. feb 2008

ahojteee, ja sa uz lucim, uz netrpezlivo ocakavam manzela a on musi akurat na potvoru dnes meskat 😠 uz som tu dobru polhodinu jedina vo firme, ale nechce sa mi ist domov peso... 🙄
krasny vikend vam zelam... 😎

alexa27
29. feb 2008

krasny vikend wejka 🙂