Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
10. mar 2008

ja tomu verim, len neviem neviem ci sa toho dozijem 🙂 vidim ze pondelok je tazko pracovny a malo komunikativny, ale ved my si to vynahradime ze ?

alexa27
10. mar 2008

dievcata, dnes nejak nestiham, snad to bude zajtra lepsie, tak papa a pekny zbytok dna.

bobess
10. mar 2008

ahojte, už ste tu asi neni ale no čo už

bubatenko - tak to je fakt hrozné ... nemám slov ...

alex - mrcha ma strašne mrzí, a to som myslela že ty budeš prvá ... minule ako nám bubatenko vynadala, že sme s drobcom prepracované, tak som si povedala že keď ti to vyjde tak sa dám dokopy aj ja ... ale nevadí my snažíme až od júla, dovtedy ty už budeš vyberať kočík, takže určite ma budeš motivovať 😅

jablonka - nezávidím ti ale presne ako bubatenko hovorí ... už len pár mesiacov a ste za vodou ...

weji/drobec - u Vás čakám tie // už nech je streda ...

ináč čo sa môjho obrázku týka - mám Wind. vistu, takže si tu neviem zmenšiť obrázok, takže vyzerám ako nejaká ružová bárbíííí .. štve ma to

no a proste tento cyklus to niektorej z Vás musí vyjsť - mám to totiž v horoskope !!! a čísla neklamú ... (dúfam len že neotehotnie niektorá moja kolegyňa ... 😲 )

drobec123
10. mar 2008

bobess, mne sa ako ruzova barbie naozaj pacis !!! uprimne !
no ja tehu nebudem, uz mam naliate brucho a papam cokoladove pralinky a neviem sa stopnut - totalne priznaky ze niekde mrcha na mna caka za rohom. no je to cudne ved ovu sme urcite trafili ... ale necudujem sa ved som v tom case bola skor mimo ako pri vedomi co sa prepracovanosti tyka..... pojdem ja pekne na hormonalny profil 3-5DC a budem zase o poznanie mudrejsia..... nestracam nadeje, ale mrzi ma to, to je jasne !

bobess
10. mar 2008

ja na trafenie ovu neverím - trafil sme ju už asi 10x a holt ništ ...

a výhovorka sa vždy nájde ... takže R A Z ... nabudúce ... pomaly nenávidím tieto slová ... dúfam že horm. profil ti naozaj dá správnu odpoveď i keď asi najlepšia odpoveď bude že je všetko ok ... a sme len netrpezlivé, nervózne, prepracované, ustráchané, moc do seba zahľadené ... no proste typické plánovačky mamičky ... 😀

môj kamarát mi dnes oznámil že sa rozvádza - 3 roky sa snažilkovali ... ale asi psychicky to nezvládli !!! dúfam že tomuto predídeme ... fakt boli ako hrdličky ... dnes mi môj konenčne upravený tlak zase stúpol, takže som mu bola za takúto správu moc "vďačná" - ak skončím na práškoch tak sa rozvodu nedožije 😀

bobess
10. mar 2008

ha tak sa mi to podarilo ...

drobec123
10. mar 2008

supis fotka bobess !!! to je priprava na leto uz ?
no moj problem je prioritne podla mna v mojej hlave.....a psychike, fakt sa musim dat dokopy a prestat byt matka planovac ! to je uplna katastrofa ..... no my sme vzdy ovu nejako netrafili, minimalne jeden den pred alebo po ... ale ved co uz, skoncim asi na laparke, uz som si dnes citala k tomu nejake veci. pokial nevyskusam vsetko tak nesmiem upadnut do depresie ....

bobess
10. mar 2008

no to už radšej IVF - zásah ako zásah, ale aspoň s nejakým výsledokm ... po laparke budeš zase len na čakacej listine, nie?
alebo fakt musíš absolvovať všetko až na pokrej nervového zrútenia? a počúvaj ešte nič nie je stratené ... do stredy sa to malé ešte uhniezdi a možno ... ja som dnes čítala super článok v jednej kancelárii, vraj prvých 10 dní po ovu telo nevie že je tehu, takže ak máš ovu 14-16 deň tak 10 dní je skoro v deň M, nie? takže žiadne zmeny by si negistrovať nemala ...
odchádzam, mám stretnutie - a idem si kúpiť rifle a kochlíky ...
pre info - už mám vykvitnutú záhradku a v skleníku mám už malú cibuľku a reďkovky !!! ja milujem jar ... proste v jari sa musí všetko dariť, takže proste Vám to musí vyjsť !!!

drobec123
10. mar 2008

bobess tak diky za povzbudenie .... ja tu este trcim ako somar. idem dnes s kolegom do jednej televizie, budeme tam mat priestor o nasom projekte a bude tam aj zabery. tak musim tam byt ako dozor v zaklusi. som chora ako pes, teda kycham a smrkam. chcela som zajtra ostat doma ale vidim ze sa mi to nepodari lebo mam jedno stretko cez druhe. mozno v stredu, pohreb zatial neviem kedy bude ale najskor v stredu tak to mozno spojim .....
jar je uzasna, skoda ze nemam zahradku aspon z niecoho by som sa mohla tesit ☹

drobec123
11. mar 2008

dobre ranko .... teplota klesla, co je naznak ze moja intuicia neklame ☹ nevadi, ideme dalej ....

weja
autor
11. mar 2008

dobre ranko dievcata 🙂
bobess - super fotocka - taka letna 😵 a preco sa chcete snazilkovat az od jula...? 😕 to kvoli tym zdravotnym problemom, co si spominala?
to s tym kamaratovym rozvodom je strasne... ☹ nechapem, ako sa dvaja ludia, ktori sa miluju a chcu mat spolu babo, mozu tak odcudzit... ☹ ale asi je to nepochopitelne len pre mna, kedze vsade okolo je toho plno... 😔

co sa mna tyka, myslim, ze tento mesiac usetrim tehu testy... dnes rano mi teplota klesla a aj krize uz zacinam citit, takze mrcha dorazi co nevidiet... 😠 😢 ja uz tomu tiez nerozumiem - prvy mesiac, co sme 100% trafili ovu, potvrdili to aj ovu testy aj BT... a aj tak nic... 😢
no dnes mam uplne po nalade 🙄 najlepsie by bolo prespat toto hlupe obdobie a zobudit sa zasa az na ovu... 😔

drobec123
11. mar 2008

weji, nezufaj ! je to tazke ale pozri sa okolo seba a vidis ze sme na tom vsetky nejako podobne..... ovu trafime a co z toho ? ideme dalej a mozno este nie je u teba nic stratene !

weja
autor
11. mar 2008

drobec - ved ja viem, ze sme vsetky na tej istej lodi, ale zaroven sme aj tak kazda sama so svojimi starostami... 😒 co uz... jasne, ze ideme dalej, ved za chvilu uz budem nazhavena na dalsi cyklus, ale ten prvy den, ked BT klesne, je hnusnyyyyyyyyyy.......... 😠 ☹

drobec123
11. mar 2008

weji, suhlasim ..... sme tu spolu ale kazda za seba ! a nemoze to byt u teba impl. pokles ?

bubatenko
11. mar 2008

dobré ránko prajem,

weji, prikláňam sa k drobcovému názoru, lebo to vyzerá podľa mňa ako implementačný pokles. Čo nás nezabije, to nás posilní..... musíme tomu veriť, lebo potom budeme úplne stratené 😉

weja
autor
11. mar 2008

dakujem vam, ste zlateee, co by som bez vas robila... 🙂 ale implantacny pokles to isto nie je, ved som uz 12DPO... ale no nevadi, ved nie som prva ani posledna... uz to pomaly predychavam...
v horoskope na tento rok som mala presne na marec napisane, ze ak sa nam nedari splodit potomka, mame to nechat na leto, vtedy budeme mat vraj vysoku sancu... ked som si to precitala, tak som sa skoro zhrozila, ze to hadam nie... leto sa mi zda este strasne daleko... ale za chvilu to bude mozno aj realita... 😒

drobec123
11. mar 2008

no my ked sme pred rokom o tomto case prestali brat HAK a zacali rozmyslat ze kedy zacat aby sa nam babo narodilo v ten spravny mesiac tak to som naozaj ano len nesnivala ze o rok budem sice muuuuudra ako radio co sa plodenia deti tyka, ale stale bez bruska ☹

weja
autor
11. mar 2008

no ved to... tiez mam pocit, ze cim viac clovek vie, tym je to niekedy horsie... 😒

alexa27
11. mar 2008

dobre ranko, no tak teda co to tu citam, mrzi ma to kocky, ze aj vam teplotka klesa. pocuvajte, neviem ci sa to da vydrzat, ale nebolo by lespie keby sme sa o snazilkovani vobec nebavili a tesili sa az ked nam niektora oznami, ze je tehu? myslite, ze to je zly napad? ja neviem, mam pocit, ze preberame kazdy mesiac to iste a navzajom sa depkujeme, ale na druhej strane na to mk je, aby sme sa tu bavili o takych veciach... 😔 ach jaj, aky je vas nazor? 😕
bobess, inak super fotka 🙂

weja
autor
11. mar 2008

alex - no mozno to nie je uplne zly napad, ale asi trosku nerealny 😅 nemusime sa o snazilkovani ani grafoch BT bavit, ale neviem, ci to pomoze, ked aj tak ich kazda z nas bude mat v hlave... 😒 no co uz, nejako to uz spolu prezijeme... 😉

bobess
11. mar 2008

ahojte
dnes zase nestíhačkujem
drobec dúfam že Ti bude lepšie - ja neznášam nádchu ... teda hlavne takú ucpanú hlavu z toho 😝 a ináč som pila solmucol to je výborný sirupček na vykašliavanie a je chutný

alex ako stojíš s prípravami na londýn? ja som už upresnila našu trasu, strašne sa začínam tešiť - idem si zopakovať nejaké angl. slovíčka ... napr. dva dni som rozmýšľala nad slovom vidlička - no som blb ... a môj manžel vykňural k bicyklom zľavu takže mi tam zostalo po všetkých prilbách a svetielkach ešte na vak - tak dúfam že vyberiem nejaký extradobrý

weja
autor
11. mar 2008

ja som si uz myslela, ze ste sa vsetky stratili...

bobess, kedy to vlastne idete do Londyna? uz si presne nepamatam... v aprili, ze?
a co s tymi byciklami...? nerozumiem... 😕

alexa27
11. mar 2008

bobess, z nasho londyna na koniec nic neni 😖 , manzel zistil, ze nemoze ist v tom case kvoli robote, tak snad niekedy inokedy 😒

drobec123
11. mar 2008

ja som tu, ale mam fofry a okrem toho sa citim uplne ze zle ! ☹
ale makam ako diva ..... ja sa tesim na velku noc a potom na divadlo !!!!! a potom si nieco najdem kedze od aprila tu budem mat novu sefku aby som sa nezblaznila ...
inac alex objednala som sa k tvojej kadernicke, tak som fakt zvedava co so mnou spravi 🙂

alexa27
11. mar 2008

jeeeej super, tak dufam, ze budes spokojna, potom daj vediet a do divadla sa uz aj ja strasne tesim 😀
drobec a nech ti je coskoro lepsie 🙂

weja
autor
11. mar 2008

ja som uz napapana... 🙂
kde je dnes jablonka? 😕

inak, to je velmi dobry pristup - vzdy si najst nieco, na co by sme sa mohli tesit... ja sa o to tiez vacsinou snazim, hlavne, ked uz sa u mna schyluje ku krize... a fakt to zabera... 🙂
ja sa tiez tesim na Velku noc - pride domov kopec kamosiek, aj take, co ziju v UK a dlho sme sa nevideli..., takze uz mi avizovali, nech sa psychicky pripravim na poriadnu damsku jazdu - odchod z baru najskor v rannych hodinach 😀 su to trdla, dufam, ze to mysleli len obrazne..., ale mozno to nebude na skodu - aspon si zresetujeme hlavu... 🙂 a hadam pridem aj na ine myslienky...

bobess
11. mar 2008

alex tak to je mi ľúto ... komu teraz dám tie libry čo nám zostanú ...

drobec - takže ťa v divadle ani nespoznáme?

weji - do moje prípravy do Londýna zahrňujú aj nákup - topánok, riflí, pršiplášťa a jediné čo mi ešte chýbalo bol vak - taký výletný ...

alexa27
11. mar 2008

bobess, no len aby vam nejake zostali 😀

weja
autor
11. mar 2008

bobess - ahaaa... len som nevedela,ked si tam spominala tie bycikle, ze co s nimi... 🙂

my chceme ist na Velkonocny pondelok niekam na vylet... keby bolo dobre pocasie, tak najradsej niekam do prirody... 😵 musime to este premysliet, ale uz teraz sa tesim, ked nic ine, dufam, ze si dame aspon nejaku poldnovu prechadzku na cerstvom vzduchu... alebo vyrazime niekam na bycikloch... takto v prirode som bola naposledy asi niekedy pred rokom...

drobec123
11. mar 2008

weji, priznam sa ze ja si neviem predstavit nebyt v prirode pravidelne. podla mna to je ten najidealnejsi sposob relaxu a vypnutia. ja to beriem ako nieco povinne a nutne v mojom zivote ..... idealne aspon jeden den cez vikend ist sa vyvetrat. ja keby som zila tam kde ty, asi by som bola nezamestnana a tulala sa po okoli, mate to tam nadherne !