Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
25. mar 2008

volala som s mojim lekarom, no dodrbal ma zasa 🙄
na krv zajtra nejdem, lebo nema v ambulancii sestricku a nema mi ktzo zobrat krv 😠 , tak zasa najmenej mesiac v cudu ☹
vraj bazalnu teplotu si nemam merat, vraj nezijeme v stredoveku 😖 , ze to je strasna blbost...treba robit folikulometriu, tak vo stvrtok vecer ma sluzbu a mam prist na ultrazvuk a ze sa porozpravame...a ze Clostil mam brat stale 1 x 1, ze davka sa nezvysuje 😕
neviem co mi to pomoze ked zasa tam budem kazde tri dni jeden mesiac chodit, iba pozorovat...a co z toho!!! 😠 😠 ☹

jablonka
25. mar 2008

a este sa spytal ci spavam so svojim muzom 😠 ...co si mysli, ze cakam nez ma oplodni duch svaty?! 🙄
som mu povedala ze dost, tak vraj sa nemame tolko snazit lebo to just nepojde 😠 ...a ked by som mu povedala ze obcas tak mi povie ze sa netrafime do dna ovulacie 😠 ...tak si vyberte 😠 ...uz som zufalaaaaa 😢

drobec123
25. mar 2008

jablonka, ja neviem ci tento pristup tvojho lekara je ok. mne sa zda velmi agresiny a protivny .... folikumetria je super vec ale kazde tri dni je o nicom, ved to sa moze zmenit velmi rychlo. mne moj lekar povedal ze meranit BT je fajn, ked ale nezijem len preto. povedal ze aspon poznam svoje telo lepsie .... podla mna ma pravdu. inac si s nim spokojna ? ja som totizto velmi skepticka co sa lekarov tyka a preto mna vedia velmi rychlo vytocit takyto lekari s takymto pristupom.

drobec123
25. mar 2008

weji, co sa tyka toho gynexu, viem ze alex mala nieco podobne, myslim ze to bol femigad alebo nieco podobne. vedela by ti viac povedat o jeho ucinkoch. urcite tieto prirodne lieciva nie su zle, ale neverim ze z nich otehotnies 🙂 skor je to na precistenie, rovnako ako nas cajik a mozno stimulaciu. ale ved uskodit by ti to nemalo.

jablonka
25. mar 2008

drobec - vies, vo mne zije stale to, ako sa o mna staral ked som bola tehu, a to bolo fakt aj na jednicku, bol maximalne pedantny, proste super, a porod ako odviedol, okrem toho ze mi zachranil zivot zabranil aj sekcii ked sa mala zacala pretacat a uplne uzasne ma zasil...preste uplne vsetka starostlivost od neho bola uzasna, a vies ze sa pozname aj sukromne, tak myslim, ze preto sa so mnou tak bavi - ze si to ku mne moze dovolit, k cudzej pacientke urcite taky nie je...a ja som si uz jeho sposoby zvykla, ta odbornost u neho prevysuje, je fakt ze skoro vsetci lekari zacnu sa viac tymto problemom venovat az ked sa aspon tristvrte roka nedari...no vo stvrtok budem mudrejsia, dufam 😉

drobec123
25. mar 2008

aha jablonka, tak to je uplne iny pohlad na vec teraz. je mi to jasne, preco je potom taky aky je k tebe, ked sa poznate dlhsie a aj sukromne. ale co sa tyka BT stale si myslim ze minimalne u mna to nebol zly napad merat to, lebo naozaj som sa pritom vela naucila a pochopila. no volala som kvoli vysledkom, tak nevedia ich najst. mam si zavolat o 5-10min aby sa na to pozreli. joooj ale ma natahuju, uz som aj trosku viac nervozna ....

bubatenko
25. mar 2008

drobec nenapínaj..... to je horšie ako telenovela, toľkého naťahovania 😉

alexa27
25. mar 2008

no teda drobec, ty inak napinas, ale dufam, ze bude vsetko ok.
baby, ja uz pomaly idem. nemam tento tyzden sefa, tak sa budem snazit odchadzat aspon o kusok skor ako inokedy. idem do solarka a potom pre auticko 🙂 .
este k tomu femigardu. nebolo to zle, ale ja osobne som nejake zazraky nevidela. vybrala som skoro dve flasky, ale nic specialne. mam ten nazor ako drobec, ono na skodu to urcite nebude, ale nie je to zase ziadna uzasna vec, ktoru by som vam odporucila dalej. myslim ,ze ten nas cajik uplne staci.

alexa27
25. mar 2008

ahojte a pekny vecer 🙂

drobec123
25. mar 2008

no takze ako som si aj myslela a priala samozrejme, vysledky su uplne v poriadku. som zdrava ako ryba, ovu mavam pravidelne, spermiogram je ok, tak to by bol cert v tom aby sa nam nepodarilo ! 😀 teda raz ...... len ci ja tu este budem 😀

drobec123
25. mar 2008

prepacte mi dievcata ze som vas takto trapila, naozaj som to nechcela 🙂 alex, krasny vecer, uzi si viac volna a najma svetla 🙂

alexa27
25. mar 2008

drobec supeeeeer, moc gratulujem. tesim sa s tebou, ze je vsetko ok. tak uz len trpezlivost 😉

drobec123
25. mar 2008

daaaaakujem ...... jasne, skoda len ze som od malicka netrpezliva, na stare kolena sa budem musiet naucit ako byt trpezliva, viete niektora poradit ? 🙂

jablonka
25. mar 2008

drobec, koli tebe som doma zapla pocitac 😉 a velmi sa tesim ze mas dobre vysledky...ja myslim ze babetko sa ti do bruska nastahuje kazdu chvilu 🙂
skooda, ze ja nebudem mat ten hormonalny profil ☹ , zda sa mi ze ja tuto hormonalnu oblast nemam v poriadku ☹
Dianka pozera Princeznu ze mlejna, asi sa k nej idem pridat 🙂

drobec123
26. mar 2008

dobre ranko, jablonka si zlata ze az takto na mna myslis 🙂
bobess ako to zvladas ?

bubatenko
26. mar 2008

dobré ránko,
drobec super - gratulujem , takže už len vypadnúť niekde , totálne vypnúť a intenzívne sa venovať jeden druhému 😉

drobec123
26. mar 2008

bubatenko, hovoris asi aj o svojom tajnom sne ze ? 😉 mne teraz staci ze sa vikend blizi a ze v piatok ideme do divadla. a uz mi je lepsie na dusicke. vy mate kedy vasu oslavu ?

weja
autor
26. mar 2008

dobre ranko 🙂
drobec - supeeeeeer, ze vysledky su ukazkove 🙂 tesim sa z toho, tak uz len vyzbrojit sa vacsou trpezlivostou a isto sa to podari 😉
jablonka - ten pristup lekara sa aj mne zda prehnany... 😖 aj ked si jeho znama, nemal by si zasa hocico k tebe dovolit... 😠 ja osobne si nemyslim, ze meranie BT je hlupost - fakt sa da z nej vela veci vypozorovat a naucit sa nieco o svojom tele... s tymi lekarmi je to niekedy na nervy... 😠

bubatenko
26. mar 2008

tak, tak drobec...... dúfam, že sa nám to aspoň raz tento rok podarí..... 🙂

drobec123
26. mar 2008

bubatenko, urcite ! a cajik pijete ? ja som si dnes spravila prvy krat po dlhsej dobe.

weja
autor
26. mar 2008

jasne, ja cajik pijem poctivo... 🙂 nastastie mi fakt chuti, takze sa do toho nemusim nutit...

alexa27
26. mar 2008

dobre ranko 😉
dievcata vcera som si kupila kyticku bordovych tulipanov, su nadherneee 😵
a kamoske sa narodil syncek 21.3., su od vcera doma. maly je krasny 😵 a aj porod hovorila, ze bol celkom v poho, hlavne rychly. ale kojenie je horsie, maly jej rozhryzal bradavky, tak ze to hrozne boli ☹ , ale ten problem ma na zaciatku asi kazda mamina 😒 , ale aj tak to musi byt nieco uzasne, drzat taky svoj maly velky vytvor v naruci 😵

alexa27
26. mar 2008

...a cajik flakam 😝 ....tent ocyklus uz vynecham a zacnem zase az dalsim

jablonka
26. mar 2008

ahojte dnes 🙂
som si vyhliadla novy teplomer, rozhodla som sa, ze si predsa len tu teplotu budem merat, uz by mi to chybalo a aj usetrim na testoch, lebo hoci mi to meska, uz podla teploty vidim, ze testovat nemusim...a ak aj budem chodit zasa na folikulometriu, aspon uvidim, ci sa mi teplota priblizne zhoduje s nalezmi 😉
je to jedno aky digi teplomer to je? alebo mat nejake speci? 😕

drobec123
26. mar 2008

jablonka ja mam taky obycajny, ale odporucam radsej nejaky na dve desatinne miesta a popr. podsvieteny displej. ja to nemam a niekedy (v zime) by sa mi to celkom zislo.

weja
autor
26. mar 2008

alex - tak ty si mala vcera detickovsky den? 🙂
jablonka - podla mna je to jedno, ja mam uplne obycajny digitalny, myslim, ze ziadne specialne netreba...
tiez si myslim, ze clovek aspon usetri na testoch, ved co keby islo o anovulacny cyklus... tie byvaju aj dlhsie... to by som mozno pominala kopu tehu testov a ovu by pritom vobec nemusela prebehnut... 😖 predsa len, ma to aj svoje kladne stranky... aj ked sa pri tom clovek dakedy aj nervaci... 😠

drobec123
26. mar 2008

presne tak, aj tie nervy su na nieco dobre .... inac weji, pred casom si spominala ze planujes nejaky vylet na velku noc, tak sa pochval co ste vymysleli 🙂

weja
autor
26. mar 2008

jaaaaaj, ano, planovali sme, lenze v pondelok rano sme sa zobudili a bola skoro snehova burka - strasne silno vtedy snezilo a bol to taky hnusny tazky a hlavne mokry sneh, takze vsetky nase plany na vylet do prirody stroskotali na pocasi 😠 co uz... pockame si na lepsie casy... 🙂 inak tu snezi este aj dnes od rana, ale nastastie sa to nejako nedrzi na cestach...

drobec123
26. mar 2008

nevadi weji, ved aj tento tyzden bude ukonceny vikendom a mozte si to vynahradit 🙂
inac ja sa tesim uz na maj, tam su dva statne sviatky !!!! hurrraaaaaa

alexa27
26. mar 2008

tak tak drobec, aj ja a navyse ak bude zase taky teply maj ako minule roky, tak uz mozme chodit na kupko 😎 ...juuuuj konecne voda a slnko.....neviem sa dockat 😵