Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
23. jan 2009

dobré ránko ,

weji, jablonka, bardott hlavne Vám krásny piatok želám..... predpokladám, že Saška a ja máme piatok každý deň, tak to už tak neprežívame... a hlavne pekný štart do víkendíka 😉

U nás , no poviem tak... spala som veľmi zle... a cítim sa ako zbitý pes... takže asi sa vrátim späť do postele. Len ráno o 9,00 tu bol môj poisťovací agend, lebo som mala ešte nejaké resty, ktoré som chcela vybaviť pokiaľ sa malý narodí. A trošku ma pobolieva aj podbruškom, ale to je už teraz asi normálne. Len pravdu povediac bola by som teraz veľmi nerada keby sa to spustilo, lebo Peťo je od dnes až do nedele v práci.... takže musím dohovoriť juniorovi , aby počkal teraz 3 dni na tata 🙂

NO idem späť do postele oči mi klipkajú, poobede som tu ako na koni 🙂

jablonka
23. jan 2009

bubatenko s Adamkom asi este chrni 😔 😀 ...cakame na hlasenie!
alex - ved choda na ten pohovor, ale neviem, ak sa teraz citis stastna, tak by som to znova za BA nemenila, ostala s muzikom vo Viedni a cakala, co osud prihra - pracu vo Viedni alebo babetko 😉
weji - kedy cakas/necakas mrchu? 😕 ...aby sme vedeli drzat palce!
ja sem v utorok nakuknem, prajem kraasny vikend ! 🙂

alexa27
23. jan 2009

ahojte kocky 🙂 ,
dakujem za rady, ste zlate, presne ako pisete to citim aj ja, nechcem nikam ist, ale.... 😝 ...no ved uvidime v pondelok, kaslem na to teraz, mozno ma nieco osvieti 😉 .
bubatenko, len spinkaj kym mozes a poobede ta cakame 🙂

bubatenko
23. jan 2009

ahojte,

no dnes mám hrozne depresívny deň... nič ma nebaví, nič sa mi nechce.....dúfam, že víkend bude lepší aj keď budem sama (no s Adamčekom), ale tatino nebude s nami.

Majte sa krásne zatiaľ... idem si čítať - papa

alexa27
23. jan 2009

ahojte dievcata, pekny vecer vsetkym. my ideme zajtra do brna a odtial vecer do blavy, uvidim kolko sa tam zdrzim, minimalne do utorka, potom sa vam ohlasim, ked sa vratim.
papa, majte sa zatial krasne.
bubatenko, keby som ta nahodou uz nestihla ako 2v1, tak sa drzte s Adamcekom, nech tie homeopatika ucinkuju a mate bezproblemovy porod 😵 . pa

weja
autor
25. jan 2009

ahojte 🙂
tu cez vikend nikto nebol??? 😕
Bubatenko - ako ste na tom? este ste pokope? drzte sa a ked uz na to pride, nech ta Adamko moc netrapi 😉

Jablonka - moja mrcha dorazila v sobotu ako na koni, ale to som cakala... ale nejako ma to ani nevyvadza z miery, po vsetkych tych neuspechoch som akosi uz otupela... 🙄 normalne som chvilu uvazovala, ci si nedame v snazeni prestavku, lebo momentalne sa mi tehotenstvo spaja viac so strachom a obavami ako s tesenim sa na babatko... 😔 ale nakoniec sme si povedali, ze to nebudeme nejako radikalne riesit, jednoducho to nechame na "osud" - ak sa nam coskoro podari, budeme radi... ak nie, asi to ma tiez svoj zmysel... takze asi tak... 🙂

vacsina tu bude asi az v utorok, tak pekny zaciatok tyzdna... 🙂 Bubatenko a ty sa hlas!!! 😉

bubatenko
26. jan 2009

ahojte,

tak ja sa hlásim stále ako kinderko, aj keď musím priznať , že sa môžem konečne po včerajšku pochváliť takými pravými poslíčkami.... nakoniec to ráno o 3,00 prešlo a ja som zaspala ..... ale aspoň viem čo ma čakáí... nič príjemné 😀

Dnes som preto taká prispatá, ale je Peťo doma tak len polihujem a nič nerobím, lebo tu mám od toho jeho 😉 Zajtra idem opäť do poradne, ta dúfam, že je všetko ok a dám vedieť ako sme dopadli.

Majte sa krásne zatiaľ a pekný začiatok týždňa a aby Vám všetkým rýchlo zbehol 😉

jablonka
27. jan 2009

ahojte 🙂
weji, myslim ze ste zvolili spravny pristup, nechajte to volne plynut 😉 ...inak aj mne dorazila v piatok vecer prva mrcha, uvidime ako bude chodit dalej 😕
bubatenko - tak ako? myslim na teba, ale viem ze keby nieco ozves sa mi...spominam ako som uz takto pred terminom aj ja cakala, ale este som sa nacakala - Di sa narodila az desat dni po termine, uz mi vsetci vyvolavali ze z ktorej strany Vianoc to bude 😀 , no des 😅 ...drzim palce, a napis aktualne info z poradne!

weja
autor
27. jan 2009

Bubatenko, tesime sa na nove spravy... 😉 z Adamka uz bude aj Vodnarik, takze uz cakat viac nemusi 😀 ale samozrejme ma este chvilu cas, tak nech si pobudne v teple bruska, tu je dost kosa...

Jablonka - a ty ako v praci? uz by si trafila na letisko aj poslepiacky? 🙂

jablonka
27. jan 2009

ahoj weji...no vcera som o osmej vecer prisla z Prahy...a dnes poobede uz zasa utekam na Schwechat, tentokrat Brusel 🙄 ...hmm, sa mi nechce, ale aspon na buduci tyzden sa mi nic necrta - len nech to nezakriknem! 😅
ozaj, Adamko uz bude vodnarik, to je podla mna super znamenie...ale to je vlastne jedno, len nech vsetko dobre dopadne!!!

weja
autor
27. jan 2009

no ved to, ze Bubatenko chcela maleho Vodnarika 😵 tak jej to vyslo... 🙂 aj ja mam doma jedneho velkeho Vodnarika a zatial som spokojna, takze asi je to dobre znamenie 😀 ale hlavne je, aby boli obaja zdravi, znamenie je uz len taka ceresnicka na torte... 😉

Jablonka, no to cestovanie ti veru nezavidim... 😒 to som uz aj pisala, ze ja neznasam cestovanie, takze mas moj obdiv... to cestujes vzdy uuuplne sama? a v Bruseli ta aspon niekto caka?

jablonka
27. jan 2009

vacsinou sama, ale bola som uz aj s kolegynou a raz s kolegom, a to bolo dost zaujimave, lebo on je taky 60. rocny panko - vedec - motak 😀 ...takze radsej sama, nie som na nikoho viazana 😉
v Bruseli ma nikto necaka, pre najhorsi pripad sa mozem obratit na nase stale zastupenie...no, nie je to zdaleka ako dovolenkove cestovanie, ale zatial ma to bavi, pre mna urcite lepsie ako odsediet si to v kancli...az teraz si uvedomujem, ako ma to v predchadzajucom zamestnani ubijalo - stale len pozerat do PC, dokonca na dva monitory, a byt tym pocitacom aj sledovana coho kolko spravim - nechutna monotonna robota a najhorsie bol, ze som nemala ani najmensi pocit, ze je v tom nejaky moj prinos 🙄
zaroven zdravim /skoda, ze tu nie je mavajuci smajlik/ vsetkych z mojho predchadzajuceho zamestnania, ktori si poctivo moje prispevky citaju 😀
weji - ked uz mas doma jedneho velkeho vodnara, verim tomu, ze o rok bude na ceste aj vas maly vodnarik 😵
ozaj, a co je s nasim drobcom? 😕

weja
autor
27. jan 2009

no teda... ja som zase ten typ, ktory si to radsej odsedi na zadku v kancli, lebo hovorim, ze cestovanie nie je nic pre mna... 🙂 ale hlavne je, ze ta to bavi a ze si sa v tom nasla... 🙂 tiez pozdravujem tvoje byvale kolegyne 😀

no drobec sa nam akosi nehlasi... 😕 mozno nechce nic zakriknut, na dobre spravy si asi treba pockat... 😵

bubatenko
27. jan 2009

ahojte,

ešte stále sme 2v1 a cítime sa celom fajn.... hej krpec bude vodnárik po tatovi,, takže dvaja vodnári na jedného býka 😀

No uvidíme poobede, všetko som poprala včera, dnes požehlila, aby mal Peťo čo na seba, keď budeme v nemocke.... toto som si hovorila už pred týždňom keď som žehlila...... toto čakanie je fakt celkom cool, je to také malé vzrúšo.....

Ok baby ideme ešte rýchlo povybavovať nejaké záležiotsti a poobede sa hlásim z novinkami.... majte sa krásne 😉

bubatenko
28. jan 2009

ahojte,

meškám s hlásením ja viem, ale prišla som z poradne a hneď prišla návšteva a odišli okolo 23,00.

no sklamem Vás ako som aj ja.... nič nového.... stále 2cm, malý síce nalieha viac na bráničku ako minulý týždeň, ale inak nič.... prietoky ok. Ale už sme sa dohodli že vzhľadom na skutočnosť, že vo štvrtok mám prvý termín, tak budem chodiť do nemocky už každé dva dni kým neporodím, takže v sobotu okolo obeda idem na prietoky a monitor...... baby ale môžem povedať, že včera som mala strašnú krízu........ som bola nervná, podráždená, nič ma nebavilo, no prskajúci bernardín bol h...o oproti mne

Nech je to už za nami, lebo toto čakanie ma fakt už nebaví, nikam nechodím, len doma sedím, lebo všade je chrípka a to je posledné čo potrebujem......

Možno tá včerajšia podráždenosť bola aj tým, že som bola veľmi unavená a celkom dobre som sa vyspala a za chvíľu sa vrátim do postele, len som Peťa vyprevadila do práce.... no dúfam, že dnes to bude lepšie a sa aspoň trocha usmejem na svet 🙂 . Zatiaľ Vám prajem pekný dnik 😉

weja
autor
28. jan 2009

dobre ranko 🙂
Bubatenko - no to ti verim, ze to cakanie je na nervy... 😖 keby ti niekto povedal, ze bude to napr. buduci tyzden v piatok, tak by si sa s tym zmierila, vedela by si, ze mas este cca 9-10 dni cas, tak by si sa podla toho zariadila, ale takto, ked nevies "dna ani hodiny"... celkom ta chapem... ale neboj nic, mozno uz v sobotu ti oznamia nejaku pozitivnu zmenu... 😉

dnes ma moj drahy narodky... 😵 a ja som mu este nestihla kupit ani ziadnu malickost... objednal si sice z netu nieco do pc, o com snival uz par mesiacov, ale to sa tak nerata, lebo si to vybral sam a okrem toho, este to ani nestihlo dorazit... 😠 teraz som uz par dni skolena chripkou, tak som z roboty utekala rovno domov pod deku a nestihla som nic kupit... ☹ musim dnes nieco vymysliet...

pekny den vsetkym 😎 (tu snezi ako na Vianoce a ja sneh nejako nemusiiiiim... 😝 😉 )

bubatenko
28. jan 2009

weji tak si to užite dnes ak sa bude dať a zdravie ti to dovolí..... na darčeku nezáleží ,stačí mať vedľa seba človeka ktorého máš rada, k tomu dobrá večera a krajší večer si neviem predstaviť 😉

Ja som kúpila manželíkovi knižky, lebo on veľmi rád číta..... chcela som mať aspoň niečo prichystané, lebo potom mu už nekúpim nič.... hlavne keď neviem, kedy budeme doma a kedy v nemocke....

Tu je tak sychravo, fúka vietor.... sneh už nechcem.... teraz je aspoň tak , že keď vystrčím nos von, tak sa aspoň nemusím báť, že sa niekde natiahnem....

Tak nech ti to v práci rýchlo zbehne a potom šup, šup domof za mangelíkom 😉

bubatenko
29. jan 2009

Dobré ránko,

tak u nás bez zmien.... cítim sa až moc dobre... spím dobre... no nechcem zakríknúť... dnes idem ku kaderníčke, si dať do poriadku vlasy, nech sa ma to chúďa nezľakne keď príde na svet... prvý dojem je prvý dojem 😀

U nás vo februárovkach sa dnes rodí o sto šesť... min. 4 babatka pribudnú - ja mám síce dnes prvý termín, ale naš Adamček ma na háku celý svet... je mu je dobre tam kde je.. a keď sa pozriem von oknom ani mne by sa nechcelo nikde trepať ..... 🙂

Ok dievčatá moje.... keby niečo dám vedieť, inak prajem pekný deň 😉

weja
autor
30. jan 2009

ahojteee 🙂
Bubatenko - uz si za peknu? 😀 😉 este stale bez zmien? pocasie je ozaj o nicom, ani sa nedivim, ze sa Adamkovi nechce von...

my sme s drahym oslavili narodky len tak skromne doma vo dvojici... neviem, ci uz starneme alebo co, ale nam je najlepsie doma... 😅 dnes este cakame kamaratov, a urobime si este jednu taku malu oslavu v kamaratskom kruhu... 🙂
tak pekny den vsetkym....

jablonka
30. jan 2009

ahojte 🙂
no bubatenko, stale cakam ze uz mi zapipa smska ze Adamko sa uz pyta von, a stale nic 😀 ...ale ani sa mu necudujem ze sa mu z toho teplucka este nechce 😀 ...ale aj tak, uz sa to bliiizi 😵
weji - dodatocne gratulujem manzelikovi k narodeninam 🙂...a ty sa rychlo vyliec, chripka je hnusoba 😠
ja som sa vcera vratila z Bruselu, tam je krasne slnecno, takze shocking ked sme pristavali vo Schwechate 😕 😅 ...manzel mi sice pisal, ze sa sankuju, ale myslela som, ze to niekde nasli nejake zvysky snehu 😀
prva mrcha po zakroku mi dorazila ako som pisala minuly tyzden, a teda poriadna, uz deviaty den krvacam, ale strasne 😲 , normalne som citila ako to zo mna tecie 😨 , krce k tomu ☹ , uz som sa bala ze co s tym, hlavne ked som bola prave prec, ale dnes rano sa mi zda, ze snad to uz ustava 😒

weja
autor
30. jan 2009

Jablonka 🤐 a neskusala si volat dr., ci je take silne krvacanie ok? 😕 na kontrole po zakroku si bola? mozno ta uplne nevycistili a tak sa s prvou mrchou maternica docistila sama... ja som 1.krat takyto problem nemala, ale tento 2.raz po vyvolavanom porode som krvacala skoro mesiac a potom prisla zas 1.mrcha... tiez to nemalo trvat tak dlho, aj ked islo o sestonedelie, ale mna aj cistili, takze po par dnoch mal byt koniec... no kazda asi reaguje inac...
ale tomu dokymu by som asi predsa len brnkla na tvojom mieste... drz sa! 😉

jablonka
30. jan 2009

ja som sa ho pytala, ci je to OK, a povedal, ze moze byt este take docistovanie ☹ ...dufam ze cez vikend mi to uz prestane...uz sa mi zda ze mi slabne organiznum, rano mi tiekal krv z nosa 😨 , co sa mi teda nestava 😖 ...hmm, som myslela ze to je vzdy po takychto zakrokoch tak 😕

bubatenko
30. jan 2009

ahojte,

tak opäť sa hlásime vo vynikajúcej forme, pekne sme spinkali do 10,30 , takže ťažká pohoda 🙂

Aj ja by som bola rada, keby sa niečo začalo diať, ale keď ten naš chlapčisko sa len mrvká , lenivec je to náš 🙂

No Jablonka to ti nezávidim ten menzes.. ja som mávala také skoro vždy , ja mávam také 2-- týždňovky a je to o hubu, treba len vydržať a bude dobre, hlavne sa musíš šetriť, lebo organizmus stráca veľa krvi a tým ti slabne aj imunita... takže veľa vitamínikov papaj 😉

Weji už som tak krásna, že sa nebudem musieť ani pred malým hanbiť... zobrala som to veľmi radikálne... že hneď keď som odchádzala od kaderníčky som utekala do DM kúpiť sponky a štipce na uchytenie ofinky. No poviem to tak, že najbližší polrok ku kaderníkovi určite nebudem musieť ísť 😀

No ak sa nám dnes nič nespustí, tak zajtra ideme do nemocky na kontrolu, tak uvidíme čo je nové, ale predpokladam, že nič... včera som nabehala v tom hnusnom počasí min. 2 kilometre , všetko ma bolelo ale poslíčkovia nikde 😠

Tak Vám držím zatiaľ palčeky a keby niečo tak sa ozvem - papa zatiaľ a prajeme pekný dnik 😉

weja
autor
30. jan 2009

veru Jablonka, vela vitaminov, aby sa organizmus posilnil 😉 ako vravim, je to velmi individualne - niektore holky krvacali aj po zakroku dlho, niektore vobec... niektore dostali mrchu po mesiaci, inym to trvalo aj dva mesiace, kym dosla... tak ak ti dr. povedal, ze je to ok, tak je to ok... 😉 ...a teraz som si spomenula, ze po 1.MA som asi v strede cyklu zacala krvacat, ale poriadne, tiez som sa zlakla, co to moze znamenat, ale dr. povedala, ze ide o docistovanie... mrcha uz bola potom normalna... u teba to docistovanie prebieha asi teraz...

Bubatenko - takze si nahodila kratky zostrih? 🙂 viem, ze byva zvykom pred porodom skracovat vlasy, aby s nimi nebolo tolko roboty..., ale ja by som mala skor opacny problem - ja ked ich mam kratsie, tak stoja na vsetky strany 😅
zajtra cakame na spravy... 🙂

jablonka
30. jan 2009

bubatenko tak to je fajn, ze sa mat dobre 🙂 ...a teda musi ti to seknut s novym ucesom 😉 ...ja idem ku kadenicke zajtra, tak aj ja budem fesanda 😀 ...ale tiez nemozem velmi nakratko, lebo mi to tiez potom strasne odstava
bubatenko, to ti teda nezavidim take mrchy, ja som mala vzdy tri dni take normal a potom dva dni len trosku, max. jeden den mierne bolesti, ani na tabletku to nebolo...zato teraz ☹ , tie krce co stale mam, stale papam nieco proti bolesti, lebo sa to vydrzat neda 😢 ...nech to uz prestane 😢 😢 😢
tak krasny vikendik vam prajem, my ideme dnes do kuchynskeho studia nechat si navrhnut novu kuchynu, tak som zvedava 😉 ...a v nedelu by sme sa mali stretnut s Alex, tak budem od vas pozdravovat 🙂

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubatenko
2. feb 2009

ahojte,

tak už som asi otravná, ale my sme ešte stále doma ☹ Všetko bez zmien , nič sa nedeje, len ja som malý zúfalček.... lebo som už trošička nervózna..... dohovárame, hladkáme a nič.... ale asi malý vie kedy von a sa mu páči tam, kde je a čaká na ten správny čas preň 🙂

Jablonka ty poznáš Kramáre a ostatným , v sobotu keď som bola na kontrole , tak som šlapala peši po schodoch na 9. poschodie (posledné), kde sa nachádza šestonedelie a pôrodnické sály....som bola presvedčená, že keď sa vyšplhám hore, že rodím a nič .... hodili ma aj na monitor a moje díte malo ukážkový kardiograf, prietoky... no balada...... ešte sestrička mi hovorí, či rodím, keď tak fučím a vzdychám, či už mám bolesti, tak som jej vysvetlila z čoho a ona, že aj keby som si to vybehla 10 krát, tak to je zbytočné, že to môj mozog musí dať info, že haloooooo treba ísť rodiť..... 🙂

Tak som sa vyrozprávala... dúfam, že ste prežili krásny víkend a užili ste si aj sniežik niekde na horách, alebo tak nejak..... prajem Vám pekný pracovný týždeň a hlavne nech Vám rýchlo zbehne 😉

weja
autor
2. feb 2009

dobre ranko 🙂
Bubatenko - presne som na teba myslela, ked som zapinala teraz kona, ci tu este budes... 😉 hold, Adamka asi neoklames 😀 no snad sa to zacne skor, ako ti nabehne 42tt za menom 😉 hlavne je, ze je vsetko ok, drzte sa!!!

jablonka
2. feb 2009

dobre ranko 🙂
bubatenko, neplas sa, prenasas len dva dni, Adamkovi je dobre, tak si este posledne dni uzivaj brusko, lebo o par dni ti bude strasne chybat...tak oddychuj, hladkaj Adamka a cakaaaaaam SMS... 🙂
vcera som bola s Alex, dobre sme si pokecali, je stastna a krasna, velmi jej to svedcalo...pozdravuje vas a dufam ze coskoro nas potesi stastnou novinkou 😵
inak stale krvacam, ked to neprejde musim k lekarovi, cakam ako bude dnes ☹

bubatenko
2. feb 2009

dakujem baby,

ale ja už prenášam podľa uzv a zápisov v tehuknižke dnes 4 deň, lebo prvý termín som mala 29.1. , preto som už musela ísť v sobotu na kontrolu, aby som bola každé dva dni pod kontrolou. Teraz idem zajtra, som zvedava kam sme sa posunuli....

Jablonka radšej nech ťa už pozre, keď je to u teba také nezvyčajnéééé...... držím palčeky, aby si nikam nemusela chodiť a prešlo to samo...

aaaaaaaaaa dakujeme za pozdravy od Alex a takéto nevypovedané vety mám veľmi rada 😀 Tešíme sa na info a samozrejme už aj na Alex, kedy opäť zavíta medzi nás 🙂