Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
17. jan 2008

drobec... a vy kam plánujete dovču? Mne bohužial nevyjde tento rok kvôli štátniciam... tam utopím tri týždne.... ale pôjdem zrelaxovať do grécka aspon na týždeň... aj to málo pomôže...🙂

drobec123
17. jan 2008

bubatenko a grecko nie je dovolenka ! 🙂

bubatenko
17. jan 2008

no ja to pre dnes balím tu v práci, tak sa vidíme o 18,00 pri informačnom pultíku... majte sa zatiaľ 🙂

bubatenko
17. jan 2008

he.. pre mna čo som tam žila ani nie... ja idem ako keby domof, pozrieť známych, lebo mi strašne chýbajúúúú, neuveriteľne..... mam strašný absťák po grécku... nečakala som, že to bude také silné, ale je... a neviem sa dočkať ked budem mať ako tak chvíľu čas sa tam isť pozrieť zas a znova 🙂

bobess
18. jan 2008

dobré ránko.

weji čo si zaspala? dufam že všetko ok.

weja
autor
18. jan 2008

dobre ranko 🙂
bobess nezaspala som 🙂 ale musela som nieco vybavit hned zrana, este som ani nestihla zapnut PC...
...a okrem toho som sa rano trochu pochytila s drahym, tak som taka nejaka bez nalady... 😖
no ake bolo stretko...??? 🙂

bobess
18. jan 2008

no máte celý víkend aby ste sa udobrovali ... a teraz by ste sa nemali hádať, keď možno maličké už niekde rozmýšla - zahniezdim - nezahniezdim 😀
stretko bolo ok, škoda len že ani jablonka nemohla, ale materské povinnosti sú prednejšie ... nadovšetko - to sme sa zhodli všetky. žiaľ sme zase nevymysleli nejakú 100% metódu ako na to a tak nám nezostáva nič iné ako stretávať sa i naďalej a čakať ...

drobec123
18. jan 2008

dobre ranko .... stretko boo podla mne veeeeelmi fajn 😀
zbytocne som bola vcera podrazdena a nervozna, mala som byt radsej v depresii - rano som robila test a bol / palickovy..... teplota je sice hore, ale uz citim v podbrusku ze to pride .....takze taketo mame spravy, ja to fakt nechapem.

bobess
18. jan 2008

drobec-normálne mám chuť povedať že to tá blbá ekonomická univ.... za všetko môže. je mi to moc ľúto, toho 20. to asi zrušíme tie rezervácie na oslavu, ale zase veď aj vo februári je 20. a možno 20.2. nám prinesie viac "šťastia" - inak to už neviem nazvať.

weja
autor
18. jan 2008

bobess, ved uz mi odvtedy 2x volal s tym, ze ho to mrzi atd., takze uz sme na dobrej ceste udobrovania 🙂 len ked ja taketo situacie neznasam 😠 ...ale vikend si tym skazit predsa nenecham... 😀
s tym drobcom si to pekne napisala... 😵 no nech sa len uhniezdi, aj ked su mama s otcom niekedy posahani... 😀
fakt ste nic na stretku nevymysleli...??? no skoda..., tak sa snazime teda dalej... 😉
drobec - a ty co s tym testom? Testla si sa rano? 😕

drobec123
18. jan 2008

urcite EU je na vine 😀 uz sa o nej prosim nerozpravajme ....... 😉
no nevadi, aspon si uzijem lyzovacku o dva tyzdne a idem planovat cez vikend dovolenku. existuje tiez nejaky caj plodnosti, tak asi si dnes nieco take zabezpecim, je to zmes byliniek, ktora by sa mala pit od zaciatku mrchy po ovu, odkladam to vyskusat uz dlhsie, ale asi je teraz ten spravny cas ......

weja
autor
18. jan 2008

jaaaj, neskoro mi to naskakuje... 😠
drobec - to mi je luto.... ☹ dokelu, fakt tomu uz clovek nerozumie... 😠 mrzi ma to a ani ma nenapadaju slova utechy... toto je hrozne nespravodlive... 😠 😲 🙄 😖 😔

drobec123
18. jan 2008

weji, no nic sa nedeje, len nech sa to podari niekotorej z vas aby sme mali my ostatne opat motivaciu ....

alexa27
18. jan 2008

ahojte, dobre ranko 🙂
stretko bolo opat raz super 🙂 .
drobec, citam ,ze si mala /. tak to ma mrzi, aj ked este kym nemas mrchu, nemusi to byt stratene, nie?
ale zase ako pises, ked to nevyjde, treba sa tesit z veci ako lyzovacka a podobne, aj ked clovek usa stale dokola nechce tesit na nieco ine ☹ .

bubatenko
18. jan 2008

dobré ránko,
drobec je mi to ľúto, ale treba isť dalej... neboj aj ja som sa ráno testovala a takúúúúú silnú / som už dlho nemala.... takže s úsmevom na tvári do nového mesiaca 😉
Pošlem Vám jedného maila, mýslím že nám pomôže dnes v pozitívnom myslení 😀

weja
autor
18. jan 2008

no baby... ☹ ale tak ako ste napisali - s usmevom do noveho mesiaca... 😉

drobec123
18. jan 2008

baby ste zlate, som rada ze vas tu mam, nie ze by som to sama nezvladla, ale predsa len to clovek potrebuje povedat niekomu kto vie ako sa asi tak mozem citit .....
bubatenko, no fuuuuuuj 😀 ale si ma pekne rozosmiala !

bobess
18. jan 2008

no bubatenko mne to nejde otvoriť - dokelu moje pozitívne myslenie je úplne v kely (tu fakt neviem aké i/y) a keďže mňa dnes strašne bolia prsia, takže ... začínam byť skeptik taktiež... 😠 😖 ☹ 😒 😢

bubatenko
18. jan 2008

bobess... a ty kedy by si mala vedieť verdikt?

weja
autor
18. jan 2008

drobec - ved na to sme tu 😉
bubatenko - no myslim, ze sa zaobidem bez bozteka 😅
jaaaj, ja vam poslem tiez jeden mail, na tom som sa tiez dobre pobavila... 🙂 vopred sa ospravedlnujem za ten jeden vulgarizmus, co tam je, ale preposielam v povodnom zneni...
bobess - a ty mas kedy dostat??? ja som myslela, ze az koncom mesiaca, ved si mala teraz niekedy ovu, nie? 😕

jablonka
18. jan 2008

ahojte 🙂
ake bolo stretko? myslela som na vas, ale chudatku Dianke to stale neprechadza, v noci mala 38.9 😢 ...to je strasne takto vidiet svoje dieta 😢 ...sice je potom zaberie liecik a horucku zrazi, ale neskor to vyskoci zas ☹
na buduci tyzden s nou zrejme budem doma, manzel ma viacero dennych sluzieb, takze budem si liecit svoj pokladik...a aspon v noci zasa budem mat manzela doma, ved sa uz opat musime zacat snazilkovat 😉
inak s tym pochytenim to poznam, ja som dost temperamentna osoba 😅 , ale cim dlhsie sme spolu tym viac sa vieme vyhnut hroziacim nedorozumeniam...a teraz ked uz-uz hrozi ze sa pochytime, vzdy mi povie - "teraz sa nemozeme hadat, ked chceme aby prislo babetko" 😵 ...no hnevajme sa 😅
drobec, bubatenko - je mi luto ako dopadlo testovanie, ja uz tomu prestavam rozumiet ze sa stale ani jednej z nas nedari ☹
inak zacala som si merat teplotu, dufam ze mi to vydrzi 😉

bubatenko
18. jan 2008

drobec a ten čajík, to je čo za čudo? Je ten čajík dostať normálne v lekárni, alebo si ho miešaš z rôznych byliniek?

weja
autor
18. jan 2008

jablonka - juj, co je to za hnusna viroza, ze jej to chudatku tak neprechadza...? 😠
inak s tym meranim - tento mesiac meriam poctivejsie ako minuly, ale nikdy by som nepovedala, ze ma to bude tak bavit 😅 neviem sice, ci mi to nebude na dve veci, ale aspon sa pokocham grafom 😅 😀

drobec123
18. jan 2008

Čaj plodnosti

100 g vňate lubovníka bodkovaného (ňati třezalky)
100 g listu žihlavy (kopřivy)
100 g vňate alchemilky (ňati kontrihelu)
50 g kvetov hluchavky
30 g kvetov nechtíka lekárskeho (měsíčku)
20 g rebříček obyčejný (řebříčku)

Všetko sa zamieša a pije sa prvý deň po skončení MS. 3x denne sa sparí pol lyžice 1/4l vody a nechá sa 15 min. vyluhovat. POZOR: nepiť počas MS. Po využívaní dávky necháme 14 dní kľud pre organizmus a potom sa ešte 2x opakuje.

Neviem ci ho dostat uz aj namiesany, asi by to bolo pohodlnejsie .....

drobec123
18. jan 2008

weji a ako vyzera tvoj graf ?
posielam moj .... aj ked ako hovoris, co z toho 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c

drobec123
18. jan 2008

jablonka, drzim palce nech ti to meranie vydrzi, ono to nie je zle vediet, ale ...... a mozno sa malej cez vikend polepsi a bude uz zdravucka, asi je potrebne aby to poriadne vylezala ze ?

weja
autor
18. jan 2008

drobec - moj graf je este taky o nicom... 😒 este mi ani ovulku nestihlo vyznacit, myslim, ze ju vyznaci, az ked cca 5 dni po sebe je teplota vyssia... no ale tak tu je 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... ovulka bola 12DC...

inak ten caj - vyzera to zaujimavo... 😕 mne hovorila kolegyna, ktora nemohla pri prvom dietati otehotniet, ze chodila k nejakej liecitelke az do Ciech, ktora jej namiesala akysi caj plodnosti, ktory mala pit 3 mesiace... dovtedy absolvovala vselijake hormonalne liecby, chodila ku dr. ako na klavir a stale nic... po tom, ako pila ten caj otehotnela hned na druhy mesiac... 🙂 a dnes uz caka druhe...
len ta liecitelka uz medzitym zomrela 😔

drobec123
18. jan 2008

no tak ja to asi pojdem skusit zabezpecit, aj ked neviem kde taketo bylinky zozeniem.....

weja
autor
18. jan 2008

v lekarni urcite predavaju kopec z tychto byliniek... alebo v cajovniach - normalne ako sypane caje... len to bude treba kupit kazde osobitne... 😒
a uziva sa to vzdy len medzi skoncenim ms a ovu? 😕 potom zas az do dalsieho cyklu nic?
ja som pila dva mesiace tu alchemilku - ta je dobra na regeneraciu maternice a celkovo na upravu cyklu, tak som sa nou po missede nalievala na litre... ale tento mesiac som to uz odflakla... 😔

drobec123
18. jan 2008

no ja som si to zle pamatala, treba to pit po skonceni mrchy az do dalsej,ktora snad uz nepride 🙂 takze aj cez ovu a potom ...
skusim asi zbehnut cez obed do lekarne ci nieco take najdem, alebo si kupi, sypane caje osobitne ....