Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
3. mar 2008

super 🙂
za mna urcite 🙂

drobec123
3. mar 2008

tak mam rezervovane posledne 4 listky na balkone, asi tesne predo mnou niekto zrusil rezervaciu.
potvrdte mi to do stvrtka, kedy ich musim vyzdvihnut a zaplatit. uz mali len na balkone, jeden listok stoji 240 SK.

alexa27
3. mar 2008

drobec, ale nas je pat ak potvrdi aj bubatenko, ci ona vravela, ze nemoze?
😕

drobec123
3. mar 2008

☹ ja som na seba zabudla .....nastastie bolo volnych 5 listkov, 4 som rezervovala a ved kto by uz len chcel ten posledny - aby sedel sam. tak som ho doobjednala, ufff som si vydychla ze este bol.

drobec123
3. mar 2008

http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko...
no ved pozrite sa same ze je vsetko vypredane, neuveritelne nepovedala by som ze je o divadlo takyto zaujem.

bubatenko
4. mar 2008

dobré ránko,

ja sa rada pridám, ale drobec dám ti vedieť až zajtra, lebo 27.3 má moja sestra 40-tku a 28.3. ma svokor 65-tku.... takže neviem, či tam nehodia nejakú oslavu... skusim sa dnes popýtať, ako si to predstavujú a zajtra dám potom vedieť. 😉

weja
autor
4. mar 2008

dobre ranko 🙂
drobec dakujem za pozvanie, si zlata, ale asi to nechame na inokedy 🙂 parada, ze ste dostali posledne listky a dokonca presny pocet, tak dufam, ze si to patricne uzijete 🙂

alexa27
4. mar 2008

drobec, super, si sikulka, sa uz veeeelmi tesim 🙂

jablonka
4. mar 2008

drobeec, si fakt sikulka, uz sa tesim 🙂

drobec123
4. mar 2008

dobre ranko, no musime sa kulturne vzdelavatm najma ked sme v BA a mame to pod nosom. ja ked som tu sla na vysku, tak som sa tesila ako budem chodit do divadla, na koncerty a tak a nikam som nechodila, alebo teda chodila ale strasne malo. ja sa tiez tesim, takze pockam na bubatenko a zajtra ich mozem vybehnut vyzdvihnut, teda ak prezijem ten odber krvi, co si myslim ze neprezijem .....
cajik pijete ? inak som prekvapena ze mi naozaj chuti a ze sa mi relativne rychlo mina. spravila som si len 1/3 davky. a to som minuly tyzden nestihala vobec pit.

jablonka
4. mar 2008

ale drobeec, neboj to prezijes 😉 ...chudatko moje, a vies kolko doberov ta caka v tehu? ☹
ako som predpokladala, zrusilo mi uz aj na FF ovulku, takze super!
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480

weja
autor
4. mar 2008

drobec - budeme drzat palce, aby si to zvladla 😉 neboj, len zatni zuby a vydrzis... ved si pomysli, ze je to v podstate pre dobro buducej fazulky, takze isto to zvladnes 🙂
cajik aj mne velmi chuti, nie vsetky bylinkove caje mi sadnu, ale tento je fakt dobry... normalne som uz od neho zavisla 😀 ja som si urobila len 1/4 davky a cez vikend som uz veru musela dorabat... 🙂

jablonka ☹ ale tak aspon vies, ze to najlepsie je este pred tebou - na ovu si pekne pockas a snazilkovat uz mozte priebezne odteraz 😉

jablonka
4. mar 2008

ved aj snazilkujeme poctivo, vacsinou kazdy den, maximalne obden - a co z toho? 😠 ....chudak manzelik sa moze snazit kolko chce, ked ja tam mam prazdno ☹
vcera som si stanovila novu diagnozu, ked som to povedlala kamaratke tak sa zacala strasne smiat, ze co som si to vymyslela, ale ja si myslim ze nieco na tom bude...radsej to nebudem aj tu rozpisovat 🙄

weja
autor
4. mar 2008

jablonka 😠 ake diagnozy si sama stanovujes...? 😠 neviem sice o co ide, ale to ti hovorim rovno, ze nad ziadnymi hlupostami ani nerozmyslaj... to ta akurat tak moze zdeptat... 😖

drobec123
4. mar 2008

no uvidim ci neutesiem spred ambulancie 🙂
jablonka, kazdy den ? manzel vladze ? klobuk dolu pred vami ..... vidim ze idete do toho s plnym nasadenim 🙂

jablonka
4. mar 2008

no minuly mesiac to bolo slabe - boli sme vsetci chori, ale tento mesiac to berieme poctivo a hlavne manzelik nema tolko nocnych...a ked ideme vecer spat a pritulime sa k sebe tak uz to nejako pride same 😎
cez vikend /v nedelu na obed/ mam Jonasa, zasa o nom bolo v televizii, ze kolko listov mu chodi a kolke po mnohych rokoch vdaka nemu otehotneli...kazdopadne Dianka by mala byt u dedka a babky, tak mame priestor 😎

weja
autor
4. mar 2008

ja som sa uz stihla aj najest, predtym sme mali poradu 😝 ale pozeram, ze ste nejako vela nepopisali... kde ste zmizli...??? 😕
jablonka - no vidis, do nedele mozno aj ovu bude a to sa potom bude Jonas dobre testovat 😉

bubatenko
4. mar 2008

ja sa taktiež hlásim poobede.....
podávam referencie na včerajší film - vrelo odporúčam, je to síce tragykomédia, ale taký pohodičkový, klasický český film, čo môžeme očakávať of filmu, kde hl. postava je Ivan Trojan 🙂
Boli sme spolu s mangelíkom, lebu mu zrušili tie služby, čo mal mať navyše, tak ma tak príjemne potešilo, ked bol doma a ja som to vôbec neočakávala a musím sa ešte pochváliť, teda jeho pochvaliť: sme "náhodou" zablúdili do toho super obchodu s kočíkmi v Auparku a celých tridsať minút si nechal predvádzať rôzne druhy kočíkov, aby sme potom vedeli vybrať ten najlepší pre našeho mimiška....som ho skoro zjedla od samej lásky, aký bol úžasný v tom obchode 🙂

jablonka
4. mar 2008

kde ste vsetci? 😕
aleeex ? 😕
aj aj som uz po obede... 😝
no neviem s tou mojou ovu, ale myslim ze ani nebude ☹ ...asi na dalsi mesiac budem zasa chodit pozerat folikuly 🙄

alexa27
4. mar 2008

bubatenko, to je kraaaasne 😵 , no aky je zlaty ten tvoj muzicek 😵
ja som uz inak tiez po obede, strasne sa mi toci v hlave, asi si idem spravit kavu.
jablonka, tak v nedelu jonasa treba urcite vyuzit 😉
babyyyyy, buduci tyzden uz budemem mat prve vysledky, ze ci sme boli uspesne. kedy kto testujete? ja presne o tyzden v utorok budem mat 14dpo, aj ked vravim, nie je velka sanca, ale cloveku to predsa vrta v hlave, to by som klamala 🙂

bubatenko
4. mar 2008

jablonka , ale tvoj graf je teraz ešte ok, teploty máš dole, čo znamená, že ovulka môže kľudne prísť, to znamená, že si mala ešte vyššiu hladinu progesterenu, čo je pri ženách s dlhým cyklom normálne... kľud.... bude dobre, treba tomu veriť , ok 😉

weja
autor
4. mar 2008

to by aj mna zaujimalo, ze kto kedy bude vediet vysledok 🙂
takze alex v utorok... ja budem mat 14DPO vo stvrtok 😵 ale pockam aspon do piatku...
drobec, ty kedy?

bubatenko - ako sa volal ten film? my by sme tiez chceli skocit do kina, takze mozes odporucat? 😉

bubatenko
4. mar 2008

weja ten film sa volal - Vaclav a určite odporúčam, české filmu sú podľa mna vynikajúce. My sme boli teraz tri krát po sebe len na českých filmoch - Vratné lahve, Medvídek a včera na Vaclavovi... a všetky tri boli super

alexa27
4. mar 2008

vratne lahve su super 🙂
na medvidka chcem hrozne ist ale nemam s kym 😖 , asi dopadnem ako s vr. lahvami, ze mi to muz napali a ja si to pozriem doma.
a vaclava teda odporucas. no super, tak uz sa tesim, bud na dvd alebo film 🙂 .

alexa27
4. mar 2008

..alebo kino som chcela povedat 🙄

bubatenko
4. mar 2008

alex a cez víkend s mangelíkom nemôžete íst, však ho vytiahni v sobotu, alebo v nedeľu na večer 😉

alexa27
4. mar 2008

praveze jeho taketo filmy moc nebavia, maximalne si je ochotny ich pozriet v telke, ale do kina by na ne isiel len kvoli mne a to sa mi nechce pozerat na tie ksichty co bude pri tom robit 😅 , radsej zozeniem nejaku kamosku 🙂 .

drobec123
4. mar 2008

ja uz som tiez po obediku, bola som v cine, tak som taka prejedena ze az !
vratne lahve boli paradne ! medvidek sa mi az tak nepacil, ale nehovorim ze bol zly a vaclav chcem velmi vidiet. ja som teda tiez milovnicka ceskej klasiky 🙂
co sa tyka mojho dna D, je to tiez utorok, to budem 12DPO a v stredu by som mala dostat mrchu. takze teoreticky pockam do stredy/stvrtku .... a neviem ci verim, zda sa mi to nerealne po vsetkych tych mesiacoch, aj ked viem ze ovu sme trafili, ale neviem neviem .....

weja
autor
4. mar 2008

juuuj, tak to buduci tyzden budeme mat perno 😵 kazdy den sa jedna otestuje, aby sme si to "vzruso" pravidelne rozvrhli 😀

alexa27
4. mar 2008

weja, dobry napad 😉 😀