Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
27. aug 2008

ahojte tehulky 🙂
uz len jeden den pridem do prace a potom konecne dovolenkaaa 🙂
aj Dianke som uz minuly tyzden nakreslila kvetinky - za kazdy den jednu, ktoru si vyfarbi - aby si tak pekne odpocitavala dni do dovolenky 😀
a ked sa vratim, uz mi budete hlasit, ako vase babetka kopkaju 😵

weja
autor
27. aug 2008

ahoj jablonka 🙂
no to tu bude vymrete, kym sa vratis z dovolenky ☹ ale je to super, ze sa vam to uz blizi, tesim sa, ze si oddychnete... 😎 budeme sa tesit na tie referencie, hlavne ja som zvedava, lebo do Egypta sa chystame uz dlhsie, len to akosi nevyslo... 😅 a este nejaky ten rocik Egypt isto vynechame, ale referencie mozem zbierat uz odteraz... 😉

bubatenko - ako citis to kopkanie? skor vo vnutri, ci na dotyk, ked si prilozis ruku na brusko? ja niekedy vecer, ked si lahnem a siahnem na brusko, citim, akokeby sa mi tam prevalovala voda zo strany na stranu... 😅 ale len trosku... asi je to hlupost, co? 😅 ja viem, ze mam este cas, ale uz som netrpezlivaaaaa... 😀

bubatenko
27. aug 2008

ahojte,

weji včera som cítila normalne kopkanie do ruky, ale len keď som si priložila ruku na brušku, keď som ju dala preč kopkaie som necítila. Okrem toho to vyzeralo ako keby sa mi tam bublina prevalovala, takže to môže byť ono, len ešte je maličké a necítiš to kopkanie, čo ja, len jeho labzovanie po brušku 😉

Ale v noci som cítila taký poriadny kopanec, keď som sa prevrátila z boku na bok, bolo to určite babo, lebo to som ešte nikdy necítila a odvtedy nič. Takže možno preto nič necítim, lebo naš krpček je hore v noci keď ja spím 🙂

Egypt.... brala by som..... taký týždeň pri mori..... som vyčerpaná po pracovnej stránke.... síce idú štyri dni voľno, ale muža mam v práci, tkaže to nebude ono..... ale v septrembri si zoberiem aspon 3 dni dovču a budeme spolu.... strašne ma to nebaví v práci.....

Jablonka pekne si to užite s celou rodinkou, už teraz sa teším na fotky , pekne nachytaj bronz, lebo nikdy nevieš, či to nebude na dlhšie obdobie posledná dovča pri mori 😉 Prajem šťastnú cestu a len pozitívne zážitky 😉

weja
autor
27. aug 2008

bubatenko, tak si ma trosku potesila 😵 ja sama som si myslela, ze je to asi hlupost, lebo necitim vo vnutri ziadne mravcenie ani nic podobne, ale mozno je ozaj este malicke... 😵 ale asi tak silno sa hadze, az to vyvolava vlnobitie plodovej vody 😀
joooj, tak ty uz mas prvy riadny stuchancek za sebou 😵 to je mile..., tak tvoj drobcek uz dal maminke o sebe vediet... 😉 no tesim sa uz aj ja na to... 🙂
neboj nic, 3 mesiace ubehnu ako voda a potom uz len MD...!!! 😵 ale ak sa budes citit moc vycerpane, tak skus zvazit aj PN... ja si to neviem vynachvalit... 🙂

jablonka
29. aug 2008

prisla som sa s vami este rozlucit, o pol jednej v noci odchadzame z domu, dufam ze lietadlo nebude velmi meskat, co je velmi caste 😖
inak to balenie je strasne, uz som uplne grogy, mame tri plne kufre a teda fakt je to makacka 😅
tak pekne piste ked budem prec, nech mam co citat ked sa vratim a nech nasa tema nezapadne, aby som ju nemusela dlho hladat 😉
tesim sa na vsetky novinky 🙂
papaaaa

bubatenko
3. sep 2008

ahojte,

jablonka sa nám už slní, drobec detto a ja sa k vám pridávam od zajtra... ideme na dovolenku Hrady a zámky v ČR, ale väčšinou strávime v Prahe 🙂

Weja v podstate opúšťam momentálne len teba, takže sa vidíme najskôr na budúcu stredu, alebo štvrtok. Maj sa krásne a drž stráž nad našou témou.

Maj sa krásne , papa 😉

weja
autor
4. sep 2008

no teda... tak som tu zostala sama... 😕
tak sa pekne vsetky zrekreujte, oddychnite si a davajte si na seba pozor... 😉
btw. jablonka krasna fotka 😵

bardott
4. sep 2008

Weja nie si sama 😀 😀 😀

maja.ka
4. sep 2008

ahojte 🙂
ako vidim, tu sa v plnom prude dovolenkuje... 😀 😎
weji aby ti tu nebolo samej smutno a aby tema nebola zapadnuta prachom niekde az na 3 strane, tak po dlhom case prispievam aj ja..
ako bolo na kontrole, uz mas za sebou aj odbery na triple testy? ja som bola dnes a dva tyzdne budu vysledky... bojim... bojim... ale pevne verim, ze vsetko bude v poriadku 😉
co mas nove, ako zatial znasat tehu?

smejko1
4. sep 2008

caute o alex nemate ziadne spravy?
odrazu nemam nanu ziadny kontakt..... 😕

weja
autor
4. sep 2008

bardott - este ze tak 😉

smejko - posielam IP 😉

maja.ka - no uz som chcela po tebe vyhlasit patranie, ze si sa kdesi stratila... 🙂 uz si tu nebola 100 rokov...
na odberoch na AFP som bola tento utorok a vysledky budu nabuduci utorok 9.9., vtedy mam aj poradnu... tiez som mala trosku obavy, ale neprikladam tymto testom az taky vyznam, su to len udaje vyhodnocovane pocitacom... v niektorych krajinach sa uz ani nerobia, lebo su nepresne, takze som si povedala, ze nech to dopadne akokolvek, drobcek je nas a my si ho nedame... 🙂 ale dufam samozrejme, ze vsetko dobre dopadne... 🙂
a ty si kedy mala poradnu naposledy? aki ste uz velki? 🙂 a ako to znasas ty?
mne este stale byva vecer a niekedy aj rano zle 😝 nejako sa mi to vratilo.... 😖 ale inak ok... pred par dnami som uz aj citila take slabucke motyliky v brusku 😵 tak dufam, ze naozajstny stuchancek neda na seba dlho cakat... 😀

maja.ka
4. sep 2008

velmi sa ospravedlnujem, ze som sa dlho neozvala, ale mali sme doma trosku veselsie, mali sme tu na mesiac kamosov z anglicka, ktorym sa vzdy trebalo nejako venovat a vecer som uz nebolo schopna nicoho, iba odkvacnut do postele a spat 😔 Teraz je to uz trosku lepsie, citim taky malilinky priliv energie, tak sa vytesujem, ze uz dokazem aj nieco spravit, nie iba stale spat a lezat a nic nerobit.
weji je mi luto, ze ti je este stale zle, aj mne je sem-tam tazko, ale da sa to zvladnut, lebo je to asi tak raz za tyzden 😝
na poradni som bola dnes, ja chodim kazde dva tyzdne a vzdy mi robi aj uzv, tak sa vytesujem, ze zakazdym vidim svojho drobceka, dnes to bol iba taky rychly uzv, pomeral hlavicku, to asi koli tym testom, aby to mal presne 😕
inac vzdy ked pridem na poradnu vazim o kilo menej, dnes uz na mna dvihol varovny prst, aby sme zacali priberat a nie chudnut, lenze mne nic nechuti okrem ovocia, vobec sa k jedlu nemozem dokopat 😝
inac je vsetko v poriadku, sme dva dni popredu, takze pekne rastieme, na poslednej kontrole som mala placentu velmi blizko krcka, tak mi zakazal prudke pohyby a hlavne klud, ale dnes to uz bolo lepsie, placenta sa uz posuvla vysie, tym ze babo rastia a zvacsuje sa... 🙂 takze asi tolko ohladom mojho tehulkovania 🙂
ja som zatial ziadne motyliky este necitila, musim sa trosku viacej posledovat a poskumat brusko, ale este tomu davam cas do 20 tt, ktory je tu co nevidiet, weji aj tebe to tak strasne rychlo leti, mne neskutocne a pritom som doma, co by som sa mala nudit 😉
no, ale som sa vypismenkovala 😀

weja
autor
5. sep 2008

to sa tesim, ze sa mate fajn... 🙂
no ja teraz pojdem do poradne takmer az po 4 tyzdnoch, lebo moja dokina mala dovolenku... ale bola som na UTZ ten posledny den, ked este robila, to som bola v 14tt a vsetko bolo ok 🙂 tiez sme o nieco popredu, ale presne neviem, tiez to bolo len take rychle... uz sa neviem dockat buduceho utorka, kedy krpceka zasa uvidim 😵
ja na prilev energie stale este len cakam 😅 ja som stale hrozne unavena a spavam hadam viac ako male deti...
ja som tiez este nic nepribrala, ale som rada, ze som aspon neschudla pri tom, ako mi byvalo zle... 😝 ale ja som praveze kazdu chvilu hladna, ladujem do seba, na co mi pride chut, tak tiez sa divim, ze sa na mna este nic neprilepilo...
no som rada, ze si sa ozvala, dufam, ze teraz uz nazries castejsie... 😉

bardott
8. sep 2008

Zajtra ti weji držím palčeky aby bolo všetko tak ako má byť a po poradni daj o sebe vedieť. Vaša témička ozaj zapadá prachom, tak som sa ju rozhodla trošku oprášiť. 😀 😀 😀 papa

bubatenko
9. sep 2008

dobré ránko prajem,

tak sme sa vrátili z dovolenky - bolo fajn, ale som unavená ako pes, bolia ma lýtka, ale konečne som sa pretiahla a pochodila trocha, lebo to sedavé zamestnanie je o ničom. Mali sme sa krásne, užívali sme si jeden druhého a vyšlo nám krásne počasie. Dnes mám ešte voľno, ale zajtra do práce 🙂

Ja a babatko sa máme dobre... kope každý deň , len keď chcem aby to cítil aj manžel prestane... Weja držím palčeky nech to vyjde a prinesieš len pozitívne správy........

My ideme vo štvrtok do poradne po mesiaci a v pondelok na 3D, tak si viete predstaviť, že som ako na drátikoch..... neviem sa dočkať.....

Maja.ka som rada, že sa máš fajn a bruško poslúcha a neboj výsledky dopadnú dobre.... Ja sa spolieham na to, že mi nevolali, takže je všetko v poriadku...uvidíme vo štvrtok

Bardott si zlatá ,že dozeráš na našu tému , si taký náš styčný dôstojník
😉

weja
autor
9. sep 2008

bardott - super, esteze to tu strazis, uz ani neviem, kde by sme nasu temu hladali... 😉
dakujem za drzanie palcov, isto sa potom ozvem... 🙂 mam uz z toho trochu zaludocnu nervozitu 😅 ale to je pre mna typicke... ale isto bude vsetko ok... 🙂

bubatenko - som rada, ze ste si oddychli... 🙂 tie kopanceky ti v dobrom zavidim, ja az na to obcasne zblnknutie necitim zatial nic... 😒 kedy sa to u teba tak rozbehlo, v ktorom tt?
na poradnu aj 3D drzime palce, chapem, ze si uz ako na ihlach, ale nejako uz vydrzis... 😉

bardott
9. sep 2008

Weji normálne prvorodičky cítia pohyby neskôr. Udáva sa cca okolo 18tt., takže čakaj už každú chvíločku. Nič sa nedeje len žiadna panika. Si úplne normálna ešte "neskúsená" tehula.
No ďakujem za vyznamenanie, že styčný dôstojník ..... pobavila som sa. 😀 😀 😀

maja.ka
9. sep 2008

ahojte 🙂
bubatenko som rada, ze vam dovolenka vysla a ze ste si to uzili 😎 😀 ved su to uz asi posledne teple dni v tomto roku 😒
tak ako weja aj ja ti tie kopance zavidim, ja zatial necitim nic, ale davam tomu este cas, ved dnes sme zacali 17 tt, tak mozno kazdu chvilu to prekvapi aj mna, len sa bojim toho, ci budem vediet, ze su to prve pohyby nasho babatka 😉
weji silno drzim palce na poradni a cakame same dobre spravicky 🙂

weja
autor
9. sep 2008

bardott - ved ja viem, ze to ma cas, ale vies si predstavit - ja uz by som to chcela hneeeeeed.... 😀
maja.ka - neboj sa, urcite na to prideme, ze je to ono... 😉

bardott
9. sep 2008

Weji ja ťa chápem. Pred 6 rokmi som zažívala to isté a verím tomu, že keď budem opäť tehotná, tak budem rovnako nedočkavá ako ty teraz. 😉 😉 Je to také nádherné ....... úprimne závidím.

weja
autor
9. sep 2008

vysledky AFP zatial este nie su, ale doktorka nasla pri UTZ nejaku cystu v hrudniku dietatka, moze ist o nejaku vyvojovu vadu, takze som zajtra objednana na geneticke vysetrenia do Martina... ☹
strasne sa bojim, vraj mam ratat aj s najhorsim... 😢 😢 😢 ale dufam, ze to nie nic vazne, ved este v 14tt bolo vsetko v najlepsom poriadku... ja uz neviem, preco mame taku smolu... 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

maja.ka
9. sep 2008

weji ani neviem co na to povedat 😢 pevne verim, ze to nie je nic vazne a zajtra ti povedia iba same dobre spravy
drzim ti na zajtra palce a budem na vas silne mysliet, aby bolo vsetko ok 😔
drz sa a hlavne mysli pozitivne, nepripustaj si nic zle

weja
autor
9. sep 2008

dakujem... 😔

bubatenko
9. sep 2008

weja ničoho sa neboj.... všetko dopadne v poriadku..... len pozitívne mysli 😉 Budem na teba myslieť ako sa len dá....

ja som zase dnes prvý deň vrámci môjho celého tehotenstva strávila na WC misou... no hrúza a des... ešte teraz mi je zle ako psovi.... ☹

No ja som začala cítiť také naozaj pohyby , keď som bola 17+5, takže ste ešte v pohode, nebojte ono to príde v pravý čas 😉

Idem sa pokúsiť zaspať, zajtra idem už do práce, ale asi len na pol dňa, lebo sme začali prerábať izbičku a všade je bordel ako v tanku a večer nám prichádza návšteva, tak to musím stihnúť poupratovať. Dobrú nôcku Vám prajem

bardott
10. sep 2008

Weji žiadna panika. Daj si spraviť odber plodovej vody a podľa výsledkov sa uvidí. A neboj odber plodovej vody vôbec nebolí aj keď vyzerá hrozivo. Nezažila som odber na vlastnej koži ale ženy, ktorým robili odber vraveli, že je to pohoda. Odber poznám len z pohľadu zdravotníka, ktorý ho vykonáva. Neboj tá cysta nemusí byť vôbec nič zlé. A ani nebude. Pevne verím a dúfam. Ako si kedysi napísala vo veselom brušku len veselé dieťako. Držím päste. papa

drobec123
10. sep 2008

ahojte tehulky, tak som ti weji prisla poslat pozitivnu energiu ! ty sa len nicoho neboj pretoze nic zle to nebude !
ale je dobre ze mas lekarku ktora ta takto sleduje a pozoruje. jej musis doverovat a vsetko bude v poriadku ! drzim palceky !

weja
autor
10. sep 2008

ahojte...
bohuzial spravy nie su dobre - babo ma vodu v brusku a cystu na plucach, nemozu sa poriadne vyvijat... 😢 doktori nam nedavaju velke sance, vraj mame s touto diagnozou narok na prerusenie tehu... 😔 ale rozhodli sme sa, ze ked to babo nevzdalo doteraz (a v takych tazkych podmienkach), tak to nechame na nom, ci dokaze zabojovat...
aj ked je to take vazne, stale dufam v nejaky zazrak, len ten by nam uz totiz mohol pomoct... 😢

bubatenko
11. sep 2008

☹ weja stojim pri tebe, aj za tvojim rozhodnutim..... budem na vas myslieť aj sa za Vás pomodlím. Držím palce

maja.ka
11. sep 2008

weji 😢 je to strasne nespravodlive ☹
myslim, ze ste sa rozhodli spravne, silno na vas myslim a drzim palce, aby ste to zvladali...

weja
autor
11. sep 2008

je to strasne nespravodlive... 😢
dnes som mala rozhovor s primarom - hned mi narovinu povedal, ci si uvedomujem, ake je nase rozhodnutie nezodpovedne... a ci som si vedoma tych rizik, ktore z toho vyplyvaju - ak babo zomrie v brusku, s porodom mrtveho plodu su vraj spojene obrovske komplikacie, ktore mozu nastat - mozem prist o maternicu, moze sa poskodit krcok, alebo to moze inak ohrozit moju plodnost... a hrozi aj nejaka krvna infekcia, ako keby uz toho nebolo dost... 😔
takze nase rozhodnutie musime este raz prehodnotit... dufala som, ze nemame co stratit, ze pockame, ako sa to samo vyvinie... ale nebrali sme do uvahy rizika... urcite by ma polozilo, keby sme prisli o toto babo a zaroven aj o moznost mat este niekedy nejake... 😢 😢 😢 😢 😢

ja len nerozumiem, cim sme si toto zasluzili... ☹ 😔