Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
22. apr 2008

no to fakt dokaze cloveka "potesit" 🙄 niekedy sa tie lekarnicky robia take mudre, ze az a na koniec z toho aj tak vylezie nejaka hlupost... 😖

alexa27
22. apr 2008

no baby, dneska sme tomu teda zase moc nedali. tak snad zajtra. majte sa pekne. 🙂

drobec123
22. apr 2008

papa vsetkym, ja som od obeda meetingovala takze ani by som nestihla na nic reagovat, snad zajtra aj ked nie som si ista ☹

weja
autor
23. apr 2008

dobre ranko 🙂
no snad sa dnes polepsite a aspon sem nazriete... 😉
ja mam tento tyzden celkom v pohodicke, tak si to uzivam 🙂 a vas akurat nikde ☹

drobec123
23. apr 2008

bre ranko ..... len som nakukla a odchadzam na dalsi event co robime. ked sa vratim, ukazem sa 🙂

alexa27
23. apr 2008

dobre ranko, ja mam dnes prvy miting az o desiatej, tak dovtedy som vasa 🙂
ako ste sa vyspinkali?

alexa27
23. apr 2008

haloooooo 😕

weja
autor
23. apr 2008

uz som tuuu... 🙂
vyspinkali sme sa celkom ok, ale malo... 🙄
dnes rano mi drahy odfrcal do TN, bude tam az do piatku - maju floorballovy turnaj 😎 tak budem slamena vdova... 😒 ale tak aspon si budem moct v klude upratat uz pred vikendom a budem mat cas konecne aj na knihy 😵

alexa27
23. apr 2008

jaaaj mi hovor s tym spankom, my tu mame cim dalej tym horsie cesty, posledne tri tyzdne su take zacpy rano, ze vstavam o pol hodinu skor a aj to ledva stiham prist do prace na cas 🙄

weji, niekedy je fajn byt slamena vdova, pokial toho nie je vela, tak to dobre padne. ja osobne som velmi rada sama, len nas pripad je uz extrem, ale kebyze spolu normalne zijeme, tak si vylozene uzivam tie chvile kedy by som mala cas a priestor len pre seba. inak ja mam zase tolko knih na citanie a nemam kedy. stale mam nejaky program a ked aj nemam tak som vacsinou uz tak unavena, ze sa radsej poriadne vyspim. no hroza.
ty ides co citat? 🙂

weja
autor
23. apr 2008

hej, ved to, ja si tiez niekedy vyslovene uzivam, ze mam nejaky cas sama pre seba 🙂 ale ako vravis, nemalo by to byt pridlho... vas pripad je fakt extremny, to mas pravdu a fakt vas obdivujem, ze to bez seba tak dlho vydrzite 😅
kamaratka mi na narodky kupila knihy: Spoved zlej matky 😅 a ta druha sa vola podobne, to je pokracovanie... Nieze by tym chcela nieco naznacit (teda dufam 😀 ), ale ja som o tych knihach citala recenzie a celkom ma to zaujalo... spominala som to pred nou, ze by som si to rada precitala, takze pri tejto prilezitosti mi ich kupila... 🙂 som na ne zvedava... 🙂 poculi ste uz o nich?

alexa27
23. apr 2008

ten nazov mi je povedomy, ale nepoznam nikoho kto by to zatial cital. a o com to ma byt? preco je hrdinka zla matka? idem pozriet tiez nejake recenzie nech som v obraze.

smejko1
23. apr 2008

ahojte - ja som citala spoved zufaleho otca - taka lahka literatura 😉 neni to zle 😉

alexa27
23. apr 2008

no precitala som teraz nejake nazory, niektori su z tej knihy nadseni, niektori vylozene zhnuseni. to je fajn, take knihy sa mi vacsinou pacia, ked na ne nie je jednotny nazor 😉 .

smejusko, ako sa mas dneska? kedy pridas dalsie fotky? 😉

weja
autor
23. apr 2008

no ved to, ze vyzera to zaujimavo, tak som na to zvedava aj ja... 🙂 potom dam vediet, ci to za to stoji...

smejko - co tvoje nevolnosti? dnes su na ustupe? 🙂

jablonka
23. apr 2008

to kedy mi uslo ze smejko je tehulka? 😕 teraz pozeram ako mucha puk 😕 😅 ...to je uzasne 😵 , smejko gartulujeeeem 🙂
a ako to vyzera s vasimi cyklami? vyzera niekto nadejne? 😕

alexa27
23. apr 2008

ee, ja nie. teploty nizke, kuk do grafu v albume a ovu bola mrchacina uplne odveci, asi predsalen ten 11dc, takze sme ju total presvihli. no co uz.

weja
autor
23. apr 2008

no smejko je beťarica a robila s tym tajnosti az do predvcera 😉 tajnostkarka jedna... 🙂 ale este ze je vseko v poriadku a malinke rastie ako z vody... 😉
no neviem, kto je na tom teraz ako... uz sme sa o tom dost dlho nebavili... ja som len 9DC, takze ja som na konci rebricku poradia 😅

smejko1
23. apr 2008

dik dik dik 😀

dnes mi je lepsie ako vcera, ale aj tak mam citlivy zaludok.... 😉

mne osobne sa knizka pacila 😉 zhltla som ju na jeden dych - ale cakala som nieco ine 😉

jablonka
23. apr 2008

no ja len pre info moj graf, dost som to flakala tento mesiac, po tej sprave o cyste som taka rezignovana 😖 ...vyzera to tak ze mrcha este nedojde, tie teploty su na moje pomery nejake vysoke teraz 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480

drobec123
23. apr 2008

ahojte, som tu len na skok, dnes budem viac casu mimo pocitaca ..... ale tak ked tu budem tak urobim aspon bububu 🙂
ja som 18DC len aby ste boli v obraze .....

alexa27
23. apr 2008

jablonka a kedy si mala podla teba ovu? az na ten 27 den?

a Di sa ma ako?

jablonka
23. apr 2008

ja neviem ci ja mam ovu... 😕 ...ale cez vikend ma bolel brucho ako pred mrchou a mala som trochu zvyseny vytok...ale ved ja nemam ovu, tak neviem...uvidim co bude teplota robit dalej 😒 ...inak keby som nahodou mala ovulku, tak dufam ze tento mesiac nebudem tehu 😖 ...ale ani sme sa velmi nesnazili, tak dufam ze nie 😖

weja
autor
23. apr 2008

nesiel mi net 😠 😠 😠 uz som sa bala, ci do konca dna vobec nabehne... stara zavislacka sa prejavila 😀

jablonka - a kedy by si mala podla teba dostat? uz je cas? a krcok si si neskusala?
a preco nechces byt tento mesiac tehu? mala si sice stresy z DP, aj chora si bola... ale dolezite su tie dalsie tyzdne po zisteni... keby uz babo prezilo toto, tak ho len tak lahko hocico nezdola... 🙂

jablonka
23. apr 2008

ved prave preto - tie stresy z DP, noci som nespavala, stresy s tatinom, antibiotika... 😖 ...neviem kedy by som mala dostat, co to s cyklom po vysadeni Clostilu spravi 😒 ...
weji - aj v LM mate dnes tak chladno? 😕
ja chceeeem slnieckoooo 😅

weja
autor
23. apr 2008

praveze u nas je dnes dobre pocasie... 😕 odvsadial baby pisu, ze je zima a zamracene a fuka... ale tu od rana svietilo slniecko, teraz su uz sice take lahke oblaciky, ale stale celkom fajn... uvidim, ked pojdem na obed, ci neprimrznem... 😅

no ved uvidis... nechas to na prirodu - mozno bude mimi priebojne a ozaj vydrzi vsetky tie strasti, co si tento mesiac prezivala... 😉

alexa27
23. apr 2008

no teeeda, dneska zase nic moc, tak ze by zajtra? 🙄

bobess
23. apr 2008

ahojte, dnes som vás nestihla ... zajtra asi tiež budem mať dosť ...

smejko -super gratulujeme ... dobrá správa tak sa teraz hlavne drž !

weja
autor
24. apr 2008

dobre ranko 🙂
baby s tou "dochadzkou" musime zacat nieco riesit, ved sme uz 2 dni stale na tej istej strane... 😅
aky vas dnes caka den?

inak mali ste pravdu - vcera sa riadne ochladilo... nejako som to neodhadla a obliekla som sa len tak nalahko, esteze som sa zviezla s kolegynou domov, inac by som si asi dobre zanadavala celou cestou... 🙄

alexa27
24. apr 2008

weji, dobra sprava, dnes je uz zase teplejsie 😉
dobre ranko vsetkym 😎

ludia, dnes som pretacala budik asi 10 krat, nie a nie sa vymotat z postele.

weja
autor
24. apr 2008

aj tu je dnes pekne 🙂
mna uz druhy den boli hlava 🙄 neviem z coho, ale tym, ze cumim stale do pc je to este horsie... 😖 juj, tiez by som si este pospala... 🙄

jablonka - ako si na tom s mocovymi cestami? uz je to lepsie?