Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
11. feb 2008

ďakujem ....idem pozrieť... no prejdime na pozitívnejšie témy.... aký ste mali víkend? Mz sme boli včera večer s mangelíkom v meste si vyraziť a prísť na krajšie a lepšie myšlienky...... tak dlho sme sa už dobre nezabavili a nenasmiali.... síce dnes som rozbitá, ale za ten večer to stálo.....

máte už vymyslené nejaké prekvapenie na valentína, ale ignorujete tento americký sviatok?

drobec123
11. feb 2008

my sme boli vcera lyzovat, tak na vzduchu clovek zabudne na svoje tajne zelania a venuje sa sam sebe, bolo skvele, krasne pocasie. ja teda nie som valentin positive, ale uplne nahodou som objavila ze v BA bude koncert Morcheeba v aprili a to my s drahym teda mame celkom radi, tak som objednala listky a idem ich dnes kupit a to bude zaroven aj valentinsky darcek. inac nic specialne. vy ake mate plany ?

weja
autor
11. feb 2008

nas vikend bol ok, nic extra sme nemali v plane, len oddychovat a to sa nam aj podarilo... 😎 ja som bola v sobotu po dlhej dobe s kamaratkou na kave, tiez je to celkom dobry sposob zresetovania si hlavy... 🙂
drobec - super darcek na Valentina 🙂 my tento sviatok tiez nejak nemusime, ved to, ze sa mame radi, si preukazujeme stale, nielen na Valentina... ale vzdy si darujeme nejaku malickost alebo sladkosti, aby sme to zasa uplne neodignorovali... 🙂

jablonka
11. feb 2008

ahojte 🙂
weji, tak to mi je luto ze mrcha prisla ☹
bubatenko-tak to mas podobne ako ja s tym cyklom, hmm, v com mame vlastne problem? 😕
drobec - ten grafik zatial vyzera dobre 😉
my sme mali oddychovy vikend, boli sme s Di kazdy den na prechadzke a inak doma 🙂
Valentin - my tiez len uplnu malickost si davame 🙂

alexa27
11. feb 2008

ahojte 😉
my sme boli cez vikend vo viedni. mali sme ist do tych tatier k nasim, ale manzel mi ochorel, takze som sa bola o neho starat. pozehlila som a upratala, ale musim sa pochvalit, vobec som nevarila, lebo aj v sobotu aj v nedelu varil moj manzelik, ja som akurat spravila salat 🙂 . v sobotu sme mali masko s ryzou a v nedelu sice iba polotovaropvy vyprazany encian s hranolkami, ale bolo to vyborne, som draheho chvalila, ze aky je sikovny, ze moze varit aj castejsie 😀 .
valentina nejak velmi neoslavujeme, dokonca tentoraz asi ani nebudeme spolu, n ovo stvrtok urcite nie a asi ani cez vikend, lebo drahy musi robit, kedze teraz je chory a buduci vikend ideme lyzovat. mozno pojdem ja zase do viedne, uvidim este 😝 .

ja inak co sa babtakovania tyka som v poslednej dobe nejak mimo 😔 . neviem co mam robit. jeden den mama taku naladu, ze kaslem na vsetko, nebudem si brat od lekara ziadne lieky ani hormony a skusim to tou cestou akupunktury , cvicenia a masazi a zdravsieho zivotneho stylu, necham tomu cas, ved nemam este styridsat, aby som musela byt tehu za kazdu cenu........lenze potom pride dalsi den a ja si hovorim, ze nebudem na nic cakat, ze na co stracat cas a vezmem si od dokiho hormony a nic nenecham na nahodu 😝 😝 .
mam hroznu dilemu. baby, strasne sa mi tie hormony brat nechce, ale na druhej strane sa obavam, ze bez nich ovulku v zivote mat nebudem 🙄 .
tento mesiac budem poctivo merat teplotu a uvidim, ale obavam sa, ze ma to zbytocne viac zadepkuje 😨

weja
autor
11. feb 2008

jablonka - a ako to vyzera u teba? hod graf 😉
alex - ja som na tom podobne - cely cyklus sa ako tak drzim, aj snazilkovanie si uzivame, az na tu "pravidelnost na prikaz", ale inak sa to cele snazim brat sportovo... no a par dni pred prichodom mrchy zacnem stresovat a hlavne v tie dni ku koncu cyklu uz nedokazem mysliet na nic ine, v hlave mam len teplotu a testy... 😖
alex, ale ak su tie hormony potrebne, tak ich len ber, asi dr. vie, preco ti ich predpisuje... 😕

alexa27
11. feb 2008

ja viem weji, asi by som ich mala brat, lenze bojim sa ako zase na ne zareagujem, ked som na ten clostil reagovala tak hrozne zle, nechce sa mi to zase absolvovat. okrem toho aj pre babo by bolo lepsie keby prislo do zdraveho organizmu ako do tela nadopovaneho hormonmi. len keby som vedela, ze mi ta prirodna cesta raz zaberie, aj keb yto malo byt az o rok trebars, nevadi, pockala by som, ale najhorsie je, ze to mi nikto nezaruci 😔 .

bubatenko
11. feb 2008

alex viem o čom hovoriš..... snažim a chce veriť tomu, že to pôjde bez chémie, ale v takom stave aký prežívam momentálne už neverím ničomu..... ja sa bojím tej chémie.... neverím jej až tak ako alternatívnej liečbe. Keby mi vedel niekto povedať, aká je ta moja správna cesta k dosiahnutiu toho nášho sna..... hmmmm 😒

weja
autor
11. feb 2008

alex - to vazne?? 😕 tak to ja by som asi radsej skusila tie hormony, dnes ich uziva velmi vela zien a hlavne, keby som si predstavila, ze na konci bude za odmenu maly uzlicek, zniesla by som aj tie vedlajsie reakcie... ale to je samozrejme individualne... este som ziadne nebrala, takze neviem, ale hned ako budem tehu, chcem si dat predpisat Duphaston, budem mat z toho lepsi pocit...
ty si ten Clostil zle znasala? a Duphaston? uz si nejako nepamatam, alebo mi to uniklo... 😕

alexa27
11. feb 2008

presne bubatenko, to je to, keby to vedel niekto zarucit, ze to pojde aj bez hormonov, len treba trpezlivost, ale urcite sa dockam, tak nevaham ani minutu, kludne by som si vedela uzivat este mozno aj dva tri roky, alebo neviem kolko, nechcem to takt ocasovo ohranicovat, skratka este nejaky ten cas uzivat aj bez bejbi, ale ja sa strasne bojim toho, ze nieco prepasiem, ze budem sa teraz pokusat o nejaku alternativnu liecbu to nevyjde a ja si potom o par rokov poviem, ze boze rychlo to musim zacat riesit liekmi a co ak potom uz nezaberu ani tie 🙄 .
a okrem toho zacinam byt paranoidna, nikto sa ma sice nic nepyta, ale vsetci vedia, ze chcemem babatko a ja mam stale castejsie pocit, ze sa na mna pozeraju ako na neplodnu 😔 😔 ..............je to hrozne baby, mam totalnu depku............... 😔 😨

alexa27
11. feb 2008

weji, ja som brala aj duphaston aj clostyl. duphaston ale k ovulke nepomoze ten len upravi cyklus, tak mi ho lekar nahradil clostilom a na te nsom reagoval hrozne, krvacala som v kuse cely mesiac, hrozne som sa vyhadzala, atd. najhorsie je lae to krvacanie, ved potom ziadny clostil nema vyznam lebo bejbi aj tak nemame kedy robit....

jablonka
11. feb 2008

no moj graf je o nicom, bez ovulacie ☹
myslim ze minuly vikend sa chystala ovulka, ale napokon ten folikul nepraskol 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480
ja som vobec praveze necitila ze beriem Clostil, neviem ci to je dobre alebo zle, ale ani problemy s pletou ani ine vedlajsie ucinky som nezaznamenala...a co je horsie, asi to nemalo ani ten hlavny ucinok, nebola ovulka 🙄

bubatenko
11. feb 2008

ja neviem, či je niečo vo vzduchu.... ale dnes je hrozný deň... priam otrasnýýýý....... už som sa s mamou pohádala, dobehla moja šefka, že pokom kričím... či nie po nejakom klientovi..... nikto sa tu radšej dnes so mnou nerozpráva, aby neschytali aj oni ...... robiť sa mi nechce..... chcem byť len doma s mangelíkom v posteli a túliť sa... ale ani to ma tak skoro nečaká, lebo má dlhý týždeň..... už vidím Bobess ked dorazí... jak nás sfúkne za dnešný negativizmus 😀

bubatenko
11. feb 2008

alex kam chodíš na tie masáže, nemôžeš mi dať kontakt..... musím si spraviť radosť, lebo inak neviem.... 😉

weja
autor
11. feb 2008

joooj holky... uz nedepkujte... uz ste zabudli na happy bruska? pesimizmom sa k nicomu nedopracujete, treba zachovat za kazdu cenu usmev na tvari a optimizmus v hlave... 😉

drobec123
11. feb 2008

baby kluuuuuuuuuuuuuuud, ved aj na nas to pride ! nebudte nestastne ved sa pozrite vonku ako krasne svieti slniecko a co vsetko krasne nas este caka ! ved kazda z nas raz to svoje baby bude mat, len musime byt trpezlivejsie ! a najprv sme na rade my s bobess ako starsej generacii nam musite dat prednost 🙂
inac moj graf je super, ja viem, ale to je vzdy takyto pred mrchou 😀 a potom jedneho pekneho dna urobi čľup a sme tam ako pred mesiacom ....

drobec123
11. feb 2008

alex, presne tak daj nam kontakt na tu tvoju maserku nech aj my sme krasne a vecne mlade, tu medovu masaz by som chcela vyskusat !

drobec123
11. feb 2008

pije niektora z vas ten caj plodnosti ? ja si ho chcem ist dat namiesat ak dostanem teraz mrchu ....

alexa27
11. feb 2008

ja mam doam vsetky potrebne zlozky, ale este som si ho nenamiesala. musim to uz ist spravit, mozno dneska vecer.

weja
autor
11. feb 2008

drobec, ja sa chystam zajtra do lekarne, ze si pokupim vsetky potrebne ingrediencie... 🙂 idem to este raz pozriet, dufam, ze to takto spatne najdem...

weja
autor
11. feb 2008

uz som to nasla - str. 42, keby ste mali zaujem.. 🙂

drobec123
11. feb 2008

no ja som doteraz nenasla lekaren kde mali vsetky zlozky.... preto som si to ani nekupila, ale skusim tu lekaren co spominala bubatenko kde ti to rovno namiesaju ..... v piatok uz budem mudrejsia na com som a podla toho (ako keby som uz teraz nevedela co ma caka 🙂

drobec123
11. feb 2008

baby vy ste sa rozhodli ze na to dnes kaslete !? nenechajte ma v tom samu !

alexa27
11. feb 2008

ja som tu, len akosi nie som moc pozitivna, tak vam nechcem kazit naladu 😝

drobec123
11. feb 2008

no baby, myslim ze by sme sa mali stretnut opat nech sa navzajom nakopneme !ved nemozme sa snazilkovat s negativnou hlavou !

smejko1
11. feb 2008

saska, bud pozitivna..... ved mas super muza, super rodinu a super kamosky.... a ta potvora ovulka tiez coskoro zavita a urobi cesticku pre fazulku 🙂))
ved uz byt mas podla feng sui 😀 😀 😀
+ mas super vkus a krasne oblecenie 🙂)))))))))))))))))))))))

alexa27
11. feb 2008

😀 jaaaaaj smejko, ty si moja zlata, dikes...sak mna to zase prejde, mozno zajtra uz budem zase vychichotana, len dnes mi to nejak nejde ☹

drobec, to by bolo fajn. rada by som sa s vami zase stretla. kedy by ste mohli? mozme dohodnut potom aj to divadlo konecne.

drobec123
11. feb 2008

ja mozem buduci tyzden pondelok napr. co vy na to ?

alexa27
11. feb 2008

to by som zatial mohla a ostatne baby?
ja by som ti drobec doniesla aj tu knizku. tento vikend budem asi sama, lebo manzel musi robit, takze by som ju mozno konecne precitala, este som sa k nej stale nedostala 😠 🙄

drobec123
11. feb 2008

no uvidime ci budu most ostatne baby 🙂 knizku ti donesiem aj ja, ta tvoja sa citala velmi jednoducho. ale ved to som ti uz spominala🙂