Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
12. máj 2008

tak aj ja sa s vami lucim, trosku neskor ale predsa ☹ zajtra sa opat "vidime"....

weja
autor
13. máj 2008

dobre ranko 🙂
drobec - co si ty robila este o osmej v praci...??? 😨 zas to neprehanaj s tou pracou, moja starka mala na to dobry vyraz " od vela roboty aj kone dochnu..." 😀 😉
jablonka - no teplota neposlucha, to mas pravdu ☹ zajtra dorazi ta hnusoba, to bude zasa den... 🙄

inak dnes rano mi cestou do prace moja kolegyna rozpravala, ze uz tyzden jej meska ms a kazdy den jej je nejako blivno, ale ze dufa, ze to nie je tehu, lebo dieta este nechcu (inak je to moj rocnik)... no tak som si pomyslela, ze ak naozaj bude tehu, tak ma uz asi fakt porazi... 😖 to by bola uz druha v priebehu polroka... no co uz... zivot je niekedy hnusny...

alexa27
13. máj 2008

Dobre ranko 😎
tak vcera som este raz testla a uz tam dve ciarky neboli, huraaa, takze ovu bola v nedelu 🙂

alexa27
13. máj 2008

ach jo, preco taki co nechcu maju a taki co po inom netuzia nemaju? 😔
fakt je to neuveritelne 🙄

wejka a teplota aj dnes klesa? je to uz iste? 😨

weja
autor
13. máj 2008

alex - no super, takze vam to paradne vyslo s tou ovu a snazilkovanim 😵
moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d 😒 je to jasne... 😠
akurat neviem, preco mi nad grafom ukazuje to Signs Analyzer... 😕 neviem ako sa to tam dostalo a ukazuje to nejake hluposti... 😖 a netusim ako sa toho zbavit...

alexa27
13. máj 2008

aj mne to vcera ukazovalo, ale zmizlo mi to, dnes to tam uz nie je 😕
a co ty vies, mozno teplotka este zacne stupat, nadej zomiera posledna.
co sa nas tyka, tak sa hrozne tesim, ze sme sa trafili do ovu. zatial sa nam to takto pekne podarilo len druhy krat a prvy krat to bolo ked sme boli v tej besenovej, takze termalna voda nepomohla, tentokrat bola zase manzelik predtym tri dni vkuse bicyklovat, takze tiez nic moc sance, ale aspon, nejaka ta nadej je, na nejaku velmi silnu osobnost, ktora sa neda znicit ani na cyklistickom sedadle 😅
ale teploty mam hrozne nizke posledne dva grafy, myslite, ze to moze byt tymi homeopatikami co uzivame s bubatenkom?

http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

drobec123
13. máj 2008

dobre ranko, uz som tu dobru hodinu ale mam tu aj moju kolegynu ktora je tak nemozna ze som s nou musela asi po piaty krat prechadzat tu istu vec. ale tak zase trpezlivost ruze prinasa .... a to je este len rano nemozem byt uz nervozna ze ? 😉
inac som strasne unavena, vcera som po praci este vybehla s kamoskou na pokec a doma mi nedalo a este som citala, straaaasne sa tesim ked to docitam a pozriem si film, podla mna to je uuuplne krasny pribeh ! vrelo odporucam ! v piatok mam dovolenku - som si vcera povedala, tak sa tesim ze tu knizku docitam !
a inac alex, straaaasne sa tesim s tebou ze ovu bola a este aj takto pekne cez vikend a ze ste sa trafili ! a weji hlavu hore, nadej zomiera posledna !!!!

alexa27
13. máj 2008

drobec dakujem, si zlata 🙂
a aku knizku citas? asi si spominala, ale som zabudla.
inac som zacala konecne citat ten hon na ovcu, je to super 🙂 , fakt genialny autor, asi si od neho zozeniem vsetko 🙂

weja
autor
13. máj 2008

alex - ved o to ide, aby to bola silna osobnost, nie? 😉 😀
drobec - a co citas? ja som sa vcera tiez chystala, ze si pojdem skor lahnut, myslela som, ze to po Panelaku zabalim, ale tiez som chcela docitat knihu, tak sa to trosku natiahlo 😅
a kde sa chystate v piatok?

alexa27
13. máj 2008

tak tak weji, v tomto svete to musi byt sikovnica alebo sikovnik uz od narodenia 😅
tento mesiac budem ako na ihlach, viem, ze pre vas, ktore mate manzelikov doma a k tomu pravidelnu ovu, ta nasa trefa nic neznamena, ale pre mna je to maly zazrak, takze strasne chcem verit, ze sa nieco uchytilo.
asi zase zacnem brat ten babyplan, uz som ho dlho neuzivala 🙂

drobec123
13. máj 2008

citam stale PS I love you v anglictine, ale uz sa blizim ku koncu. je to smutne kraaasny pribeh pri ktorom si uvedomujem ze som stastna ze vobec mam niekoho vedla seba, ze nam je dobre a ze si to vobec neuzivame a berieme to ako samozrejmost ze to takto je. booze tolko dobrych kniziek je ze neviem kedy to mam vsetko precitat. ja som si objednala dalsie tri cez internet a este mam kopec v hlave ktore by som chcela precitat. Inac velmi ma oslovila recencia na knizku: Majster šarkanov (Khaled Hosseini) tak ked ju dostanem a precitam poviem vam viac, podla mna to bude nieco podobne ako je Haruki Murakami autor. ach jaj preco musim pracovat, ja si chcem ist citat ! 😀

alexa27
13. máj 2008

😀 drobec, ty si cislo

idem pozriet toho majstra sarkanov

alexa27
13. máj 2008

precitam si tiez to ps i love you, ked odporucas, len netusim kedy, kedze sa mi podobne ako vam kopia knizky na policke a neviem si na ne najst cas.
inak moj manzelik ma dnes narodeninky 🙂 , 29, ja som este ucho, 28 😅 , ale uz len tri mesiace 😝

jablonka
13. máj 2008

ahojte 🙂
vcera som mala blbu naladu 😖 a som vam ju tu vsetkym kazila...akosi na mna zacina doliehat stres a vtedy som naozaj hnusna 😠 ...ale ked uz mam len tyzden do statnic, trosku mam na to narok 😉
alex - neviem ci su to velmi nizke teploty, ja mam take vzdy - max do 36.8-9...a pozerala som tehu grafy a nasla som tam v pohode aj tehulkovske s takymito teplotkami - hlavne sa musi teplota drzat 😉

alexa27
13. máj 2008

jaaaaj, jablonka, ty si zlato, ved ja si tiez tak prilievam nadej, ale to asi kazda z nas, kazdy mesiac, takze.... 😝 😔
hmmmmmm 😠 , snad sa to uz niekedy podari........ved to nie je mozne 😝

a jasne, ze mas narok mat akukolvek naladu pre statkami, kludne nam aj vynadaj ked sa ti ulavi 😀 , pojdeme potom, ked budete mat aj s bubom po, na kolacik, oki? dalsie stretko niekde vonku na teraske, mozme ist do stareho mesta, ved uz bude teplucko 😵

drobec123
13. máj 2008

alex, to PS I love you je relativne easy citanie, len mne to trva dlhsie kedze to citam v AJ. ale myslim ze kazdu z vas by ta knizka chytila. Jablonka tebe tiez odporucam po tych odporcnych knizkach co teraz musis nastudovat na odreagovanie a aby si zabudlo na tieto tazke dni/tyzdne !!! neboj sa teraz to uz pojde rychlo a budes to mat za sebou ! a ja sa teda necudujem ze mavas negativne nalady a taketo stresy, ved by bolo cudne keby si to brala na lahku vahu .....

weja
autor
13. máj 2008

drobec 😀 na to PS I love you som uz aj ja pocula velmi vela chvaly, tak som zvedava, ci sa mi to podari niekedy precitat alebo mozno pozriem film...

alex - tak manzelovi zelame vsetko najlepsie a co najskor potomka 😀 😉
co sa tych teplot tyka - pred ovu mavam take aj ja - max. 36,5, po ovu su prve dni teplotky este take nizsie a az na nejaky 5.den vystupia riadne hore... 🙂 ale ako pisala jablonka, niektore tehu grafiky maju max. 36,8 🙂

jablonka - tyzden pred statnicami uz so mnou nebola ani rec, rovno som si mohla nacapit na celo cedulku, ze "neprihovarajte sa mi!!!" 😀 tak to ty si na tom este dobre 😉 a ako ti ide to ucenie? splnas denne normy? 😉

jablonka
13. máj 2008

jaaj, vy ste zlate 🙂
inak prave vcera som myslela na to, ze Bubatenko ma statnice 2.6. tusim, a drobec 18.6. tusim ide na dovolenku, tak v tom rozmedzi sa musime stretnut!...a ta teraska v meste by bola fajn...juuj, uz sa tesiiim 🙂
len aby som mala co oslavovat ! 😖 😅
od zajtra ostavam doma, pochodim s Di dve lekarky poobede este pojdeme do skolky na vystupenie pre mamicky a potom moje zlaticko odchadza k nasim a uvidim ju az po statniciach 😢 ...a zacnem sa non-stop drtit 🙄

alexa27
13. máj 2008

dakujeme weji, odkazem 😉

alexa27
13. máj 2008

ok, tak co hovorite na 11.6., streda?? vyhovovalo by vam to?
jablonka, tfuj tfuj tfuj, nech ti ide ucenie od ruky 😉

drobec123
13. máj 2008

alex, presne tak vsetko najlepsie manzelovi k narodkam a ty len pekne oddychuj nech sa to dobre uchyti a uhniezdni a bude pekny darcek pre neho 🙂
ten film si urcite pozriemm kolegynka mi ho uz napalila ale najprv to chcem docitat, potom by som sa uz k tomu nevratila. mozno tento vikend sa nam to podari 🙂
baby prave sme dostali nariadenie od najvyssieho sefa ze si nemozme preniest viac ako 5 dni dovolenky do dalsieho roka a viete co ???!!!! ja mam 55 dni este nevycerpanych, tz ze tu viac ako dva mesiace do konca roka nebudem !!!! 🙂 a to neratam nadcasy, to maju stastie !!!!!

jablonka
13. máj 2008

weji - ved aj ja si asi zachvilu taku cedulku vyrobim 😀 , len este pokial chodim do roboty musim sa drzat 😝
no vcera som sa do 00.30 ucila, zacala som tym co ma bavi a teda si to aj dokazem zapamatat a to horsie sa budem ucit az neskor, aby mi z toho nieco v hlave ostalo 😅

alexa27
13. máj 2008

dakujeme 🙂

drobec, wow, tak 55 dni volna by som celkom prijala 🙂 ...

inak my sme prave dostali spravu, ze nas financny riaditel dal vypoved. dostal novu ponuku u neho doma na novom zelande, tak z rodinnych dovodov sa rozhodol ju prijat. uplne ho chapem, len som zvedava aky dopad to vsetko bude zase mat.

drobec123
13. máj 2008

no 11.6. ja urcite nemozem, organizujem jednu akciu pre cca 100 ludi, teraz mam toho naozaj celkom dost. ale mozem napr. den aj dva predtym. co vy na to ?

alexa27
13. máj 2008

tak pondelok 9.6.? ja mozem v pohode, pre mna to je este hodne daleko, takze si tam viem rezervovat cas.
ako ste na tom ostatne?
wejka, nechystas sa cirou nahodou do ba?

weja
autor
13. máj 2008

alex - 😀 no do BA najblizsie zavitam asi az ked budeme odlietat na dovolenku 😀
ja budem s vami zasa len telepatickym spojenim 😉

drobec - waw, a kedy si planujes tolko dovolenky vybrat?

drobec123
13. máj 2008

weji, uprimne, nemam sancu si to vycerpat, ked si zoberiem polovicu tak budem happy a nase personalne so mnou 🙂 myslim ze mi budu musiet udelit vynimku 🙂 a cestnu medailu za najlepsieho pracovnika !

jablonka
13. máj 2008

drobec - nepodelis sa s nami chudobnejsimi o nejake dni dovolenky? 😀
alex - aky dopad to bude mat? no predsa budes nova financna riaditelka 😉
pre mna predbezne toho 9.6. moze byt 🙂
inak dozvedela som sa, ze ked zvladnem statnice! 😅 , kedy mam promocie - 1.7. - na Diankine meninky 🙂 uz o 9.00, t.j. o 7.30 musim byt v Trnave, t.j. o 5.30 splasit kadernicku!!! 😲 a o 4.30 vstavat 😲 😲 😲

alexa27
13. máj 2008

pocuj jablonka a nechcete si spravit romanticky vylet v trnave, rezervovat tam hotel a na rano priamo tam kadernicku a tak dalej?
inak ja som to na promocie vobec neriesila, sama som sa namalovala a vlasy som si dala len do takeho falosneho copu, obliekla dlhe cierne saty a bolo vybavene. a ty sa vies sama velmi pekne upravit takze podla mna ani nepotrebujes ziadnu kadernicku 😉

a ja financna riaditelka?? si mila 😉 ....ale radsej si zaistim svoju existenciu v tejto firme tehotenstvom 😉

jablonka
13. máj 2008

alex - tak jasne ze s tym tehotenstvom by to bolo najlepsie 😉 🙂
no neviem, hotel asi nie, ved Trnava nie je daleko, ale je mozne, ze tu kadernicku vzdam ☹ ...ja sa sice viem obstojne vyfukat, ale tym ze predpokladam ze bude dost teplo, som chcela mat vlasy vypnute - vycesane do nejakeho ucesu, lebo ked budem mat rozpustenu hrivu bude mi straaasne teplo 😖