Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
3. jún 2008

ja som uz aj napapana 🙂 uz od rana odkladam v robote jednu zalezitost, ale uz sa asi budem musiet do toho pustit... 😝
jablonka - no to je fajn, tak drzime palce, nech si ta vyberu, snad to bude to "prave orechove"... 😉

bobess
3. jún 2008

weji - ja odkladám dve veci už tretí týdeň a dnes som to normálne spravila ... trvalo mi to hoďku !!! keby som vedela že mi to tak šikovne pôjde táááák to spravím už skôr ...

jablonka - držíme palce, nech si nájdeš správne miesto... ozaj všetky robíte to čo ste študovali?

alexa27
3. jún 2008

jablonka super, drzim palce nech ti to vyjde, pokial sa ti to pozdava 🙂

ja mam vystudovany podnikovy manazment, takze v podstate nie je az taky problem robit v obore lebo je to velmi vseobecne. ale uz pocas skoly som sa viacmenej vyprofilovala na financie a chcela som zostat v tejto oblasti, takze ano, da sa povedat, ze robim co som chcela a vystudovala.

weja tusim spominala, ze vystudovala cosi ine, ci nie?

alexa27
3. jún 2008

dievcata, kde steeee???? ☹ 😔 😕

bobess
3. jún 2008

ja som študovala zahraničný obchod a teraz robím niečo iné ... a mám problém niekedy určiť či ten a ten štát je v Eu alebo nie !!!

ozaj alex a čo tvoje hľadanie nového miesta?

jablonka
3. jún 2008

tu sooom 🙂
no ak by ma sem zobrali tak by som robila v oblasti mojho vzdelania...len ktovie, pocit mam sice dobry, ale vypytala som si vyrazne vyssi plat, tak neviem ci sa im aj to pozdavalo 😀...

alexa27
3. jún 2008

pozri jablonka, ked ta velmi chcu tak ti ten plat daju bez ohladu na to aky si mala do teraz alebo ti prinajmensom povedia, ze ano ale za takych a takych platovych podmienok a bude potom len na tebe ci to prijmes. ale zrejme vies v akych medziach sa pohybuju platy u vas, tak pokial si si nevypytala uplny extrem, tak by to nemal byt problem. kazdopadne drzim palce 😉.

bobess, ty mas tusim take iste geograficke znalosti ako ja 😀 ......ja co osobne nepocestujem tak netusim kde sa nachadza 🙂

inak co sa mojej robotky tyka, tak som zastala na mrtvom bode. teraz sa tomu zase vobec nevenujem 😝 ...asi cakam princezna, ze ma niekto na kolenach pride prosit, aby som ku nim sla pracovat 😀 😀

bobess
3. jún 2008

alex aj to sa stáva 😀 😀 😀 tak čakaj čakaj ...

jablonka- nemohlo to byť horšie ako keď som pomáhla jednej firme s výberom zamestnanca a prišla študentka 23,5 roka, mladá, pekná krásavica, červený diplom (ja jej ho neberiem) a hľadala som prácu office mangera - po slovensky sekretárky, alebo dievča pre všetko ... a vypýtala si plat 55 - 65 tis. Sk. Majiteľ potom ako trochu pustil krv do žíl sa jej spýtal či bruto alebo netto a viete čo povedal.... (ja by som teda povedala netto - nech je prča) ale ona len že nerozumie !!!! tak som jej to preložila či v čistom alebo hrubom !!! už neviem čo odpovedala ale prácu žiaľ nedostala !!!

alexa27
3. jún 2008

....sak cakaaam 😀

Inak brutal s tou kandidatkou na om 😀 , ale ved dievca sa asi zobudilo po par takychto uspesnych pohovoroch, minimalne uz vie co to je bruto/netto 😀

weja
autor
3. jún 2008

jaaaj, aku vy tu mate vtipnu debatu 😀 😀 😀
no ja veru nerobim to co som vystudovala ☹ vystudovala som ekonomiku sluzieb cestovneho ruchu 😝 co je sice pekne a aj ma to celkom bavilo, ale zialbohu v cest.ruchu su platy straaasne slabe a na tie vyssie pozicie manazerov v hotelierstve ma skratka nechcu kvoli veku a nedostaku skusenosti (to mi aspon bolo povedane... 😠 ) no co uz... mozno si raz s drahym otvorime vlastny penzion a tam budem robit velku manazerku 😀

bobess 😀 som sa pobavila na tej "kandidatke" 😀 u nas bola raz na pohovore slecna, podla zivotopisu by ste povedali, ze sen kazdeho zamestnavatela - slusne skusenosti a anglictina + nemcina pokrocila uroven... kazdopadne slecna bola velmi mila - vyrehotana s vystrihom a miniskuknou a vsetkym, co k tomu patri... az na to, ze ked od nej chceli, aby rozpravala v anglictine, slecne usmev zamrzol a nedostali uz z nej ani slovo 😀 zjavne si tu znalost AJ vymyslela, mozno sa len prihlasila kedysi do kurzu a myslela, ze to staci... este to vselijako skusali, kladli jej rozne otazky, ci sa chyti (stale v AJ) a ona len tisko sedela a vyvalovala na nich okale... 😀 podla mna ani netusila, co hovoria, mohli jej aj nadavat... 😀
tak to su ine hviezdy toto... 🙂

bobess
3. jún 2008

no aby sme neboli nejak vysadené na mladé slečny, nič proti šikovným, ale chlapi nie sú o nič lepší ... tiež ma napadá zopár zaujímavých ...
majte sa - aj tak už tu asi nikto (drobec sa neráta) nie je ...

zajtra sa tešíme na bubatenko ... ak sa popri práci dostane aj sem !!!

bubatenko
3. jún 2008

ahojte.... je tu niekto? Som prišla domof úplne zničenááá.... aký ste mali deň, alebo máte?

bobess
3. jún 2008

no ty sa pochváľ - všetko vybavené ?- lekár, vlasy, reštika ????

bubatenko
3. jún 2008

všetko vybavenéééé... reštika zarezervovaná, menu objednané.... celkom sa dáááá.....
kadernička detto
a lekár..... klop, klop.... už to dlhšie nevydržííííím ....... bola som u gynekologičky.... mala som 5 pozitívnych testov a v brušku mám už malú bublinku - gestačný vak ...... len musím teraz čakať dva týždne.... či rastie ako máááá....
Baby ja som tak šťastnááááá, že to ani neviem opísať a dúfam, že som roztrhla tú dlhú šnúru bezdarenia, čo obchádza našu tému.... 😀 Dúfam, že odteraz tu budeme len premieňať snž --- na tehu týždne...... 🙂 🙂

bobess
3. jún 2008

tak bubatenko ... to je geniálne ... perfektné ... gratulujem, super teším teším strašne ... strašne ...nemám slov. ...

bubatenko
3. jún 2008

Ďakujem bobess....ani ja tomu ešte neverím.... musím sa s tým vžiť......lebo ja nemám žiadne príznaky, vôbec nič.....

bubatenko
3. jún 2008

Inak... niečo som tu postrehla, že sa chystá stretko? Kedy a kde?

jablonka
3. jún 2008

Bubatenkooooo 🙂 😵
ty tajnostkarka jedna, to je uuuuuuuuuuzasne, konecne po tolkych mesiacoch skvela sprava 😵 ...velmi ti gratulujem a tesim sa s tebou, ani nevies ako velmi 😀 😵
tak co to bude? februarcatko? 😕 😀

jablonka
3. jún 2008

stretko bude v pondelok, este sme ale nedohodli detaily...sa na teba tesim a vyhradzujem si prva pravo si ta pochytat a nakazit sa 😀
a manzelik to uz vie? 😕 😵

bubatenko
3. jún 2008

Dakujem jablonka.... veľmi pekne.... vyzerá to na februárčatko... na začiatku... darček k manželíkovým narodeninám od má 4.2. a termín my podľa koňa vychádza na 2.2......mangelík vie a veľmi sa tešííí... keď som včera odchádzala na štátnice sa nerozlúčil so mnou, ale s mojím bruškom.....
Jablonka nechcela so sa s tou myšlienkou vôbec zaoberať, kým nebudem mať po štátniciach... aj tak mi tie testy prebiehali cez hlavu, ale nechcela som sa tomu poddať, ale dnes už myslím iba na to jedinééé....
Teraz už len vydržať dva týždne a dúfať, že sa bublinka bude zväčšovať....
🙂

bubatenko
3. jún 2008

idem späť, som unavená... .zajtra už idem do robotky popísmenkujeme.... pekný večer ešte prajem... papa

bobess
4. jún 2008

dobré ránko

no tak už sa teším že sa zmeníš na tt ... to bude krásne v našej téme ...
ináč sa s vami hneď aj lúčim, idem na tú služobku na stredné slovensko ...vrátim sa až v piatok a to tu už nebudete...
keby ešte nejaká mala tt tak mi určite napíšte mail !!! majte sa a pekný víkend

weja
autor
4. jún 2008

dobre ranko 🙂
bubatenko 😵 co to citam...??? super sprava, moc moc gratulujeeeeem!!!! tak dufam aj ja, ze uz sa to tu konecne prelomi a budu tu pribudat same tehulky 🙂
vidis to - a zadarilo sa vam v case, ked si mala sice stresy, ale aj plnu hlavu statnic, takze si na babo az tak nemyslela... 🙂 kazdopadne je to super a teraz ocakavame, ze nam sem budes pravidelne prskat bacily 😉

bobess - stastnu cestu, papaa v pondelok 🙂

drobec123
4. jún 2008

dobre raaaaankoooo..... tak sa to tu prelomilo a ide sa na vec !!!!!! srdecne gratulujem !!!!!
a teraz chceme vediet vsetko ? v ktorom tt si, ci ste trafili ovu alebo ani netusis, ako sa citis ........ cakaaaaameeee

weja
autor
4. jún 2008

drobec - spravne, zobrala si mi to z klavesnice 😀 chceme vediet vsetkoooo a hod aj graf ak mas 🙂

alexa27
4. jún 2008

dobre raaaaanoooooooo 😀 😵 , bubatenko, tak este raz stresne moc gratulujem a neviem sa uz dockat pondelka. dufam, ze prides, ab ysme sa mohli s tebou potesit 😵 😵 .
a tiez sa pridavam k zvedavcom a chcem vediet vsetky podrobnosti. robila si si vobec graf tento mesiac? ak ano tak hod prosiiiiiiiiiim a tiez chcem vediet ci ste trafili ovu a hrooozne sa uz tesi mna albumik 😵 😵
bobess, statnu cestu.

bubatenko
4. jún 2008

ahoooojte zvedavé 🙂 už som si vyčistila stôl po troch týždňoch tak som už prišla písmenkovať 🙂
Takže pekne od začiatku..... najprv veľmi pekne dakjem vsetkým za prania a dufajme, že všetko bude ako má byť....
Čo sa týka mojich cyklov tak to nebudem komentovať vôbec - poslednú MS som mala 3.4. a ja mávam také dvojmesačné, ale v podstate som celý apríl , máj nic nemerala, nesledovala, lebo som nemala vôbec čas, stres so skúškami, diplomovkou jednoducho som na to nemyslela. Ale 12.5. viem, že bola nedela ma strašne bolelo podbruško, tak som si len tak oslintala ten môj mikroskop a bolo tam také silné papradie ako nikdy predtým, tak som zavolala mangelíkovi do práce, abz sa šetril, že ho večer čakajú ešte povinnosti 😀 . Potom 13.5. som bola posledný krát v práci, to si ešte pamätám a poobede sme to pre istotu ešte potvrdili a viac som sa tomu nevenovla.... tak som sa učila, učila, učila.... yačala som veľa kávy piť a brala som gingo na podporu pamäte a tam som si neskôr prečítala , že sa neodporäča tehotným a dojčacím maminkám...... tak som si 24.5. urobila , že len tak poobede test a na moje počudovanie tam vyšla taká veľmi slabulinka čiaročka..... potom som si urobila ďalší 26.5. bola silnejšia a taká jednoznačná bola už 29.5. a či je všetko v poriadku som si potvrdila, keď som sa vrátila po štátniciach domov a to už bola takááááááá poriadna hrubá čiaročka 😀

Včera som išla k lekárke, že či je všetko v poriadku, len ona stále vychádzala z toho , že poslednú MS som mala 3.4. a tak si myslela, že či nemam mimomaternicové, že to nie je možné.... ale to nie je podstatné... ked ma hodila na normálnz ultrazvuk , tak po malej chvílke sa jej ukázala taká malinká bublinka priemer 1 cm, ale aby si bola istá tak poobede som išla na vaginálny ultrazvuk a tam bola už poriadne vydieť a zodpovedá to tomu začiatku 5 týždňa od oblodnenia 3 týždeň.... takže asi tak.... už len musím teraz 2 týždne čakať, či je všetko ako má byť a malý bude rásť...... 😀

bubatenko
4. jún 2008

a ešte jedna vec..... príznaky....... ked som sa sledovala som považovla všetko za príznak.... babz mne nič nie je, ale vôbec nič..... len mám zväčšené prsia, ktoré ma bolia hlavne od poobedia do rána ... s ami tak nalievajú, ale že by nejaká intenyívna bolesť, tak to vôbec nie....ďalší príznak je , že večer vyzerám ako v piatom mesiaci... tak napuchnuté brucho - no hrúza....... strašne divne to vyzerááá.... a ešte jeden je taký, že nemôžem v noci spávať, som unavená, ale každé dve hodinz sa budííím a teraz mám pociť, že dolieha na mna únava, lebo o deviatej večer končím nie som schopná vôbec nič a spím ako sa dá do rána...... nevolnosti, chute, vône... vôbec nič, aspoň zatiaľ nič.......
Ešte som zabudla som strašne smädná, častejšie wc, ale nie až tak a občas mávam také krče v podbruško, ale veľmi málo

alexa27
4. jún 2008

teeeda to je fakt neuveritelne, ze sa to fakt podari ked na to moc nemyslis. ale neviem ako vy baby, ale ja nemam dovod na to nemysliet. snazim sa niecim zamestnat, ale aj tak si na to vzdy spomeniem, dokonca aj tento mesiac ked viem ze nei je sanca, lebo v case ovulky urcite spolu nebudeme, tak aj tak na to myslim uz teraz, ze co ak nahodou 😝 . bubatenko, ako si to dokazala sa odreagovat? ja viem, ze stres a to vsetko, ale aj tak, ked ste snazilkovali, vobec ti to neprebleslo hlavou, ze mozno sa podari? vlastne ved si videla to papradie, takze si na to myslela, ale potom pocas zvysku mesiaca si na to uz asi az tak nemyslela co? ach jo, no jednoznacny recept asi nebude, musime skusat dalej. hlavne verim ,ze teraz, ked si nam to tu spoldnila takto pekne tak uz to pojde jedna radost 😀 . a kedy si das tt? 😵 😵
a prides teda ten pondelok?

smejko1
4. jún 2008

bubatenko aj ja Ti z celeho srdca blahozelam krce v podbrusku som na uplnom zaciatku mala aj ja takze je to OK 😉