Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
3. júl 2008

ahojte 🙂
weji, sucitim s tebou pri nevolnostiach, ale spomen si, co by si za ne pred par tyzdnami dala 😉
ja len pre info moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480, asi bola ta ovulka ked teplota ide tak hore, uvidime co bude robit dalej 😉
bubatenko - je dobre za sa na tu plesen prislo hned, ked sa to hned prelieci bude to OK 😉
weji, a co sa chystas doma robit, ked nebudes zrovna na WC? 😉 😕

bubatenko
3. júl 2008

jablonka graf je super.... a stihli ste ju s mangelíkom, som ale zvedavá , čo ? 🙂

jablonka
3. júl 2008

stihli, presne sme sa trafili 🙂

jablonka
3. júl 2008

ozaj weji, dakujem za cajik, vcera dorazil...manzel bol pre to na poste, a vraj si ho tam dost premeriavali a pytali sa ci je ten balicek pre neho, najprv nechapal preco, ale potom zbadal ze pod lepiacou paskou bol vysypany caj a vyzeralo to ako marisa 😀 ...
zacnem ho pit od buduceho cyklu 😉

weja
autor
3. júl 2008

no tak ranajky mam uspesne za sebou... 🙂
ved ja som za tie nevolnosti vdacna, dost mi robili problem, ked som chodila do prace, ale ked som doma, az tak mi to nevadi - wc misa blizko takze pohoda 😀

jablonka - teplotka pekne stupa 😵 tiez si myslim, ze ti zajtra vyznaci ovu, tak teda drzim palce, nech bolo "trafenie sa" uspesne... 🙂
vidis, akurat som sa chcela spytat, kde ten caj trci... to ale teda nechapem, ako sa mohli tie bylinky dostat az pod vonkajsiu lepiacu pasku...? 😅 ved vrecusko bolo zosite zosivackou, v krabicke a zabalene v papieri 😅 no je to divne... este ze na mangela nevolali policiu 😀

maja.ka
3. júl 2008

ahojte 🙂
takze tehu mam na 100 % potvrdene, od minuleho tyzdna sme pekne narastli a zodpovedama tt od poslednej MS 🙂 😀

weja
autor
3. júl 2008

ahoj maja.ka 🙂 no tak gratulujem!!! 😵 😵 😀 zmen si nastavenia, aby sme videli, v ktorom tt si... 😉
a kolko uz ma malinke? uz si aj na PN? ved nam napis aj cosi viac, nielen jednu vetu a potom zmiznes... 😠 😉

maja.ka
3. júl 2008

ahoj weji, takze som v 6tt2d, zatial akcia srdiecka este nebola ale dufam, ze ked pojdem o dva tyzdne na kontrolu tak uz budem vidiet ako krasne bije 😉 ani nas nemeral, len skonstatoval, ze sme pekne za tyzden narasti a zodpovedame tt 😵
na PN zatial nie som, ale na buduce sa uz dam urcite vypisat

maja.ka
3. júl 2008

takze som si uz zmenila pas 🙂 uz mi tam sviati 7tt 😀

bubatenko
3. júl 2008

maja.ka veeeeeľmi gratulujem..... nech fazuľka rastie ako má a cítiš sa skvelo a zdravo celé tehuľkovanie 😉

weja
autor
3. júl 2008

jeeej, dalsia februarovka 🙂 ty mas TP len 4 dni po mne...! 😵 😀 no parada!
ja som od vcera vypisana na PN, moje tehu stavy sa uz nedali zvladat - kazde rano pravidelne objimam wc 😝
nas drobec tiez pekne rastie, z coho sa veeelmi tesim 😵 uz sa da rozoznat hlavicka od bruska 😀 bola som nadsena z toho, kolko za tych par dni narastol...
drzte sa! 😉

maja.ka
3. júl 2008

bubatenko dakujem a samozrejme aj tebe a weji prijemne a bezproblemove tehulkovanie 😉
inac je sranda, ze vsetky tri mame termin vo februari 😀 no ale nakoniec to nemusi tak byt, ty to mozno stihnes este v januari a ja to mozem pretiahnut aj do marca 😉 no uvidime ...

weja
autor
3. júl 2008

inak ja si tiez myslim, ze bubatenko bude januarovka 😉 no bude to tu pestreeeee... 😀

maja.ka
3. júl 2008

no ja mam zatial to stastie ze wc misu nemusim chodit objimat, ale zase musim mat vzdy nieco na zahryznutie, lebo ked na mna pride hlad, tak idem odpadnut ako mi je zle na zaludku, lenze na nic specialne na to zahryznutie nemam chut 😝 zatial vyhravaju nektarinky, ani jablcka mi nejako nechutia a to som ich jedla vzdy aspon dva na den 😒

maja.ka
3. júl 2008

hej weji som za tebou 4 dni 🙂
a co je zvlastne, ked sme sa snazili skoro kazdy den, tak to nevyslo, a teraz sme tu skusili iba jeden 4.6. (vtedy bol manzel na jeden den doma) a vyslo to 🙂

bubatenko
3. júl 2008

no mne podľa včerajšieho sona vychádza termín na 29.1. takže možno aj hej, ale ja by som bola najradšej keby malý vydržal do 4.2. lebo to ma môj mangelík narodeniny a myslím, že to by bol ten najkrajší darček na svete k jeho 33. narodeninám a wejke k meninám 😀

jablonka
3. júl 2008

maja.ka - velmi gratulujem!!! 🙂
tesim sa kolko novych tehuliek v poslednom mesiaci pribudlo, po tom dlhom obdobi ked sa nedarilo...majka davaj na seba pozor a drobcovi zelam nech len pekne rastie!
este som sa chcela spytat - tusim weja spominala, ze si brala Duphaston - myslis ze ti aj on trochu pomohol? 😕

maja.ka
3. júl 2008

bubatenko aj keby si rodila v januari, myslim ze aj tak to bude najkrajsi darcek pre manzela k narodeninam a mozno toho 4.2. uz pridete domov, to bude este lepsi darcek 🙂

maja.ka
3. júl 2008

jablonka dakujeeeeeeeem 🙂
hej brala som duphaston a aj teraz ho beriem a myslim si ze mi pomohol k tobu aby sa fazulka lepsie uhniezdila, dufam, ze aj tebe pomoze a coskoro nam oznamis ze si tehu 🙂
inac sa chcem spytat, nerobia sa vam vyrazky z toho duphostanu?

jablonka
3. júl 2008

ved uz dlho tvrdim ze jedna presna trefa uplne staci! 😀

weja
autor
3. júl 2008

bubatenko 😀 no pekne, ze myslis aj na mna... 😉 ale vsak moze mat aj predcasny darcek k narodeninam... a na narodky sa akurat dosypete z porodnice domov, to bude darcek... 😉
maja.ka - no to tak byva... tiez cim sme sa viac snazili, tym menej to slo...

weja
autor
3. júl 2008

ja zatial nepozorujem nejake velke zhorsenie pleti... a to ho jem uz 2 tyzdne... 😕

bubatenko
3. júl 2008

hej, hej, hej .... mne je jeno kedy a ako, len nech sme v 9. mesiaci a hlavne zdraví..... potom Vám budem odovzdávať zážitky, ten krát poprvé...
Jablonka aj ja som brala duphaston, ale ja som ho vysadila po troch mesiacoch pre tráviace problémy, pomohol na úpravu cyklu , to sedelo na deň.... ale nedokázala som nič zjesť, tka som ho musela prestať užívať.

jablonka
3. júl 2008

no dufam ze mi pomoze, lebo ked nie, uz ma caka len sterilna ambulancia ☹
majka - ide o to, ze podla mojich grafov mam evidentne kratku lutealnu fazu, teda asi problem s uhniezdenim, a co som si o Duphastone precitala, mohol by tam nieco vyriesit 😒
chcela by som uz s vami riesit tehulkovske a maminkovske zalezitosti 😵 😢

maja.ka
3. júl 2008

weji mne sa zacali robit take malinke biele bodky pod bradou inac nikde inde 😠

maja.ka
3. júl 2008

jablonka verim, ze ti v tomto duphostan pomoze, ja som ho tiez len koli tomu dostala, s dlzkou cyklu som nemala problemy 😉
neboj coskoro budes aj ty s nami riesit vsetko ohladom tehu 😉 🙂

weja
autor
3. júl 2008

jablonka - tiez si myslim, ze by ti v tomto mohol Duphaston pomoct... drzim palce, nech si do jesene tehulkou 😉 hlavne si poriadne uzite dovcu a nerozmyslaj nad tym, co ta caka v septembri... to pusti na cele leto z hlavy, ak sa da... 😉

bubatenko
3. júl 2008

priklanam sa k názoru weji.... dôležité je myslieť na niečo iné..... ja si myslím, že mne pomohol stres okolo diplomovky a štátnic..... telo bolo duchom úplne niekde inde..... vychutnávaj si voľno so svojou rodinou 😉

jablonka
4. júl 2008

ahoj weji, dufam ze sa tu dnes objavis 😉 ...zamerne oslovujem iba teba, lebo Alex ma dovolenku, bubatenko promociu a drobec sa tu myslim az v pondelok ukaze...
ako sa dnes citis? 😕 mali ste aj v LM burku? 😕

weja
autor
4. júl 2008

ahoj jablonka, tak dnes tu budeme sami... 😕
ja som momentalne v praci - prisla som po troche zaucat kolegyne, ale chytaju ma z toho nervy, lebo kym clovek nauci nieco nove zeny po 50ke, tak to je ozaj umenie... 😠
ozvem sa z domu, za chvilu odchadzam, pa zatial