Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
16. jan 2008

ďakujem, ďakujem, ďakujem - tie moje sny pre Vás nie sú až tak tajné, ale verím že sa splnia

weja
autor
16. jan 2008

no mna raz slahne z tohto kona... 😖
baby, vy ste tu tusim raz aj hodili nejaky link na cviky podla Mojzisovej, nie? (teda nie tu, este v tej nasej starej teme). Neviete ten link este nahodou? Celkom som na tie cviky zvedava, ked ich alex s jablonkou tak ospevuju... 🙂

maja.ka
16. jan 2008

ahojte 🙂
aj ja sa pripajam, takze vsetko naj naj naj a hlavne maleho anjelika ti prajem 😅
mne je to uplne jedno v ktorom mesiaci sa narodi babo, hlavne, ze sa narodi, jablonka aj moj ocino a mamka su novembrovi skorpioni, a tie ktore nepoznaju nikoho novembroveho, tak sa hlasim ja, som tiez skorpik 😔

weja
autor
16. jan 2008

ahoj majka, u vas je ten november nejaky rozsireny... 🙂
ja som hladala na nete nieco ohladom toho ovulacneho spinenia, nie je to sice bezne, ale vraj sa to moze vyskytnut, ked pri ovu prudko vzrastie hladina estrogenu... 😒 ale podstatne je, ze vraj na plodnost to vplyv nema, tak tomu som velmi rada... 🙂 aj tak nechapem, co to moze znamenat... 😕

drobec123
16. jan 2008

weji, tak to som rada aj za teba ze je vsetko ok. co sa tyka tych cvikov, mala by som to mat niekde vytlacene, tak keby to nikto nenasiel, pozriem sa na to a poslem ti to naskenovane do e-mailu. inac bobess vsetko naj k meninkam ! zajtra podame aj ruku osobne.
co sa tyka krcka, ja to sem tam vyskusam a ma pocit ze naozaj ked bola ovu bol makky ako papuca .... a nizko polozeny. teraz je trdsi a vysoko.

weja
autor
16. jan 2008

to som iba ja taky magor, ze na tom krcku neviem nic vypozorovat...? 🙄
drobec nasla som jeden link http://www.cvicime.cz/cviceni-praha-2005/cviky/... je to ten isty, co ste spominali? 😕

drobec123
16. jan 2008

weji, skusaj nahmatat krcok pravidelne (napr. raz denne, aj ked mne to je napro dost neprijemne) a myslim ze budes citit rozdiel .... ja som tiez mala pocit ze je to stale rovnake, ale na zaciatku cyklu je iny ako pocas ovu a tak isto na konci, aj ked sa v tom az tak uplne nevyznam ale predsa je to ine
a ta linka su presne tie cviky co mam, ale baby nech povedia ci su to tie ktore cvicili ony na cviceni

alexa27
16. jan 2008

weji, ano, ja som mala cviky tiez z tejto linky.

drobec123
16. jan 2008

alex, aj ste ich cvicili na tom cviceni s jablonkou ?

alexa27
16. jan 2008

nie uplne vsetky. viacmenej tie od 10. cviku a potom tam bol jeden iny, kde lezis na chrbte a dvihas panvu a ten je podla man prave jeden z tych najlepsich. tazko ho popisat, ale skusim. lezis na chrbte s pokrcenymi nohami, stiahnes sedacie svalstvo, napnes brucho a tahas ho akoby smerom k prsiam, ale neodlepujes sa od podlozky. potom pomaly dvihas panvu, ale len po lopatky, viac nie. tam zostanes a dychas, potom do polovice klesnes s panvou, este viac stiahnes sedacie svalstvo a zase tak ostanes a dychas a potom ides uplne na podlozku a uvolnis sa.

weja
autor
16. jan 2008

no super, uz som si to vytlacila, tak vyskusam co to povie... 😉
ja sa pre dnesok s vami lucim, "vidime sa" zasa zajtra, pekny zbytok dna...

alexa27
16. jan 2008

aj tebe weji, papa 😉

drobec123
16. jan 2008

alex, perfektne si to opisala, pochopila som to 🙂

alexa27
16. jan 2008

super, som rada 😉 tak hor sa do cvicenia 🙂

weja
autor
17. jan 2008

dobre raaaanko 🙂
ako sa dnes mate?
alex - skusala som vcera tie mojzisovej cviky - nevedela som sice, v akych opakovaniach by sa to malo robit, ale tak aspon som si trosku ponatahovala chrbat... 🙂 ale potom ma nejako zacalo boliet brucho... neviem, ci je to dobre ci nie... 😒 no kazdopadne, aspon sa clovek trochu rozhybe... 🙂

drobec123
17. jan 2008

dobre ranko, weji nemozes spavat ? 😉
tak ako, stihla si vcera vsetko co si mala naplanovane ? 😀 su tie cviky narocne ?

bobess
17. jan 2008

dobré ránko,
dnes sme s manželom vstávali s pocitom že ešte zajtra a potom môžeme spinkať. hurááá

weja
autor
17. jan 2008

drobec - no to si "uhadla" s tym spankom 😅 drahy isiel do prace skor, tak som sa zviezla s nim, takze som bola v praci uz o polhodinu skor... 🙂
jasne, vsetko sme vcera postihali... 😀 interval "kazdy druhy den" treba dodrziavat... 😉
cviky su celkom v pohode, su take natahovacie - to je dobre hlavne na chrbat, to ostatne som zatial necitila 🙂
bobess - ja sa tiez akosi uz neviem dockat toho piatku... pol vikendu asi len prespiiiim 😵

drobec123
17. jan 2008

bobess, aj my sme si to dnes rano povedali ked zazvonil budik ! 😝 len kamosky chcu zajtra urobit nejaku party vecer (kolaudaciu bytu) a teda nie som z toho az taka nadsena lebo nechce sa mi ponocovat a potom budem celu sobotu mrtva. asi starnem, mne je najlepsie ked sme s mojim drahym spolu doma a ideme normalne spat.

weja
autor
17. jan 2008

drobec - tak to si uz hovorim aj ja... 🙂 som na tom podobne, tiez uz nezvladam podobne "nocne zury a akcie", najradsej som, ked sme doma a ideme spat najneskor o polnoci... raz darmo - staroba je zakerna vec... 🙄 😀 😀

drobec123
17. jan 2008

staroba je krasna, a vies preco ?! lebo ked som bola mladsia a viac sa zabavala nechcela som este babo, ale teraz viem ze je to dolezitejsie ako cokolvek ine ! 😀

weja
autor
17. jan 2008

tak to mas pravdu - ja mam este stale kamaratky-rovesnicky, ktorych zmysluplne prezity vikend znamena kazdu noc na diskoteke alebo v bare... 🙄 to ma bavilo tak pred par rokmi, ale odkedy som vydata, na celej ciare u mna vyhrava domaca pohodicka vo dvojici... 😵 a to babo to uz len zavrsi... 😵 😵 😵

bobess
17. jan 2008

no mňa by v piatok nedostal von nikto. ja milujem piatky a hlavne piatky doma v kľude. to je asi dedičné, lebo moja mama vždy všetkým hovorila, že hocikedy nech volajú, prídu alebo čo ja viem čo, len nie v piatok. piatok už tak dobre znie ...
ha ha ha - weji Ty máš ešte k "našej strarobe" s drobcom ďaleko ...

bubatenko
17. jan 2008

dobré ránko prajem.......ja sa tiež celkom teším na tento víkend nebude to všetko len o učení, ale aj o relaxe trocha, síce opäť sama... ale bude aj relax....
my tiež máme radšej relax doma vo dvojke... sme malinko spolu, tak nás to veľmi napĺňa.
Inač táto noc bola pre nás divná... prišla som s práce a vzhľadom na skutočnosť, že sme sa nevideli tri dni, tak sme si išli "odpočinúť" do postielky. Samozrejme, že sme tam zostali do 23,00 a boli sme aj značne prespatí. Tak sme išli na nákupy do Tesca, kde sme boli do 3,00... išli sme späť o 4,00 a k počudovaniu som celkom vyspatá.... som sa rozhodla, že odteraz budeme chodievať nakupovať iba takto... prazdny obchod, prazdna pokladna... no úplne super.... 😀

drobec123
17. jan 2008

bubatenko, tak mna by o tom case do tesca nikto nedostal !!! obdivujem niekoho kto ide spat o 4.00 a rano je v pohode, ja by som asi zomrela 🙂
bobess to s tou starobou bolo naozaj trefne 🙂

alexa27
17. jan 2008

dobre ranko, tak vidim, ze rozoberate zaujimavu temu 😉 .
ja som na tom podobne, vybujarila som sa hlavne pocas studentskych casov a uplne najdivokejsi rok som mala tesne po gympli, ked som bola v anglicku. a ked som skoncila vysku, tak to akoby utlo. skor mam teraz rada take tie posedenia s kamoskami niekde pri kave, ale na diskoteke som uz nebola ani nepamatam. vlasten naposledy v lete na dovolenke sme chodili po parties, ale aj to bola skor iniciativa mojho muza. aj ked ja som zase taka, ze mne sa nikdy nechce ist ale uz ked som na mieste, tak potom neviem skoncit a prehovaram vzdy muza, aby sme este nesli domov 😉 .

jablonka, ako sa ma mala? dufam, ze jej je uz lepsie, pokladiku 😨

bobess
17. jan 2008

bubatenko-aj ja chodím do Tesca po 23,00 nezdržíme sa tak dlho ale vtedy sa fakt najlepšie nakupuje.

alexa27
17. jan 2008

no my sme tak boli v tescu raz a tiez sme si hovorili, ze to je super, ale napriek tomu nas o takom case zatial nic nedonutilo tam znovu ist 🙂 . teda ja tak ci tak chodim nakupovat minimalne, vzdy len napisem listok muzikovi co treba a to je jeho uloha vzdy v sobotu doobeda. je v tomto zlaty, sice mi vola asi 10 krat pocas nakupu, takze by bolo jednoduchsie keby som isla s nim, ale to uz patri k tomu, je to taky nas maly ritual 😵 . a najlepsi je, ked nieco zabudnem napisat a on to aj tak kupi, tak potom pride domov ako najvacsi vitaz, ze aky je strasne sikovny a ze aj ked som ja zabudla, tak on je zodpovedny a nezabudol 😝 😀 .
jaaaj, ked si spomeniem na taketo malickosti tak sa vzdy citim taka zalubena 😵 😵 .

bubatenko
17. jan 2008

alex....ak ma pamäť neklame, tak dnešný deň budete možno takto o rok oslavovať meninky, že? tfuj, tfuj.... nech sa to splnííí....

ja som skončila s diskotékami ked som odišla von... a s mangelíkom sa chodievamei zabávať skôr toho typu sadnúť na vínko, na pivo s partiou - tak 2-krát za rok a potom sa dávame dokopy dva dni, čo vôbec nevládzeme. Mňa to vôbec ani neťahá, by som so pripadla dinve už medzi toľkými deťmi..... no hold... mádrosť,krása nám zostala, ale vek sa nám už rapídne menííí.... 😉

weja
autor
17. jan 2008

bubatenko - tak ja by som nebola asi "prespata" nikdy... 😅 vy mate teda riadne napady - nakupovat o tretej rano... 😀 to by v tej dobe nedostali z domu ani heverom...
alex - posedenia s kamoskami su o inom, to mam rada aj ja z casu na cas... ale len pokial nezacnu riesit nejake pubertacke zalezitosti... 😝 to uz fakt nie je pre mna... 😅
a k tym nakupom - my chodime takmer vzdy nakupovat spolu, ale ked nahodou ide drahy sam, tiez mi nezabudne zavolat aspon 10x ze co a za aku cenu... 😀 no ale aj pre to ich tak lubime, nie? 😉 😵