Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
4. feb 2008

jablonka je mi veľmi ľúto toho čo sa stalo.... neviem čo k tomu povedať ☹

weja
autor
4. feb 2008

jablonka a ako sa ti vyvija graf?

jablonka
4. feb 2008

no ved pozrite na ten graf, sice dnes rano tam bol maly pokles, ale ak dalej bude stupat, tak ten maly pokles myslim moze byt 😕 a dost ma dnes picha vlavo - vajecnik, fakt dost vyrazne, tak neviem 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480

smejko1
4. feb 2008

jablonka - je mi to moc luto..... strasna tragedia..... nerozumiem Tym blbcom co jazdia akoby boli na pretekarskej drahe!!

weja
autor
4. feb 2008

jablonka no veru podla mna to vyzera nadejne 🙂 podla mna to bola ovulka, ved uvidis, ako sa teplotka bude dalej vyvijat... ale maly pokles nevadi, myslim, ze som citala, ze teplotka musi byt min. asi 3 dni o 0,2 stupna vyssia ako bola cez ovu... a vtedy sa ta ovu potvrdi... a to tvoj graf splna 😉

jablonka
4. feb 2008

no zajtra aby bolo aspon 36.3 a bude to dobre znamenie, potom si uz len drzat palce aby neklesala, lebo sme aj dost snazilkovali 😉

alexa27
4. feb 2008

http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php...
zaujimavy clanok, precitajte si, ked budete mat cas.

drobec123
4. feb 2008

alex zaujimavy clanok ....
inac som ti zabudla odpisat na otazku, v piatok vecer sa cestuje celkom dlho do PP. Podla toho kedy vyrazite, ja neodporucam skor ako o 18.00, skor neskor. a podla toho aki ste soferi to trva 3 1/2 az 4 hodiny. ale je to velmi individualne a najma zavisi to od vela faktorov .... ci prsi, alebo je sucho atd.
idete teraz na vikend ?

alexa27
4. feb 2008

hej, odchadzame z ba az okolo osmej vecer, skor nestihame, ale mozno to bude teda aj lepsie, ze nebude taka premavka. a dufam, ze bude pekne pocko.

drobec123
4. feb 2008

o osmej to uz bude uuuuuplne v poriadku 🙂
ake mate plany ?

weja
autor
4. feb 2008

alex a co budete v Tatrach robit? idete sa lyzovat?
baby aj u vas je take hnusne pocasie? tu to tusim vyzera, ze prsi... 😠 🙄

alexa27
4. feb 2008

tu teraz trosku zacalo svietit slnko, ale stale je taka tmavoseda obloha.

k nasim idem vlastne iba ja. manzel ma pansku jazdu na chopok a mne sa samej s chalanmi nechce ist, ked nejdu ostatne baby, tak som povedala, ze vyuzijem cas a pojdem k nasim. takze ma muzik hodi do tatier a on pojde za chalanmi na chopok a v nedelu pre mna pride, alebo mozno pojdeme v nedelu s nasimi lyzovat na chopok tiez, tam sa stretneme s drahym a pojdeme rovno spolu domov. este uvidime, zalezi hlavne od pocasia.

drobec123
4. feb 2008

v BA je uplne v pohode, len je celkom chladno, miestami vykukava aj slniecko 🙂

drobec123
4. feb 2008

alex, to znie veeeeelmi dobre ! a vasi sa preco rozhodli odstahovat z tepla do zimy ? to ma prekvapuje, vacsinou sa ludia stahuju z tatier na juh....

alexa27
4. feb 2008

nasi su dost turisti a ocino je aj velky sportovec, lyze, bezky, bicykel, tak ho lakali hory. a mamina ma v tatrach sestru a tieto horucavy tu cim dalej tym horsie znasa, asi s pribudajucim vekom alebo co, takze tatranska klima jej maximalne vyhovuje 🙂

drobec123
4. feb 2008

to je fakt sranda, ja prave pocuvam od mojej maminy cely zivot ze ake tam je zima a ze by sa so mnou hned vymenila a ze na dochodok chce prist na juh ....

alexa27
4. feb 2008

🙂 kazdy asi chce to co nema 🙂 , ja by som odtialto nesla ani za svet, ale mozno na starost zmenim nazor, aj ked asi nie 😅

drobec123
4. feb 2008

hmmm ..... ja by som sla na starobu niekam do nizsich hor, skor mala alebo velka fatra, to je moja srdcovka .... teraz ale asi nie, vKarpatoch mi je dobre 😀
len nech uz kociiiikujem, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm

weja
autor
4. feb 2008

ahojte turistky 😀 ja sa pomaly budem chystat domkov, pokial ma drahy nezabudne vyzdvihnut...
zajtra rano tu budem, ale okolo 11,00 mam dllllhy meeting, takze ratam, ze potom az okolo tretej sem nakuknem... 😝 😖 no nech uz je streda... 😵 😀

drobec123
4. feb 2008

jooooj weji, ja by som nepotrebovala ani stredu, mne by stacil pocit ist domov a vedomie ze tu na mna nic necaka .....
ale v kazdom pripade si uzi volno, oddychuj a neneravac ! 😀

bobess
4. feb 2008

tak kto tu ešte je?

z celej vašej debaty ma zaujala hlavne veta --len nech už kočíkujem ... pridávam sa

baby vy myslíte že sa dôchodku dožijeme? no ja asi nie, keďže pri takýchto zvýšeniach dôchodkového veku sa pôjde na dôchodok v 107 rokoch a pri našej pôrodnosti - kto by na nás robil???? takže mne je to jedno kde budem na starobu pracovať či už v horách alebo na juhu. hlavne nech už kočíkujeme ... a potom sa budeme riadiť rozprávkou o troch grošoch ...

drobec123
4. feb 2008

no bobess, ty si nejaka vestica, ja som tu 🙂 aj ked priznavam ze uz by som faaaaakt chcela byt niekde inde ....
ja sa dochodku nedozijem, zatial mam pocit ze ani niekoho kto bude na mna robit a o 3grosoch sa mi moze len snivat .....

alexa27
4. feb 2008

caute, ja som tu tiez.
bobess ako sa ti rano dochadza od vas, ked ides do ba? su velke zacpy? lebo kolega uvazuje, ze sa prestahuje do tych koncin.

drobec123
4. feb 2008

kolegyna dochadza z dunajskej luznej a je to desne ..... ma to 13km do mesta a trva jej to od 40-60 min
ja mam 21km od domu k praci a trva mi to 25-35 min, podla toho kedy idem .....

alexa27
4. feb 2008

tak to je fakt otrasne, 40-60 minut taky kusok? ved to ma ako ja (14km) a trva mi to tak 20minut. mozno tri krat sa mi stalo ,ze som sla dlhsie, ale to preto, ze som isla uz velmi neskoro z domu, asi o 7.45 a vtedy je fakt vela aut.

alexa27
4. feb 2008

inak drahy mi pisal akurat mail, ze ci by sme sli 20-25. maj do Londyna? 😀 no co myslite, co som mu napisala? jasne, ze aaaaaaaaaano 😀 😀 sa hrzone tesim, uz ho lamem na Londyn sto rokov a nechcel ani za svet ist a teraz konecne 🙂 , este mi neodpisal ale predpokladam, ze su za tym nejaki jeho kolegovci a bude to velky zatah, ale nevadi, hlavne, ze by sme isli. ja tuzim po londyne odkedy som odtial odisla a tak sa mi konecne splni dalsi z mojich snov 😵.

bobess
4. feb 2008

ja tom mám do kancelárie 2,5km takže mi to trvá 5 minút, ráno v "zácpe" cca 7. Cesta späť je ťažšia ale odkedy to riadia policajti každý deň tak max je to pre mňa 10 min. A to už sakra nadávam ... takže v pohode 😀
To skôr cesta Biskupice Ružinov je horší, tam je to des, niekedy aj na pol hodku.
A zase ja chodím do práce 6,30 z domu alebo skôr takže to ešte nie je také hrozné.
Ale je to super prostredie a ja by som nemenila, všetko je relatívne blízko a je tam relatívny kľud ...

alexa27
4. feb 2008

super, tak dakujem za info, odkazem mu 🙂

bobess
4. feb 2008

alex super ja ti to v apríli omrknem ... ja už sa tiež neviem dočkať. Paríž minulý rok bola najlepšia dovolenka môjho života, tak dúfam že Londýn bude lepší, i keď mňa niekdy nelákal . to skôr do Ríma by som išla, ale zase prečo neísť. Rím tu bol 2000 rokov tak ešte nejaký čas to vydrží ... Ja som si v sobotu nakúpila knižky a už ich mám o Londýne prečítané - hlavne sa teším na afternoon tea a manžel an to "hnusné" pivo. A hlavne na London eye - to mám naplánované už na prvý deň ... ja si totiž robím presné trate kade kedy a kde pôjdeme. V Paríži sa mi to veľmi oplatilo, keďže sme potom neblúdili a "všetko" v pohode stihli a užili si. Hlavný je timing a rozpis ciest a miest čo chceme vidieť. A počasie - to žiaľ neviem ovplyvniť, ale ve´d nejak bude ...

alexa27
4. feb 2008

aha super, vy idete v aprili? 😀 asi si to uz pisala, ale som nestihla vsetko precitat, tak parada das mi potom nejake typy 😉 . ja zatial zistim situaciu, ze co za expedicia to v nasom pripade bude a podla toho zariadime aj program 😅 ......sa tesiiiiiiiiiiiiim 😀