Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
6. feb 2008

no dnes som tu posledna asi ze ?
prave som skoncila meeting, nastastie ten co mal byt po nom sa presunul na rano, takze stiham svoje stretko v auparku .... tak vam prajem krasny vecer a oddychujte, relaxujte, spinkajte a nemyslite na hluposti 😀

drobec123
7. feb 2008

aj aj prva 🙂 dobre ranko ....

weja
autor
7. feb 2008

dobre raaanko 🙂
tak dnes sa mi podarilo aj takto neskor byt prva, kedze bobess je mimo 🙂
jablonka - no bodaj by si mala pravdu... ja som nejaka skepticka... 😒 aj dnes som mala sice teplotu hore, ale nejako sa bojim predcasne dufat... ale beham na zachod pod chvilou ako blba, stale mam taky pocit, ze kazdu chvilu idem dostat... 😅
takze vy ste mali vcera skoro vsetky televizny vecer... ja som tiez myslela, ze si nieco pozriem, manzel isiel hrat o osmej hokej... a ako vytiahol paty z domu, tak som na tom gauci rovno zadriemala... 😅 takze z mojho televizneho vecera nebolo nic...

weja
autor
7. feb 2008

drobec - ja som myslela, ze som prva... a ty si mi to pokazila... 😀 😉 😀

drobec123
7. feb 2008

weji prepac ze som ti to dnes pokazila, zajtra sa polepsim a pockam pokial napises ty 🙂

drobec123
7. feb 2008

inac mne prave posunulo ovu v grafe tak som teraz uplne mimo a nechapem kedy tedy vlastne bola, ja som myslela ze v piatok a graf mi ju ukazuje na pondelok ..... a moje telo mi tento krat nic nenaznacilo .....

bobess
7. feb 2008

dobré ráno

no pravá som bola je - som v rpáci už od 5,50 keďže som niečo potrebovala do 8 spraviť, a weji dnes som ešte tu, idem až po 16,00 ... rovno na večeru 😀

drobec - hoď nám tvoj grafík ... pls !!!

ináč včera som ten film torchu zmeškala - keďže som domov dorazila až o pol deviatej - ale pochopila som ho - no hovorím, mladí, krásni, bohatí, deti pekne dievčatko chlapec, bez problémov a ešte aj bez lásky ... no takže porpsi tom som stihla ešte cestovať po Londýne - už sa teším

drobec123
7. feb 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c
bobess ty si sikulka, ja stale neviem co s nasou letnou dovolenkou, musim nieco vymysliet. dnes rano som vravela manzelovi ze mali by sme ist na nejaky predlzeny vikend do nejakeho hlavneho mesta pozriet a on ze zoberiem ta v sobotu do viedne, som sa rehotala ako kon .... potvora to je 😀

weja
autor
7. feb 2008

bobess - ja som myslela, ze uz dnes si out, ked si sa vcera s nami lucila do utorka... ci sa mi to iba zdalo? 😕 😀
drobec - no podla mna ti ovu presunulo len preto, ze tie dni pred tym si nemerala... keby si tam mala cosi zaznacene, tak by to asi vyhodnotil inak... ved ty mavas cykly presne ako hodinky, nie? tak to sa urcite FF pomylil... 😉

jablonka
7. feb 2008

pekne ranko 🙂
no mne klesla teplota o 2 stupne, takze podla grafu to nebola ovulka, tak mam pokazenu naladu, normalne ma to rozladilo 😖
skoro som vyhodila von oknom ten teplomer a prave hovorim kolegyni ze sa musim pol hodiny ukludnit a potom az budem komunikovat 😎

weja
autor
7. feb 2008

jablonkaaa 😒 to je mrzuteee 😖 aj mna by to nastvalo... hod sem ten graf, nech pozrieme, v com je pes zakopany... 😉

drobec123
7. feb 2008

to je na nervy rovnako ako ked ja som zistila ze ovu bola v iny den .....
weji ja mam cykly pravidelne, ale ovu mam v rozn dni medzi 13 az 18 dnom ☹

weja
autor
7. feb 2008

drobec - ale snazilkovali ste sa priebezne, ci nie? 😕

drobec123
7. feb 2008

no praveze nie ☹ no nevadi, nejdeme to uz teraz riesit, verim ze jedna z vas bude tento mesiac oslavovat a my ostatne si to nechame na dalsie mesiace. pekne si to rozlozime ....

jablonka
7. feb 2008

no je ten graf o nicom, a aj ked som mala hlien bude to asi anovulacny cyklus a urcite skoncim zasa s vyvolavackou 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480

drobec123
7. feb 2008

jablonka, tvoj graf je teda cudne rozhadzany ....

bobess
7. feb 2008

drobec - len žiadna panika ... a to vôbec nemusí byť pravda čo v tých grafoch vyjde, veď sama vieš že ju môžeš aj trafiť a ... alebo netrafiť vôbec a ... proste lotéria

weji- čo je to snažilkovať priebežne?

jablonka
7. feb 2008

drobec - proste anovulacny 😢

weja
autor
7. feb 2008

drobec - ale niekedy aj motyka vystreli... 😉
jablonka - no moze byt, ze ovulka este len pride... ked si mala ten predchadzajuci cyklus taky dlhy (vyse 50DC sa mi zda, ze?) tak sa ti mohla posunut aj ovulka... jedna holka v inej teme cakala na ms a nakoniec prisla ovulka 😅 este nie je nic stratene 😉
bobess - tym "priebezne" som myslela nielen pocas ovu... my sme tak napriklad robili tento mesiac - snazilkovanie bolo kazdy druhy den... sice uplne antiromanticke, ale vysvetlila som drahemu, ze kedze presne netusim, kedy je ovu, musime na to ist takto... 🙂 je tam potom sanca, ze aj ked sa ovu odchyli, mozme ju trafit... aj ked to nic nezarucuje, samozrejme...

jablonka
7. feb 2008

baby ja som zo mna hrozne nestastna, ja som strasne verila ze ked som s Di otehotnela hned ze sa nam to aj druhy raz podari rychlo, tak do 3 - 4 mesiacov, keby som vedela ake budem mat problemy tak by sme sa na to dali o dva roky skor ☹
teraz pri tych mojich extra dlhych cykloch, aj to este s velkou pravdepodobnostou anovulacnych, je to na dlhe trate a chyta ma z toho zufalost 😢

weja
autor
7. feb 2008

jablonka - hlavu hore, nic nie je take cierne ako to zo zaciatku vyzera... neviem, ako by som ta povzbudila... ale ved raz to vyjde, len netreba stracat vieru 😉
ak tento mesiac naozaj ta ovulka nebude, normalne nabehni za tvojim doktorom, nech s tym nieco robi... naco je vlastne dobry ten Clostil? Spytaj sa ho, za aku dlhu dobu to zacne nejako posobit... teraz ho beries prvy cyklus, ze? alebo nech ti spravi hormonalny profil alebo pozrie folikuly alebo nieco nech skratka robi...

bobess
7. feb 2008

jablonka - všetky sme tu také nejaké "divné", ale naozaj hlavu hore, veď ešte nie je nič stratené ...

weji - to bol vtip - ale ďakujem za popis - stále viac si začínam hovoriť, že sme mali mať mimčo prvý druhý rok keď sme spolu začali chodiť, vtedy ajt en sex ešte nebol taký "antiromantický" a hlavne teda bol častejší ... aspoň u nás

jablonka
7. feb 2008

presne to planujem urobit, ten Clostil by mal podporovat rast folikulu, ale u kopu snaziliek nezaberie ☹
planujem v tu stredu ked pojdeme do Piestan rano ist za doktorom, to budem 40 DC

weja
autor
7. feb 2008

bobess - jaaaaaj 😅 😀 asi uz stracam zmysel pre humor 😅
jablonka - nasla som pre nazornu ukazku jeden graf http://www.fertilityfriend.com/home/1aab14 pozri si ho... podotykam, ze som ho nasla v teme "vitazne tehu grafy".... dufam, ze dotycna sa neurazi, ale ved tam nie je meno... tak len aby si videla, ze ani ona asi nemala zrovna idealne cykly, ale podarilo sa... 🙂

jablonka
7. feb 2008

diki weji, aj ja som vcera dost pozerala grafy na tej ceskej stranke o merani BT, je tam viacero podobnych grafov, zcasti ma to povzbudilo 😉

drobec123
7. feb 2008

hej hej vsetky sme na jednej lodi - a sme divne. no cely svet uz je nejaky divny....
hej, viem ze som nemerala cez vikend, takze ovu mohla byt aj inokedy, ale tak ako hovori jablonka uz som zufala .... ale ked tento mesiac nic, idem k lekarovi a presne ako hovori weja nech nieco robi !!!
citala som cez vikend jeden clanok a tam bolo tiez napisane za po 30tke ak sa nepodari otehotniet do pol roka je dobre ist k lekarovi a necakat dlhsie, a ja s tym suhlasim. nemam na co cakat. aby som sa vyhla blazincu v 30tke tak je najvyssi cas s tym nieco robit.

bobess
7. feb 2008

a ja som včera čítala že až 35% všetkých pôrodov (akože tehotenstiev) sú za pomoci "lekára" fakt je ten svet neskutočný

mne asi tiež zostáva len ten lekár - lale ten asi tiež nie je Boh, takže neviem neviem ... no dáme ešte jednu šancu tentokrát a keď nič tak... tak niečo

weja
autor
7. feb 2008

jablonka - hej, ta ceska stranka je super, tiez sa vzdy pri studovani tych grafov navnadim... 😵 mozno az moc...
aj ja som to citala, ze po 30ke netreba stracat cas... cakat pol roka maximalne staci... ked nic ine, tak moze doktor spravit aspon zakladne vysetrenia alebo hormonalny profil... keby clovek vedel, ze s tym bude taky problem, tak ma deti uz v 20ke... 😒

drobec123
7. feb 2008

v mojom pripade by ale dieta malo dieta, v 20tke som teda nebola urcite pripravena.... ale tak zvladnut by som to musela o tom potom. no ja sice stale v kutiku duse verim ze to dobre dopadne, ale cim dalej tym viac sa mi to zda ako nedosiahnutelny ciel ....

weja
autor
7. feb 2008

drobec - ved to som myslela obrazne, v tom veku je este asi malokto pripraveny na dietatko... ked si predstavim, ze este pred 2 rokmi som doslova trpla, ked ms nechodila... ale to som chodila este do skoly, takze to bolo ine...
co uz... musime sa aspon snazit pozitivne mysliet, aj ked to bude coraz tazsie... 😉