• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

autor
:slight_smile: dakujeme....snad sa jej bude pacit :grinning:
10. nov 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som ísť za deťmi a aj teraz iba nakukujem :wink: zuzi, zobral ma domov bráško, tak som tu bola o hodinku skôr :grinning:
10. nov 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, len obcas nakuknem, lebo maly je este hore, ale uz sa isli kupata a potom pojde spinkat, tak sa potom hadam pridam ak tu niekto bude :sweat_smile:
10. nov 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
10. nov 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova a máš už pre bábiku všetko pripravené?
10. nov 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka..myslim, ze ano...uz len upratat mireba a vymysliet, ako to bude najlepsie rozmiestnit v nasom jednoizbaciku (postielka, prebalovaci pult...kde bude kocik...atf.) ...este mi kamoska dovezie ten prebalovaci pult a zrejme budeme musiet kupit nejaku komodku, kde dame vecicky, lebo sa nam to "sype" z nasho Rolldoru...ale kupit treba uz len kozmetiku nejaku a to je vsetko :slight_smile:
10. nov 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, fotky sú v albume :grinning: :grinning: ( vo výšivkárskom) a teraz hádajte ktorá je ktorá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. nov 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky....nejaký online obchod na nákup panamy, kanavy....nepoznáte?
10. nov 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - a ked uhadnem, co dostanem? :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzik :slight_smile:
zuzi, to sú tie najkrajšie starost :slight_smile: ak ti môžem poradiť, tak postieľku čo najbližšie k tvojej posteli :grinning:
zuzi, hmm, a čo by si chcela? :grinning:
10. nov 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vesi, teba by som asi nespoznala :sweat_smile:
julová, vesi má pravdu, pri postel :wink:
snoopy, netuším, ale vesi vie :wink:
10. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - to hj...len my to mame teraz take akcne :confounded:...ze ja mam valendu pod oknom za rozkladacou sedackou..ja spim na valende a MM na sedacke (nerozlozenej)...moj chrbat to uz totiz nezvladal :pensive: ...takze to nam trosku komplikuje priestor..ale ked nam dostavaju byt v Stupave, tak tam chceme obe premiestnit a kupit manz. postel, nech spime ako riadni manelia :grinning: :grinning:....a potom to s miestom bude lepsie ...ale dovtedy to budeme musiet nejak poriesit....tak uvidime, co vyhutame :slight_smile:
10. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, a kedy sa máte sťahovať?
10. nov 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka - my sa tam nebudeme stahovat...chceme ten byt potom prenajat-mali by ho skolaudovat v maji 2008..neskor predat aj tento v ktorom sme a kupit vacsi v BA..ale to bude najskor tak o dva roky....
10. nov 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám, ja som spávala tiež na valande a MM na gauči a ešte aj po pôrode to tak chvíľu bolo, to ešte ked sme bývali u našich :slight_smile:

snoopy http://camelia.sk
10. nov 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...pekná stránka, ale neviem či nevidím, no panamu som tam nenašla :frowning2:
10. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže zostávate v BA? ja som tam vydržala 8,5 roka a stačilo :fearful:

no nehovorím, že vesi vie? :grinning: :wink:
10. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite majú, stránka je o ničom, ale v kontakte nájdeš ich mail a ked sa opýtaš, tak ti odpíšu... :wink:
10. nov 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar :grinning: :grinning:
baby, zavidim vam stretko :sweat_smile: :grinning:

neviete kolko stojia DMC?
na skúsim to....našla som síce super stránku...a perfektný výber aj čo sa farieb panamy, kanavy,...týka, ale je česká a neviem, či sa dá objednávať aj zo Slovenska...uvidíme čo odpíšu
10. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, okolo 23,- sk
10. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka- je to asi o zvyku....my sme obaja rodeni bratislavcania....a obaja tu mame pracu aj obe babky...takze tu chceme ostat....a este je otazne ako dlho si budem moct dovolit ostat na MD :pensive: ...takze dochadzat do BA zo Stupavy pri takom malom babatku si neviem predstavit :frowning2: ...a teraz sme sice v jednoizbaciku, ale je nam dobre takto na kope :grinning:...a hned vo vedlajsom bytiku byva moja mamina, co bude urcite obrovska pomoc :slight_smile:...uz len vyriesit priestor, ked vsetko od positelky po kocik rozlozime...ale inak si nestazujem :slight_smile:...
snoopy, z čiech by ťa stálo poštovné cca 250,- sk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
tak zhruba ako anchor, tak to mam asi jedno, ktoru z nich kupim
snoopy, nevies ci u Duriancika maju aj DMC?
10. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, súhlasím s tebou, už len kvôli práci sa oplatí ostať v blave :slight_smile:
10. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budem bezradna nafotim izbu a spojime hlavy dokopy a vy mi urcite poradite :grinning:
10. nov 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok