Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

snoopy
10. nov 2007

Zuzi, jasné dojdite...aj spať budete mať kde....my sa tu v byte s Robbiem môžeme nahánať 😉

vesi
10. nov 2007

zuzi, to by som brala, ale prenášať clý PC do obývačky, to by nenadchlo manžela 😀

snoopy
10. nov 2007

Zuzik a už si sa zaregistrovala? ja tiež rozmýšľam, že budem on-line pokusný testovací zajačik 😀 ...nech viem aká so blbá 😀 😉

julova
10. nov 2007

Zuzik - sak ponahaname sa spolocne, od unavy potom pospime a pekny den bude za nami 😀...ale sak bol by v tom cert, keby sme sa my nestretli 😉

Moni - ja som v kuchyni pri notebooku...tiez to neprenasam do izby, lebo sa bojim ze by som na modeme stratila signal 😝...som sa zaregistrovala na tej www stranke a tu si to odklikam a TV budem mat pusteny v izbe a budem pocuvat 😀

julova
10. nov 2007

Zuzik - hej uz som sa...pred par dnami...aj som skusala ten skusobny test a celkom dobre hodnotenie som mala, ze:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "2" CHVÁLITEBNE (bodov: 30)
Vy ste určite veľmi zvedaví jedinci a v škole ste zrejme napínali uši! Teraz sa to zúročuje – v mnohých oblastiach môžete viesť rozhovor a nemusíte sa báť blamáže. Len tak ďalej a neustrnúť – na svete sa rodí stále toľko nových vecí!

😀 😀

vesi
10. nov 2007

zuzi, ja nemôžem nahlas, pobudila by som deti 😝 😀 možno pri dalšom teste národa... ale fakt by ma zaujímalo aký by som mala výsledok 😀

julova
10. nov 2007

VÝSLEDKY PODĽA JEDNOTLIVÝCH BLOKOV:
LITERATÚRA
Známka: "2" CHVÁLITEBNE (bodov: 6)

ZEMEPIS
Známka: "4" DOSTATOČNE (bodov: 5)

HISTÓRIA
Známka: "2" CHVÁLITEBNE (bodov: 5)

PRÍRODNÉ VEDY
Známka: "3" DOBRE (bodov: 6)

UMENIE
Známka: "1" VÝBORNE (bodov: 8)

😝 😀

vesi
10. nov 2007

zuzi, tak ja zemepis fakt nemusím 😝 😝 😝 😝

julova
10. nov 2007

Moni...ale TV nepotrebujes 😉...na tej stranke si to ticho odklikas...ono to budu tie iste otazky, len to nebude prerusovane reklamami a moderatormi...o osmej sa tam spusti ten test a pojdu Ti za sebou otazky...a mail ktory uvedies pri registraii - tak na ten Ti potom pride vyhodnotenie 🙂...ja som sa testovala on-line aj pri tom predchadzajucom teste.... 😀

vesi
10. nov 2007

aha,ale ja to chcem aj vidieť 😅

julova
10. nov 2007

Moni - ved podla mojich znamok vidis, ze aj ja som orientovana skor na humanitne vedy😀 😀...a z tych prirodnych vied ma "zachranila" len chemia, ktoru som studovala a co to som si pamatala 😀

julova
10. nov 2007

Mon - tak si to nahraj 😉

vesi
10. nov 2007

je to dlhé a nemala by som si to kedy pozrieť a navyše som hrozne unavená, taký výlet do blavy ma vždy "zloží" totálne by som prepadla 😝 😅 😀
nabudúce a už ma nenahováraj 😀 😀

michalag
10. nov 2007

prave som sa registrovala, tak som zvedava ako dopadnem a ci sa potvrdi moja sprostost 😀

julova
10. nov 2007

Miška 😀....

Moni - jaaa? by som si nedovolila 😀 ...ale fakt je to "adrenalin" 😉 😀

vesi
10. nov 2007

ja viem zuzi, ale mne dnes mozog totálne vypína, ani neviem či to dopozerám...možno jedným okom 😀 asi starnem 😠

julova
10. nov 2007

no mi hovor o starnuti 😀...mi staci, ked listujem v zakone o premavke...a nic mi nelezie uz do lebky 😖....tak aspon drz palce ...SLOVENSKOOOOO 😀 😉

michalag
10. nov 2007

juli, ty aspon vies ako si na tom, ale moje vedomosti 😅 . Ja som mala najracsej zemepis, prirodopis a ostatne nemusim 😉

julova
10. nov 2007

Miška - no stihla som ten skusobny test...ale ten este stihas aj Ty 😉....teda neviem ci sa da este ten skusobny pouzi...som si nevsimla...ale ten "normalny" test sa spusti az o 20 mnut 🙂..tak skus 😉

vesi
10. nov 2007

jasné, budem fandiť slovensku 🙂
ja som mala najradšej prestávky... 😀 😀 😀

julova
10. nov 2007

a ja desiatu 😀 😀...ale nie...literatura ma vzdy bavila...a rustina 😔 😀

vesi
10. nov 2007

no, áno literatúra hej, gramatika menej, ale šlo to 🙂 dejepis a zemepis vôbec, nemám pamäť na dátumy 😝 a desiatu...mňam 😀 😀

vesi
10. nov 2007

kočky lúčim sa a držím palce v teste vám aj celému Slovensku 😀 😀 😀

michalag
10. nov 2007

ale aj tak, prestavky boli najlepsie 😉 😀 😀

snoopy
10. nov 2007

tak my sa ideme testovať....."vidíme sa" potom 😉

michalag
10. nov 2007

aj my, tak zatial 😉 . Medzi prestavkami este nakuknem ak tu niekto bude 🙂
Drzim palce 😉

julova
10. nov 2007

aj ja sa odmlcim...tak zatial krasny vecer...a drzi palceky...ale je jasne, ze visivkarky by to vyhrali 😀 😉....tak tfuj tfuj tfuj...pa zatial

ivet
10. nov 2007

Ahoj holky, tak jak Vám jdou křížky?
Já Vás teď skoro vůůůůbec nestíhám, pořád někde lítáme, slavíme, máme návštěvy...vyšívám jen chvíli každý večer, ale "motýlek" se začíná rýsovat 🙂 Dám nějaké fotečky do alba 🙂

zuzi76
10. nov 2007

Ahojte! Vyzera to, ze vsetky pozerate test naroda. 😀
Snoopy, mne v motylovi povedala majitelka, ze na dobierku posielaju.
Ivet, hlavne ze stihas vysivat. Ved ti to ide rychlo!
A este - mne sa stretko velmi pacilo. Myslim, ze sme vsetky naladene na rovnaku strunu! 😉

zuzi76
10. nov 2007

Zabudla som si u nasich vysivanie, tak nemozem krizikovat. Taha ma to k zirafe, ale vydrzim! 😠