• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

23. septembra 2017 
ahojte baby, ste tu niekto?
12. nov 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkalienka4: ja som tu, ale popritom vysivam a robim nejake veci doma... taaakze tak. ale dnes je to tu fakt tiche... :unamused:
12. nov 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Ja by som sa chcela spytat ci neviete nejaku stranku kde by som si stiahla jednofarebne predlohy. Tiez vysivam ale teraz potrebujem nieco v jednej farbe a nikde to nemozem najst. Ak mate niektora nejaky takyto obrazok aj s predlohou tak poslite. dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, julova, držím palce :wink:
vrátim sa k prezývkam, aby neboli zmätky :slight_smile:
lenka, máš IP :slight_smile:
sofik, je mi ľúto, o jednofarebných predlohách neviem, ale ak niečo nájdem, dám vedieť :sunglasses:
12. nov 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sloniiicek ja som si ťa stále mýlila so slaviko - to vieš na "S", ale teraz sa to už nestane :grinning:
matar. zdravím aj teba, dúfam, že som na nikoho nezabudla :sweat_smile:
12. nov 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , je tu niekto?
12. nov 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska, ja som tu :grinning:
12. nov 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mas? Ja som prave pokrajala cibulu na rybaciu pomazanku, tak som taka urevana, ale na monitor este vidim :grinning:
12. nov 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: my sme mali rybaciu nedávno :grinning: ja som nedávno dovarila granatir na dalšie 2 dni, aby som mala pokoj, ked budem zajtra sama s malou :slight_smile:
mám sa celkom fajn, snažím sa vyšívať, ale ide to pomaly, lebo v tej orchidei čo drží to dievča sa veľmi menia farby :angry: :grinning:
12. nov 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme obidvaja chori, tak dnes bol drahy doma, ale zajtra uz ide do roboty a musim vymysliet co budem varit, aby som mala pokoj.
Ja vysivam toho somarika, ale tiez to ide pomaly :frowning2:
12. nov 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme aspoň dve čo nám to ide pomaly. prajem vám aby ste sa skoro vyliečili :wink: na varenie vymysli niečo jednoduché, nech máš pokoj alebo nejaký polotovar :wink:
12. nov 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi spravim nejaku polievku a aspon to bude na nejake 2 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám ti moju, nechceš? zas ju vylejem psovi :angry: dva krát si ju dali a teraz už nechcú :angry: :grinning:
12. nov 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aku? Posli :grinning:
12. nov 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte byby...
vesi, co vysivas teraz???
michalag: vysivas uz portret?
...Ja sa tiez chystam robit polievku na 2 dni spravim gulasovu, alebo nejaku fazulkovu z udenym, neviem este... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeleninovú s mrvencami :grinning: :grinning: ale fakt, ja už niekedy neviem čo vymyslieť, aby sme nemali stále to isté a aby sme vyšli s peniazmi :angry:
12. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka, vyšívam dievča s orchideou, ale nemám ju v PC, tak nabudúce ti ju ukážem :slight_smile: ale dala si mi nápad, taký guláš by nebol zlý... :grinning:
12. nov 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na skok vás zdravím, aj mne ide vyšívanie nejako pomaly, asi je niečo vo vzduchu :unamused:

julová, držím palce, to by ti neurobili, že by ťa nenechali prejsť :wink: ani ja som nemala to srdce vyhodiť tehulku z maturity a to bola teda riadne dutá :fearful: (nie ž eby to bol tvoj prípad :wink: :slight_smile: )
12. nov 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matar :slight_smile:
12. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi: ja uz tak vselijak kombinujem tie jedla, ze az sa niekedy divim. Uz fakt som niekedy az zufala z otazky, a co zajtra varit???????
12. nov 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, mnam :slight_smile: , ja mam rada zeleninovu :wink:. To poznam, ja uz neviem co zajtra varit a potom mi to pripada, ze mame stale to iste :angry:
ahoj lenka :slight_smile: , teraz vysivam somarika z macka PU a potom sa mozno do toho pustim. Dobry napad :wink: , spravim fazulovu na kyslo :grinning:
12. nov 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor a to moja nikola je strašne prieberčivá v jedle :angry: :grinning:
12. nov 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, musim ist, uz prisiel MM , papa, pekny vecer :wink:
12. nov 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vesi :grinning: ja zajtra varím dusene bravčové na hríbikoch s kyslu smotanou a k tomu halušky z treného zemiakového cesta :grinning: tecept som dnes našla v knihe "recepty zo života" - tie pozerám, ked som už zufala. :slight_smile:
12. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam matar, to znie dobre... ja robievam bravčové na smotane a drvených paradajkách s knedlou, to majú tí moji veľmi radi, len som nedostala kúpiť tie paradajky v konzerve :angry:
12. nov 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie mám rada aj ja- kupujem ich v bille. no uvidíme čo to bude, idem to robiť prvý krát :slight_smile: ale halušky som si urobila už teraz, lebo to by som zajtra pri malom nestihla :slight_smile: teraz spinká a nikolka je vo vani, tak som si mákla :sunglasses:
12. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pomazanka je hotova :grinning: . My robime pomazanku aj zo syra, majonezi a cesnaku a ti moji ju miluju.

ahoj matar :slight_smile: ,
12. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, ja by som mohla rybaciu pomazánku jesť aj každý deň :grinning: moje deti ani náhodou, nikola nezje žiadnu a saška maximálne tak vajíčkovu :unamused:
matar, tak ked to bude chutné, pošleš recept :grinning: :grinning:
12. nov 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, ved aj nas Samko zacina byt priebercivy a navyse mi zacal malo papat, tak som rada ked don ho nieco dostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, to nič, jeho to zase prejde, len netreba nútiť ked nechce nechaj tak, skús o hodinu. :slight_smile: aj my sme mali takéto obdobia, ved on to zas doženie :grinning:
12. nov 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok