• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
tak tie škuľky si k pôrodu priprav je to to najkrajšie ked vidíš hned bábo :grinning: ja vyšívam na kanavu, lepšie na to vidím :grinning:
29. sep 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa teším ako ukážeš čo si vyšila :grinning: ja som doteraz vyšívala, ale ked sú všetci doma, tak mi to veľmi nejde, včera som musela večer párať lebo som sa pomýlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. sep 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme zatial 1+kinderko ja :grinning:...manzelik moze sediet pri mne a masirovat mi nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...potom to asi uz tiez bude tahsie :wink: ...ale tak kazdy nden nejakych par krizikov :wink:...ja som kedysi davno vysivala..ale to len take vselijake vzory z Burdy a co ja viem, ale nikdy nie taketo "obrazy"...som netusila kam siahaju vymozenosti internetu :grinning:...tak sa tesim :slight_smile:
29. sep 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovor mi o internete, ja som sa vdaka jednej dobrej duši z MK dozvedela o diskusnom fore livin.cz a tam som sa cítila ako alenka v krajine zázrako, dovtedy som ani netušila čo všetko sa dá vyšiť, trávila som celé noci na internete a sťahovala... :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a dovtedy to tiež istili časopisy Bára :grinning: a Dorotka :grinning:
29. sep 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ono je v podstate jedno ci to vysijem na panamu alebo kanavu alebo kam, ze?...a asi aj to aky velky krizik (kolko dierok) si zvolim...?
to living.cz omrknem...ale az neskor :wink:...hoci trpim tehu nespavostou, doteraz som "malovala plafon" ocami, ale teraz sa dvihnem k notebooku a posurfujem, kym opat nezaspim :grinning:...treba cas efektivne vyuzit :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, to uvidíš potom či ti taká veľkosť krížika bude vyhovovať, hlavne nech sú rovnako veľké :grinning:
29. sep 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj...tak to uz mam zmaknute :wink:..tu velkost :grinning:...aj ked som slepsia ovela viac ako kedysi a dierka hore dole moze ujst...a bude sa parat :grinning:...

som premyslala, ze si potom dam aj urobit predlohu z fotky nasej princezny a potom vysijem...ked trosku podrastie :slight_smile:...na rucniprace.cz to tusim ponukaju za 350,- CZK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda, chtela bych se zeptat, jestli byste nechtely tohle tema rozsirit i na ceskeho konika? Myslim, ze i tam se najde spousta vysivacich maniacek :wink: :slight_smile:
29. sep 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na livingu ti poradia kde si stiahneš program zadarmo, jedna bab tam vyšívala svoje 2 dcéry a bolo to fakt ako živé :grinning: alebo sa tam možno nájde dobrá duša ktorá ti to spraví ako jej - zadarmo :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne nemám nič proti, ale ako sa to robí?
29. sep 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - no teeeeda...tomu vravim "setrenie" :grinning:...dakujem za tip :wink:...to potom isto omrknem :slight_smile:..jaaaaaj mam novu uchylku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. sep 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mozno bude moct zmenit Luculka ako zakladatelka temy :confused:
29. sep 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi - pokud budete pro, tak napisu bobovi, ten to muze udelat :slight_smile:
29. sep 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak budú ostatné baby za, tak kľudne. v čechách sú nadšené vyšívačky o tom viem :grinning: :grinning:
29. sep 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tiez nevadi...ako sa vravi "Viac hlav, viac rozumu" :wink: :grinning:
29. sep 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka, fakt pekné, chodíš aj na living.cz?
29. sep 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka...fiiiiha..pekne...ja mam take puzzle-este nezlozene :grinning: :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola za, aspon by nas bolo viacej :wink:
29. sep 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiež myslím a viac predloh... :grinning: :grinning: to nepovyšivam ani do konca života :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. sep 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi - sak mas dve princezny doma :wink:...odovzdas stafetu s albumom krvopotne postahovanych predloh :grinning: :wink:...aj my cakame princeznu, takze ajajaaaaaaj :grinning: :wink:..nevysijeme my, vysiju ony :wink:
29. sep 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak zatim mam akorat kus afriky, ale tenhle tyden si na to chci udelat vic casu :slight_smile:

Na living.cz nechodim - co tam je?
29. sep 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam diskusné forum o križikovej výšivke, odtiaľ mám všetky linky a veľa nápadov. sú tam super kočky a sú vždy ochotné poradiť, či nájsť predlohu ak nejakú hľadáš :grinning:
29. sep 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a na snoopy abecedu si naaahodou nenatrafila? :wink: :grinning: joooj ona sa teraz uci digiscrap, tak by sme si vymienali :slight_smile: ...ja by som jej vysila Snoopyho, ona by mi "oramovala" foto :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaa, ja jsem nasla nejake forum na serveru okoun.cz, ale nejak jsem se zatim nezapojila do debaty... Ale holky tam mely taky krasny vecicky :slight_smile: Ale na to living mrknu, dik za tip :slight_smile:
29. sep 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o okoune som počula aj ja, odišli z neho niektoré baby na living :slight_smile:
julova, ja ti ani neviem, ale ak natrafím, dám vedieť :grinning:
kočky musím ísť kúpať deti.papa :grinning:
29. sep 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa vesi zatial a este raz vdaka :slight_smile:...skusim posurfovat :slight_smile:
29. sep 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee, povedlo se mi se zaregistrovat na tom vasem "azete" a udelat si tam album :slight_smile: Zatim tam jsou jenom dve veci, co jsem mela vyfocene, ale az najdu dalsi dilka, tak je tam doplnim :slight_smile: http://fotoalbumy.azet.sk/zirafka105/
29. sep 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok