Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
14. nov 2007

Ahojte!!!
Julova - gratulujem k vodicaku!!!
U nas dnes vari Misko 😀 . uz vytiahol vsetky hrnce a pokrievky. Keby ste ho videli aky je zlaty! Ani ma nevnima ako je sustredeny.

michalag
14. nov 2007

ahoj zuzi 🙂 , tak to budes mat super obed 😉
Aj nas Samko rad vari, hlavne rad opakuje po mamine 😀

zuzi76
14. nov 2007

ja dnes mozno dokoncim macka Pu. teda dufam. len sa bojim, ze mi nevyjde bavlnka. A do Malaciek idem az zajtra, tak to by som dokoncila az zajtra! ale tesim sa, lebo som mala pocit, ze to nikdy neskoncim. 😀

luculka
autor
14. nov 2007

ahojte ...Zuzi nejako si to tu zanedbavala 😉

zuzi76
14. nov 2007

no, bola som tu aj vcera, ale tu bolo hrozne ticho.
Zajtra ideme do Malaciek. Martinko ide k alergologicke. budes doma?

michalag
14. nov 2007

zuzi, ja zase dufam ze do nedele dokoncim somarika 😝 🙂

luculka
autor
14. nov 2007

budem som chora...dnes som mala ist Shilerovi pre výsledky ale pojde mi pre ne Lubos zajtra lebo som K.O

zuzi76
14. nov 2007

jejda, davaj si pozor.

luculka
autor
14. nov 2007

sak lezim uz od nedele...len som musela kuk sem 😉 ...a piatok ideme na poradnu tak dufam ze budem lepsie

zuzi76
14. nov 2007

miska, ja budem hned vysivat zirafy co som kupila v Motylovi. tesim, este som nikdy nevysivala mulinkami. 😉

feduska
14. nov 2007

ahoj, chcem sa len opytat jednu drobnost, sice nesuvisi s temou, ale hladam niekoho, kto mi poradi, ako sa orientovat v konikovi. ako si mozem vyhladat zoznam vsetkych ludi a ich prispevky. dakujem

vesi
14. nov 2007

čaute, len vás baby pozdravím aidem vyšívať kým malá spí 😀
zuzi, tak sa už pustíš do tej sady.... 😀 😀 potom daj foto macka 😉
luculka, tak sa rýchlo vylieč, keby si náhodou začala rodiť, nech si zdravá, lebo fúkať si nos medzi kontrakciami, hmm, nič moc... 😀 😀

vesi
14. nov 2007

hmm, feduska zadáš kľúčové slova do vyhľadavača...ale mne to ešte nikdy nenašlo čo som hľadala... 😒 potrebuješ niečo konkretne? ak chceš len pokecať, môžeš aj v téme nově přihlásené mamči i nemamči, sú tam super baby a vítajú každého noveho... 😀

michalag
14. nov 2007

zuzi, ja sa potom mozno pustim do tigrikaz macka Pu 😀

michalag
14. nov 2007

tu vo Zvolene vobec nemaju DMC a to mame 4 galanterky, takze to musim vsetko prevadzat na ine
Aj u vas tak snezi?

zuzi76
14. nov 2007

kočky, idem dat Miskovi papat a ulozit ho. urcite som tu za nejakych 15 minut. zatim sa majte! 🙂

michalag
14. nov 2007

ja som maleho prave ulozila, tak dufam ze zaspinka 😀

vesi
14. nov 2007

zuzi a to už dovaril obed? 😀 😀 dobrú chuť.
miška, ani u nás nie sú DMC a tie sú aj tak drahšie minimálne o 3,- sk tak všetko prevádzam na anchor... 🙂

michalag
14. nov 2007

lenze niektore mi nenajde ked ich chcem previest, tak potom len tipujem 😅

vesi
14. nov 2007

ved ja tiež 😀 😀 😀

vesi
14. nov 2007

baby, idem vyšívať, neskôr ešte nakuknem, zatiaľ papa 😀

zuzi76
14. nov 2007

som tu! je tu niekto?

michalag
14. nov 2007

ja som tu 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

ahojte, aj ja som tu na chvilku...

michalag
14. nov 2007

ved aj ja, za chvilku by som chcela zacat vysivat 🙂

zuzi76
14. nov 2007

ja mam veget. sedim na gauci, telka zapnuta, notebook s vami tiez a este aj vysivam!!! 😉
len sa nemozem pozerat okolo seba. este som neupratala hrnce! 😔

lenkalienka4
14. nov 2007

zuzi76: co dnes Miško varil? pochutnali ste si? je to zlatucke, uz aj ja sa tesim ako moja nadhera so mnou bude kuchtit 😀 😀 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

zuzi, hrnce nechaj tak, Misko urcite dovari ked vstane 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

miska, dnes uz dokoncis somarika? ci este nie? daj hned foto potom nech sa inspirujeme a pokocháme 😉

zuzi76
14. nov 2007

no, mne to ale uz niekedy ide na nervy. 😉 vtedy snurkou zvazujem dvere na skrinkach. 😀 😀 😀