• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
Lenka, to by bolo velmi fain. moc by ma to potesilo. tak ja ti teda moju adresu napisem do IP.
14. nov 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka: ok, napis adresu a cd ti poslem a mozes "machrovat" tak ako ja :slight_smile:
14. nov 2007 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tomu ver ze budem. uz teraz rozmyslam, ze co vysijem ako prve :grinning: :grinning: len si od rodicov musim doniest vsetky potrebne veci...
14. nov 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka: cd ti poslem, adresu mam, takze nieje problem...
holkly, idem uz off, idem s malou vonku trosku tak sa tu majte pekne, vecer tu asi budem...
vesi, poslala som ti mail.
caute :slight_smile: :wink: :slight_smile:
14. nov 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a este raz dakujem. :grinning:
14. nov 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóóóóóó :grinning:
14. nov 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo! ja som tu. :wink:
14. nov 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves zuzi...a ja že všetky vyšívajú :wink: , ako?
14. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuu! :grinning:
14. nov 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuuuuuu....ako vodička? :grinning:
14. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty moja vytazena Snoopynka..nech uz si na MD! :grinning:...to Ti je taky dobry pocit, bez nejakych stresujucich myslienok sa motkat po uliciach, nemusiet sa ponahlat, robit si co chces.... :grinning:
14. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova, uzila si si volny den? :grinning:
ja robim posledne kriziky na mackovi! mozno to este dnes dam do albumu.
14. nov 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som sa bola vyfotit ...tak o 10 dni budem pravoplatna :grinning:...a som sa uja policjata pri okienku opytala, ci mi nechce dat dva vodicaky....a nechcel :angry: :grinning: , aj ked mi pogratuloval s uznanim :wink:
14. nov 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi...mne to všetko padá na hlavu...a nemajú za mna ani náhradu...ja neviem ako to chcú spraviť....ale asi ich vec....dnes sme boli prepisovať auto...ešte bolo na ocina...no a samozrejme si našli poliši niečo....vraj nemajú doklad o ukončení leasingu na auto, tak ho nemôžu odhlásiť a my nanovo v ZV prihlásiť...na nervy :angry:
14. nov 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute vyšívačky :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nejako dlho som nevidela Miska a bolo ticho! A nasla som ho v kupelni ako pracoval so zachodovou kefou!!! Boze, to je expert! :grinning:
14. nov 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves vesi :wink:

Zuzi...tak pekného pomocníka ty máš :grinning:
jej vesi! Teba som chcela! Od dnes maju v tescu akciu na tie detske notebooky. Su o 200 sk lacnejsie - teda stoja 799 sk!
teda, MArtinko nebol ani zdaleka taky. Misko vsade vlezie, vsetko musi vidiet, chytit ...
14. nov 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, dakujem, to je dobrá cena ale baby v téme nove prihlasene.....ma od toho odhovorili, vraj je to o ničom a detin to rýchlo omrzí a čiernobiela obrazovka atd, tak váham a rozmýšľam nad barbie domom :confused:
Zuzik - s nahradou sa Ty netrap...aj moja sa "vyriesila" mesiac pred odchodom na MD...to nie je tvoja starost....Ty si to oznamila vcas, oni nech sa zariadia :angry: ...no ja uz sa tesim, ked my budeme prehlasovat... snad to este stihnem s pupkom, nech mozem zneuzit a predbehnut sa, hadam sa chlap v rade zlutuju :zipper_mouth: :grinning:

ahoj Moniii :dizzy_face: :grinning:

Zuzka76 :grinning:...co sa za mladi nauci.. :grinning:
zuzi, u nás tiež tak saška musí všetko vyskúšať, ked bola menšia a umývala som vaňu, tak mi z nej išla olizovať prášok s ktorým som to čistila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
snoopy aspoň vidíš čo ťa čaká :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciernobiela? to neni bohvieco. tak dik, aspon to mozem vyskrtnut zo zoznamu. :grinning:
14. nov 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň sme ušetrili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: bude na niečo iné...tak ma napadlo, máte už stolík s náradím?
14. nov 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten ma sestrin maly. A Misko je nim fascinovany! Stale zapina ten zvuk a tlcie kladivom a srobuje. Ale sa mi to zda velke a aj dost drahe! :slight_smile:
14. nov 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko to stojí? bubca to chce kúpiť synovi a písala, že v metre to teraz majú za 1000,- sk. a možno budú pred vianocami akcie, my sme tak kúpili kuchynku nikolke :slight_smile:
14. nov 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ja uz od nedele nevysivam :unamused: ale zajtra snad nejaký ten krízik uz urobim :wink:
Misko je teda maska :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla za 1500 sk
14. nov 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok