Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
14. nov 2007

ahoj lucka 🙂
zuzi pozri na tie linky, 1500,- je teda naozaj veľa 😠

vesi
14. nov 2007
lenkalienka4
14. nov 2007

ahojte, vesi, kde mam tie cisla niti napisane? 😲

matar
14. nov 2007

vesi, tu sú tie obrusy 😉 http://photofile.ru/users/maria56/2096541/37065...

ja už mám našťastie darčeky pokupené, dnes som skončila 🙂

luculka
autor
14. nov 2007

v all toys maju konika za 15000Sk 😀 😕

vesi
14. nov 2007

matar, vdaka 😀
lucka a to je živý aj so stajňou? 😝 😀
lenka, dole máš farebnú lištu a ked si na nejakú farbu nabehneš myšou, tak sa ti zobrazí číslo, ak to chceš vytlačiť, spýtaj sa julovej, ja som to ešte neskúšala, lebo nemám funkčnú tlačiareň...

lenkalienka4
14. nov 2007

vesi, ten psik z dracika je perfektný, fakt, ja by som si ho hned kupila 😀

vesi
14. nov 2007

no je krásny ten kôň, ale za tie prachy by musel mať funkciu ako somárik otras sa 😀 😀 😀

zuzi76
14. nov 2007

ja mam vlastne pre Martinka dost napadov na darceky, ale pre Miska by ten psik mohol aj byt.
Mam notebook v kuchyni na stole a pri tom vysivam. a Misko sa chcel pozriet na obrazovku, vyliezol na stol, smykol sa a zachytila som ho tak, ze capol iba na zadok. Na infarkt! 😉

vesi
14. nov 2007

😀 😀 😀 zuzi, ten psík by bol dobrý pre neho...

lenkalienka4
14. nov 2007

vesi, vytlacit to zvladnem, vesi a tak ako mi napise cislo a potom nejaky nazov, tak si to objednam v camelii? tak im to mam presne napisat?

luculka
autor
14. nov 2007

Zuzi hovor aj mi uz mame pre tých dvoch a pre Miska nist 😠

matar
14. nov 2007

ten psík je ozaj peknučký 🙂
vesi, kupovala si nikolke anabel alebo šušu? vydrží to aspon, alebo sa to hned pokazí? máte s tým niektorá skusenosť?

vesi
14. nov 2007

lenka, stačí to číslo, názov nemusíš 🙂

julova
14. nov 2007

lenk - ked si das vytlacit predlohu, tak posledna strana bude automaticky tabulka s cislami bavlniek 😉..ale najdes to aj takto:

na hornej liste chod na Options a potom Floss palette 😉

julova
14. nov 2007

lenka - ako pise vesi - staci to cislo na objednanie...len musis napisat, aky je to typ muliniek...ci anchor, DMC...alebo tak 😉

vesi
14. nov 2007

matar, nikolka má šušu od minulých vianoc, je to jediná bábika čo ju neomrzela, ak máš v pláme, tak ju určite kúp je na nezaplatenie 😀 nikolka mala predtým takú lacnejšiu verziu ( za 1000,- z hypernovi, má ju už od 2 rokov a stále funguje), ale dostala aj šušu a tú lacnejšiu sme dali saške, tak majú obidve, ked ti môžem poradiť, tá šušu je lepšia 😉

zuzi76
14. nov 2007

mame kvantum hraciek po Martinkovi. A ked budu teraz dostavat dvaja ... 😝 . Sak nas aj zasypu!!!

vesi
14. nov 2007

ahoj julova, ako si užívaš MD? 😀

vesi
14. nov 2007

zuzi, hovor mi o tom, ja to mám v babskom vydaní 😀 😀

lenkalienka4
14. nov 2007

julova: dakujem, a ked si to otvorim, tak tam si vyberiem ze anchor, vsak? a tak si to objednam, tak?

matar
14. nov 2007

ja som jej ju objednala, jedna baba tu na konikovi mala novu zabalenu za 1000sk, tak mi ju má tento tt doniesť. len mi napísala, že už nemá anabel, len born- tuto- http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
minulé vianoce dostala kočiar baby anabel, ten je fajn pevný.

lenkalienka4
14. nov 2007

co vsetko ta susu robi?

julova
14. nov 2007

lenka - presne tak 🙂

MOni - je to supeeer 😀...dnes som si to tak uzivala, ze som este ani krizik nevysila 😀...ale je to super, tak bezstarostne bez pacovneho stresu sa motkat pomaly po uliciach 😀....sa mi to paci 🙂

vesi
14. nov 2007

plače, smeje sa , vydáva zvuky pri pití, blaboce ako bábätko 🙂
tú born som nechcela, lebo ak sa nemýlim, tak nemá mäkké telíčko...ale je pekná. aj my máme šporťák baby born 🙂

lenkalienka4
14. nov 2007

baby, idem objednavat nite tak mi drzte palce nech to nedopletiem. Som zvedava kolko ma to asi cca vyjde, co myslite?

julova
14. nov 2007

no pocitam ze tak 500,- Sk a viac, Lenka...teda...podla toho kolko odtienov si si dala 😉

matar
14. nov 2007

luculka a miško má kolko rokov?

zuzi76
14. nov 2007

lenkalienka, drzim!!!
A ja idem zacat zahanat do posteli! Ked sa mi to podari odfotit (lebo muzik este neni doma), tak to potom hodim do albumu!
Zatial sa majte!