• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
zirafka - ta zirafka je super :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se mi neskromne moc libi :grinning: Z te sady, co je zirafka, tak mam jeste zebru (ty chybej vysit ty kontury) a pak jeste slona (ten je rozpracovany, ale je tam spooooousta sedivych ploch, co me moc nebavi vysivat :grinning:)... pak tam byl jeste lvicek, ale ten se mi nelibil, tak jsem si ho nekoupila :slight_smile:
29. sep 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si musim nejakeho levika zaobstarat, kedze som levica (znamenie) :wink:...asi celej rodine potom povysivam znamenia :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Znameni... hm... ty mam taky nekde rozvysivane :grinning: se mnou je to strasne, spoustu veci rozdelam a pak nedodelam... :angry: ale ty znameni jsou vazne krasny... zase... az je nekde najdu, tak ukazu :slight_smile:
29. sep 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jinak uz se to tema zobrazuje i v Cesku :wink: :slight_smile:
29. sep 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super...tak najdi :slight_smile:....ja uz sa vidim ako od nadsenia zacnem styri vysivky naraz a potom budem na tom ako Ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak fajn...dufam, ze sem zabludia a CZ-maniačky-vysivkarky :grinning:
29. sep 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahrala bych si na azet ty kousky mapy, ale nemuzu, sedi vedle me polovice a to ma bejt pro nej prekvapko, takze to nahraju az v pondeli :wink: :slight_smile:
29. sep 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli ho na nakup :grinning: :wink:...tak som zvedava...
29. sep 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nakup... hm... tady u nas :grinning: :grinning: :grinning: tady jezdi jednou za tyden pojizdna prodejna a to je az ve stredu :slight_smile: ale treba pujde dneska driv spat :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uuuuz to tam je :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jaka si sikovna :grinning:...a polovica nic netusi...darmo, my zenske vieme ako na to :grinning:...no veru, bude to pekne...som zvedava na celok :wink:
29. sep 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, to ja taky :grinning: V kvetnu bych to chtela mit hotove i s ramovanim, tak ted musim trosku hejbnout jehlou :slight_smile:
29. sep 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!
Konecne sedim. Celý deň som makala. Upratovala, prala, natierali sme altanok, s mladsim sme boli na pohotovosti, lebo mal nejaké vyrážky na tváričke a ruke.
žirafka - pekné obrázky
julova - ja mam -3 dioptrie a pri porode som nechapala, lebo napriek tomu, ze som nemala okuliare, maleho som videla uplne ostro.
29. sep 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzi :slight_smile:
29. sep 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzi - tak fajn :slight_smile:...ved mi ju priloza blizucko a do blizka vidim fajn :slight_smile:...tak ale pre istotu dam manzelikovi prikaz aby mal moje okulky poruke :grinning: :wink:
29. sep 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ich dali vedla na stolcek, takze potom som si ich zobrala.
29. sep 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zirafka, kde to byvas? vidim, ze si asi na tom horsie ako ja. my byvame na hajovni. ale mame dvojdom, cize aj susedov a blizko dedinu. len na internet mame signal na ten pomaly, takze ked nieco chcem stiahnut, tak musim k nasim domov.
29. sep 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - na takove male vesnicce :slight_smile: Mame tu akorat hospodu, kde maji pivo a rum :grinning:
29. sep 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak internet mame pres pevnou linku... nastesti :slight_smile:
29. sep 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry obed - pivo a rum! :grinning:
no, my tu veru pevnu linku nemame.
29. sep 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žirafka, tie mapy sú super, môjmu mužovi sa strašne pácia, má ich aj v pracovni na stene, ale ako puzzle. ale povedal, že si frajer :grinning:
29. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.už som pridala do albumu moje výtvory ,možete kuknuť.
29. sep 2007 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miklima - krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

matar - dik za pochvalu, ale frajer budu, az to dodelam :slight_smile: jinak mam doma taky mapofila, takze myslim, ze ta vysita mapa bude skvelej darek :slight_smile: bud do obyvacky a nebo do pracovny :slight_smile: a mam koupenou jeste tuhle http://www.craftytraditions.com/10Expand.asp?product_id=12839 , ale ta prvni se mi proste libi trosku vic :slight_smile:
29. sep 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som hodila ročné obdobia. len som to nejako blbo nafotila, lebo to je na stene a nechce sa mi to zvesiť. :slight_smile:
dufam, že nás admin hned nezruší :wink:
29. sep 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvalu zajtra doplnim dalšie výtvory
29. sep 2007 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miklima, sú peknučké. len sa ešte niečím pochváľ :wink:
29. sep 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar krásne :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nestihala ostatné pofotiť,mala som perný den :frowning2:
29. sep 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , ta ja prave vysivam toto http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=832777&vReferer=, ale musim si trochu oddychnut, lebo uz ma boli chrbat.
Ked to dokoncim idem na Macka PU :wink:
29. sep 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag je to zlaté :slight_smile:
29. sep 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok