Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

vesi
16. nov 2007
aj mňa 😃 😃 😃
monikaz
16. nov 2007
Pozeram, ze si z DS - som tam nedavno mala ist robit 🙂
vesi
16. nov 2007
nie som priamo z DS, ale z Gabčíkova, teda bývam tu pár rokov, ináč pochádzam z Blavy 😉
lenkalienka4
16. nov 2007
vesi: len taky tip: aj toto mame doma: aj to je super
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
matar
16. nov 2007
ahjte 🙂
vesi, prosím ťa,ty si mi predlohu na ten obrus poslala vo formáte xsd,ktorý sa nám nedá otvoriť.nevieš mi prosím ťa poradiť čo s tým?
vesi
16. nov 2007
nevyzerá to zle, pri týchto hračkách ma najviac pobaví upozornenie" vhodné od 3 rokov" :-p 😃 už sme sa s MM dohodli, že im kúpime vysielačky, aby sa zahrali spolu 😉
michalag
16. nov 2007
Ahojte 🙂 ,
vesi
16. nov 2007
ahoj matar, nie som si istá, ale myslým, že sa to dá otvoriť v programe PM, neposielala som ti ho? ak nie tak pošlem E- mailom a skús to otvoriť v tom 😉
vesi
16. nov 2007
ahoj miška 😃
michalag
16. nov 2007
rozoberate darceky pre drobce?
vesi
16. nov 2007
teraz som sa na to pozrela, idem ti poslať PM, potom by si to mala otvoriť 😉
vesi
16. nov 2007
miška, áno, máš tip?
lenkalienka4
16. nov 2007
ahoj miska, co kupujes Samokovi?
...pre manzelov uz mate vymysleny darcek? ja este nie a netusim ze co...
vesi
16. nov 2007
lenka, MM treba, tak na to som zabudla :-p 😃 😃 ešte netuším, asi skončíme pri kozmetike 😃
matar
16. nov 2007
baby,muž ma upozornuje, že aj ked to my netušíme,nemáme si sem písať, čo im kupujeme, lebo oni nás tu vraj tajne sledujú 😉

vesi, čakám, dakujem ti moc moc.
vesi
16. nov 2007
matar, už je to poslané...
michalag
16. nov 2007
vesi, nemam 😞
lenka, Samikovi sme kupili smetiarske auto, drevene vkladacky aut a lego a este nieco na oblecko
a drahemu tomu kufrik na naradie, kozmetiku, ponozky... , ako obycajne 😃
michalag
16. nov 2007
ja by som strasne chcela pre Samika riekanky, alebo telefon od Fisher-price, ale to mu ide kupit mamina a myslim ze od nas ma hraciek az az 😉
lenkalienka4
16. nov 2007
miska, my mame uz teraz doma riadne hrackarstno, a to je mala este malinka, co bude neskor netusim, asi nas zasype vsetkymi hrackami 😃
michalag
16. nov 2007
lenka, my sme na tom rovnako, pomaly by sme mohli tie hracky predavat 😃 . Nechcete nieco?
monikaz
16. nov 2007
holky moj manzel sem urcite nechodi 🙂 a ja viem uz co mu kupim , koselu s kravatou, penazenku a parfem
lenkalienka4
16. nov 2007
miska 😃 😃 😃
vcera si si poradila s tou tlaciarnou?
vesi
16. nov 2007
čo sa sťažujete, ja mám doma dve deti = ešte raz toľko hračiek 😃 😃 😃
zuz11
16. nov 2007
inak neodbocujte od temy 😃
vesi
16. nov 2007
monika, idem ti poslať mail 😉
michalag
16. nov 2007
lenka, nie neporadil, lebo nam nejako zacala haprovat ]-( . Akurat teraz ked som chcela vysivat foto 😞
lenkalienka4
16. nov 2007
ja by som tu dnes ani nevysedavala za pc, muza nemam doma, je v praci, malinka uz spinka, no a nemozem vysivat, lebo este mi nedosli nite na portret 8-( tak dufam ze uz v pondelok pridu 🙂
michalag
16. nov 2007
nam drobec tiez spinka, drahy robi veceru, tak mam volno 🙂
monikaz
16. nov 2007
vesi dakujem - cakam
matar
16. nov 2007
vesi, máš IP