Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
16. nov 2007

monika, je to poslané 😉 aj mne deti už spia, tak som mala čas a hlavne kľud na skenovanie, ked už sedím pri PC 😀 😀 ja musím kúpiť náplne do tlačiarne, tak som si predlohu potajomky vytlačila u bracha ked nebol doma 😀 😀 je lakomý na farbu, že mu míňam na blbosti, preto potajomky 😀 😀

vesi
16. nov 2007

monika, vrátil sa mi mail, nemáš plnú schránku?
matar, poslala som ešte raz...

michalag
16. nov 2007

kde ste zmizli?

vesi
16. nov 2007

ja som tu 😉

michalag
16. nov 2007

chystas sa dnes vysivat?

vesi
16. nov 2007

áno, práve sa idem rozlúčiť, čo dnes pozeráte v telke?

michalag
16. nov 2007

chcela by som vidiet na jojke to domino 🙂, ale inak budem pri PC - na pejovi a vysivat 😉

vesi
16. nov 2007

aj ja budem pozerať to domino, som na to zvedavá, má to byť dosť dlho 🙂

michalag
16. nov 2007

ved sme pozerali ze do 23:30, je to dost dlho, ale neva, aspon budeme mat co kukat ak sa drahy nerozhodne pozerat vilomeniny

vesi
16. nov 2007

aspoň budem vyšívať 😀 😀 tak ja idem.papa

michalag
16. nov 2007

vesi, ahoj 🙂

zuzi76
16. nov 2007

Ahoj Miska. Moj muz pozera dokument na STV 2. ja este musim nahnat Martinka do postele, lebo stale odtial vybieha.
Matar, keby ti to nejde od vesi, tak ja mam super navod na stiahnut PM z internetu. 😉

michalag
16. nov 2007

tak nas poklad uz spinka, tak mame volny vecer, pokial sa nezobudi

monikaz
16. nov 2007

vesi prave pozeram, ze mi nic nedoslo. Nemam plnu schranku - mam to v outlooku a na disku neskutocne vela miesta.... napisem este raz adresu, mozno som sa pomylila.

matar
17. nov 2007

vesi, ani mne nič neprišlo 😢
a PM je picture manager? lebo v tom sa mi niečo podarilo otvoriť, ale ten obrus tam nie je 😒

michalag
17. nov 2007

Dobreee ranko baby 🙂 , tak mi sme vstali len pred chvilkou 😉 , takze maly sa akurat napapal a mna caka upratovanie 😠 , ktore musim stihnut do hodiny, lebo ideme s maminou kupovat darceky, tak mam poriadny fofr 😅 , ale hadam to postiham

monikaz
17. nov 2007

vesi DAKUJEM, doslo to v poriadku - uz som to aj vytalcila a zacala studovat 🙂

matar
17. nov 2007

hm, tak potom nechápem, prečo to mne nedošlo. schránku určite nemám plnú 😖

lenkalienka4
17. nov 2007

halo halo, nikde nikto? 😕

michalag
17. nov 2007

Ahojte 🙂 , dnes je tu nejako tichsie 🤐
Je tu niekto?

snoopy
17. nov 2007

halóóóóó

michalag
17. nov 2007

ahoj snoopy, ja som tu 🙂
dlhsie si tu nebola, ale ako vidim venujes sa vysivaniu 🙂 😀

lenkalienka4
17. nov 2007

ahojte snoopy, miška 😉 tu som, som si pozerala spätne stranky, a klikala na vselijake predlohy, nádhera 😀

michalag
17. nov 2007

ahoj lenka 🙂 , ja si zase pisem s kamaratkou cez skype a pozeram ci tu niekto je 🙂

snoopy
17. nov 2007

no trošku som sa venovala...v piatok ma Dr. nepotešila a nechala ma opať na PN 😔 , aspoň sa však budem môcť venovať viac vyšívaniu, štrikovaniu...ozaj červenú panamu som zohnala v Žarnovici 😀

michalag
17. nov 2007

snoopy, aj tam maju taku predajnu 😀 😀 😀
a kolko stala tam? Povedala by som svagrinej, alebo by som si kupila tam ked pojdeme kuknut do ZC.

michalag
17. nov 2007

snoopy a ´preco?
Ozaj vsimla som si ze si pridala do pasu aj chlapcenske mena, no mate z coho vyberat 😉

snoopy
17. nov 2007

meter po 160,-....no a na PN som koli hroziacemu predčasnému pôrodu...mám skrátený krčok maternice a začína sa otvárať....no mne je to asi súdené táto PN-ka, na začiatku hroziaci potrat...teraz hroziaci pôrod 😔 😔

o chlapčenských menách sme sa dnes rozprávali, tak sme vybrali

michalag
17. nov 2007

a bola si na sone? Ci pojdes az v 30tt?
Ale vybrali ste pekne mena, mne sa paci Matej a Samka mam doma 😀

snoopy
17. nov 2007

ja som bola taká hotová z toho, že ma nechala na PN, že som sa jej aj zabudla opýtať kedy na sono...ale 23.11. idem na kontrolu, tak sa opýtam.

u mňa vyhráva odjakživa Šimon 😉